DJI FPV Remote Controller (Mode 2)

Kod produktu: 019838  
 | 
1 679 PLN

  Powiadom mnie o dostępności

   Potrzebujesz pomocy w zakupach?
   Zadzwoń do nas! 734 734 920

   DJI Digital FPV System

   Odkryj świat FPV na nowo

   System FPV od DJI został stworzony specjalnie dla hobbystów i profesjonalnych pilotów dronów. Składa się z modułu Air Unit, kamery, gogli oraz aparatury sterującej. Wszystkie elementy wyposażone są w zaawansowane funkcje i odgrywają znaczącą rolę w rozwoju systemu DJI FPV, który charakteryzuje się małym opóźnieniem i wysokiej jakości obrazem HD. Nowa era wyścigów dronów zapewnia mniejsze opóźnienia, niezwykłą jakość HD i co najważniejsze - niezapomniane wrażenia z latania z systemem FPV.

   minimalne opóźnienia i maksymalny zasięg transmisji.[1][2]

   jakość obrazu DJI FPV Goggles

   ilość dronów, które mogą działać jednocześnie.[3]

   wideo rejestrowane przez DJI FPV Air Unit.[4]

   transmisja o niskim opóźnieniu między DJI FPV Controller, a DJI FPV Air Unit.[5]

   Nowa era wyścigów FPV

   System DJI FPV wykorzystuje technologię HD z niskim opóźnieniem (transmisja DJI HDL FPV). Ta unowocześniona technologia została zaprojektowana po to, by poprawić jakość korzystania z FPV. Piloci dronów mogą nie tylko ściągać się z większą płynnością i mniejszym opóźnieniem, wynoszącym 28ms, ale także cieszyć się niezwykle krystalicznym i czystym obrazem.

   Goggles:
   obraz HD FPV
   720p/120fps

   Air Unit: niskie
   opóźnienie transmisji
   wideo

   RC: daleki zasięg

   Transmisja 720p/120fps

   Technologia transmisji DJI HDL FPV charakteryzuje się płynnym podglądem na żywo w jakości HD 720p/120fps i opóźnieniem wynoszącym ok. 28 ms.

   Transmisja cyfrowa bez zakłóceń

   Technologia transmisji DJI HDL FPV wykorzystuje dwukierunkowy system komunikacji, pomagając w stabilizacji połączeń, zapewniając pilotom większą swobodę podczas przelotów przez wymagające obszary.

   Niskie opóźnienie 28 ms

   Technologia transmisji DJI HDL FPV zapewnia opóźnienie wynoszące ok. 28 ms i oszałamiający podgląd w jakości HD.

   Inteligentne wyścigi FPV

   Jako wysoce zintegrowane rozwiązanie do transmisji wideo, system DJI FPV jest wyposażony w niesamowite komponenty i akcesoria, dzięki którym piloci oszczędzają czas i energię potrzebną na zakup każdego modułu osobno. Wbudowany odbiornik i łatwy w obsłudze system kontrolera lotu sprawiają, że montaż elementów jest niezwykle łatwy i szybki. Każdy element został zaprogramowany tak, by działać od razu po aktywacji i zapamiętywać początkowe łączenie, unikając tym samym konieczności parowania modułów i ustawiania parametrów przed każdym użyciem.

   Rekomendowane przez DJI akcesoria do wyścigów:

   Tmotor F40proⅢ - KV2400

   Tmotor HOM - KV 1750

   Tmotor F55AproⅡ +F4 HD STACK

   Tmotor T5143S

   Hurricane Durable 3 Blade

   LASER HD

   Aparatura sterująca DJI FPV

   Zintegrowane sterowanie

   Aparatura DJI FPV łączy się błyskawicznie z DJI Air Unit i goglami DJI FPV zapewniając szybki start. Ponadto, akumulator o dużej pojemności zapewnia dłuższy czas użytkowania i lepsze wrażenia z lotu.

   Zintegrowany system

   Oprogramowanie aparatury DJI FPV pozwala na zdalne ustawienie parametrów gogli DJI FPV, modułu DJI FPV Air Unit oraz kamery DJI FPV, zwiększając tym samym stabilizację i redukując błędy operacyjne.

   Jeszcze lepsze wrażenia

   Dzięki regulowanym drążkom sterującym i ergonomicznej konstrukcji umożliwiającym wygodny i bezpieczny chwyt, aparatura DJI FPV jest łatwa w obsłudze i zapewnia świetną reakcję kontrolera, aby wrażenia z lotu były jeszcze lepsze.

   Niskie opóźnienia 7 ms

   Opóźnienie połączenia między DJI Air Unit, a aparaturą DJI FPV może wynosić nawet 7 ms, co pozwala pilotom na szybsze wysyłanie poleceń i wykonywanie trudnych akrobacji.

   Zasięg sterowania 700 m

   Podczas pracy drona, aparatura DJI FPV może sterować DJI FPV Air Unit na odległość do 700 m (w trybie CE), umożliwiając pilotom jeszcze dalsze latanie.

   Uwagi:

   1. Maksymalny zasięg transmisji zgodny z regulacjami CE: 0.7 km
   2. Opóźnienie poniżej 28 ms w 720p/120fps i poniżej 40 ms w 720p/60fps.
   3. W zależności od regionu DJI FPV Goggles mogą pracować nawet na 8 kanałach (FCC: 8, CE/SRRC: 4, MIC: 3). Szerokość pasma każdego kanału wynosi 20 MHz. Domyślnym kanałem jest kanał ósmy i tylko jeden operator może korzystać z kanału w tym czasie. Kanał ósmy może być manualnie przełączony, aby uniknąć zakłóceń pochodzących z innych urządzeń. Wszystkie kanały pracują w częstotliwości 5,8 GHz.
   4. DJI FPV Air Unit może rejestrować wideo w rozdzielczości 720p/60fps (z dźwiękiem) i 720p/120fps (bez dźwięku).
   5. Średnie opóźnienie na poziomie 7 ms w połączeniu pomiędzy DJI FPV RC i DJI FPV Air Unit osiągnięto w warunkach laboratoryjnych. Wartość opóźnień zależna jest od warunków lotu i może się różnić.
   6. Dwukierunkowa transmisja danych DJI FPV RC pozwala zredukować błędy operacyjne i zdalnie zmieniać parametry lotu.
   7. Aby obejrzeć nagrane materiały wideo, użytkownik musi wyjąć kartę pamięci microSD z DJI FPV Air Unit i umieścić ją w DJI FPV Goggles.
   8. Wielokierunkowe anteny są kompatybilne tylko i wyłącznie z antenami LHCP.
   9. Szkła korekcyjne dla osób z krótkowzrocznością są zaprojektowane specjalnie do DJI FPV Goggles i będą dostępne jako akcesorium w naszym sklepie.
   10. Opóźnienie typu end-to-end to całkowity czas od pojawienia się sygnału z kamery do wyświetlenia na ekranie. DJI FPV Goggles mogą osiągnąć maksymalny zasięg transmisji na otwartym obszarze bez zakłóceń elektromagnetycznych, uzyskując minimalne opóźnienie w trybie niskich opóźnień (720p/120fps).

   DODAJ OPINIĘ O PRODUKCIE

   Podziel się swoją opinią z innymi kupującymi. Zaloguj się lub zarejestruj