Kod produktu: 009583

DJI Matrice 600 Pro

24 499 PLN
Dostępność
Wysyłka
Salon Warszawa
Salon Poznań
Salon Katowice

Powiadom mnie o dostępności

RABAT 20% NA SZKOLENIE UAVO

Kup dowolnego drona marki DJI i otrzymaj rabat 20% na szkolenie.

Dowiedz się więcej
Dron DJI Matrice 600

Odkryj nowe perspektywy

DJI Matrice 600 Pro to nowa platforma do filmowania z powietrza, zaprojektowana dla profesjonalistów z myślą o tworzeniu niesamowitych wideo. Doskonale sprawdzi się także w zastosowaniach przemysłowych. Matrice 600 Pro jest ściśle zintegrowany z kontrolerem lotu A3 Pro i Lightbridge 2. Szybki w montażu pomimo zastosowania aż sześciu akumulatorów.

DJI Matrice 600 PRO - platforma do filmowania
modułowa konstrukcja DJI M600

Modułowość i multikompatybilność

Modułowa konstrukcja sprawia, że M600 jest łatwy w konfiguracji i gotowy do użycia w kilka minut. Pyłoszczelna konstrukcja zapewnia maksymalne bezpieczeństwo elektronice i napędowi. Jest kompatybilny ze wszystkimi kamerami Zenmuse, za wyjątkiem najnowszego modelu Z30 i innymi popularnymi kamerami z maksymalną ładownością do 6kg, co oznacza, że możemy zastosować w nim stabilizator DJI RONIN MX.

Pełna kontrola

Potrójna redundancja i porównywanie danych w tym samym czasie z trzech jednostek anten sprawia że Matrice 600 zachowuje się w powietrzu dokładnie tak jak chcemy. Inteligentny zestaw można rozszerzyć o GNSS i IMU dla kontrolera A3 Pro co da nam jeszcze większą dokładność pomiarów.

DJI M600 Pro
Zasięg transmisji w Matrice 600 Pro

Czas lotu i zasięg transmisji

Matrice 600 Pro oferuje wydłużony czas lotu dzięki sześciu akumulatorom a także daleki zasięg - do 5 km. Obraz przekazywany jest w jakości HD. Płyta główna jest zbudowana z lekkich materiałów tak aby maksymalnie wydłużyć czas lotu (do 32minut z 6 akumulatorami TB47S i 38 minut z 6 akumulatorami TB48S bez obciążenia). Wszystkie akumulatory włącza się jednym przyciskiem co niewątpliwie pozwala szybciej uruchomić platformę. W razie awarii jednego akumulatora w czasie lotu system nas niezwłocznie o tym informuje i nadal utrzymuje się w powietrzu.

Profesjonalna transmisja obrazu

Dzięki DJI Lightbridge 2 transmisja obrazu może być przekazywana na odległość do 5km na żywo. Jakość przesyłu to maksymalnie 1080P/60fps, ale do wyboru mamy także niższe jakości obrazu.

Profesjonana transmisja obrazu
Pełna kontrola z aplikacji

Pełna kontrola z aplikacji

Matrice 600 Pro współpracuje z aplikacjami DJI GO i DJI Assistant 2. Mamy dzięki temu podgląd w tablecie lub telefonie na żywo w jakości HD, wgląd do stanu akumulatorów, siły transmisji i wiele innych. Z Aplikacji można także sterować ustawieniami kamery jeśli pracujemy na X5 lub X5R.

Dla deweloperów

M600 pro posiada otwarte oprogramowanie dla deweloperów. Jest w pełni kompatybilny z aplikacją SDK. Wyposażony w porty API jest w pełni kompatybilny z pozostałymi urządzeniami DJI. Można zastosować w nim system Guidance.

DJI Matrice 600 dla deweloperów