Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową
DJI Care Refresh Mini 3 Pro - kod elektroniczny
BEST

DJI Care Refresh Mini 3 Pro - kod elektroniczny

  • DJI Care Refresh jest to kompleksowa usługa serwisowa produktów DJI, oferująca większy spokój ducha za każdym razem, gdy latasz swoim dronem. Za niewielką dodatkową opłatą, DJI Care Refresh oferuje do trzech jednostek zamiennych w ciągu dwóch lat.
Cena RRP409,00 PLN
409,00 PLN
brutto / szt.
Availability.svg Dostępność
DJI Care Refresh Mini 3 Pro - kod elektroniczny
DJI Care Refresh Mini 3 Pro - kod elektroniczny
Wybierz wariant:DJI Care Refresh Mini 3 Pro - kod elektroniczny
Produkt dostępny w bardzo dużej ilości
Masz pytanie?Zadzwoń: 734 734 920
Realizacja wysyłki Produktów Cyfrowych odbywa się od poniedziałku do piątku w godzinach od 8:00 do 18:00 na adres email podany podczas składania zamówienia.


DJI Care Refresh DJI Mini 3 Pro - kod elektroniczny

DJI Care Refresh to ochrona serwisowa Twojego drona, która umożliwia nawet dwie wymiany uszkodzonego sprzętu w ciągu roku (za niewielką dodatkową opłatą). W takiej sytuacji produkt zostanie wymieniony na nowy lub równoważny nowemu. Usługa obejmuje różnego rodzaju uszkodzenia – powstałe na przykład na skutek kolizji lub kontaktu z wodą. Można aktywować ją w ciągu 48 godzin od aktywacji (pierwszego uruchomienia) drona lub później, po przesłaniu filmu weryfikacyjnego do producenta. Możliwe jest również przedłużenie ochrony na kolejny rok – wystarczy dokupić dodatkowy plan roczny (maksymalnie dwa razy – łącznie zyskujesz nawet 3 lata). Ponadto w okresie ważności usługi przez cały czas obowiązuje gwarancja producenta.

DJI Mini 3 Pro

W przypadku dronów DJI Mini 3 Pro koszt każdej wymiany w ramach DJI Care Refresh wynosi 375 PLN*. Cena usługi Flyaway to 1275 PLN.*

 

*W przypadku zgłoszenia wypadku bezpośrednio u producenta, kwota wymiany może ulec zmianie w zależności od aktualnego kursu walut.

 

Usługa Flyaway

 

Jeżeli Twój dron odleci z nieznanej przyczyny i nie będziesz w stanie go odzyskać, możesz skorzystać z dodatkowej usługi Flyaway, która jest zawarta w planie serwisowym DJI Care Refresh. W takiej sytuacji wystarczy uiścić dodatkową opłatę, aby otrzymać całkowicie nowy produkt.

 

• DJI Care Refresh (plan roczny) zapewnia dwie wymiany i możliwość skorzystania z usługi Flyaway jeden raz.

• DJI Care Refresh (pakiet 2-letni) zapewnia cztery wymiany i możliwość skorzystania z usługi Flyaway dwa razy.

 

Jak aktywować usługę Flyaway?

 

Jeśli chcesz skorzystać z usługi Flyaway, powiąż swoje konto DJI i aparaturę sterującą z dronem za pomocą aplikacji DJI Fly. Jeżeli nie zrobisz tego przed ewentualną ucieczką urządzenia, jego wymiana nie będzie możliwa.

 

 

Możliwość przedłużenia gwarancji

DJI Care Refresh zapewnia też dodatkowe benefity. Jeśli masz urządzenie DJI Mavic 3 Pro, DJI Mavic 3 Pro Cine, DJI Mini 2 SE, DJI RS 3 Mini, DJI Mini 3, DJI Mavic 3 Classic, Osmo Mobile 6, Osmo Mobile SE, Osmo Action 3, DJI Avata, DJI RS 3, DJI RS 3 Pro, DJI Mini 3 Pro, DJI Mavic 3, DJI Mavic 3 Cine lub DJI Action 2, a w okresie ważności usługi ani razu nie skorzystasz z możliwości wymiany, w ramach nagrody Twoja gwarancja zostanie przedłużona na dodatkowy rok.

 

Jak aktywować DJI Care Refresh?

 

1. Wejdź na stronę internetową https://support.dji.com/care/active.

2. W trakcie procesu aktywacji podaj swój kod Care Refresh, numer seryjny urządzenia (znajduje się on bezpośrednio na produkcie) oraz swoje dane (imię i nazwisko, adres e-mail).

3. Usługa zostanie aktywowana i automatycznie przypisana do odpowiedniego regionu. Potwierdzenie aktywacji DJI Care Refresh otrzymasz drogą mailową.

 

Możesz też przypisać DJI Care Refresh do produktu po upłynięciu 48 godzin od jego aktywacji. W tym celu należy nagrać film weryfikacyjny, który zaprezentuje stan urządzenia, a następnie wysłać go do producenta. Szczegółowe informacje oraz przykładowy materiał wideo znajdziesz pod adresem https://repair.dji.com/en/djicare/customerupload.

Wypadek – i co dalej?

Procedura postępowania w razie wypadku jest bardzo prosta. Musisz tylko zgłosić awarię i wysłać uszkodzony sprzęt do serwisu gwarancyjnego DJI – pamiętaj, aby dodać adnotację, że masz wykupioną ochronę DJI Care Refresh. Gdy otrzymasz wycenę naprawy, zastanów się, czy się na nią decydujesz, czy chcesz skorzystać z wymiany w ramach usługi. Jeśli wybierzesz drugą opcję, zapłać odpowiednią kwotę – wymieniony sprzęt otrzymasz priorytetowo. Co więcej, jeśli znajdujesz się w tym samym regionie, w którym zakupiony został pakiet serwisowy, koszty wysyłki pokryje producent!

 

1. Zgłoś usterkę i wyślij drona do niemieckiego serwisu DJI z adnotacją, że masz DJI Care Refresh.

2. Gdy otrzymasz wycenę naprawy, zdecyduj, czy chcesz z niej skorzystać, czy wolisz wymianę w ramach DJI Care Refresh.

3. Po wybraniu opcji DJI Care Refresh zapłać za wymianę – następnie otrzymasz inny egzemplarz lub nowe części zamienne, na przykład gimbala, kamerę, śmigła.

4. Wymieniony produkt zostanie do Ciebie dostarczony priorytetowo i z darmową wysyłką.

Jakie przypadki obejmuje DJI Care Refresh?

Usługa DJI Care Refresh ma zastosowanie między innymi przy upadku, utopieniu czy kolizji drona. Obejmuje też wypadki spowodowane błędem operatora. Możesz skorzystać z niej w następujących sytuacjach:

 

  • Błąd użytkownika.
  • Zakłócenie sygnału.
  • Kolizja.
  • Utopienie (warunkiem skorzystania z ochrony jest dostarczenie wraku drona do centrum serwisowego producenta).
  • Upadek.
Czego nie obejmuje DJI Care Refresh?

1) Zgubionego bądź częściowo zgubionego drona, gimbala lub akcesoriów.

2) Kradzieży lub porzucenia produktu.

3) Uszkodzeń spowodowanych lotem w niewłaściwych warunkach atmosferycznych.

4) Nadajnika, akcesoriów dodatkowych.

5) Rozmyślnej utraty drona.

6) Uszkodzeń obudowy, które nie wpływają na działanie produktu.

7) Bezpośrednich lub niebezpośrednich uszkodzeń spowodowanych działaniem sił wyższych.

8) Usterek powstałych poza okresem ważności DJI Care Refresh.

9) Dodatkowych opłat związanych z ulepszaniem modelu, poprawianiem jego osiągów.

10) Usterek wynikających z przeprowadzania modyfikacji, które nie są zgodne z zaleceniami znajdującymi się w podręczniku użytkownika bądź z używania niekompatybilnych akumulatorów i ładowarki.

11) Usterek wynikających z korzystania z nieautoryzowanych akcesoriów, akumulatorów bądź oprogramowania.

 

Przedłużenie ochrony serwisowej

Możesz przedłużyć swoją ochronę serwisową DJI Care Refresh do maksymalnie 3 lat. Jeśli chcesz to zrobić, wykup dodatkowy roczny plan.

W wypadku planu rocznego DJI Care Refresh możliwe jest przedłużenie ochrony 2 razy poprzez wykupienie 2 kolejnych planów rocznych: plan roczny + plan roczny + plan roczny.
W wypadku planu 2-letniego DJI Care Refresh możliwe jest przedłużenie ochrony tylko raz poprzez wykupienie jednego dodatkowego planu rocznego: plan 2-letni + plan roczny.

Uwaga: nie ma możliwości przedłużenia ochrony poprzez zakup kolejnego planu 2-letniego.

Aby przedłużyć ochronę, należy spełnić następujące warunki:

Zakup usługi DJI Care Refresh w jednym z następujących wariantów: plan roczny DJI Care Refresh / plan 2-letni DJI Care Refresh / plan roczny DJI Care Refresh i DJI Care Refresh + / plan roczny DJI Care Refresh oraz dodatkowy plan roczny (odnowienie).
Okres ważności zakupionej usługi DJI Care Refresh jeszcze nie upłynął lub upłynął w ciągu 15 dni.

 

*Więcej na temat DJI Care Refresh znajdziesz w tym dokumencie.

Do pobrania
Marka
SKU
033979
Kod producenta
CP.QT.00005834.01
Care Refresh
Drony
Model
Mini
Długość Usługi
12 miesięcy
Usługa
Kod elektroniczny
pixel