DJI Phantom 4

Kod produktu: 007675  
 | 
3 999 PLN

  Powiadom mnie o dostępności

   INFORMACJA

   Produkt niedostępny. Zapoznaj się z najnowszymi modelami z Serii Phantom.

   Potrzebujesz pomocy w zakupach?
   Zadzwoń do nas! 734 734 920

   DJI Phantom 4 - cena

   Nowa jakość obrazu

   DJI Phantom 4 to długo wyczekiwany następca Phantoma 3, zdobył na świecie bardzo dużą popularność dzięki swej niezawodności i funkcjonalności. Phantom 4 został wyposażony w innowacyjny system inteligentnego omijania przeszkód, leć bez obaw, a w razie potrzeby Phantom sam się wzniesie lub po prostu ominie przeszkodę. Inteligentny lot poprzez zaznaczanie na urządzenie, pozwala szybko wskazać obserwowany cel a także zdefiniować poruszanie się nad celem, wokół niego i wiele innych. Latanie nigdy nie było prostsze.

   Nowa jakość obrazu w Phantomie 4
   DJI Phantom 4 - funkcje

   Bogactwo funkcji

   DJI Phantom 4 został wyposażony w wiele autonomicznych funkcji lot, pozwalających użytkownikowi z łatwością dolecieć w wybrane miejsce bądź nie przejmując się sterowaniem drona, zrobić wspaniałe zdjęcia i filmy śledzonego obiektu. Dzięki systemowi unikania przeszkód nie trzeba się martwić, że dron wleci w napotkaną na drodze ścianę, drzewo czy inny obiekt. Proste dotknięcie ekranu wystarcza, aby skierować drona w wybrane miejsce.

   Zaawansowany system pozycjonowania

   Podwójny system satelit GPS i wbudowanych sensorów pozwala na dokładne ustalanie pozycji. DJI Phantom 4 posiada możliwość lotu wewnątrz, dzięki systemowi pozycjonowania wizyjnego.

   System pozycjonowania DJI Phantom 4
   niezawodna kamera w DJI Phantom 4

   Niesamowita i niezawodna kamera

   Phantom 4 nagrywa w jakości 4K przy 30 klatkach na sekundę. Niesamowite Slow Motion w jakości 1080p i aż 120 klatkach na sekundę pozwala na nagranie prawie każdego materiału w doskonałej jakości. Zaawansowany techniczne 3-osiowy gimbal likwiduje niechciane drgania i pozwala na uzyskanie stabilnych i ostrych zdjęć, a także płynnych filmów, nawet podczas najbardziej złożonych manewrów.

   Nowoczesne śmigła podstawą sukcesu

   W Phantomie 4 zastosowano nowej jakości śmigła wykonane z ultra lekkich tworzyw. Pozbawiają najmniejszych drgań nawet przy najbardziej zrywnym locie. System montażu "Push And Relase" (szybkozłączki) zapewnia bezpieczeństwo i prostotę obsługi.

   nowoczesne śmigła w Phantom 4 - atrakcyjna cena
   Zintegrowany system transmisji obrazu

   Zintegrowany system transmisji obrazu

   DJI Phantom 4 pozwala na transmisję obrazu w jakości 720p HD na odległość ok. 3km. Obraz na żywo pozbawiony jest opóźnień dzięki czemu możemy z wysoką precyzją kontrolować Phantoma 4.

   Zawrotna prędkość

   Tryb sport w który został wyposażony nowy Phantom pozwala na osiągnięcie prędkości nawet do 72km/h! Co najważniejsze nie traci przy tym swoich funkcjonalności i nadal pozwala na dokładne omijanie przeszkód a także precyzyjne ustalanie pozycji.

   zawrotna prędkość w DJI Phantom 4
   DJI Phantom 4 cena zakupu

   Lataj dłużej

   Dzięki akumulatorowi nowej technologii o pojemności 5350mAh możemy wznieść się w powietrze aż na 28 minut. Czas ten możemy osiągnąć przy bezwietrznej pogodzie i spokojnym locie. Nowe inteligentne akumulatory na bieżąco przesyłają informacje do aplikacji DJI GO o ich stanie naładowania.

   DODAJ OPINIĘ O PRODUKCIE

   Podziel się swoją opinią z innymi kupującymi. Zaloguj się lub zarejestruj