Kod produktu: 007675

DJI Phantom 4

3 999 PLN
Dostępność
Wysyłka
Salon Warszawa
Salon Poznań
Salon Katowice

Powiadom mnie o dostępności

DJI Phantom 4 - cena

Nowa jakość obrazu

DJI Phantom 4 to długo wyczekiwany następca Phantoma 3, zdobył na świecie bardzo dużą popularność dzięki swej niezawodności i funkcjonalności. Phantom 4 został wyposażony w innowacyjny system inteligentnego omijania przeszkód, leć bez obaw, a w razie potrzeby Phantom sam się wzniesie lub po prostu ominie przeszkodę. Inteligentny lot poprzez zaznaczanie na urządzenie, pozwala szybko wskazać obserwowany cel a także zdefiniować poruszanie się nad celem, wokół niego i wiele innych. Latanie nigdy nie było prostsze.

Nowa jakość obrazu w Phantomie 4
DJI Phantom 4 - funkcje

Bogactwo funkcji

DJI Phantom 4 został wyposażony w wiele autonomicznych funkcji lot, pozwalających użytkownikowi z łatwością dolecieć w wybrane miejsce bądź nie przejmując się sterowaniem drona, zrobić wspaniałe zdjęcia i filmy śledzonego obiektu. Dzięki systemowi unikania przeszkód nie trzeba się martwić, że dron wleci w napotkaną na drodze ścianę, drzewo czy inny obiekt. Proste dotknięcie ekranu wystarcza, aby skierować drona w wybrane miejsce.

Zaawansowany system pozycjonowania

Podwójny system satelit GPS i wbudowanych sensorów pozwala na dokładne ustalanie pozycji. DJI Phantom 4 posiada możliwość lotu wewnątrz, dzięki systemowi pozycjonowania wizyjnego.

System pozycjonowania DJI Phantom 4
niezawodna kamera w DJI Phantom 4

Niesamowita i niezawodna kamera

Phantom 4 nagrywa w jakości 4K przy 30 klatkach na sekundę. Niesamowite Slow Motion w jakości 1080p i aż 120 klatkach na sekundę pozwala na nagranie prawie każdego materiału w doskonałej jakości. Zaawansowany techniczne 3-osiowy gimbal likwiduje niechciane drgania i pozwala na uzyskanie stabilnych i ostrych zdjęć, a także płynnych filmów, nawet podczas najbardziej złożonych manewrów.

Nowoczesne śmigła podstawą sukcesu

W Phantomie 4 zastosowano nowej jakości śmigła wykonane z ultra lekkich tworzyw. Pozbawiają najmniejszych drgań nawet przy najbardziej zrywnym locie. System montażu "Push And Relase" (szybkozłączki) zapewnia bezpieczeństwo i prostotę obsługi.

nowoczesne śmigła w Phantom 4 - atrakcyjna cena
Zintegrowany system transmisji obrazu

Zintegrowany system transmisji obrazu

DJI Phantom 4 pozwala na transmisję obrazu w jakości 720p HD na odległość ok. 3km. Obraz na żywo pozbawiony jest opóźnień dzięki czemu możemy z wysoką precyzją kontrolować Phantoma 4.

Zawrotna prędkość

Tryb sport w który został wyposażony nowy Phantom pozwala na osiągnięcie prędkości nawet do 72km/h! Co najważniejsze nie traci przy tym swoich funkcjonalności i nadal pozwala na dokładne omijanie przeszkód a także precyzyjne ustalanie pozycji.

zawrotna prędkość w DJI Phantom 4
DJI Phantom 4 cena zakupu

Lataj dłużej

Dzięki akumulatorowi nowej technologii o pojemności 5350mAh możemy wznieść się w powietrze aż na 28 minut. Czas ten możemy osiągnąć przy bezwietrznej pogodzie i spokojnym locie. Nowe inteligentne akumulatory na bieżąco przesyłają informacje do aplikacji DJI GO o ich stanie naładowania.