DJI RoboMaster TT Tello Talent

Kod produktu: 035844  
 | 
1 299 PLN

   Potrzebujesz pomocy w zakupach?
   Zadzwoń do nas! 734 734 920

   DJI Robomaster TT Tello Talent to doskonałe rozwiązanie dla uczniów i nauczycieli - pomaga przybliżyć zagadnienia związane z robotyką i sztuczną inteligencją. Moduł open source ESP32 pozwala programować urządzenie i wspiera takie platformy jak Arduino czy Micro Python. Robomaster TT został też wyposażony w kamerę HD 5MP. Mnóstwo funkcji AI, ułatwiona obsługa wielu dronów, szereg dostępnych kursów i angażujące konkurencje - wszystko to pomaga wzbudzić zainteresowanie uczniów programowaniem, obniża próg wejścia w zagadnienia robotyki i stymuluje kreatywność!

   Mnóstwo możliwości

   Doskonała wydajność lotu, kompaktowy rozmiar i zaawansowane algorytmy DJI zapewniające bezpieczeństwo lotu - to tylko niektóre atuty DJI RoboMaster TT. Dron ma także wbudowaną kamerę HD 5MP, za pomocą której użytkownicy mogą robić wyraźne, szczegółowe zdjęcia. Co więcej, nowo dodany moduł open source ESP32 oraz inne programowalne moduły łączą się ze zróżnicowanymi środowiskami programowania, tworząc profesjonalną platformę edukacyjną - idealną zarówno dla uczniów, jak i dla nauczycieli.

   Ciekawe efekty wizualne

   Dron został wyposażony w programowalny wskaźnik LED RGB oraz czerwono-niebieską matrycę punktową LED 8x8. Dzięki temu można dostosować jego wygląd do swoich upodobań i uzyskać jeszcze ciekawsze efekty wizualne! Wykorzystując programowanie graficzne, Arduino, Pythona i nie tylko, można dostosować kolor i częstotliwość migania wskaźnika. Istnieje też opcja wyświetlania na matrycy prostych obrazków, liter czy animacji - możliwości są niemal nieograniczone.

   Doskonały do nauki programowania

   Nauka programowania nigdy nie była przyjemniejsza. RoboMaster TT został wyposażony w moduł open source ESP32, który pozwala korzystać z programowania graficznego, Arduino, Micro Python i innych środowisk. To jednak nie koniec możliwości! Nowy zestaw narzędzi RoboMaster SDK oparty na języku programowania Python 3.0 ułatwia naukę tego języka poprzez tworzenie programów do kontroli dronów. Można też korzystać z SDK, aby pracować nad swoimi aplikacjami, implementować interakcje między DJI RoboMaster TT a DJI RoboMaster EP, rozwijać własne algorytmy AI i wiele więcej!

   Nowoczesne rozwiązania

   Urządzenie zostało wyposażone w zaawansowany czujnik ToF, który wyróżnia się zasięgiem pomiaru na poziomie nawet 1,2 m. Dzięki temu dron może inteligentnie wykrywać i omijać przeszkody - doskonale sprawdzi się w różnych scenariuszach zajęć. Ponadto nowy moduł Wi-Fi obsługuje komunikację w 2 pasmach - 2.4 GHz i 5.8 GHz, co znacznie zwiększa stabilność połączenia. Sprawia też, że RoboMaster TT lepiej odnajduje się w różnych otoczeniach i zapewnia płynny lot nawet w złożonych środowiskach Wi-Fi. Można także łączyć ze sobą więcej dronów jednocześnie, nie obawiając się problemów z transmisją.

   Sztuczna inteligencja

   Za pomocą różnego rodzaju dodatkowych czujników można zwiększać funkcjonalność drona i wykorzystywać algorytmy sztucznej inteligencji. Przykładowo, pomiar odległości w podczerwieni i wykrywanie przeszkód umożliwia naukę nawigowania w pomieszczeniach i tworzenie ich map. RoboMaster TT może też rozpoznawać twarze i podążać za obiektami, ułatwiając przyswajanie zagadnień z zakresu uczenia maszynowego, uczenia głębokiego i splotowych sieci neuronowych. Istnieje też możliwość zaprogramowania drona w taki sposób, aby reagował na gesty i ruchy dłoni (niezbędne są czujniki dostępne do kupienia osobno). To ułatwia naukę mikroelektroniki i charakterystyki sensorów.

   Bezproblemowa kontrola wielu dronów

   RoboMaster TT obsługuje tryb Station. To oznacza, że można podłączyć więcej dronów do jednego routera Wi-Fi i wygodnie nimi sterować, a nawet synchronizować ich ruchy. Istnieje na przykład możliwość programowania kilku urządzeń lub ich konfiguracji za pomocą aplikacji. Programowalna matryca punktowa, wskaźniki, LED, muzyka i określone akcje - wszystkie to pozwoli uzyskać jeszcze ciekawsze efekty podczas pracy z rojami dronów. RoboMaster TT zapewnia też bezpieczeństwo lotu dzięki osłonom śmigieł, funkcji precyzyjnego zawisu i powiadomieniom o niskim poziomie naładowania akumulatora.

   Więcej możliwości rozbudowy

   RoboMaster TT oferuje również specjalny adapter, za pomocą którego można podłączyć do niego rozmaite sensory innych producentów. Zapewnia interfejs 2x7-pin 2,54 mm oraz źródło zasilania 5 V / 3,3 V. Dostępny jest również oficjalny zestaw narzędzi dla programistów DJI SDK, który obsługuje protokoły takie jak I2C, SPI, UART oraz GPIO. To oznacza, że uczniowie mogą z łatwością dodawać nowe sensory, rozszerzać je, tworzyć programy i rozwijać aplikacje AI. DJI RoboMaster TT gwarantuje pole do popisu dla kreatywności!

   Możliwość sprawdzenia swoich umiejętności

   DJI RoboMaster TT pozwala też w ciekawy sposób sprawdzić nabyte umiejętności poprzez rozmaite zadania. Konkurs AI wymaga zaprogramowania drona w taki sposób, aby automatycznie ominął przeszkody i wylądował w określonym miejscu. W ten sposób uczniowie przyswajają zagadnienia z zakresu rozpoznawania obrazów. Podczas Operacji powietrze-ziemia RoboMaster TT przeprowadza rekonesans i przekazuje informacje do bezzałogowego pojazdu, który następnie kieruje się do wskazanej lokacji i transportuje materiały. Wyścigi w labiryncie polegają na napisaniu programu, który pozwoli dronowi automatycznie znaleźć wyjście z labiryntu z dodatkowymi, ukrytymi zadaniami.

   DJI RC-N1

   Znana i lubiana aparatura sterująca DJI, która zapewnia maksymalny bitrate 18 Mbps i niskie opóźnienie na poziomie zaledwie około 120 ms. Zamontuj na niej swój telefon i ruszaj na kolejną podniebną przygodę!

   180 x 86 x 10 mm

   MAKS. WYMIARY WSPIERANYCH URZĄDZEŃ MOBILNYCH

   DJI RC

   Jeszcze prostsza i wygodniejsza obsługa drona? Teraz to możliwe! Aparatura sterująca DJI RC została wyposażona w duży, czytelny wyświetlacz i ma zainstalowaną aplikację DJI Fly, nie musisz więc już korzystać ze smartfona, kiedy podbijasz przestworza.

   do 4 godzin

   CZASU PRACY KONTROLERA

   DJI FLY

   PREINSTALOWANA APLIKACJA

   DODAJ OPINIĘ O PRODUKCIE

   Podziel się swoją opinią z innymi kupującymi. Zaloguj się lub zarejestruj