Kod produktu: 019410

Obudowa wodoodporna (Waterproof Case)

DJI Osmo Pocket

239 PLN
Dostępność
Wysyłka
Salon Warszawa
Salon Poznań
Salon Katowice

Gwarancja realizacji zamówienia dziś. Zamów jeszcze przez:

Nurkuj bez obaw

Obudowa jest wodoszczelna do głębokości 60 m. Design, dzięki któremu obudowa jest idealnie dopasowana do kamery DJI Osmo Pocket, zapewnia jej bezpieczeństwo nawet w ekstremalnych sytuacjach. Obudowa wodoodporna wyposażona jest w dwa dodatkowe mocowania, które pozwalają na jej przymocowanie do innych elementów Twojego wyposażenia. Przyciski na zewnątrz obudowy dają Ci pełną kontrolę nad Osmo Pocket. Specjalne wkładki znajdujące się w zestawie zapobiegają parowaniu obudowy pod wodą.

Cenne wskazówki

Upewnij się, że kamera Osmo Pocket jest wyłączona przed umieszczeniem jej w obudowie wodoodpornej. Dokładnie dokręć obręcz zabezpieczającą przed dostaniem się wody do środka. Producent nie bierze odpowiedzialności za uszkodzenia wynikające z nieprawidłowego zastosowania obudowy wodoodpornej. Ruchy gimbala po włożeniu kamery do obudowy i uruchomieniu trybu Underwater Mode są znacznie ograniczone - brak możliwości regulacji. Regularnie wymieniaj wkładki zapobiegające parowaniu obudowy, aby zapewnić poprawne ich działanie. Sprawdź przed każdym użyciem czy obudowa jest czysta, a po jej zastosowaniu dokładnie ją wyczyść.

Animacja ma charakter poglądowy i przedstawia sposób umieszczenia kamery w obudowie wodoodpornej. Rzeczywisty wygląd, a w szczególności kolor obudowy może odbiegać od prezentowanego na animacji.