Obudowa wodoodporna (Waterproof Case)

DJI Osmo Pocket

Kod produktu: 019410  
 | 
239 PLN

Gwarancja realizacji zamówienia dziś.
Zamów jeszcze przez: 00:00:00

   Potrzebujesz pomocy w zakupach?
   Zadzwoń do nas! 734 734 920

   Nurkuj bez obaw

   Obudowa jest wodoszczelna do głębokości 60 m. Design, dzięki któremu obudowa jest idealnie dopasowana do kamery DJI Osmo Pocket, zapewnia jej bezpieczeństwo nawet w ekstremalnych sytuacjach. Obudowa wodoodporna wyposażona jest w dwa dodatkowe mocowania, które pozwalają na jej przymocowanie do innych elementów Twojego wyposażenia. Przyciski na zewnątrz obudowy dają Ci pełną kontrolę nad Osmo Pocket. Specjalne wkładki znajdujące się w zestawie zapobiegają parowaniu obudowy pod wodą.

   Cenne wskazówki

   Upewnij się, że kamera Osmo Pocket jest wyłączona przed umieszczeniem jej w obudowie wodoodpornej. Dokładnie dokręć obręcz zabezpieczającą przed dostaniem się wody do środka. Producent nie bierze odpowiedzialności za uszkodzenia wynikające z nieprawidłowego zastosowania obudowy wodoodpornej. Ruchy gimbala po włożeniu kamery do obudowy i uruchomieniu trybu Underwater Mode są znacznie ograniczone - brak możliwości regulacji. Regularnie wymieniaj wkładki zapobiegające parowaniu obudowy, aby zapewnić poprawne ich działanie. Sprawdź przed każdym użyciem czy obudowa jest czysta, a po jej zastosowaniu dokładnie ją wyczyść.

   Animacja ma charakter poglądowy i przedstawia sposób umieszczenia kamery w obudowie wodoodpornej. Rzeczywisty wygląd, a w szczególności kolor obudowy może odbiegać od prezentowanego na animacji.

   DODAJ OPINIĘ O PRODUKCIE

   Podziel się swoją opinią z innymi kupującymi. Zaloguj się lub zarejestruj