+ Dodaj do porównania

Dron DJI Matrice 350 RTK + DJI Care Enterprise Basic na 1 rok

Kod EAN:
Dron DJI Matrice 350 RTK + DJI Care Enterprise Basic na 1 rok
Dron DJI Matrice 350 RTK + DJI Care Enterprise Basic na 1 rok
Dron DJI Matrice 350 RTK + DJI Care Enterprise Basic na 1 rok
Dron DJI Matrice 350 RTK + DJI Care Enterprise Basic na 1 rok
Dron DJI Matrice 350 RTK + DJI Care Enterprise Basic na 1 rok
Dron DJI Matrice 350 RTK + DJI Care Enterprise Basic na 1 rok
Dron DJI Matrice 350 RTK + DJI Care Enterprise Basic na 1 rok
Dron DJI Matrice 350 RTK + DJI Care Enterprise Basic na 1 rok
Dron DJI Matrice 350 RTK + DJI Care Enterprise Basic na 1 rok
Dron DJI Matrice 350 RTK + DJI Care Enterprise Basic na 1 rok
Dron DJI Matrice 350 RTK + DJI Care Enterprise Basic na 1 rok
43 599,00 PLN
brutto / szt.
Szybkie zakupy 1-Click(bez rejestracji)
Produkt niedostępny
Produkt niedostępny
Bezpieczne zakupy
Dostępność:
Nowa era w dronach przemysłowych

Szukasz nowych standardów w dronach przemysłowych? Zmodernizowany flagowiec DJI Matrice 350 RTK będzie dla Ciebie! Oferuje on całkowicie nowy system transmisji wideo i sterownia, a także bardziej wydajny system akumulatorów i jeszcze bardziej wszechstronne funkcje bezpieczeństwa. Co więcej, wyróżnia się sporym udźwigiem i możliwością rozbudowy.

DJI Matrice 350 RTK lata w przestworzach.
Przemyślana konstrukcja

Solidna budowa Matrice 350 RTK cechuje się efektywnym systemem napędowym, podniesionym poziomem odporności na warunki atmosferyczne i imponującymi zdolnościami w locie, co pozwala mu skutecznie stawić czoła różnym trudnościom.

DJI Matrice 350 RTK lata obok elektrowni.
Zaawansowana technologia transmisji

Technologia DJI O3 Enterprise Transmission, wykorzystywana przez Matrice 350 RTK, obsługuje trójkanałowe strumieniowanie na żywo w rozdzielczości 1080p HD o maksymalnym zasięgu wynoszącym 20 km. Jednakowo dron, jak i aparatura zdalnego sterowania mają czteroantenowy system nadawczo-odbiorczy. Przydziela ona inteligentnie dwie optymalne anteny do transmisji sygnałów, podczas gdy cztery anteny obierają sygnał jednocześnie. W wyniku tych działań znacznie zwiększono zdolność do zwalczania zakłóceń oraz zoptymalizowano stabilność przesyłu sygnału.

Aparatura sterująca do DJI Matrice 350 RTK z poglądem na żywo.
Rozszerzone możliwości operacyjne

DJI RC Plus posiada jasny 7-calowy ekran i jest dostosowany do obsługi trybu Dual Operator. Zasilany jest przez zewnętrzny akumulator WB37, co pozwala na działanie przez sześć godzin, aby sprostać zróżnicowanym wymaganiom operacyjnym. Dzięki ochronie IP54 DJI RC Plus jest odporny na kurz i wodę, co zapewnia niezawodność pracy w trudnych warunkach atmosferycznych. Zakres temperatury roboczej wynosi od -20°C do 50°C, umożliwiając bezawaryjne działanie zarówno w skrajnych warunkach upałów, jak i mrozu.

Aparatura sterująca do DJI Matrice 350 RTK w czasie deszczowej pogody.
Obsługa dostosowana do potrzeb

Szybką obsługą umożliwiają pokrętła i kilka przycisków, które znajdują się z przodu, z tyłu i na górze aparatury. Ich funkcje można dostosować do upodobań i potrzeb użytkownika, co zapewnia intuicyjną i elastyczną obsługę. Aplikację DJI Pilot 2 dodatkowo zoptymalizowano, aby wyraźnie prezentować typ misji i status lotu. Bardziej wydajną pracą zapewnia łatwe i płynne sterowanie dronem i ładunkami użytkowymi. 

Aparatura sterująca do DJI Matrice 350 RTK, na której wyświetla się aplikacja DJI.
Wydajność i oszczędność z nowym akumulatorem

Matrice 350 RTK obsługuje innowacyjne akumulatory TB65, które pozwalają na ich wymianę bez konieczności wyłączania zasilania. Te akumulatory mogą być ładowane i rozładowywane aż do 400 cykli, co przyczynia się do obniżenia kosztów lotu.

Akumulator dla DJI Matrice 350 RTK .
Szybki start i wydłużona żywotność

Nowa stacja ładowania BS65 doskonale sprawdzi się do ładowania, przechowywania, a także do transportu akumulatorów. Tryb Storage pozwala na naładowanie lub rozładowanie akumulatora do poziomu 50%. Jest do dobry sposób na długotrwałe przechowywanie. Tryb gotowości umożliwia zaś szybkie naładowanie kilku zestawów akumulatorów do 90%. Dzięki temu możesz rozpocząć pracę w dowolnym momencie i wydłużyć żywotność akumulatora. W momencie, gdy stacja ładowania jest podłączona do aparatury DJI RC Plus, w aplikacji DJI Pilot 2 zobaczysz poziom naładowania akumulatorów i informacje o ich parametrach. Co więcej, można ustawić liczbę dni samorozładowania, zaktualizować oprogramowanie układowe, wyeksportować logi, a także uzyskać dostęp do funkcji za pomocą jedno dotknięcia palcem.

Operator steruje DJI Matrice 350 RTK, który lata nad polami.
Gwarancja bezpieczeństwa

Matrice 350 RTK został wyposażony w innowacyjny system wykrywania blokady ramion, co pomaga uniknąć przypadkowego zderzenia lub składania się ramion podczas lotu. Co więcej, Matrice 350 RTK może wykrywać i unikać małe przeszkody, takie jak linie wysokiego napięcia, po zainstalowaniu opcjonalnego radaru CSM. Ten system pozwala na wykrywanie przeszkód w zasięgu do 30 metrów, co dodatkowo podnosi poziom bezpieczeństwa podczas lotu.

DJI Matrice 350 RTK lata obok lini wysokiego napięcia.
Dokładne wykrywanie przeszkód

Matrice 350 RTK jest wyposażony w binokularny system wizyjny z sześcioma kierunkami i system wykrywania w podczerwieni, co umożliwia pełną zdolność wykrywania przeszkód i dokładne pozycjonowanie w sześciu kierunkach, zapewniając wszechstronną ochronę podczas lotu.  Dron Matrice 350 RTK oraz jego system czujników cechują się redundantną konstrukcją, co zwiększa bezpieczeństwo podczas lotu i zapewnia większą pewność w trudnych warunkach operacyjnych. 

Pokazane czujniki od DJI Matrice 350 RTK.
Doskonały obraz nawet nocą

Dzięki znakomitym zdolnościom do widzenia w warunkach nocnych kamera FPV jest w stanie wyraźnie przedstawiać otoczenie i ewentualne przeszkody podczas nocnego lotu. Ta funkcja współpracuje z technologią PinPoint, aby zapewnić lepszą orientację w trudnym terenie nocą.

Aparatura DJI Matrice 350 RTK z poglądem w nocy.
Kompatybilność i wszechstronność

Matrice 350 RTK jest zgodny z ładunkami użytkowymi Matrice 300 RTK i, podobnie jak jego poprzednik, umożliwia korzystanie z pojedynczego gimbala zainstalowanego na dolnej części drona, podwójnego gimbala na dolnej części i pojedynczego gimbala zainstalowanego na górnej części, oraz posiada otwarty interfejs E-Port. Dzięki maksymalnemu udźwigowi wynoszącemu 2,7 kg dron może przenosić jednocześnie trzy różne ładunki użytkowe, co pozwala na dostosowanie się do różnych scenariuszy operacyjnych, takich jak zadania związane z bezpieczeństwem publicznym, inspekcje i mapowanie.

Dron DJI Matrice 350 RTK lata bok różnych zabudowań.
Dokładne mapowanie

Matrice 350 RTK oferuje wsparcie dla misji takich jak Waypoint, Mapping, Oblique i Linear Flight. Możesz skorzystać z funkcji Terrain Follow lub Smart Oblique, aby efektywnie zbierać dane. W połączeniu z aplikacją DJI Terra, szybko uzyskasz cyfrowe wyniki 2D i 3D, co umożliwi dokładne i wydajne odwzorowanie terenu.

DJI Matrice 350 RTK z wyznaczoną trasą.
Optymalizacja procesów inspekcji

Dzięki funkcji Live Mission Recording Matrice 350 RTK ma możliwość tworzenia i zapisywania trajektorii lotu, które można później wykorzystać do automatyzacji operacji, co znacznie skraca czas i wysiłek wymagane do powtarzających się inspekcji. Podczas korzystania z AI Spot-Check, Matrice 350 RTK obsługuje zarówno automatyczne kadrowanie, jak i ręczną edycję obszarów, co pozwala zwiększyć precyzję i jakość powtarzanych zdjęć oraz operacji inspekcji.

 

Aparatura dla DJI Matrice 350 RTK.
Precyzyjne zarządzanie operacjami

Przy pomocy takich funkcji jak high precision PinPoint i real-time mapping w chmurze Matrice 350 RTK może zagwarantować łączność między powietrzem, ziemią i chmurą. Po zakończeniu zbierania obrazów przez drona DJI FlightHub 2 jest w stanie szybko modelować teren i przekazywać informacje oraz polecenia zarówno do drona, jak i operatorów na ziemi. Zarówno ara zdalnego sterowania, jak i platforma FlightHub 2 obsługują funkcje nanoszenia punktów, linii i powierzchni w czasie rzeczywistym, a także są w stanie współpracować z dronem w celu transmitowania obrazu z operacji w czasie rzeczywistym, eliminując tym samym wszelkie bariery komunikacyjne między powietrzem a ziemią.

DJI Matrice 350 RTK na czarnym tle.
W zestawie z Dron DJI Matrice 350 RTK + DJI Care Enterprise Basic na 1 rok
dron Matrice 350 RTK
dron Matrice 350 RTK
x1
Ochrona DJI Care enerprise dla Matrice 350 RTK
roczna ochrona DJI Care Enterprise (auto-aktywacja)
x1
Aparatura sterująca dla Matrice 350 RTK
aparatura sterująca DJI RC Plus
x1
Akumulator dla Matrice 350 RTK
akumulator WB37
x1
Para śmigieł dla Matrice 350 RTK
para śmigieł 2110s
x1
Noga podwozia dla Matrice 350 RTK
noga podwozia
x2
Zapasowe wibroizolatory gimbala DJI Matrice 350 RTK
zapasowe wibroizolatory gimbala
x4
Walizka transportowa dla DJI Matrice 350 RTK
walizka transportowa na 4 kółkach
x1
Zestaw zaślepek dla DJI Matrice 350 RTK
zestaw zaślepek portów
x1
Zestaw śrub i kluczy dla DJI Matrice 350 RTK
zestaw śrub i kluczy
x1
Specyfikacja
WymiaryRozłożony, bez śmigieł, 810x670x430 mm (Długość x Szerokość x Wysokość); Złożony, ze śmigłami, 430x420x430 mm (Długość x Szerokość x Wysokość)
Przekątna895 mm
Masa (z jednym gimbalem na dole)Około 3.77 kg (bez akumulatorów); Około 6.47 kg (z dwoma akumulatorami TB65)
Maksymalny udźwig pojedynczego wibroizolatora960 g
Maksymalna masa startowa9.2 kg
Częstotliwość pracy2.4000-2.4835 GHz; CE: 5.170-5.250 GHz
Moc sygnału (EIRP)2.4000-2.4835 GHz: < 20 dBm (CE/SRRC/MIC); 5.150-5.250 GHz (CE: 5.170-5.250 GHz):< 23 dBm (CE) 5.725-5.850 GHz:< 14 dBm (CE)
Dokładność zawisu (Tryb P- z GPS)Pionowo: ±0.1 m (Z systemem wizyjnym); ±0.5 m (GPS włączony); ±0.1 m (RTK włączony); Poziomo: ±0.3 m (Z systemem wizyjnym); ±1.5 m (GPS włączony); ±0.1 m (RTK włączony)
Dokładność pozycjonowania RTKZ włączonym i ustanowionym sygnałem RTK; 1 cm+1 ppm (poziomo); 1.5 cm + 1 ppm (pionowo)
Maksymalna prędkość kątowaOś pitch: 300°/s,; Oś yaw: 100°/s
Maksymalny kąt nachylenia30° (Tryb- N, Przedni system wizyjny włączony: 25°)
Maksymalna prędkość wznoszenia6 m/s
Maksymalna prędkość opadania (pionowa)5 m/s
Maksymalna prędkość opadania (w przechyle)7 m/s
Maksymalna prędkość23 m/s
Maksymalny pułap (m n.p.m.)5000 m (ze śmigłami 2110s, przy masie startowej ≤ 7.4kg); 7000 m (ze śmigłami 2112, przy masie startowej ≤ 7.2 kg)
Odporność na wiatr12 m/s
Maksymalny czas lotu55 minut (Zmierzono za pomocą Matrice 350 RTK lecącego z prędkością około 8 m/s bez ładunku użytkowego w bezwietrznym otoczeniu, aż poziom naładowania baterii osiągnął 0%. Dane służą wyłącznie jako odniesienie. Rzeczywisty czas użytkowania może się różnić w zależności od trybu lotu, akcesoriów i środowiska. Należy zwracać uwagę na przypomnienia w aplikacji)
Wspierane kamery DJIZenmuse H20, Zenmuse H20T, Zenmuse H20N, Zenmuse P1, Zenmuse L1
Wspierane konfiguracji gimbaliPojedynczy gimbal na dole, Podwójny gimbal na dole, Pojedynczy gimbal na górze + pojedynczy gimbal na górze
Stopień ochronyIP55
GNSSGPS + GLONASS + BeiDou + Galileo
Temperatura robocza-20°C do 50°C
EkranEkran dotykowy LCD 7,02 cala; rozdzielczość: 1920×1200; maksymalna jasność: 1200 nitów
MasaOkoło 1.25 kg (bez akumulatora WB37); Około 1.42 kg (z akumulatorem WB37)
GNSSGPS + Galileo + BeiDou
Wbudowany akumulatorTyp: Li-ion (6500 mAh@7.2 V); Typ ładowania: Użyj stacji ładowania BS65 lub szybkiej ładowarki USB-C o maksymalnej mocy 65 W (maksymalne napięcie 20 V); Czas ładowania: 2 godziny; Układ chemiczny: LiNiCoAlO2
Zewnętrzny akumulator WB37Pojemność: 4920 mAh; Napięcie: 7,6 V; Typ: Li-ion; Energia: 37,39 Wh; Układ chemiczny: LiCoO2
Stopień ochronyIP54
Czas pracyWbudowany akumulator: około 3.3 godziny; Wbudowany akumulator + akumulator zewnętrzny: ok. 6 godzin
Temperatura pracy-20° do 50° C
Częstotliwości pracy2.4000-2.4835 GHz; 5.725-5.850 GHz
Moc sygnału (EIRP)2.4000-2.4835 GHz: < 20 dBm (CE/SRRC/MIC); 5.725-5.850 GHz: < 14 dBm (CE); < 23 dBm (SRRC)
Akumulator wymiennyNazwa: WB 37; Pojemność: 4920 mAh; Napięcie: 7.6V; Ogniwo: LiPo; Moc: 37.39Wh; Czas ładowania (używając stacji ładującej BS60: 70 minut (15°C do 45°C); 130 minut (0°C do 15°C)
Protokół Wi-FiWi-Fi 6
Częstotliwość pracy Wi-Fi2.4000-2.4835 GHz; 5.150-5.250 GHz; 5.725-5.850 GHz
Protokół Bluetooth Bluetooth 5.1
Częstotliwość pracy Bluetooth2.4000-2.4835 GHz
System transmisji wideoDJI O3 Transmission
Antena4 anteny do transmisji wideo, 2T4R
Maksymalna odległość transmisji (bez przeszkód i zakłóceń)CE/SRRC/MIC: 8 km
Maksymalna odległość transmisji (z przeszkodami)Niewielkie zakłócenia i przeszkody w postaci budynków: ok. 0-0,5 km; Niewielkie zakłócenia i przeszkody w postaci drzew: ok. 0,5-3 km; Silne zakłócenia i brak przeszkód: krajobraz miejski, ok. 1,5-3 km; Średnie zakłócenia i brak przeszkód: krajobraz podmiejski, ok. 3-9 km; Niewielkie zakłócenia i brak przeszkód: przedmieścia/wybrzeże, ok. 9-20 km; Zmierzono zgodnie z przepisami FCC w środowisku bez przeszkód i typowych zakłóceń na wysokości lotu około 120 m. Dane mają charakter poglądowy. Rzeczywista odległość transmisji może się różnić w zależności od przeszkód i zakłóceń w otoczeniu. Należy zwracać uwagę na przypomnienia w aplikacji.
Zasięg wykrywania przeszkódDo przodu/do tyłu/w lewo/w prawo: 0,7-40 m; W górę/w dół: 0,6-30 m
FOVDo przodu/do tyłu/w dół: 65° (poziomo), 50° (pionowo); W lewo/w prawo/w górę: 75° (poziomo), 60° (pionowo)
Warunki pracyPowierzchnie z wyraźnymi wzorami i odpowiednim oświetleniem (luksy > 15)
Zasięg wykrywania przeszkód0.1-8m
Pole widzenia (FOV)30° (±15°)
Warunki pracyduże, rozpraszające, odbijające powierzchnie (współczynnik odbicia > 10%)
Efektywna odległość oświetlenia5 m
Typ oświetlenia60 Hz, stałe światło
Rozdzielczość1080p
Pole widzenia (FOV)142º
Liczba klatek na sekundę30 fps
NazwaTB65
Pojemność5880 mAh
Napięcie44.76 V
Typ ogniwaLi-ion
Energia263.2 Wh
Masaokoło 1.35 kg
Temperatura pracy-20°C do 50°C
Temperatura przechowywania22°C do 33°C
Temperatura ładowania-20°C do 40°C (Przy temperaturze niższej od 5°C, Funkcja podgrzewania włączy się automatycznie. Ładowanie akumulatora w niskich temperaturach może wpłynąć na ich żywotność. Zaleca się ładowanie w temperaturze od 15° do 35° C)
Czas ładowaniaPrzy zasilaniu 220 V pełne naładowanie dwóch inteligentnych akumulatorów TB65 trwa około 60 minut, a naładowanie ich od 20% do 90% - około 30 minut.
Wymiary580×358×254 mm
Masa netto8.98 kg
KompatybilnośćAkumulator TB65; Akumulator WB37
Napięcie wejściowe220-240 VAC, 50-60 Hz
Maksymalna moc wejściowa1070W
Moc wyjściowa210-240 V: 992 W
Temperatura pracy-20°C do 40°C
Do pobrania
Podziel się swoją opinią
Twoja ocena:
Dodaj własne zdjęcie produktu:
Zaufane Opinie IdoSell
4.89 / 5.00 925 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2024-07-16
Przesyłka bardzo szybka i sprawna. Tak trzymać.
2024-07-15
Bardzo szybka realizacja zamówienia i dobry kontakt (mailowy i telefoniczny). W efekcie kod przesłany mailem kilka godzin po jego zakupie
pixel