DJI Mavic 2 Pro

Kod produktu: 015676  
 | 

Wariant:

Polecamy:

6 199 PLN

Korzystaj ze swojego sprzętu swobodnie i bez obaw o uszkodzenie

DJI Care Refresh umożliwia wymianę sprzętu np. po upadku, zalaniu czy kolizji.

Kod DJI Care Refresh - Mavic 2 Pro / Zoom

Zobacz produkt

ZAMKNIJ

  Powiadom mnie o dostępności

KORZYSTAJ ZE SPRZĘTU BEZ OBAW

Wymiana produktu w przypadku
uszkodzenia lub zalania*

Kolizja, upadek czy zalanie to nie problem. Gdy masz aktywowany DJI Care Refresh, za niewielką opłatą możesz wymienić produkt, jeśli ulegnie uszkodzeniu, na zupełnie sprawną jednostkę.*

Kod DJI Care Refresh - Mavic 2 Pro / Zoom

709 PLN

   INFORMACJA

   Produkt niedostępny. Zapoznaj się z najnowszymi modelami z Serii Mavic.

   Potrzebujesz pomocy w zakupach?
   Zadzwoń do nas! 734 734 920

   See the Bigger Picture

   Naszym marzeniem od zawsze było stworzenie drona, który skupia w sobie najnowocześniejszy design, zaawansowane technologie DJI, tym samym spełniając oczekiwania najbardziej wymagających fotografów. Drona, który może zdefiniować na nowo świat fotografii z powietrza. Tworząc Mavic 2, spełniliśmy te marzenie.

   Get ready to see the bigger picture.

   Mavic 2 Pro
   Kamera Hasselblad

   Mavic 2 Zoom
   Dwukrotny zoom optyczny

   Zasięg transmisji
   5 km 1080p1

   Maksymalny czas lotu 31 minut2

   Wielokierunkowe wykrywanie przeszkód3

   Hyperlapse

   Kamera Hasselblad L1D-20c
   Ikoniczna jakość obrazu

   Matryca 1" CMOS 20 Mpix | Regulacja przysłony, f/2.8-f/11 | 10-bitowy profil kolorów Dlog-M | 10-bitowe wideo HDR

   Mavic 2 Pro Kamera Hasselblad

   Wyprodukowane w Szwecji, kamery Hasselblad wyróżniają się ergonomicznym designem, bezkompromisową jakością obrazu i szwedzkim rzemiosłem. Od 1941 kamery Hasselblad wykonują najbardziej ikoniczne zdjęcia na świecie - włączając w to pierwsze lądowanie na księżycu.

   Współpracując z marką Hasselblad, po dwóch latach niestrudzonych badań powstał Mavic 2 Pro, wyposażony w najnowszą kamerę Hasselblad L1D-20c. Kamera zawiera unikalną technologię Natural Colour Solution (HNCS)4, umożliwiając użytkownikom wykonywanie 20-megapikselowych fotografii z oszałamiającą szczegółowością.

   1-calowa matryca CMOS

   Nowa 1-calowa matryca CMOS zapewnia aktywne wykrywanie obszaru, 4 razy efektywniej niż w przypadku Mavic Pro, pozwalając zarejestrować więcej danych z każdego piksela dla zachowania większego zakresu dynamicznego, stosunku sygnału do szumu i doskonałej pracy nawet przy słabym świetle z poszerzonym zakresem ISO od 3200 do 12800.

   Płaski schemat kolorów 10-bit Dlog-M

   DJI Mavic 2 Pro wspiera płaski schemat kolorów 10-bit Dlog-M, który wydobywa szerszy i dynamiczniejszy zakres kolorów, co pozwala na większą elastyczność w postprodukcji. System zapisuje ponad 1 bilion kolorów (w porównaniu z 16 milionami kolorów w przypadku tradycyjnych 8-bitowych technologii kodowania kolorów) i wydobywa więcej szczegółów, zarówno w ostrym świetle jak i cieniu.

   Wideo 10-bit HDR

   Dzięki obsłudze nagrań 4K 10-bit HDR, DJI Mavic 2 Pro może zostać podłączony do telewizora 4K z funkcją HLG i natychmiast odtwarzać nagranie w odpowiedniej tonacji kolorów, nie pomijając rozjaśnień i większego kontrastu, typowego dla HDR.

   Sterowana ręcznie przysłona

   Regulowana przysłona f/2.8-f/11 oferuje większą elastyczność w różnych warunkach oświetleniowych. Podczas nagrywania w słabym oświetleniu, ustaw przysłonę na f/2.8, aby ujęcia były jasne i wyraźne. Podczas nagrywania w dobrze oświetlonym środowisku, ustaw przysłonę na wartość f/11, aby wydłużyć czas otwarcia migawki, tworząc niesamowicie płynne wideo.

   Jestem zdumiony jakością zdjęć wykonanych za pomocą Mavic 2 Pro. Hasselblad wydaje się zapewniać tą samą oszałamiającą jakość gdziekolwiek ich kamery zostają wdrążone, czy to średniego formatu aparaty studyjne, czy kompaktowy dron.

   Benjamin Everett

   Benjamin Everett jest artystą i podróżnikiem, który pasjonuje się fotografią. Jest zdobywcą nagrody Hasselblad Masters 2018 w kategorii landscape/nature.

   Zoom optyczny 24-48 mm
   Ultimate Flexibility

   Matryca 1/2.3" CMOS 12 Mpix | Zdjęcia Super Resolution 48 Mpix | 4-krotny zoom wideo Full HD | Dolly Zoom

   Mavic 2 Zoom

   Napędzany 12-megapikselową matrycą 1/2.3 cala z aż czterokrotnym zoomem (w tym dwukrotnym zoomem optycznym 24-48 mm)5, DJI Mavic 2 Zoom jest idealny do uchwycenia dynamicznych perspektyw. Uchwyć wszystko od szerokiego kąta przez średni kadr aż po wiele innych kreatywnych zestawień.

   Bardziej wyraziste kadrowanie w średnich planach

   W porównaniu do szerokokątnego obiektywu 24 mm, teleobiektyw 48 mm kompresuje perspektywę, uwydatniając efekt paralaksy, co pozwala na uzyskanie kinowego efektu5.

   Efektywne nagrywanie bez zmartwień

   Podczas nagrywania wideo w jakości full HD, czterokrotny, bezstratny zoom (w tym dwukrotny zoom optyczny) daje Ci bliższy podgląd obiektów, które znajdują się w oddali, dzięki czemu możesz bez problemu wykonywać ujęcia z odległości. Pomaga to zachować bezpieczny dystans od fotografowanego obiektu.

   Szybki i precyzyjny fokus

   Hybrydowy autofokus drona DJI Mavic 2 Zoom łączy detekcję fazy i kontrastu w celu uzyskania większej precyzji fokusu z prędkością do 40% większą niż dotychczas. System śledzenia automatycznego fokusu sprawia, że obiekty są wyraźniejsze podczas przybliżania i oddalania obrazu.

   Przybliżenie w locie

   Dolly Zoom to nowy tryb QuickShot w DJI Mavic 2 Zoom, który jest w pełni zintegrowany z dronem pozwalając na uzyskanie wypaczonej perspektywy. Dolly Zoom automatycznie dostosowuje fokus podczas lotu, dając ciekawy efekt wizualny do nagrań. Ustaw odpowiednią prędkość fokusu, aby wykonywać jeszcze kreatywniejsze ujęcia podczas lotu.

   Zdjęcia Super Resolution 48 Mpix

   Podczas wykonywania zdjęcia z odpowiednikiem formatu 24 mm pola widzenia5, kamera będzie w stanie wykonać dziewięć zdjęć za pomocą swojego teleobiektywu, komponując z nich ogromne 48-megapikselowe zdjęcie o niezwykłej szczegółowości. W porównaniu ze zwykłymi panoramami, zdjęcia w super rozdzielczości zachowują oryginalny wygląd fotografowanych obiektów z najmniejszymi detalami.

   Mavic 2 Zoom na nowo definiuje fotografię z powietrza. Daje mi to możliwość tworzenia filmów w zupełnie nowy sposób. Teraz mogę uchwycić więcej szczegółów z bezpiecznej odległości i uzyskać różne efekty wizualne o różnych ogniskowych.

   Jimmy Chin

   Jimmy Chin jest fotografem, filmowcem i alpinistą. Jego film "Meru" zdobył upragnioną nagrodę publiczności na Sundance Film Festival. W 2016 roku znalazł się również na liście nominowanych do Oscara za najlepszy film dokumentalny.

   Film wykonany za pomocą Mavic 2 Zoom

   Kamera

   Wykonuj ujęcia jak profesjonalista

   Obie kamery Mavic 2 są wyposażone w najnowszą technologię 3-osiowej stabilizacji6, zapewniając płynne, stabilne ujęcia w każdej sytuacji.

   Hyperlapse

   Pożegnaj się ze skomplikowanym post-processingiem. Z Hyperlapse, Twój dron wykona stabilne zdjęcia i automatycznie je przetworzy w ujęcie timelapse po naciśnięciu jednego przycisku, które później bezpośrednio możesz udostępnić w social media. Zapisz trasę lotu w Task Library, aby sterować dronem Mavic 2 po wyznaczonej trasie. Zdjęcia JPEG i RAW mogą być jednocześnie zapisywane na karcie micro SD, dając Ci więcej możliwości w postprodukcji.

   • Free

   • Circle

   • CourseLock

   • WayPoint

   Ulepszone zdjęcia HDR

   Mavic 2 obsługuje również ulepszone zdjęcia wykonane w technice HDR, która łączy sekwencje w celu uzyskania zdjęcia wysokiej jakości obrazu bez sztucznych efektów.

   Mavic 2 Pro

   14 EV

   Mavic 2 Zoom

   13 EV

   HyperLight

   Oświetl otaczający Cię świat dzięki funkcji HyperLight. Pozwala ona poprawić jakość Twoich zdjęć redukując szumy powstałe na skutek wykonywania ujęcia w słabych warunkach oświetleniowych.

   Tryb standardowy

   HyperLight

   Wyższa jakość wideo dzięki kodekowi H.265

   Oba modele nagrywają wideo w jakości 4K z większą przepustowością dzięki zaawansowanej kompresji H.2657. Filmy w H.265/HEVC zawierają nawet 50% więcej informacji, niż wideo w kodeku H.265/AVC, zachowując dzięki temu więcej detali.

   System transmisji wideo OcuSync 2.0

   Sztandarowe technologie

   Dzięki systemowi transmisji wideo OcuSync 2.0 wydajność jest znacznie ulepszona, dzięki dłuższemu zasięgu transmisji, lepszej jakości wideo oraz usprawnionej funkcji antyzakłóceniowej, zapewniając Ci niezrównaną kontrolę.

   • 5 km1 1080p
    Transmisja wideo

   • 2,4 to 5,8 GHz
    Automatyczna zmiana w czasie rzeczywistym8

   • Szybkie pobieranie
    Niskie opóźnienia

   Bezpieczny lot

   Najnowsza technologia

   Po niezliczonych godzinach wykonywania badań i przeprowadzania testów, Mavic 2 został zoptymalizowany, aby zwiększyć przepustowość, zmniejszyć pobór mocy i zredukować szumy. Te subtelne, jednak niezmiernie ważne usprawnienia, wraz z zoptymalizowanym systemem FlightAutonomy sprawiają, że Mavic 2 oferuje płynniejszy i cichszy lot dla zachowania większej dyskrecji oraz bezpieczeństwa.

   Szybszy lot

   Maksymalna prędkość 72 km/h9

   Przeprojektowana konstrukcja drona zapewnia większą aerodynamikę. Opór jest o 19% mniejszy niż w przypadku Mavic Pro podczas lotu z pełną prędkością.

   Dłuższy lot

   Maksymalny czas lotu 31 min

   Dłuższy czas lotu oznacza więcej kreatywnych możliwości.

   Cichszy lot

   Obniżony poziom hałasu

   Sinusoidalny napęd ESC FOC i cisza praca śmigieł sprawiają, że dron jest nieprawdopodobnie cichy.

   • Wielokierunkowe wykrywanie przeszkód

   • Przód

   • Dół

   • Lewo i prawo

   • Tył

   • Góra

   • APAS

   Inteligentne tryby

   Łatwe operowanie

   Dzięki niesamowitej kamerze i łatwym w użyciu inteligentnym trybom, Mavic 2 sprawia, że kreatywne ujęcia są łatwe do osiągnięcia.

   ActiveTrack 2.0

   QuickShots

   Panorama

   ActiveTrack 2.0

   Dzięki usprawnieniom wprowadzonym do dysku twardego i oprogramowania, ActiveTrack 2.0 wznosi funkcję śledzenia na zupełnie nowy poziom.

   Precyzyjne rozpoznawanie

   Wcześniej, ActiveTrack funkcjonował głównie w oparciu o obrazy 2D, aby możliwe było śledzenie obiektu. Dziś, ActiveTrack 2.0, w który został wyposażony Mavic 2, rejestruje środowisko w 3D za pomocą głównej kamery i przedniego, podwójnego systemu wizyjnego w celu lepszego rozpoznawania obiektu.

   Przewidywanie trajektorii

   Algorytmy przewidywania trajektorii pomagają zachować śledzony obiekt w kadrze w przypadku, gdy obiekt zostanie chwilowo przesłoniony przez przeszkodę.

   Śledzenie szybko poruszających się obiektów

   Na otwartej i wolnej od przeszkód przestrzeni, Mavic 2 jest zdolny śledzić szybko poruszające się obiekty, tj. samochody, czy łodzie z prędkością 72 km/h10.

   Wykrywanie przeszkód

   Podczas śledzenia obiektu, Mavic 2 może zaplanować trasę w 3D. W tym samym czasie potrafi wykrywać, rozpoznawać i unikać przeszkody z przodu i z tyłu drona podczas nagrywania obiektu bez żadnych problemów.

   Panoramy

   Mavic 2 wspiera wykonywanie panoram: Sphere, 180°, Horizontal i Vertical.

   Wykonuj ujęcia z łatwością

   Szeroka gama intuicyjnych trybów lotu jest do Twojej dyspozycji, abyś mógł wykonywać kreatywne ujęcia z łatwością.

   • POI 2.0

   • Waypoint 2.0

   • Dolly Zoom11

   • Asteroid12

   • Boomerang

   Akcesoria

   Liczne akcesoria uwolnią Twoją kreatywność.

   Fly More Kit

   Fly More Kit to opcjonalny zestaw akcesoriów, który można dokupić osobno. Dzięki zestawowi rozszerzysz swój ekwipunek o dodatkowe akcesoria, które zapewnią Ci maksymalny komfort w wykonywaniu długich, wymagających lotów.

   * Zestaw Fly More Kit można nabyć osobno.

   Dowiedz się więcej >

   Zestaw zawiera:

   Inteligentny akumulator 2x, Para śmigieł 2x, Hub ładowania, Ładowarka samochodowa, Adapter Power Bank, Torba transportowa.

   DJI Smart Controller

   DJI Smart Controller posiada wbudowany, ultrajasny wyświetlacz o przekątnej 5,5 cali, który zapewnia przejrzystość obrazu i bogatą paletę kolorów nawet przy bezpośrednim świetle słonecznym. Co więcej, nadajnik wspiera instalację zewnętrznych aplikacji i dysponuje zoptymalizowaną aplikacją DJI GO 4 z nową funkcją SkyTalk do udostępniania widoku z kamery w czasie rzeczywistym. Dzięki DJI Smart Controller możesz z łatwością przenosić wykonane zdjęcia i filmy na swoje urządzenie mobilne za pomocą funkcji Go Share w aplikacji DJI GO 4. Dzięki intuicyjnemu sterowaniu i łatwej konfiguracji szybko wzniesiesz swojego drona w powietrze i nie przegapisz już żadnego momentu.

   * Kontroler DJI Smart Controller jest produktem opcjonalnym, który można nabyć osobno lub w specjalnym zestawie.

   Dowiedz się więcej >

   Dwukrotnie jaśniejszy wyświetlacz od standardowych urządzeń mobilnych z wartością 1000 cd/m2

   Port HDMI i slot na kartę microSD

   Funkcja Go Share

   Temperatura operacyjna -20℃ do 40℃

   Standardowa aparatura sterująca

   Aparatura sterująca zapewnia do 135 minut pracy akumulatora po jego pełnym naładowaniu. Jej ergonomiczna i składana konstrukcja z wyciąganymi drążkami sprawia, że jest wygodna w transporcie i przechowywaniu. Aparatura funkcjonuje lepiej z popularnymi smartfonami, gwarantując lepsze wrażenia z lotu.

   Seria DJI Goggles

   DJI Goggles13 łączą się z Mavic 2 bezprzewodowo za pomocą systemu OcuSync. Użytkownicy mogą cieszyć się lepszymi wrażeniami z lotu z minimalnymi opóźnieniami i przejrzystym obrazem w jakości 1080p z zasięgiem transmisji do 4 km1. W trybie Head Tracking, kamera śledzi ruchy głowy użytkownika zapewniając zakres kontroli wynosi -75° do +75°, oferując użytkownikom bardziej wciągające wrażenia z lotu FPV.

   * DJI Goggles są produktem opcjonalnym, który można nabyć osobno lub w specjalnym zestawie.

   Dowiedz się więcej >

   Uwagi:
   1. Bez przeszkód, wolna od zakłóceń, zgodna z przepisami CE. Maksymalny zasięg lotu jest wartością przybliżoną dla siły i odporności łącza radiowego. Zawsze miej drona w zasięgu wzroku podczas lotu, chyba że zalecono inaczej.
   2. Osiągnięto przy stałej prędkości 25 km/h w warunkach bezwietrznych. Czas lotu może różnić się w zależności od środowiska i użytego trybu lotu.
   3. Wielokierunkowe wykrywanie przeszkód obejmuje przeszkody znajdujące się po lewej/prawej stronie, nad dronem oraz pod nim, a także z przodu i z tyłu. Wykrywanie przeszkód po lewej i prawej stronie jest dostępne tylko w trybach ActiveTrack, QuickSHot i Tripod.
   4. HNCS został zaprojektowany, aby zaoferować jeden profil kolorystyczny, który optymalizuje zdjęcie w celu wydobycia większej palety kolorów dla większej ilości obiektów. Standardowe profile kolorystyczne często nie dostarczają subtelnych aspektów naturalnych kolorów, stosując zbyt dużo lub zbyt mało efektu na kolory.
   5. Ogniskowa 35 mm.
   6. Istnieje możliwość wymiany gimbala wraz z kamerą korzystając z usług posprzedażowych producenta. Usługa ta będzie dostępna wkrótce.
   7. Maksymalny bitrate dla rozdzielczości 3840 × 2160 przy 30 klatek na sekundę.
   8. W niektórych krajach niedostępna jest częstotliwość 5,8 GHz.
   9. Osiągnięto w trybie Sport w warunkach bezwietrznych, blisko poziomu morza.
   10. Mavic 2 nie jest w stanie wykrywać przeszkód podczas lotu z dużą prędkością (włącznie ze śledzeniem szybko poruszających się obiektów oraz trybu Sport, którego nie wspiera wykrywania przeszkód).
   11. Dostępne tylko w Mavic 2 Zoom.
   12. Panorama Sphere w 32 Mpix (8192×4096) jest wykonana poprzez złączanie ze sobą wielu zdjęć (25 zdjęć w przypadku Mavic 2 Zoom, 26 zdjęć w przypadku Mavic 2 Pro). Zaawansowane algorytmy zostały użyte, aby wydobyć szczegóły ze zdjęcia, ponieważ kamera nie jest w stanie wykonywać ujęć bezpośrednio nad dronem z powodu ograniczeń pola widzenia.
   13. DJI Goggles współpracuja tylko z częstotliwościami 2,4 GHz, natomiast DJI Goggles RE współpracują ze zmienną częstotliwością 2,4/5,8 GHz dla lepszej wydajności. Lot w obecności obserwatora jest niezmiernie ważny podczas używania DJI Goggles lub Goggles RE. Dron nie powinien wykonywać lotu poza zasięgiem widoczności obserwatora.

   SYMULATOR LOTÓW

   Profesjonalna platforma do szkolenia operatorów, wykorzystująca zaawansowaną technologię do wiernego odtworzenia lotu dronem. Zaznaj niemal autentycznych doświadczeń z lotu bez ponoszenia niepotrzebnego ryzyka.

   Sprawdź ofertę DJI Flight Simulator

   Wiernie oddane warunki lotu

   Realistyczne doznania

   Wsparcie dla aparatur

   Często zadawane pytania

   Transmisja

   Jaka jest maksymalna prędkość wiatru, której jest w stanie się oprzeć DJI Mavic 2?

   DJI Mavic 2 może wytrzymać podmuch wiatru o sile 5 w skali Beauforta (ok. 35 km/h).

   Czy można używać śmigieł z modelu DJI Mavic 2 w dronie DJI Mavic Pro Platinum?

   Nie, nie można. Śmigła różnią się rozmiarem. 

   Dlaczego maksymalny czas zawisu i maksymalny czas lotu różnią się w dronie DJI Mavic 2?

   System silników drona DJI Mavic 2 został zoptymalizowany pod kątem lotu do przodu. Dzięki bardziej aerodynamicznej konstrukcji, DJI Mavic 2 zużywa mniej mocy przy konkretnej prędkości lotu do przodu niż w czasie zawisu. Stąd maksymalny czas zawisu wynosi do 29 minut, natomiast maksymalny czas lotu do 31 minut przy utrzymywaniu stałej prędkości i wykonywaniu lotów w bezwietrznych warunkach.

   Jaki jest maksymalny zasięg lotu drona DJI Mavic 2?

   18 km w wyjątkowych warunkach przystosowanych do testów, podczas lotu przy prędkości 50,4 km/h do całkowitego rozładowania akumulatora.
   Upewnij się, że poziom naładowania Twojego akumulatora jest wystarczający do bezpiecznego lądowania.

   Czym jest wielokierunkowe wykrywanie przeszkód?

   Wielokierunkowy system wykrywania przeszkód analizuje otoczenie drona w wielu kierunkach (z lewej, z prawej, od góry, od dołu, z przodu i z tyłu). Wykrywanie przeszkód z lewej i z prawej jest możliwe tylko w trybach ActiveTrack oraz Tripod.


   Uwaga: Wielokierunkowe wykrywanie przeszkód nie obejmuje pełnego zakresu 360°. Ponadto wykrywanie przeszkód z lewej i prawej działa tylko w konkretnych trybach i warunkach. Gwarancja producenta nie obejmuje żadnych wypadków, które miały miejsce podczas lotu na boki, nawet w trybie ActiveTrack i Tripod. Zwróć szczególną uwagę na otoczenie i powiadomienia z aplikacji podczas operowania dronem, aby zapewnić bezpieczny przelot.

   Czy można ręcznie włączyć/wyłączyć dolny pomocniczy system świetlny?

   Tak. Domyślnym ustawieniem DJI Mavic 2 jest włączony automatyczny system LED, który włącza/wyłącza oświetlenie w zależności od otoczenia. Można wyłączyć oraz włączyć tę funkcję ręcznie z poziomu aplikacji.

   Jak został ulepszony system transmisji wideo Full HD technologii OcuSync 2.0 w porównaniu do starszego OcuSync?

   Technologia OcuSync 2.0 obsługuje zarówno pasmo 2.4, jak i 5.8 GHz, co minimalizuje podatność na zakłócenia. Dodatkowo posiada automatyczne przełączanie pasma w celu zapewnienia lepszego zasięgu i transmisji w jakości 1080p.

   Jakie jest opóźnienie technologii OcuSync 2.0?

   120-130 ms, co daje wynik lepszy o 40-50 ms w stosunku do poprzedniej generacji.

   Czy aparatura sterująca posiada gniazdo HDMI?

   Nie, nie posiada.

   Czy można używać aparatury sterującej drona DJI Mavic Pro z dronem DJI Mavic 2?

   Na chwilę obecną nie, jednak będzie to możliwe w przyszłości.

   Czy istnieje możliwość połączenia smartfona z aparaturą sterującą przy użyciu standardowego kabla USB?

   Można użyć standardowego kabla USB do połączenia smartfona z aparaturą sterującą przez gniazdo znajdujące się u dołu aparatury (upewnij się, że wyciągnięty został kabel z portu Micro USB). Może to jednak przysporzyć pewnych kłopotów podczas operowania dronem. Różne kable zostały zawarte w zestawie, więc można wybrać ten odpowiedni do Twojego smartfona.

   Czy DJI Mavic 2 pozwala na sterowanie przy użyciu tylko łączności Wi-Fi?

   Nie. Można jedynie korzystać z drona sterując go przy użyciu aparatury sterującej.

   Jakie urządzenia mobilne można włożyć do uchwytu w aparaturze sterującej drona DJI Mavic 2?

   Urządzenia mobilne o grubości 6,5 - 8,5 mm i nie dłuższe niż 160 mm. Zaleca się, aby zdjąć etui z telefonu przed włożeniem go do uchwytu. Aby korzystać z tabletów o większym rozmiarze, należy zakupić uchwyt na tablet DJI Mavic 2 Tablet Holder.

   Czy można używać huba ładowania, aby ładować cztery akumulatory jednocześnie?

   Nie. Hub ładowania akumulatorów ładuje je w kolejności od najbardziej naładowanego, do najmniej naładowanego. Działanie huba w ten sposób umożliwia naładowanie akumulatorów najszybciej, jak się da.

   Ile potrzeba czasu na pełne naładowanie akumulatora?

   Około 1,5 godziny.

   Jak magazynować akumulatory, kiedy nie są używane?

   Zaleca się naładowanie akumulatorów do pełna przynajmniej raz na 3 miesiące.

   Czy można używać innych aplikacji podczas wykonywania aktualizacji oprogramowania?

   Nie. Jeżeli używane będą inne aplikacje, aktualizacja się nie powiedzie. Potrzebne wtedy będzie ponowne pobranie i aktualizacja oprogramowania.

   Czy można wyłączyć połączenie z internetem po pobraniu oprogramowania?

   Tak, można.

   Co zrobić, jeżeli wersje oprogramowania drona i akumulatora się różnią?

   Należy połączyć drona DJI Mavic 2 z aplikacją DJI GO 4. Aplikacja sprawdzi kompatybilność oprogramowania automatycznie. Można wykonać aktualizację zgodnie z wyświetlanymi instrukcjami.

   Czy aparatura sterująca drona DJI Mavic 2 pozwala na szybkie przełączanie podczas połączenia z programem DJI Assistant 2?

   Nie. Trzeba połączyć aparaturę sterującą przy użyciu kabla USB, a następnie ponownie włączyć urządzenie, aby połączyć się z programem DJI Assistant 2.

   Jakie czynniki mogą wpłynąć na niepowodzenie aktualizacji?

   1. Niski poziom naładowania akumulatora.

   Przed aktualizacją oprogramowania należy się upewnić, że poziom naładowania wynosi więcej niż 50%.


   2. Wyłączenie drona DJI Mavic 2 lub aparatury sterującej podczas aktualizacji.

   Jeżeli coś takiego będzie miało miejsce, uruchom ponownie drona DJI Mavic 2 i aparaturę sterującą i rozpocznij aktualizację ponownie.


   3. Połączenie internetowe zostało zerwane podczas pobierania oprogramowania.

   Jeżeli ciągle nie można zaktualizować oprogramowania lub aparatura sterująca nie łączy się z dronem, możliwe, że urządzenia mają różne wersje oprogramowania. W tym wypadku użyj programu DJI Assistant 2 na komputerze, aby wykonać aktualizację drona i aparatury sterującej do najnowszych wersji oddzielnie.

   Jakie są główne różnice między DJI Mavic 2 Pro, a DJI Mavic 2 Zoom?

   Główną różnicą pomiędzy tymi modelami to kamery.


   Kamera w DJI Mavic 2 Pro, zaprojektowana we współpracy z marką Hasselblad, wyposażona jest w matrycę 1" 20MP i regulowaną przysłonę. Dzięki temu możesz cieszyć się wspaniałą szczegółowością obrazu, żywymi kolorami i mniejszymi szumami (nawet w słabych warunkach oświetleniowych).


   Mavic 2 w wersji Zoom wyposażony jest w kamerę z matrycą 1/2.3" 12MP oraz obiektywem z 2-krotnym optycznym zoomem (regulowana długość ogniskowej: 24-48 mm). Z łatwością możesz uchwycić dosłownie wszystko, od szerokiego kąta przez średni kadr, aż po wiele innych kreatywnych zestawień.


   Obie wersje Mavic 2 nagrywają wideo o rozdzielczości 4K i bitrate 100 Mbps.

   Czy DJI Mavic 2 został ulepszony w porównaniu do modelu DJI Mavic Pro?

   DJI Mavic 2 został ulepszony niemal w każdym aspekcie. Posiada lepszą kamerę, transmisję wideo, czas lotu, maksymalną prędkość. Oprócz tego zredukowany został hałas, dodano wielokierunkowe wykrywanie przeszkód oraz nowe inteligentne funkcje (w tym wychodzącą poza szereg funkcję Hyperlapse).

   Czy można połączyć drona DJI Mavic 2 z goglami DJI Goggles?

   DJI Mavic 2 jest kompatybilnymi z DJI Goggles w wersji 01.04.0500 (lub późniejszej) i DJI Goggles RE w wersji 01.00.0600 (lub późniejszej). Należy zwrócić uwagę na to, że gogle DJI Goggles są kompatybilne wykorzystując pasmo 2.4 GHz, podczas gdy DJI Goggles RE pracują zarówno w paśmie 2.4, jak i 5.8 GHz.

   Czy DJI Mavic 2 jest wodoodporny?

   Nie, DJI Mavic 2 nie jest wodoodporny.

   Jakie są główne zalety kamer w modelach DJI Mavic 2 Pro i DJI Mavic 2 Zoom?

   DJI Mavic 2 Pro jest wyposażony w całkiem nową kamerę Hasselblad L1D-20c. Matryca 1" CMOS posiada czterokrotnie większą czułość niż ta zastosowana w starszym modelu DJI Mavic Pro. Duża matryca oznacza również lepszą wydajność w słabych warunkach oświetleniowych, dzięki zakresowi ISO zwiększonemu z 3200 do aż 12800.


   DJI Mavic 2 Zoom stworzony został z myślą o dynamicznych perspektywach i wyposażony jest w 1/2.3" matrycę z 12 MP z czterokrotnym zoomem (w tym dwukrotnym zoomem optycznym) 24-48mm. Pozwala to na kreatywniejsze wykorzystanie drona w podniebnych ujęciach.

   Dlaczego kamera L1D-20c drona DJI Mavic 2 Pro została zaprojektowana przez firmę Hasselblad?

   Producenci DJI i Hasselblad spędzili ostatnie 2 lata współpracując przy tworzeniu kamery L1D-20c, ustalając wspólne założenia co do obiektywu, procesu przetwarzania obrazu i optymalizacji efektów. To wszystko sprawia, że kamera posiada jakość marki Hasselblad pomimo swojego małego rozmiaru, pozwalającego na zaimplementowanie jej w dronie marki DJI.
   Kamera L1D-20c została również wyposażona w wyjątkową technologię HNCS (Hasselblad Natural Colour Solution), która pozwala na zapisanie przepięknych, 20-megapikselowych podniebnych ujęć z niezwykłą dbałością o kolory.

   Jakie są zalety DJI Mavic 2 Pro w nagrywaniu filmów?

   DJI Mavic 2 Pro może nagrywać filmy w rozdzielczości 3840×2160 przy schemacie kolorów Dlog-M 10-bit 4K i 4K HDR 10-bit przy 100 Mb/s.

   Jaka jest ogniskowa kamery drona DJI Mavic 2 Zoom?

   Kamera DJI Mavic 2 Zoom posiada regulowaną ogniskową w zakresie 24-48 mm z optycznym zoomem, dzięki czemu pozwala na nagrywanie bezstratnego wideo 1080p z czterokrotnym przybliżeniem.

   Czy istnieje możliwość użycia aparatury sterującej w celu wychylenia gimbala drona DJI Mavic 2 o 75° od lewej do prawej?

   Nie. Można tego dokonać w trybie Head Tracking podczas używania drona z DJI Goggles.

   Dlaczego DJI Mavic 2 nie może wykonywać pionowych ujęć, tak jak robił to starszy model - DJI Mavic Pro?

   Struktura gimbala w dronie DJI Mavic 2 została zoptymalizowana, aby osiągnąć większą sztywność, co oznacza, że nie może on się obrócić o pełne 90°. Istnieje jednak możliwość użycia trybu pionowego funkcji Panorama, aby uzyskać składane pionowe zdjęcie.

   Dlaczego schemat kolorów Dlog-M jest dostępny tylko w modelu DJI Mavic 2 Pro, a nie także w DJI Mavic 2 Zoom?

   Schemat kolorów Dlog-M jest dostępny tylko w wersji DJI Mavic 2 Pro, ponieważ został on zaprojektowany z myślą o potrzebach profesjonalistów fotografii, którzy wymagają większej możliwości korekcji barw. 

   Z drugiej strony, DJI Mavic 2 Zoom posiada D-Cinelike, aby wykonywać szybką i łatwą korektę barw. Tak, jak Dlog-M, D-Cinelike posiada większe rezerwy w zapisie rozjaśnień i barw niż jakikolwiek zwykły tryb korekcji kolorów, co pozostawia sporo pola do popisu w postprodukcji.

   Czy DJI Mavic 2 może wykonywać zdjęcia podczas nagrywania?

   Niestety nie ma takiej możliwości. 

   Jaka jest różnica pomiędzy trybem Full FOV, a HQ w rozdzielczości 4K drona DJI Mavic 2 Pro?

   Tryb Full FOV pomniejsza obraz z rozdzielczości 5.7K do 4K, podczas gdy tryb HQ kadruje w centralnym punkcie dla uzyskania lepszej jakości, ale kosztem kąta widzenia. Kąt widzenia trybu Full FOV wynosi 75°, a trybu HQ 55°. Można je przełączać dowolnie w zależności od potrzeb.

   Czy mogę dostosować ogniskową w trybie Dolly Zoom w dronie DJI Mavic 2 Zoom?

   Niestety nie ma takiej możliwości.

   W jaki sposób zapisać pojedyncze zdjęcia wygenerowane w trybie Hyperlapse?

   Wejdź w ustawienia kamery (Camera Settings) i wybierz "Save Original". Można wybrać zapisywanie zdjęć w formacie JPEG lub RAW. W polu "Storage Location" istnieje możliwość wyboru zapisu na karce Micro SD lub w pamięci wewnętrznej.

   DODAJ OPINIĘ O PRODUKCIE

   Podziel się swoją opinią z innymi kupującymi. Zaloguj się lub zarejestruj