DJI Phantom 4 Pro V2.0

Kod produktu: 015042  
 | 

Wariant:

Polecamy:

7 199 PLN

Korzystaj ze swojego sprzętu swobodnie i bez obaw o uszkodzenie

DJI Care Refresh umożliwia wymianę sprzętu np. po upadku, zalaniu czy kolizji.

Kod DJI Care Refresh - Phantom 4 Pro / Pro V2.0

Zobacz produkt

ZAMKNIJ

  Powiadom mnie o dostępności

KORZYSTAJ ZE SPRZĘTU BEZ OBAW

Wymiana produktu w przypadku
uszkodzenia lub zalania*

Kolizja, upadek czy zalanie to nie problem. Gdy masz aktywowany DJI Care Refresh, za niewielką opłatą możesz wymienić produkt, jeśli ulegnie uszkodzeniu, na zupełnie sprawną jednostkę.*

Kod DJI Care Refresh - Phantom 4 Pro / Pro V2.0

859 PLN

   INFORMACJA

   Dostępna jest także wersja z rozszerzoną aparaturą Phantom 4 Pro+ V2.0.

   Potrzebujesz pomocy w zakupach?
   Zadzwoń do nas! 734 734 920

   Phantom 4 Pro V2.0

   Nowy Phantom 4 Pro V2.0 posiada system transmisji OcuSync, który wspiera automatyczną zmianę częstotliwości i umożliwia połączenie z DJI Goggles bezprzewodowo. Podobnie jak Phantom 4 Pro i Advanced, Phantom 4 Pro V2.0 został wyposażony w 1-calową 20-megapikselową matrycę, dającą możliwość nagrywania wideo w jakości 4K w 60 klatkach na sekundę, natomiast tryb zdjęć seryjnych pracuje w 14 klatkach na sekundę. Co więcej, system FlightAutonomy zawiera podwójne tylne czujniki wizyjne oraz system czujników na podczerwień, umożliwiający 5-kierunkowe wykrywanie przeszkód oraz 4-kierunkowe ich unikanie.

   Cichsze, przyjemniejsze loty

   Cichsze, przyjemniejsze loty

   Nowe aerodynamiczne śmigła 9455S oraz sterowniki FOC ESC ograniczają emisję hałasu, natomiast prąd o przebiegu sinusoidalnym zapewnia zwiększenie stabilności lotu.

   Hałas wydawany przez drona został zredukowany do 4dB* (60%), aby lot był przyjemniejszy.

   Porównanie szumu

   Porównanie fali

   Phantom 4 Pro

   Phantom 4 Pro V2.0

   KAMERA Z 1-CALOWĄ MATRYCĄ 20MP

   Wbudowana kamera została przeprojektowana tak, aby funkcjonowała z 1-calową 20-megapikselową matrycą CMOS. Niestandardowa konstrukcja obiektywu składa się z 8 elementów. To pierwsza kamera marki DJI wyposażona w mechaniczną regulację migawki, eliminująca zniekształcenia występujące podczas wykonywania zdjęć szybko poruszających się obiektów lub podczas lotu z dużą prędkością. W efekcie jest wydajna jak wiele innych tradycyjnych aparatów. Lepsze przetwarzanie wideo zapewnia nagrywanie H.264 w jakości 4K przy 60 klatkach na sekundę lub H.265 w jakości 4K w 30 klatkach na sekundę, oba z prędkością transmisji 100Mbps. Wysokiej jakości matryca i procesory zapewniają przejrzystość obrazu, rejestrując najmniejsze szczegóły, które pełnią kluczową rolę w postprodukcji.

   Dowiedz się wiecej o matrycy, kodowaniu wideo, obiektywie oraz migawce

   5-KIERUNKOWE WYKRYWANIE PRZESZKÓD

   System FlightAutonomy został poszerzony o czujniki wizyjne wysokiej rozdzielczości, zlokalizowane w tylnej części drona. Dodatkowo w skład tego systemu wchodzą para czujników z przodu drona oraz czujniki podczerwieni umieszczone po lewej i prawej stronie. Wszystko to tworzy 5-kierunkowy system wykrywania przeszkód i 4 -kierunkowy system ich omijania, zabezpieczając Phantom 4 Pro przed kolizjami, tym samym dając filmowcom swobodę kręcenia skomplikowanych ujęć.

   Dowiedz się więcej o systemie wykrywania przeszkód

   Ulepszony system transmisji

   Nowy system transmisji wideo OcuSync

   Aparatura sterująca Phantom 4 Pro V2.0 w połączeniu z systemem transmisji wideo OcuSync , który wykorzystuje technologię Time Division Multiplexing, aby jednocześnie wysyłać sygnał sterujący i odbierać sygnał wideo. Podczas, gdy aparatura sterująca jest włączona, system OcuSync analizuje wszystkie dostępne poziomy sygnału i wybiera automatycznie częstotliwość transmisji o najniższym poziomie zakłóceń. System OcuSync umożliwia także bezprzewodowe połączenie z DJI Goggles. W ten sposób możesz cieszyć się lotami FPV, osiągając prędkość do 72 km/h w trybie Sport.

   Podwójny system transmisji

   Aparatura sterująca Phantom 4 Pro V2.0 wykorzystuje system transmisji wideo OcuSync 2.0, który umożliwia wybór częstotliwości transmisji między 2,4GHz a 5,8GHz przy maksymalnym zasięgu transmisji 5 km. Biorąc pod uwagę warunki środowiska, dron wybiera najlepszą częstotliwość, tym samym redukując zakłócenia sygnału.

   Szybkie przełączanie częstotliwości

   System OcuSync wykrywa zakłócenia w czasie rzeczywistym. Jeżeli sygnał jest słaby, system zmienia częstotliwość na taką, która ma najmniejszy poziom zakłóceń.

   Transmisja live w rozdzielczości 1080p

   Przy pomocy dwukierunkowej transmisji obrazu i niezawodnej technologii Phantom 4 Pro V2.0, system pozwala zaoszczędzić przepustowość i rozwiązuje często występujące problemy takie jak opóźnienie wideo, a nawet artefakty powstałe przy kompresji, zapewniając krystalicznie czysty obraz w rozdzielczości do 1080p.

   Łączność z wieloma urządzeniami

   OcuSync umożliwia połączenie wielu urządzeń w tym samym czasie. Możliwość połączenia dwóch aparatur sterujących lub aparatury sterującej wraz z DJI Goggles *. OcuSync może wykrywać pułap drona oraz jego względną pozycję, wybierając idealne ustawienia dla DJI Goggles, aparatury sterującej oraz drona w celu osiągnięcia optymalnego sygnału transmisji.

   * Podłączenie dwóch aparatur sterujących będzie możliwe w przyszłej aktualizacji oprogramowania.


   Zobacz świat z innej perspektywy

   Phantom 4 Pro V2.0 łączy się bezprzewodowo z DJI Goggles, tak, abyś znalazł się w centrum akcji dzięki podwójnym ekranom LTPS, oferującym wysoką jakość poglądu live 1080p z 85° polem widzenia. Połączenie za pomocą OcuSync daje użytkownikom możliwość doświadczenia lotu FPV z niesamowitą szybkością transmisji i przejrzystością obrazu przy ekstremalnie niskich opóźnieniach. Co więcej, sterowanie dronem za pomocą DJI Goggles jest bardziej intuicyjne niż kiedykolwiek. Wystarczy uruchomić funkcję Head Tracking, aby sterować dronem lub gimbalem za pomocą ruchów głowy.

   zdjęcie wykonane DJI Phantom 4 PRO

   SYMULATOR LOTÓW

   Profesjonalna platforma do szkolenia operatorów, wykorzystująca zaawansowaną technologię do wiernego odtworzenia lotu dronem. Zaznaj niemal autentycznych doświadczeń z lotu bez ponoszenia niepotrzebnego ryzyka.

   Sprawdź ofertę DJI Flight Simulator

   Wiernie oddane warunki lotu

   Realistyczne doznania

   Wsparcie dla aparatur

   Często zadawane pytania

   Dron

   Jak mogę odróżnić drona DJI Phantom 4 Pro V2.0 od DJI Phantom 4 Pro?

   Kolor Logo DJI na górze drona DJI Phantom 4 Pro jest srebrny, a w przypadku DJI Phantom 4 Pro V2.0 – złoty.

   Czy regulatory użyte w dronie DJI Phantom 4 Pro V2.0 są takie same jak w dronie DJI Phantom 4 Pro?

   Nie, w dronie DJI Phantom 4 Pro V2.0 wykorzystano nowe regulatory, które zmniejszają poziom hałasu drona oraz zwiększają wydajność systemu napędowego.

   Jakie śmigła są używane w dronie DJI Phantom 4 Pro V2.0?

   Model DJI Phantom 4 Pro V2.0 korzysta ze śmigieł nowego typu: 9455S.

   Dlaczego nowe śmigła do drona DJI Phantom 4 Pro V2.0 zostały zaprojektowane w ten sposób?

   Śmigła zostały zaprojektowane aby, dron był bardziej aerodynamiczny oraz redukują poziom hałasu.

   Czy śmigła do drona DJI Phantom 4 Pro V2.0 mogą być używane w dronie DJI Phantom 4 Pro?

   Tak, nowe śmigła są również kompatybilne ze standardową wersją DJI Phantom 4 Pro.

   Czy śmigła od drona DJI Phantom 4 Pro V2.0 zapewniają redukcję hałasu podczas używania ich w dronie DJI Phantom 4 Pro?

   Tak, zastosowanie nowych śmigieł w DJI Phantom 4 Pro zapewnia redukcję szumów, ale nie na takim poziomie jak w modelu Phantom 4 Pro V2.0.

   Jaka jest specyfikacja kamery drona DJI Phantom 4 Pro V2.0?

   Kamera w DJI Phantom 4 Pro V2.0 jest taka sama jak w dronie DJI Phantom 4 Pro. Wyposażona jest w 1-calowy czujnik CMOS z 20 milionami efektywnych pikseli obsługujący nagrywanie wideo w formacie maksymalnie 4K 60 kl./s (H264) oraz 4K 30 kl./s (H.265) z wartością bitrate rzędu 100 Mb/s. Przysłona może być regulowana od F/2.8 do F/11. Dostępne są tryby Auto, M, A (priorytet przysłony) i S (tryb priorytetu migawki). Więcej szczegółów można znaleźć w specyfikacji produktu pod tym adresem https://ars-online.pl/dji-phantom-4-pro-v2-0.html

   Czy filtry ND dla kamery drona DJI Phantom 4 Pro mogą być wykorzystane w kamerze drona DJI Phantom 4 Pro V2.0?

   Tak, filtry szare ND pasują równocześnie do obu modeli.

   Dlaczego gimbal nie może utrzymać równego poziomu, gdy lecę z najwyższą prędkością w trybie S (sport)?

   W trybie S dron może nachylić się do 42 stopni, podczas gdy gimbal może poruszać się co najwyżej 45 stopni w górę i 120 stopni w dół. W związku z tym gimbal nie może utrzymać poziomu, gdy dron leci zbyt szybko w trybie S. Aby rozwiązać ten problem, podczas lotu w trybie S należy przesunąć oś Pitch gimbala w dół o co najmniej 12 stopni.

   Jaki jest bitrate kamery drona DJI Phantom Pro V2.0?

   Wartość bitrate kamery wynosi 100 Mb/s.

   Jakie są różnice pomiędzy aparaturami w modelu DJI Phantom 4 Pro V2.0 i DJI Phantom 4 Pro + V2.0?

   Aparatury różnią się w obu modelach.

   Aparatura drona DJI Phantom 4 Pro+ V2.0 wyposażona jest w 5,5-calowy wyświetlacz 1080p o jasności 1000 cd/m². Podgląd widoczny jest wyraźnie nawet w bezpośrednim świetle słonecznym oraz może być używany w niskich temperaturach. Sporą zaletą jest fakt, że nie potrzebujemy dodatkowego urządzenia mobilnego. Aparatura sterująca posiada również port HDMI, gniazdo karty micro-SD oraz wbudowany mikrofon i głośnik, umożliwiające transmisję na żywo poprzez portale społecznościowe w dowolnym miejscu i czasie.

   Czy aparatura w dronie DJI Phantom 4 Pro V2.0 jest kompatybilna z aparaturą drona DJI Phantom 4 Pro?

   Nie, ponieważ ich technologie transmisji obrazu są różne.

   Jak odróżnić aparaturę od drona DJI Phantom 4 Pro V2.0 i DJI Phantom 4 Pro?

   A. Kolor naklejki z logo DJI na aparaturze drona DJI Phantom 4 Pro jest srebrny, natomiast kolor naklejki w na aparaturze drona DJI Phantom 4 Pro V2.0 jest złoty.

   B. Aparatura drona DJI Phantom 4 Pro V2.0. została rozbudowana o otwory wentylacyjne w dolnej części obudowy.

   Jaką zmianę ma aparatura w dronie DJI Phantom 4 Pro V2.0?

   Aparatura w dronie DJI Phantom 4 Pro V2.0 wykorzystuje nową technologię transmisji OcuSync, która umożliwia bezprzewodowe połączenie z DJI Goggles.

   Czy mogę podłączyć zewnętrzny moduł HDMI do aparatury drona DJI Phantom 4 Pro V2.0?

   Nie, zastosowanie dodatkowego modułu HDMI nie jest możliwe.

   Czy mogę przełączyć aparaturę pomiędzy FCC a CE?

   Użytkownicy nie mogą ręcznie przełączać się między FCC i CE. Aparatura sterująca umożliwi uruchomienie trybu FCC lub CE na podstawie lokalizacji i zgodnie z przepisami obowiązującymi w rejonie, w którym aktualnie przebywasz.

   W jaki sposób mogę połączyć aparaturę sterującą z dronem DJI Phantom 4 Pro V2.0?

   A. Używając aplikacji DJI GO 4: Wybierz "Link Remote Controller" w ustawieniach aplikacji DJI GO 4. Dioda LED stanu aparatury będzie migać na niebiesko, a usłyszysz sygnał dźwiękowy Następnie naciśnij przycisk "Link" drona w aparaturze, aby połączyć aparaturę z dronem DJI Phantom 4 Pro V2.0.
   B. Korzystając z kombinacji przycisków: Naciśnij równocześnie przyciski C1, C2 i nagrywania wideo. Po tym, jak dioda LED statusu miga na niebiesko, a usłyszysz sygnał dźwiękowy, naciśnij przycisk połączenia drona, aby połączyć aparaturę do drona DJI Phantom 4 Pro V2.0.

   Jakiego rodzaju technologię transmisji wykorzystano w dronie DJI Phantom 4 Pro V2.0?

   W dronie DJI Phantom 4 Pro V2.0 zastosowano nowy system transmisji OcuSync, który obsługuje częstotliwości 2,4 GHz i 5,8 GHz.

   Jaki jest maksymalny zasięg drona DJI Phantom 4 Pro V2.0?

   FCC: 7 kilometrów, CE: 3,5 kilometra (bez przeszkód). Rzeczywista odległość transmisji różni się w zależności od ukształtowania terenu i występujących w tym obszarze zakłóceń.

   Jaka jest maksymalna rozdzielczość obrazu podczas poglądu na żywo w dronie DJI Phantom 4 Pro V2.0?

   Tryb płynny: 720p przy 60 kl./s.

   Tryb normalny: 720p przy 30 kl./s.

   Tryb HD: 1080p przy 30 kl./s.

   Można go ustawić w ustawieniach transmisji obrazu w aplikacji DJI GO 4.

   Co powinienem zrobić, gdy aplikacja DJI GO 4 wyświetla "Weak Remote Controller Signal. Adjust antenna"?

   Sygnał aparatury zostanie zakłócony, jeśli jego anteny nie zostaną odpowiednio ustawione. Spróbuj odpowiednio ustawić anteny.

   Jaki akumulator wykorzystuje dron DJI Phantom 4 Pro V2.0?

   DJI Phantom 4 Pro v2.0 wykorzystuje akumulator z serii DJI Phantom 4, Pojemność 5870 mAh (napięcie 15,2 V).

   Ile trwa ładowanie akumulatora drona DJI Phantom 4 Pro V2.0?

   Ładowanie akumulatora trwa około 90 minut.

   W jaki sposób odpowiednio użytkować o akumulator?

   Trzymaj akumulator z dala od wody lub wilgoci. Poziom naładowania akumulatora powinien wynosić od 45% do 65%, gdy akumulator ma być nieużywany przez dłuższy czas. Jeśli akumulator ma być przechowywany przez dłużej niż 3 miesiące, powinien być naładowany do pełna i rozładowywany co trzy miesiące, aby zapobiec nadmiernemu rozładowywaniu.

   Czy to normalne, że aplikacja DJI GO 4 wyświetla ikonę akumulatora w kolorze żółtym?

   Tak, gdy napięcie akumulatora jest niższe niż 3,62 V, ikona zmienia kolor na żółty.

   Dlaczego akumulator emituje ciepło, gdy jest przechowywany przez dłuższy czas?

   Jest to normalne. Kiedy akumulator jest przechowywany przez dłuższy czas z ponad 65% naładowania, zostanie uruchomiona funkcja automatycznego rozładowywania. Akumulator będzie wtedy emitował umiarkowane ciepło.

   Czy aktualizacje oprogramowania w dronie DJI Phantom 4 Pro V2.0 wykonuje się tak samo jak w dronie DJI Phantom 4 Pro?

   Oprogramowanie w dronie DJI Phantom 4 Pro V2.0 można aktualizować zarówno z poziomu aplikacji DJI GO 4, jak i DJI Assistant 2.

   A. Aktualizując sprzęt za pomocą DJI GO 4, urządzenie mobilne i dron nie muszą już być podłączone poprzez adapter USB OTG i kabel micro USB. Zamiast tego, oprogramowanie aparatury i oprogramowanie drona mogą być aktualizowane w aplikacji w tym samym czasie.

   B. Aktualizując sprzęt za pomocą DJI Assistant 2 można wybrać aktualizację oprogramowania aparatury lub oprogramowania drona. Można również aktualizować aparaturę i drona jednocześnie.

   Czy w trybie P (pozycjonowania) można latać z włączonymi bocznymi czujnikami podczerwieni?

   Zasięg lewego lub prawego czujnika wynosi w zakresie od 0,2 metra do 7 metrów.

   Czy funkcja RTH (powrotu do miejsca startu) w dronie DJI Phantom 4 Pro V2.0 jest taka sama jak w dronie DJI Phantom 4 Pro?

   Tak, funkcja RTH (Return to Home) działa w ten sam sposób.

   DODAJ OPINIĘ O PRODUKCIE

   Podziel się swoją opinią z innymi kupującymi. Zaloguj się lub zarejestruj