DJI Ronin-S Standard Kit

Kod produktu: 015109  
 | 
2 739 PLN

Korzystaj ze swojego sprzętu swobodnie i bez obaw o uszkodzenie

DJI Care Refresh umożliwia wymianę sprzętu np. po upadku, czy zalaniu.

Kod DJI Care Refresh - Ronin-S

Zobacz produkt

ZAMKNIJ

  Powiadom mnie o dostępności

KORZYSTAJ ZE SPRZĘTU BEZ OBAW

Wymiana produktu w przypadku
uszkodzenia lub zalania*

Kolizja, upadek czy zalanie to nie problem. Gdy masz aktywowany DJI Care Refresh, za niewielką opłatą możesz wymienić produkt, jeśli ulegnie uszkodzeniu, na zupełnie sprawną jednostkę.*

Kod DJI Care Refresh - Ronin-S

209 PLN

   INFORMACJA

   Produkt niedostępny. Zapoznaj się z najnowszymi modelami z Serii Ronin.

   Potrzebujesz pomocy w zakupach?
   Zadzwoń do nas! 734 734 920

   Standard Kit

   Zestaw rozszerzony z modułem Focus Wheel oraz okablowaniem do kontroli ostrości. Przedłużenie rączki (statyw) wykonane jest z aluminium.

   RONIN-S

   Dare to move

   DJI Ronin-S DJI Ronin-S

   Bądź w ruchu

   Ronin-S został zaprojektowany z myślą o lustrzankach oraz bezlusterkowcach, umożliwia on zaawansowaną stabilizację podczas wykonywania ujęć w ruchu.

   Maksymalna prędkość robocza1

   75km/h

   Sprawdzona ładowność2

   3,6kg

   Maksymalna żywotność akumulatora

   12godzin

   DJI Ronin-S

   Przenieś swoją wizję na ekran

   Ronin-S daje niezależnym twórcom możliwość nagrywania spontanicznych akcji z niesamowitą przejrzystością i płynnością.

   Funkcja SmoothTrack ma zastosowanie we wszystkich trzech osiach. Przytrzymaj przycisk trigger, aby przejść z trybu pionowego (Upright) do podwieszanego (Underslung). Co więcej, nowy tryb Sport w inteligentny sposób zwiększa czułość funkcji SmoothTrack, tak aby stabilizator DJI Ronin-S sprawdził się podczas każdej, nawet ekstremalnej aktywności.

   Profesjonalna stabilizacja w każdych warunkach

   Modularny design ułatwia transport gimbala. Dzięki nowemu standardowi mocowania płyty i zabezpieczeń poprzez szybkozłączkę, możesz z łatwością zamontować kamerę do gimbala, aby śledzić obiekt lub do statywu, aby urządzenie było w bezruchu.

   DJI Ronin-S

   Łatwoosiągalna płynność

   Operowanie Ronin-S jest łatwe i intuicyjne przy pomocy AutoTune, który optymalizuje moment obrotowy. Silnik o dużym momencie obrotowym, zamontowany do ruchomej platformy, skutecznie stabilizuje ujęcie przy prędkości nawet do 75 km/h.

   Kompatybilność

   Ronin-S wspiera niemal wszystkie modele popularnych lustrzanek i bezlusterkowców, oferując bezpośrednią kontrolę ostrości.

   Lista kompatybilnych modeli

   Kontrola ostrości

   Skup się na wybranym obiekcie za pomocą pokrętła ostrości Focus Wheel. Jeśli kompatybilna kamera jest połączona z Ronin-S, możesz sterować pokrętłem za pośrednictwem zawartego w zestawie przewodu. Dodatkowy, zewnętrzny silnik może być również zainstalowany, zwiększając kompatybilność ze wszystkimi rodzajami soczewek, jednocześnie zapewniając precyzyjną kontrolę.

   Innowacyjny design

   Innowacyjna konstrukcja modelu DJI Ronin-S umożliwia zamocowanie aparatu nad osią roll, co pozwala na wygodny podgląd wbudowanego wyświetlacza aparatu. Ponadto silnik osi roll zapewnia lepsze wyważenie przy zaawansowanych konfiguracjach.

   Kompleksowa kontrola

   SmoothTrack pozwala na płynne i bezproblemowe przejście z nagrywania w ruchu do uchwycenia kadru przy użyciu tylko jednej ręki. Przełączaj między trzema trybami za pomocą przycisku M i uchwyć szybko poruszające się obiekty w trybie Sport, przytrzymując przycisk M.

   Poręczny. Wszechstronny. Ergonomiczny.

   Ergonomiczny design Ronin-S zapobiega niechcianym drganiom podczas przejścia z trybu pionowego do podwieszanego. Jego konstrukcja umożliwia wszechstronne zastosowanie. Zamotuj gimbal do zdalnie sterowanego pojazdu, aby wykonać ujęcia z niskiej perspektywy lub nawet wykorzystać go jako zdalnie sterowaną głowicę, po zamocowaniu do wysięgnika.

   Zautomatyzowane funkcje

   Najciekawsze sceny powstają dzięki pomysłowym, starannie zaplanowanym ujęciom. Ronin-S oferuje zautomatyzowane funkcje, dostępne za pomocą aplikacji DJI Ronin. Za pomocą tych funkcji rozwiniesz swój potencjał filmowy, wykonując profesjonalne filmy.

   DJI Ronin-S Funkcja Panoramy

   PANORAMA

   DJI Ronin-S Funkcja Timelapse

   TIMELAPSE

   DJI Ronin-S Funkcja Motionlapse

   MOTIONLAPSE

   Funkcja Track

   TRACK

   ActiveTrack 3.0

   Technologia ActiveTrack pojawia się w serii Ronin po raz pierwszy. Smartfon zamocowany nad aparatem, aplikacja Ronin, jak i sam gimbal Ronin-S współpracują ze sobą, by osiągnąć jeszcze lepszą płynność i bardziej precyzyjne ruchy gimbala w każdej sytuacji, pozwalając skupić się na tworzeniu lepszych ujęć odpowiadających Twojej wizji.

   Force Mobile

   Ronin-S przedstawia Force Mobile, funkcję aplikacji Ronin opartą na znanym już systemie kontroli ruchów gimbala - Force Pro. Przechylając i obracając smartfona, można kontrolować ruchem gimbala z bardzo małym opóźnieniem, przynosząc płynne i ekspresyjne ujęcie.

   Nowoczesny system

   Czasami do projektu potrzeba czegoś więcej niż tylko samego gimbala. Dlatego na stabilizatorze DJI Ronin-S znajduje się szereg mocowań, które umożliwiają montaż różnego rodzaju akcesoriów np. mikrofonu, oświetlenia LED lub nawet bezprzewodowego transmitera wideo. Kompatybilność z urządzeniami sterującymi marki DJI takimi jak chociażby DJI Master Force zapewnia intuicyjną kontrolę. Ronin-S posiada także port S-Bus, umożliwiając kompatybilność ze zdalnymi sterownikami.

   DJI Ronin-S Master Wheels Master Force DJI Ronin-S Master Wheels Master Force
   1. Przetestowane z aparatem Panasonic GH5 (obiektyw 50mm [odpowiednik formatu 35mm]) z dodatkową górną szybkozłączką.
   2. Sprawdzona ładowność przy optymalnej wydajności. W zależności od przypadku zastosowania, większe obciążenia mogą mieć negatywny wpływ na optymalne osiągi stabilizatora.
   3. Wsparcie aktualizacjami oprogramowania w przyszłości.

   Często zadawane pytania

   Ogólne

   Czy DJI Goggles RE obsługuje kontrolery lotu lub aparatury sterujące innych firm ?

   Tak. Obsługiwane kontrolery lotu: sterowniki KISS, F3, F4 i Naze Supported: X9D (FrSky), DEVO 10 (Walkera), T8FG (Futaba), T14SG (Futaba), WTF09sll (WFLY) i AT9S (RadioLink)

   DODAJ OPINIĘ O PRODUKCIE

   Podziel się swoją opinią z innymi kupującymi. Zaloguj się lub zarejestruj