DJI Smart Controller

Kod produktu: 017402  
 | 

Wariant:

Polecamy:

2 849 PLN

  Powiadom mnie o dostępności

   Potrzebujesz pomocy w zakupach?
   Zadzwoń do nas! 734 734 920

   DJI SMART CONTROLLER

   DJI Smart Controller został stworzony, aby dostarczyć jeszcze więcej wrażeń podczas lotu dronem Mavic 2 lub innymi modelami, które zostały wyposażone w system OcuSync 2.0[1]. Wbudowany 5,5-calowy ekran zapewnia niezwykłą przejrzystość i jasność obrazu, nawet w wymagających warunkach. Intuicyjna kontrola i wbudowane funkcje takie jak SkyTalk i aplikacja DJI GO 4 pozwolą Ci w szybki i łatwy sposób wznieść drona w powietrze.

   DJI Smart Controller

   Wysoka jasność ekranu

   DJI Smart Controller posiada wbudowany, 5,5-calowy ekran, zapewniający doskonałą widoczność podglądu na żywo w rozdzielczości 1080p, nawet w bezpośrednim słońcu. Z natężeniem światła o wartości 1000 cd/m2, wyświetlacz jest około dwa razy jaśniejszy od standardowych ekranów urządzeń mobilnych.

   5,5

   5,5 cali

   FHD

   1080p

   jasność obrazu

   1000 cd/m2

   OcuSync 2.0 z transmisją wideo w jakości Full HD

   DJI Smart Controller został wyposażony w system OcuSync 2.0 z transmisją wideo w jakości Full HD. Wspiera on automatyczną zmianę częstotliwości 2.4 GHz oraz 5.8 GHz, redukując zakłócenia mające wpływ zarówno na kontrolowanie dronem, jak i na jakość obrazu. System zapewnia także daleki zasięg transmisji do 4 km.[2]

   Wydajny i poręczny

   DJI Smart Controller łączy się z dronem tuż po włączeniu tak, abyś mógł szybko wystartować i nie przegapić idealnego momentu. Zintegrowana konstrukcja w połączeniu z możliwością demontażu drążków sprawia, że możesz zabrać DJI Smart Controller ze sobą wszędzie.

   Niezawodny w każdych warunkach

   DJI Smart Controller został stworzony tak, abyś mógł operować dronem nawet w ekstremalnych temperaturach od -20°C do 40°C[3] utrzymując niezawodne połączenie w jakości HD. Dzięki temu możesz swobodnie wykonywać ujęcia w trudnych warunkach

   Funkcja Go Share

   Przenoś wykonane zdjęcia i filmy z nadajnika na urządzenie mobilne dzięki funkcji Go Share w aplikacji DJI GO 4.

   Spersonalizowany system

   Dzięki spersonalizowanemu systemowi Android i zoptymalizowanej aplikacji DJI GO 4 pozbędziesz się ograniczeń wynikających z korzystania z urządzenia mobilnego, co zapewni Ci swobodę tworzenia unikalnych zdjęć i filmów. DJI Smart Controller współpracuje także z popularnymi aplikacjami[4], umożliwiając użytkownikom edycję i udostępnianie wykonanych materiałów za ich pośrednictwem.

   monitor DJI Smart Controller
   budowa DJI Smart Controller

   Nieskazitelny dźwięk i jakość filmów

   DJI Smart Controller posiada wbudowany mikrofon oraz głośnik dające Ci możliwość wykonywania transmisji live. Co więcej, możesz odtwarzać filmy za pośrednictwem portu HDMI w jakości 4K w 60 kl./s z kodowaniem H.264 oraz H.265.

   Inne funkcje

   Kontroler do obsługi dronów

   SkyTalk

   Nowa funkcja SkyTalk[5] daje możliwość dzielenia się wrażeniami z lotu z innymi. Umożliwia wykonywanie transmisji live bezpośrednio do mediów społecznościowych, takich jak Facebook i Instagram[6]. Pozwala również na natychmiastowe tworzenie i udostępnianie krótkich filmów.

   akumulatory do DJI Smart Controller

   Długa żywotność akumulatora

   Akumulator o pojemności 5000 mAh wspiera funkcję szybkiego ładowania i może pracować nieprzerwanie aż do 2,5 godzin.

   Kup w zestawie

   DJI Smart Controller jest dostępny w sprzedaży w specjalnych zestawach z dronem DJI Mavic 2.

   Sprawdź:

   DJI Mavic 2 Pro (Smart Controller)

   DJI Mavic 2 Zoom (Smart Controller)

   Uwagi:

   1. DJI Smart Controller jest kompatybilny z Mavic Air 2, Mavic 2 Pro, Mavic 2 Zoom, Mavic 2 Enterprise oraz z Phantom 4 Pro v2.0. Zawsze upewniaj się, że oprogramowanie drona oraz Smart Controllera jest zaktualizowane do najnowszej wersji.

   2. Niniejsze wartości zostały uzyskane z wykorzystaniem Mavic 2. Wartości mogą różnić się w zależności od warunków otoczenia, rodzaju wykorzystania i wersji oprogramowania.

   3. Należy uwzględnić zakres temperatur operacyjnych drona wykonującego lot.

   4. DJI nie ponosi odpowiedzialności za zezwolenia lub kwestie bezpieczeństwa wynikające z korzystania z zewnętrznych aplikacji. Jeśli zainstalowana zewnętrzna aplikacja uniemożliwia optymalne wykorzystanie nadajnika, sugerujemy usunięcie aplikacji lub przywrócenie nadajnika do ustawień fabrycznych.

   5. Dostępne wkrótce. Zawsze upewnij się, że oprogramowanie DJI Smart Controller i aplikacji DJI GO 4 są zaktualizowane do najnowszej wersji.

   6. Wymagane połączenie Wi-Fi.

   Często zadawane pytania

   Aparatura sterujaca

   Czym jest wyświetlacz 'ultra-bright'? Jaka jest różnica między nim, a zwykłym wyświetlaczem?

   Wyświetlacz modelu DJI Smart Controller zapewnia jasność na poziomie 1000cd/m2, ukazując wyraźnie szczegóły nawet w bezpośrednim świetle słonecznym, czyniąc z niego optymalne narzędzie do użytku na zewnątrz. Dla porównania, przeciętny wyświetlacz smartfona oferuje jasność około 500-705 cd / m2.

   Jakie porty posiada DJI Smart Controller?

   Port HDMI (obsługujący rozdzielczość 4K), gniazdo kart microSD, port USB typu C i port USB typu A. Za pośrednictwem tych portów można odtwarzać wideo, wkładać karty microSD, ładować aparaturę i wykonywać inne czynności.

   Czy model DJI Smart Controller posiada wbudowany głośnik oraz mikrofon?

   Tak.

   Czy jasność ekranu w modelu DJI Smart Controller jest regulowana automatycznie, czy można ją ustawić ręcznie?

   Jasność ekranu jest regulowana na oba sposoby. W trybie Auto, model DJI Smart Controller za pomocą wbudowanego czujnika światła automatycznie dopasuje jasność na optymalną dla ludzkiego oka w zależności od otaczającego środowiska.

   Czy DJI Smart Controller może łączyć się z sieciami Wi-Fi oraz Bluetooth?

   Tak, model DJI Smart Controller ma wbudowane moduły Wi-Fi oraz Bluetooth, zatem może łączyć się za ich pomocą.

   Czy DJI Smart Controller posiada konfigurowalne przyciski?

   Tak. Użytkownik może przypisywać funkcje dla przycisków C1, C2 oraz Confirm. Istnieje również wiele skrótów kombinacji przycisków, opartych na nawykach użytkowników, które zapewniają wydajniejszą kontrolę i lepsze wrażenia z użytkowania. Więcej informacji można znaleźć w instrukcji obsługi.

   Jak zaktualizować system oraz programy zainstalowane na DJI Smart Controller?

   Zarówno system jak i programy zainstalowane na DJI Smart Controller mogą zostać zaktualizowane po połączeniu z internetem, lub komputerem z programem DJI Assistant 2.

   Co zrobić, jeśli siła sygnału jest zbyt słaba dla transmisji wideo?

   Należy sprawdzić otoczenie pod kątem potencjalnych zakłóceń, a następnie odpowiednio dostosować orientację anten w celu wzmocnienia sygnału.

   Jak przesyłać pliki z modelu DJI Smart Controller?

   Do przesyłania plików można użyć karty microSD lub wbudowanej funkcji Go Share. Można także przesłać pliki, podłączając kontroler DJI Smart Controller do komputera (nie do Maca) i wybierając "Transfer plików" z menu DJI Smart Controller.

   Czym jest funkcja SRE?

   Po włączeniu funkcji SRE (Sunlight Readable Enhancement), wyświetlanie obrazu zostanie automatycznie dopasowane i zoptymalizowane, aby zawartość była nadal dobrze widoczna nawet w bezpośrednim świetle słonecznym.

   Jaka jest różnica pomiędzy wbudowaną na DJI Smart Controller aplikacją DJI Go 4, a normalną aplikacją DJI GO 4?

   Wbudowana aplikacja DJI GO 4 została zoptymalizowana na potrzeby modelu DJI Smart Controller. Zarówno wbudowana aplikacja DJI GO 4, jak i standardowa aplikacja DJI GO 4 będą aktualizowane jednocześnie.

   Czy można instalować aplikacje innych firm na modelu DJI Smart Controller?

   Tak. Można pobierać aplikacje innych firm przez wbudowaną przeglądarkę lub instalować je z plików APK zamieszczonych na karcie microSD. (DJI nie będzie ponosić odpowiedzialności za jakiekolwiek pozwolenia lub problemy z bezpieczeństwem wynikające z korzystania z aplikacji innych firm. Jeśli zainstalowana aplikacja firm zewnętrznych uniemożliwia optymalne korzystanie z modelu DJI Smart Controller, zalecamy usunięcie aplikacji lub przywrócenie urządzenia do oryginalnych ustawień fabrycznych.)

   Czy model DJI Smart Controller obsługuje szybkie ładowanie?

   Tak, DJI Smart Controller obsługuje szybkie ładowanie QC2.0 za pośrednictwem portu USB typu C znajdującego się na dole urządzenia.

   Jakie są funkcje karty microSD oraz jej gniazd?

   Za pomocą dodatkowej karty microSD można rozszerzyć pamięć kontrolera oraz przenieść pobrane pliki z urządzenia na kartę. Za pomocą DJI Smart Controller można również przeglądać zdjęcia i filmy zapisane na karcie microSD.

   DODAJ OPINIĘ O PRODUKCIE

   Podziel się swoją opinią z innymi kupującymi. Zaloguj się lub zarejestruj