Kod produktu: 017402

DJI Smart Controller

2 849 PLN
Dostępność
Wysyłka
Salon Warszawa

Gwarancja dostawy jutro. Zamów jeszcze przez:

DJI SMART CONTROLLER

DJI Smart Controller został stworzony, aby dostarczyć jeszcze więcej wrażeń podczas lotu dronem Mavic 2 lub innymi modelami, które zostały wyposażone w system OcuSync 2.0[1]. Wbudowany 5,5-calowy ekran zapewnia niezwykłą przejrzystość i jasność obrazu, nawet w wymagających warunkach. Intuicyjna kontrola i wbudowane funkcje takie jak SkyTalk i aplikacja DJI GO 4 pozwolą Ci w szybki i łatwy sposób wznieść drona w powietrze.

DJI Smart Controller

Wysoka jasność ekranu

DJI Smart Controller posiada wbudowany, 5,5-calowy ekran, zapewniający doskonałą widoczność podglądu na żywo w rozdzielczości 1080p, nawet w bezpośrednim słońcu. Z natężeniem światła o wartości 1000 cd/m2, wyświetlacz jest około dwa razy jaśniejszy od standardowych ekranów urządzeń mobilnych.

5,5

5,5 cali

FHD

1080p

jasność obrazu

1000 cd/m2

OcuSync 2.0 z transmisją wideo w jakości Full HD

DJI Smart Controller został wyposażony w system OcuSync 2.0 z transmisją wideo w jakości Full HD. Wspiera on automatyczną zmianę częstotliwości 2.4 GHz oraz 5.8 GHz, redukując zakłócenia mające wpływ zarówno na kontrolowanie dronem, jak i na jakość obrazu. System zapewnia także daleki zasięg transmisji do 4 km.[2]

Wydajny i poręczny

DJI Smart Controller łączy się z dronem tuż po włączeniu tak, abyś mógł szybko wystartować i nie przegapić idealnego momentu. Zintegrowana konstrukcja w połączeniu z możliwością demontażu drążków sprawia, że możesz zabrać DJI Smart Controller ze sobą wszędzie.

Niezawodny w każdych warunkach

DJI Smart Controller został stworzony tak, abyś mógł operować dronem nawet w ekstremalnych temperaturach od -20°C do 40°C[3] utrzymując niezawodne połączenie w jakości HD. Dzięki temu możesz swobodnie wykonywać ujęcia w trudnych warunkach

Funkcja Go Share

Przenoś wykonane zdjęcia i filmy z nadajnika na urządzenie mobilne dzięki funkcji Go Share w aplikacji DJI GO 4.

Spersonalizowany system

Dzięki spersonalizowanemu systemowi Android i zoptymalizowanej aplikacji DJI GO 4 pozbędziesz się ograniczeń wynikających z korzystania z urządzenia mobilnego, co zapewni Ci swobodę tworzenia unikalnych zdjęć i filmów. DJI Smart Controller współpracuje także z popularnymi aplikacjami[4], umożliwiając użytkownikom edycję i udostępnianie wykonanych materiałów za ich pośrednictwem.

monitor DJI Smart Controller
budowa DJI Smart Controller

Nieskazitelny dźwięk i jakość filmów

DJI Smart Controller posiada wbudowany mikrofon oraz głośnik dające Ci możliwość wykonywania transmisji live. Co więcej, możesz odtwarzać filmy za pośrednictwem portu HDMI w jakości 4K w 60 kl./s z kodowaniem H.264 oraz H.265.

Inne funkcje

Kontroler do obsługi dronów

SkyTalk

Nowa funkcja SkyTalk[5] daje możliwość dzielenia się wrażeniami z lotu z innymi. Umożliwia wykonywanie transmisji live bezpośrednio do mediów społecznościowych, takich jak Facebook i Instagram[6]. Pozwala również na natychmiastowe tworzenie i udostępnianie krótkich filmów.

akumulatory do DJI Smart Controller

Długa żywotność akumulatora

Akumulator o pojemności 5000 mAh wspiera funkcję szybkiego ładowania i może pracować nieprzerwanie aż do 2,5 godzin.

Kup w zestawie

DJI Smart Controller jest dostępny w sprzedaży w specjalnych zestawach z dronem DJI Mavic 2.

Sprawdź:

DJI Mavic 2 Pro (Smart Controller)

DJI Mavic 2 Zoom (Smart Controller)

Uwagi:

1. DJI Smart Controller jest kompatybilny z każdym dronem DJI, który wykorzystuje system OcuSync 2.0. Zawsze upewnij się, że oprogramowanie drona jest zaktualizowane do najnowszej wersji (DJI Smart Controller będzie wkrótce kompatybilny z Mavic 2 Enterprise oraz Phantom 4 Pro V2.0).

2. Niniejsze wartości zostały uzyskane z wykorzystaniem Mavic 2. Wartości mogą różnić się w zależności od warunków otoczenia, rodzaju wykorzystania i wersji oprogramowania.

3. Należy uwzględnić zakres temperatur operacyjnych drona wykonującego lot.

4. DJI nie ponosi odpowiedzialności za zezwolenia lub kwestie bezpieczeństwa wynikające z korzystania z zewnętrznych aplikacji. Jeśli zainstalowana zewnętrzna aplikacja uniemożliwia optymalne wykorzystanie nadajnika, sugerujemy usunięcie aplikacji lub przywrócenie nadajnika do ustawień fabrycznych.

5. Dostępne wkrótce. Zawsze upewnij się, że oprogramowanie DJI Smart Controller i aplikacji DJI GO 4 są zaktualizowane do najnowszej wersji.

6. Wymagane połączenie Wi-Fi.