Kod produktu: 016575

DJI Mavic 2 Enterprise

9 999 PLN
Dostępność
Wysyłka
Salon Warszawa

Powiadom mnie o dostępności

Built to Empower. Destined to Serve.

Mavic 2 Enterprise

Poszerz swoje możliwości w operacjach bliskiego zasięgu z Mavic 2 Enterprise, podręcznym narzędziem gotowym do działania w każdym momencie i w każdych warunkach.

dynamiczny zoom

Dynamiczny zoom

OcuSync 2.0

OcuSync 2.0

modułowe akcesoria

Modułowe akcesoria

zabezpieczenie hasłem

Zabezpieczenie hasłem

DJI AirSense

DJI AirSense

Pozbądź się ograniczeń

Odkryj nowe możliwości z dodatkowym portem1, który umożliwia podłączenie akcesoriów do drona, oferując większą efektywność podczas wykonywania zadań specjalnych.

Twoje bezpieczeństwo w trakcie lotu - nasz największy priorytet

Ulepszyliśmy sposób, w jaki dron współpracuje z Tobą oraz otoczeniem, zapewniając bezpieczny oraz produktywny lot.

aparatura sterująca

Twój dron i dane pod Twoją kontrolą

Wpisz hasło, aby uzyskać dostęp do swojego urządzenia i wszystkich jego możliwości. Intuicyjny sposób logowania zapewnia bezpieczeństwo dostępu do Twojego drona oraz danych w nim zawartych, zapobiegając wycieku poufnych danych.

Miej świadomość przestrzeni powietrznej

Unikaj ryzyka w powietrzu dzięki technologii DJI AirSense, która przekazuje informacje w czasie rzeczywistym o pobliskich obiektach, które znajdują się w powietrzu.

system DJI AirSense
FlightAutonomy w Mavic 2 enterprise

Lataj bezpieczniej niż kiedykolwiek

Ulepszona technologia FlightAutonomy pozwala na wielokierunkowe wykrywanie przeszkód2 - jest to system 8 czujników optycznych o wysokiej rozdzielczości oraz 2 czujników podczerwieni umieszczonych po bokach drona. Rezultat? Potężny zestaw czujników ustala prędkość względną i odległość między dronem a obiektem, umożliwiając lot oraz zawis z większą stabilnością w trudnych warunkach.

Wykrywaj i unikaj przeszkody

System Advanced Pilot Assistance umożliwia dronowi intuicyjne unikanie przeszkód, umożliwiając bezproblemowe przelatywanie nad obiektem lub jego ominięcie. Funkcja ta przydaje się szczególnie w ciasnych przestrzeniach.

System Advanced Pilot Assistance

Udoskonalona kamera

System obrazowania został stworzony z myślą o dwóch celach: wspierania pilotów biorących udział w misjach bliskiego zasięgu oraz zapewnieniu, że zapisane dane są dokładniejsze i bezpieczniejsze niż kiedykolwiek.

Przybliżaj. Oddalaj

Pozostań w akcji, będąc z dala od niebezpieczeństwa. Mavic 2 Enterprise dysponuje kamerą z dwukrotnym zoomem optycznym oraz trzykrotnym zoomem cyfrowym, umożliwiając wykonywanie misji bliskiego zasięgu bez narażania na niebezpieczeństwo.

2x

Optyczny zoom

3x

Cyfrowy zoom

4K

30 kl./s Wideo

1/2.3”

Matryca CMOS 12 Mpix

zoom w dronie mavic 2 enterprise

Dane, którym możesz ufać

Podobnie jak w urządzeniach z systemem iOS lub Android, moduł GPS zapisuje datę oraz czas wykonania zdjęcia. Możesz więc wykorzystać swoje dane w aplikacjach stworzonych do zastosowań przemysłowych, gdzie dokładność i wyczucie czasu jest kluczowe.

Gdziekolwiek się udasz, moc będzie zawsze z Tobą

Praktyczny i poręczny, zaprojektowany do radzenia sobie z każdym zadaniem, w każdym momencie.

Wbudowane funkcje do Twojej dyspozycji

Lataj pewnie, używając szerokiej gamy zaawansowanych i ulepszonych funkcji, by zapewnić pełną kontrolę za każdym razem, gdy wykonujesz lot.

OcuSync 2.0

OcuSync 2.0

Regulatory ESC i napęd

Regulatory ESC i napęd

24 GB wbudowanej pamięci

24 GB wbudowanej pamięci

Tryb Discreet

Tryb Discreet

Działaj efektywniej dzięki szerokiej gamie zastosowań:

Profesjonalna kontrola lotu i kompatybilność

DJI Pilot

DJI Pilot jest dedykowaną aplikacją stworzoną specjalnie na potrzeby branży przemysłowej, by uwolnić pełną gamę możliwości dronów DJI. Zaprojektowana specjalnie dla Mavic 2 Enteprise, optymalizuje efektywność lotu w celu uzyskania najlepszych osiągów.

DJI FlightHub

DJI FlightHub jest doskonałym rozwiązaniem służącym do zarządzania działaniami. Dzięki kompatybilności z Mavic 2 Enterprise możesz zintegrować FlightHub bezpośrednio z Twoją flotą dronów DJI i usprawnić przepływ informacji w Twojej organizacji.

1. W niektórych przypadkach, operacje z niektórymi modułowymi akcesoriami mogą wymagać specjalnego zezwolenia. Przed lotem zapoznaj się z lokalnymi przepisami.

2. Dron wykrywa przeszkody ze strony lewej/prawej, od góry/dołu, od przodu/tyłu. Wielokierunkowy system wykrywania przeszkód nie posiada 360-stopniowego zakresu działania.

SYMULATOR LOTÓW

Profesjonalna platforma do szkolenia operatorów, wykorzystująca zaawansowaną technologię do wiernego odtworzenia lotu dronem. Zaznaj niemal autentycznych doświadczeń z lotu bez ponoszenia niepotrzebnego ryzyka.

Sprawdź ofertę DJI Flight Simulator

Wiernie oddane warunki lotu

Realistyczne doznania

Wsparcie dla aparatur