Kod produktu: 005864

DJI Phantom 3 Advanced

2 999 PLN
Dostępność
Wysyłka
Salon Warszawa
Salon Poznań
Salon Katowice

Powiadom mnie o dostępności

RABAT 20% NA SZKOLENIE UAVO

Kup dowolnego drona marki DJI i otrzymaj rabat 20% na szkolenie.

Dowiedz się więcej
DJI Phantom 3

Przyjazny dla każdego

Twój Phantom 3 dopasowuje się do Ciebie i sprawia że latanie jest proste i intuicyjne. Od startu do lądowania jest kompletnie pod twoją kontrolą, reagując na twoje komendy i jednocześnie obsługując najbardziej złożone aspekty bezpiecznego oraz stabilnego lotu.

Wspomaganie GPS

Podwójny system lokalizacji - GPS i GLONASS - zawsze poda Ci dokładną lokalizację Twojego Phantoma. Dzięki systemowi GLONASS mamy dostęp aż do 36 satelit na podstawie których z dokładnością do centymetrów określana jest nasza lokalizacja. W aplikacji DJI GO mamy dostęp do archiwalnych danych ale także podglądu parametrów lotu na żywo.

DJI Phantom 3 ze wspomaganiem GPS
System pozycjonowania wizyjnego w DJI Phantom 3 Advanced

System pozycjonowania wizyjnego

Twój Phantom 3 dosłownie pomaga Ci latać. Przetwarza informacje z każdego czujnika i wykonuje skomplikwoane obliczenia w czasie rzeczywistym, co pozwala na beztroskie latanie.

Automatyczne dzienniki lotu

Dron automatycznie rejestruje i pamięta szczegóły każdego lotu jaki odbyłeś. Kompletny szlak lotu, czas lotu, przebyty dystans, lokalizacja lotu oraz zapisane w pamięci podręcznej wszystkie zdjęcia i filmy które zostały przez Ciebie nagrane podczas lotu. Są one na wyciągnięcie ręki. W tym samym czasie rejestrator lotu nieustannie rejestruje dane z wszystkich mechanizmów Phantoma 3. Mogą one być łatwo udostępnione zespołowi wsparcia w razie pytań lub problemów.

DJI Phantom 3 Advanced dzienniki lotu
Inteligentny akumulator DJI Phantom 3 Advanced

Inteligentny akumulator

Inteligentny akumulator litowo-polimerowy gwarantuje długi i stabilny lot (ok. 23 minuty). Dzięki wbudowanym diodom LED jesteśmy w stanie śledzić jego naładowanie bez konieczności podłączania do drona. Wszystkie parametry akumulatora są na bieżąco wyświetlane w aplikacji DJI GO - jeśli jego poziom naładowania będzie mały - otrzymasz stosowne ostrzeżenia.

Niesamowita moc

Silniki bezszczotkowe Phantoma 3 są przystosowane do dużych obciążeń. Wydaj polecenie a Phantom wykona je błyskawicznie z doskonałą precyzją niezależnie czy chcesz się wznosić, opadać, lecieć w przód czy w tył.

DJI Phantom 3 Advanced - wieksza moc
Kontroler Lotu w DJI Phantom 3 Advanced

Kontroler lotu

Przetwarzanie i analizowanie danych w czasie rzeczywistym odbywa się w czasie rzeczywistym. Kontorler lotu to centum sterowania Twoim Phantomem 3. Zbiera dane z całego systemu wliczając w to prędkość obrotową silnika, lokalizację GPS, Twoje komendy, dane z automatycznych sensorów, następnie analizuje je i przesyła Twojemu Phantomowi 3 by wiedział jak zachować się w danej chwili.

Powrót do domu

Przywracanie Twojego Phantoma 3 z powrotem do Ciebie jest tak proste jak kliknięcie przycisku na aparaturze, bądż w aplikacji DJI Go. Twój dron autoamtycznie zapamiętuje punkt w którym wystartował, dlatego powraca i bezpiecznie ląduje.

Powrót DJI Phantom 3
Profesjonalne video - dji Phantom 3 Advanced

Twórz profesjonalne wideo!

Lata doświadczeń i prac pozwoliły stworzyć kamerę kompaktową i niesamowicie funkcjonalną. Kręć Phantomem 3 Advanced wideo w 2.7K i a także twórz niesamowite 12 megapikselowe zdjęcia które są czyste i niesamowicie wyraźne. Wyposażona w obiektyw f/2.8 o kącie widzenia 94⁰ eliminuje zniekształcenia obrazu które są widoczne np. w GoPro 4. 3 osiowy gimbal zapewnia idealną stabilizację kamery i obrazu w różnych warunkach. Ciesz się stabilnym wideo w każdej sytuacji!

DJI Phantom 3 Advanced
Zasięg DJI Advanced 3

Zasięg i podgląd

Ergonomiczny kontroler sprawia że pilotaż Phantoma 3 jest banalnie prosty! Leć na odległość do 3.5 km* i jednocześnie obserwuj na ekranie tabletu lub smartfona obraz na żywo z kamery. Dzięki technologii lightbride przesyłany obraz jest w jakości HD a także jest on pozbawiony zakłóceń. Aparatura zapewnia pełną kontrolę nad Phantomem a aplikacja nad kamerą i funkcjami lotów.

Pełna kontrola z poziomu aplikacji

Aplikacja DJI GO to nie tylko podgląd na żywo obrazu z kamery. Otrzymujesz także pełne informacje o aktualnym statusie quadrocoptera m.in. wszystkie parametry lotu, stan naładowania akumulatora. W aplikacji możemy zmienić jakość nagrań oraz inne ustawienia kamery. Masz także dostęp do wielu dodatkowych funkcji lotu jak lot po punktach, follow me, obserwuj punkt, powrót do domu a także wiele innych.

kontrola z poziomu aplikacji DJI Phantom 3 Advanced
Aparatura sterująca DJI Phantom 3 Advanced