+ Dodaj do porównania

Kod DJI Care Pro - DJI Ronin 4D 8K

Kod EAN: 6941565918697
Kod DJI Care Pro - DJI Ronin 4D 8K
Kod DJI Care Pro - DJI Ronin 4D 8K
Kod DJI Care Pro - DJI Ronin 4D 8K
Kod DJI Care Pro - DJI Ronin 4D 8K
6 899,00 PLN
brutto / szt.
Szybkie zakupy 1-Click(bez rejestracji)
Produkt niedostępny
Produkt niedostępny
Bezpieczne zakupy
Dostępność:
DJI Care Pro Ronin 4D-8K (plan 2-letni)

DJI Care Pro jest ekskluzywną ochroną serwisową, która umożliwia korzystanie z profesjonalnych urządzeń DJI ze spokojem ducha. W ramach pakietu zapewnione jest wsparcie techniczne, konserwacja oraz ewentualne naprawy. Dzięki temu, można skupić się na tworzeniu i inspiracji bez obaw o utratę funkcjonalności sprzętu. Możliwe jest również przedłużenie ochrony do nawet 4 lat – wystarczy dokupić dodatkowy plan 2-letni. W trakcie trwania usługi obowiązuje także oficjalna gwarancja producenta.

Korzystaj z nielimitowanej liczby napraw

DJI Care Pro gwarantuje 2-letnią ochronę Twojego sprzętu i oferuje nielimitowaną liczbę napraw do kwoty 54 995 euro (ceny w PLN zależą od bieżącego kursu walut). Usługa obejmuje na przykład uszkodzenia wynikające z kontaktu z wodą czy upadku. Dzięki temu możesz pracować bez obaw – jeśli coś się stanie, DJI Care Pro zapewni profesjonalną opiekę nad Twoim sprzętem.

Konserwacja fabryczna

W ramach usługi masz również możliwość skorzystania z jednej konserwacji fabrycznej na rok. Obejmuje ona sprawdzenie wszystkich elementów urządzenia, przeprowadzenie aktualizacji oprogramowania oraz wymianę delikatnych części. Otrzymasz również oficjalny raport dokumentujący konserwację. Dzięki temu zyskujesz pewność, że Twój sprzęt pozostanie w doskonałym stanie na dłużej!

Darmowa dostawa

Dzięki DJI Care Pro możesz też korzystać z darmowej dostawy – DJI pokryje opłaty za wysyłkę urządzenia do centrum serwisowego i z powrotem.

Dodatkowe informacje

Możesz powiązać wcześniej zakupiony produkt DJI z usługą DJI Care Pro, jeśli spełniony zostanie jeden z poniższych warunków:

  • Produkt jest nowy i nie został jeszcze aktywowany.
  • Produkt został aktywowany w ciągu ostatnich 48 godzin.
  • Produkt to urządzenie ręczne, które zostało aktywowane w ciągu ostatnich 30 dni.
  • Aby zapewnić sobie możliwość normalnego korzystania z DJI Care Pro, usługa oraz powiązany z nią produkt muszą być zakupione w tym samym kraju lub regionie.
Podziel się swoją opinią
Twoja ocena:
Dodaj własne zdjęcie produktu:
Zaufane Opinie IdoSell
4.89 / 5.00 930 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2024-07-19
Wszystko sprawnie. Proszę tylko sprawdzać folder SPAM ponieważ potwierdzenie płatności właśnie tam wylądowało.
2024-07-18
Szybko i sprawnie
pixel