Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową
DJI Care Pro Inspire 3 (dwuletni plan) - kod elektroniczny

DJI Care Pro Inspire 3 (dwuletni plan) - kod elektroniczny

Cena RRP17 999,00 PLN
17 999,00 PLN
brutto / szt.
Availability.svgProdukt niedostępny w salonach
Produkt dostępny w bardzo małej ilości
Masz pytanie?Zadzwoń: 734 734 920
Realizacja wysyłki Produktów Cyfrowych odbywa się od poniedziałku do piątku w godzinach od 8:00 do 16:00 na adres email podany podczas składania zamówienia.

DJI Care Pro Inspire 3 (plan 2-letni)

DJI Care Pro jest ekskluzywną ochroną serwisową, która umożliwia korzystanie z profesjonalnych urządzeń DJI ze spokojem ducha. W ramach pakietu zapewnione jest wsparcie techniczne, konserwacja oraz ewentualne naprawy. Dzięki temu, można skupić się na tworzeniu i inspiracji bez obaw o utratę funkcjonalności sprzętu. Możliwe jest również przedłużenie ochrony do nawet 4 lat – wystarczy dokupić dodatkowy roczny plan (maksymalnie 2 razy). W trakcie trwania usługi obowiązuje także oficjalna gwarancja producenta.

Korzystaj z nielimitowanej liczby napraw

DJI Care Pro gwarantuje 2-letnią ochronę Twojego sprzętu i oferuje nielimitowaną liczbę napraw do kwoty 22 000 euro (ceny w PLN zależą od bieżącego kursu walut). Usługa obejmuje na przykład uszkodzenia wynikające z kontaktu z wodą czy upadku. Dzięki temu możesz pracować bez obaw – jeśli coś się stanie, DJI Care Pro zapewni profesjonalną opiekę nad Twoim sprzętem.

Konserwacja fabryczna

W ramach usługi masz również możliwość skorzystania z jednej konserwacji fabrycznej na rok. Obejmuje ona sprawdzenie wszystkich elementów urządzenia, przeprowadzenie aktualizacji oprogramowania oraz wymianę delikatnych części. Otrzymasz również oficjalny raport dokumentujący konserwację. Dzięki temu zyskujesz pewność, że Twój sprzęt pozostanie w doskonałym stanie na dłużej! Co więcej, 2-letnia usługa DJI Care Pro oferuje możliwość bezpłatnej wymiany 4 akumulatorów.

Usługa Flyaway

Jeśli Twój dron odleci z niewiadomej przyczyny i nie będzie możliwe jego odzyskanie, DJI Care Pro pozwoli Ci na zakup nowego w specjalnej cenie promocyjnej wynoszącej 5500 euro. Usługa Flyaway pozwala na dokonanie 2 takich zakupów w przeciągu 2 lat. Uwaga: produkty zamienne kupione po obniżonej cenie są całkowicie nowe lub równie wydajne i niezawodne jak nowe.

Darmowa dostawa

Dzięki DJI Care Pro możesz też korzystać z darmowej dostawy – DJI pokryje opłaty za wysyłkę urządzenia do centrum serwisowego i z powrotem.

Dodatkowe informacje

Możesz powiązać wcześniej zakupiony produkt DJI z usługą DJI Care Pro, jeśli spełniony zostanie jeden z poniższych warunków:


  • Produkt jest nowy i nie został jeszcze aktywowany.

  • Produkt został aktywowany w ciągu ostatnich 48 godzin.

  • Produkt to urządzenie ręczne, które zostało aktywowane w ciągu ostatnich 30 dni.

  • Aby zapewnić sobie możliwość normalnego korzystania z DJI Care Pro, usługa oraz powiązany z nią produkt muszą być zakupione w tym samym kraju lub regionie.

Przedłużenie ochrony serwisowej*

Możesz przedłużyć swoją ochronę serwisową DJI Care Refresh do maksymalnie 3 lat. Jeśli chcesz to zrobić, wykup dodatkowy roczny plan.

• W wypadku planu rocznego DJI Care Refresh możliwe jest przedłużenie ochrony 2 razy poprzez wykupienie 2 kolejnych planów rocznych: plan roczny + plan roczny + plan roczny.
• W wypadku planu 2-letniego DJI Care Refresh możliwe jest przedłużenie ochrony tylko raz poprzez wykupienie jednego dodatkowego planu rocznego: plan 2-letni + plan roczny.

Uwaga: nie ma możliwości przedłużenia ochrony poprzez zakup kolejnego planu 2-letniego.

Aby przedłużyć ochronę, należy spełnić następujące warunki:

• Zakup usługi DJI Care Refresh w jednym z następujących wariantów: plan roczny DJI Care Refresh / plan 2-letni DJI Care Refresh / plan roczny DJI Care Refresh i DJI Care Refresh + / plan roczny DJI Care Refresh oraz dodatkowy plan roczny (odnowienie).

• Okres ważności zakupionej usługi DJI Care Refresh jeszcze nie upłynął lub upłynął w ciągu 15 dni.

 

*Więcej na temat DJI Care Refresh znajdziesz w tym dokumencie.

Do pobrania
Marka
SKU
049413
Model
Inspire
Długość Usługi
24 miesiące
Usługa
Kod elektroniczny
Care Refresh
Drony
pixel