+ Dodaj do porównania

DJI Care Pro Inspire 3 (dwuletni plan) - kod elektroniczny

Kod EAN: 6941565956651
DJI Care Pro Inspire 3 (dwuletni plan) - kod elektroniczny
Wybierz inny model serii
17 999,00 PLN
brutto / szt.
Szybkie zakupy 1-Click(bez rejestracji)
Dostępny
Dostępny
Bezpieczne zakupy
Dostępność:
Realizacja wysyłki Produktów Cyfrowych odbywa się od poniedziałku do piątku w godzinach od 8:00 do 16:00 na adres email podany podczas składania zamówienia.

DJI Care Pro Inspire 3 (plan 2-letni)

DJI Care Pro jest ekskluzywną ochroną serwisową, która umożliwia korzystanie z profesjonalnych urządzeń DJI ze spokojem ducha. W ramach pakietu zapewnione jest wsparcie techniczne, konserwacja oraz ewentualne naprawy. Dzięki temu, można skupić się na tworzeniu i inspiracji bez obaw o utratę funkcjonalności sprzętu. Możliwe jest również przedłużenie ochrony do nawet 4 lat – wystarczy dokupić dodatkowy roczny plan (maksymalnie 2 razy). W trakcie trwania usługi obowiązuje także oficjalna gwarancja producenta.

Korzystaj z nielimitowanej liczby napraw

DJI Care Pro gwarantuje 2-letnią ochronę Twojego sprzętu i oferuje nielimitowaną liczbę napraw do kwoty 22 000 euro (ceny w PLN zależą od bieżącego kursu walut). Usługa obejmuje na przykład uszkodzenia wynikające z kontaktu z wodą czy upadku. Dzięki temu możesz pracować bez obaw – jeśli coś się stanie, DJI Care Pro zapewni profesjonalną opiekę nad Twoim sprzętem.

Konserwacja fabryczna

W ramach usługi masz również możliwość skorzystania z jednej konserwacji fabrycznej na rok. Obejmuje ona sprawdzenie wszystkich elementów urządzenia, przeprowadzenie aktualizacji oprogramowania oraz wymianę delikatnych części. Otrzymasz również oficjalny raport dokumentujący konserwację. Dzięki temu zyskujesz pewność, że Twój sprzęt pozostanie w doskonałym stanie na dłużej! Co więcej, 2-letnia usługa DJI Care Pro oferuje możliwość bezpłatnej wymiany 4 akumulatorów.

Usługa Flyaway

Jeśli Twój dron odleci z niewiadomej przyczyny i nie będzie możliwe jego odzyskanie, DJI Care Pro pozwoli Ci na zakup nowego w specjalnej cenie promocyjnej wynoszącej 5500 euro. Usługa Flyaway pozwala na dokonanie 2 takich zakupów w przeciągu 2 lat. Uwaga: produkty zamienne kupione po obniżonej cenie są całkowicie nowe lub równie wydajne i niezawodne jak nowe.

Darmowa dostawa

Dzięki DJI Care Pro możesz też korzystać z darmowej dostawy – DJI pokryje opłaty za wysyłkę urządzenia do centrum serwisowego i z powrotem.

Dodatkowe informacje

Możesz powiązać wcześniej zakupiony produkt DJI z usługą DJI Care Pro, jeśli spełniony zostanie jeden z poniższych warunków:


  • Produkt jest nowy i nie został jeszcze aktywowany.

  • Produkt został aktywowany w ciągu ostatnich 48 godzin.

  • Produkt to urządzenie ręczne, które zostało aktywowane w ciągu ostatnich 30 dni.

  • Aby zapewnić sobie możliwość normalnego korzystania z DJI Care Pro, usługa oraz powiązany z nią produkt muszą być zakupione w tym samym kraju lub regionie.

Przedłużenie ochrony serwisowej*

Możesz przedłużyć swoją ochronę serwisową DJI Care Pro do maksymalnie 4 lat. Jeśli chcesz to zrobić, wykup dodatkowy roczny plan.

• W przypadku planu rocznego DJI Care Pro możliwe jest przedłużenie ochrony 3 razy poprzez wykupienie 3 kolejnych planów rocznych: plan roczny + plan roczny + plan roczny + plan roczny.
• W przypadku planu 2-letniego DJI Care Pro możliwe jest przedłużenie ochrony dwa razy poprzez wykupienie dwóch dodatkowych planów rocznego: plan 2-letni + plan roczny + plan roczny.

Uwaga: nie ma możliwości przedłużenia ochrony poprzez zakup kolejnego planu 2-letniego.

Aby przedłużyć ochronę, należy spełnić następujące warunki:

• Zakup usługi DJI Care Pro w jednym z następujących wariantów: plan roczny DJI Care Pro / plan 2-letni DJI Care Pro / plan roczny DJI Care Pro i DJI Care Pro / plan roczny DJI Care Pro oraz dodatkowy plan roczny (odnowienie).

• Okres ważności zakupionej usługi DJI Care Refresh jeszcze nie upłynął lub upłynął w ciągu 15 dni.

 

Do pobrania
Podziel się swoją opinią
Twoja ocena:
Dodaj własne zdjęcie produktu:
Zaufane Opinie IdoSell
4.89 / 5.00 930 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2024-07-17
Super sprawa
2024-07-16
Przesyłka bardzo szybka i sprawna. Tak trzymać.
pixel