+ Dodaj do porównania

Podwyższenie podwozia Sunnylife do DJI Air 3 - Pomarańczowy (A3-LG664-C)

Podwyższenie podwozia Sunnylife do DJI Air 3 - Pomarańczowy (A3-LG664-C)
49,00 PLN
brutto / szt.
Szybkie zakupy 1-Click(bez rejestracji)
Dostępny
Dostępny
Bezpieczne zakupy
Dostępność:

Podwyższenie podwozia Sunnylife do DJI Air 3 (pomarańczowe, A3-LG664-C)

Podwyższenie podwozia Sunnylife to kluczowy dodatek dla DJI Air 3, które efektywnie zwiększa odstęp od podłoża o 36 mm, zapewniając ochronę czujników i podzespołów drona. Jego składana konstrukcja w stylu "Cool Spider" nie tylko wzbogaca urządzenie o walory wizualne, ale także zapewnia integralność systemów nawigacyjnych i sensorycznych. Akcesorium umożliwia stabilne lądowania na każdym typie terenu.

Sunnylife/A3-LG664-C/4

Efektywne podniesienie o 36 mm

Zwiększona o 36 mm odległość między dronem a ziemią gwarantuje, że zarówno urządzenie, jak i jego czujniki pozostaną w idealnym stanie. Starty i lądowania będą bezproblemowe – już nie musisz obawiać się uszkodzeń spowodowanych nierównościami terenu.

Sunnylife/A3-LG664-C/2

Składana konstrukcja

Składana konstrukcja podwozia z precyzyjnym mechanizmem zapadkowym zwiększa wygodę użytkowania. Składanie i rozkładanie akcesorium odbywa się szybko i bezproblemowo, co znacznie ułatwia transport i przechowywanie drona. Dodatkowym atutem jest lekkość (26 g).

Sunnylife/A3-LG664-C/3

Bezproblemowy montaż

Podwyższenie podwozia zostało zaprojektowane tak, aby instalacja była łatwa i nie kolidowała z systemem wizyjnym, czujnikami oraz oświetleniem drona. Dzięki temu Twoje urządzenie pozostaje w pełni funkcjonalne, a Ty możesz cieszyć się spokojnym lotem.

Sunnylife/A3-LG664-C/1

Wyjątkowy design

Podkreśl wyjątkowość swojego DJI Air 3. Podwyższenie podwozia Sunnylife wyróżnia się oryginalnym i przyciągającym wzrok designem, który uczyni Twojego drona bardziej rozpoznawalnym podczas lotu.

Sunnylife/A3-LG664-C/5
Producent Sunnylife
Model A3-LG664-C
Kompatybilność DJI Air 3
Materiał plastik
Waga 26 g
Kolor pomarańczowy
Podziel się swoją opinią
Twoja ocena:
Dodaj własne zdjęcie produktu:
pixel