Kod produktu: 013349

Zestaw filtrów PolarPro Cinema Shutter - DJI Mavic Pro

299 PLN
Dostępność
Wysyłka
Salon Warszawa
Salon Poznań
Salon Katowice

Gwarancja dostawy jutro. Zamów jeszcze przez:

Zestaw filtrów PolarPro DJI Mavic Shutter Collection wchodzi w skład linii produktów Cinema Series. Wykonane z materiałów najwyższej jakości, zapewniają nieskazitelną optykę. Produkty Cinema Series stworzono dla operatorów o największych wymaganiach. Wyposażone w cienki, aluminiowy rant, który umożliwia pozostawienie filtra podczas rozruchu gimbala. Żaden z filtrów nie zakłóca też płynnej stabilizacji.

  • Zaprojektowane specjalnie dla kamer dronów DJI Mavic Pro oraz DJI Mavic Pro Platinum
  • Wyprodukowane z wielowarstwowego szkła zapewniającego nieskazitelną optykę
  • Waga filtra zredukowana do minimum, umożliwiająca bezproblemową pracę gimbala
  • Zestaw zawiera filtry ND8, ND16 oraz ND32
  • Rant filtra wykonano z anodyzowanego aluminium
  • Filtry można pozostawiać założone na kamerze podczas rozruchu gimbala

Szkło Cinema Series™ Glass: kolekcja filtrów PolarPro wykonana jest ze szkła i powłok najlepszej jakości, specjalnie z myślą o operatorach z najwyższymi wymaganiami. Szkło użyte do tej kolekcji bardzo dobrze przepuszcza światło i ma niski współczynnik refrakcji.

Wykończenie Airframe™ Construction: filtry PolarPro zaprojektowano specjalnie z myślą o podniebnym nagrywaniu. Bardzo lekka konstrukcja zapewnia precyzyjną i płynną pracę gimbala.

Zestaw zawiera:

Filtr ND8 (1,05 g): używamy go w częściowo pochmurne lub lekko słoneczne dni, w których musimy trzykrotnie zmniejszyć czas otwarcia migawki

Filtr ND16 (1,05 g): używamy go w bardzo jasne dni, aby czterokrotnie skrócić czas otwarcia migawki. Przydaje się on na ogół podczas filmowania na pustyni lub w zaśnieżonym otoczeniu.

Filtr ND32 (1,05 g): najbardziej przydatny w wyjątkowo jasne dni, pięciokrotnie zmniejsza czas otwarcia migawki, co pozwala na nagrywanie nawet w najjaśniejszych warunkach.

FiltrRedukcja ekspozycjiZastosowanie
UV-Niweluje ilość promieniowania UV wpadającego do obiektywu.
Polaryzacyjny1,6 EVWe wszystkich warunkach, redukuje odbłyski.
ND42 EVZmierzch lub świt, gdy kamera używa czasu naświetlania 1/250 s.
ND83 EVZachmurzone niebo, gdy kamera używa czasu naświetlania 1/500 s.
ND164 EVCzęściowo zachmurzone niebo, gdy kamera używa czasu naświetlania 1/1000 s.
ND325 EVBezchmurne niebo, gdy kamera używa czasu naświetlania 1/1250 s.
ND646 EVEkstremalnie jasne otoczenie, np: słoneczny dzień, na śniegu.
ND8/PL3 EVZachmurzone niebo, gdy potrzebny jest filtr polaryzacyjny.
ND16/PL4 EVCzęściowo zachmurzone niebo, gdy potrzebny jest filtr polaryzacyjny.
ND32/PL5 EVBezchmurne niebo, gdy potrzebny jest filtr polaryzacyjny.

Wybór odpowiedniego filtra

Szukasz idealnego filtra dostosowanego do danej scenerii? Tabela znajdująca się obok ukazuje jaki typ filtra wykorzystać w danej sytuacji.

Filtr polaryzacyjny (PL / CPL) niweluje ilość odbłysków oraz zwiększa nasycenie kolorów. Dzięki zastosowaniu filtra polaryzacyjnego błękit nieba staje się ciemniejszy, możemy zobaczyć co jest pod taflą wody, a cała sceneria wygląda o wiele korzystniej.

Filtr szary (ND) Wydłuża czas otwarcia migawki kamery, pozwalając na uzyskanie bardziej kinowego efektu podczas nagrania lub wykonanie zdjęcia z długim czasem naświetlania.

Filtr UV Głównie służy do ochrony szkła obiektywu przed uszkodzeniami mechanicznymi. Niweluje ilość szkodliwego promieniowania ultrafioletowego wpadającego do obiektywu.

Marka PolarPro to wysokiej jakości akcesoria, które wyróżniają się niepowtarzalnym wykonaniem oraz dbałością o szczegóły. Innowacyjne podejście oraz doświadczenie w branży foto-wideo, umożliwiły stworzenie produktów dopasowanych do potrzeb profesjonalistów. W swojej ofercie PolarPro posiada szeroki asortyment filtrów fotograficznych oraz dopasowanych akcesoriów dla dronów DJI m.in. zabezpieczenia transportowe, uchwyty i mocowania, oraz kable.