-18% BEST
+ Dodaj do porównania

Karta pamięci SanDisk Extreme microSDXC 128 GB

  • Karta pamięci SanDisk Extreme microSDXC 128 GB
Karta pamięci SanDisk Extreme microSDXC 128 GB
89,00 PLN
brutto / szt.
Szybkie zakupy 1-Click(bez rejestracji)
Dostępny
Dostępny
Bezpieczne zakupy
Dostępność:

Karta pamięci SANDISK EXTREME microSDXC 128 GB

SanDisk Extreme® microSDXC™ korzysta z ogromnej prędkości dla niemal natychmiastowego przesyłania danych, sprawnego działania aplikacji i filmów w jakości 4K UHD 2. Karta jest doskonała do smartfonów z systemem Android™, kamer sportowych i dronów. Gwarantuje wysoką wydajność i umożliwia nagrywanie filmów w 4K UHD i Full HD oraz wykonywanie zdjęć w wysokiej rozdzielczości. Karta odczytuje dane z zachwycającą prędkością do 190 MB/s i zapisuje je z prędkością sięgającą 90 MB/s. Szybkie działanie aplikacji zapewnia klasa wydajności A2, dzięki czemu Twoja praca staje się wygodniejsza.

Krótki czas przesyłania danych

Aby usprawnić Twoją pracę, karta SanDisk gwarantuje wysoką prędkość odczytu do 190 MB/s i pozwala na transfer 1000 zdjęć w wysokiej rozdzielczości oraz 30-minutowego materiału wideo w jakości 4K (24 GB) w zaledwie 3 minuty! To jednak nie wszystko! Prędkość zapisu sięga 90 MB/s, co pomoże nagrywać filmy 4K UHD i fotografować nawet bardzo szybko poruszające się obiekty. Praca nigdy nie była tak prosta!

Nagrywaj filmy 4K UHD i Full HD

Aby usprawnić Twoją pracę, karta SanDisk gwarantuje wysoką prędkość odczytu do 170 MB/s i pozwala na transfer 1000 zdjęć w wysokiej rozdzielczości oraz 30-minutowego materiału wideo w jakości 4K (24 GB) w zaledwie 3 minuty! To jednak nie wszystko! Prędkość zapisu sięga 80 MB/s, co pomoże nagrywać filmy 4K UHD i fotografować nawet bardzo szybko poruszające się obiekty. Praca nigdy nie była tak prosta!

Specyfikacja

  • Producent: SanDisk
  • Nazwa: Karta pamięci SANDISK EXTREME microSDXC 128 GB
  • Pojemność: 128 GB
  • Format: microSDXC
  • Prędkość odczytu z nośnika: do 190 MB/s
  • Prędkość zapisu: do 90 MB/s
Podziel się swoją opinią
Twoja ocena:
Dodaj własne zdjęcie produktu:
pixel