+ Dodaj do porównania

DJI Ronin 4D 8K Combo

Kod EAN: 6941565975300
DJI Ronin 4D 8K Combo
DJI Ronin 4D 8K Combo
DJI Ronin 4D 8K Combo
DJI Ronin 4D 8K Combo
DJI Ronin 4D 8K Combo
DJI Ronin 4D 8K Combo
Wybierz inny model serii
62 299,00 PLN
brutto / szt.
Produkt niedostępny
Produkt niedostępny
Bezpieczne zakupy
Dostępność:
DJI Ronin 4K
Transmisja i sterowanie

DJI Ronin 4D łączy w sobie najbardziej zaawansowane technologie DJI i stanowi jedno, przełomowe i wszechstronne rozwiązanie, które zapewnia niezrównaną elastyczność dla twórców pracujących w pojedynkę i oferuje niemal nieskończone możliwości w wypadku skoordynowanego nagrywania. Ta potężna kamera nowej generacji została stworzona, aby realnie wpłynąć na przyszłość produkcji filmów.

DJI Ronin 4K
Zintegrowany i modułowy design: wszystko w jednej kamerze

DJI Ronin 4D wyróżnia się całkowicie unikalnym designem. Został wykonany z włókna węglowego i aluminium z magnezem, a jego solidna konstrukcja łączy w sobie systemy obrazowania, stabilizacji, focusowania, a także bezprzewodowej transmisji i sterowania. To pozwala uniknąć czasochłonnej instalacji i nagrywać szybciej. Teraz każdy użytkownik może cieszyć się wygodą i wieloma możliwościami rozbudowy za pomocą modułowych akcesoriów.

DJI Ronin 4K
Główna jednostka

Kamera z gimbalem Zensmuse X9-8K
Górny uchwyt
Główny monitor o wysokiej jasności
Ręczne uchwyty
Przegródka na akumulator TB50
Inteligentny akumulator TB50
Odległościomierz LiDAR

DJI Ronin 4K
Kinowy system obrazowania: stworzony dla profesjonalistów

Ronin 4D został wyposażony we flagową kamerę pełnoklatkową DJI - Zenmuse X9. Wyróżnia go także najnowszy system przetwarzania obrazu DJI - CineCore 3.0, który wykorzystuje własnościowy chip DJI, aby zapewnić zaawansowaną architekturę procesora, oferując niesamowicie wysoką moc obliczeniową. CineCore 3.0 umożliwia też wewnętrzne nagrywanie Apple ProRes 422 HQ i filmów H.264 (w przyszłości dostępny będzie także zapis w formacie Apple ProRes 4444 XQ). Ronin 4D pozwala również tworzyć wideo 8K/75FPS i 4K/120FPS, dzięki czemu doskonale sprawdza się w profesjonalnych zastosowaniach i zapewnia mnóstwo możliwości.

DJI Ronin 4K
Rozdzielczość

Wideo DCI 8K (8192x4320)/60FPS pozwala odtworzyć każdy, najmniejszy nawet szczegół, od gęstego listowia, po inspirującą architekturę, teksturę skóry lub pasma włosów, a wszystko to w nieskazitelnej jakości. Dla osób, które potrzebują rozdzielczości 4K, nagrywanie w 8K oferuje cały wachlarz kreatywnych możliwości i większą elastyczność podczas wycinania, ponownej kompozycji i stabilizacji filmów w postprodukcji.

DJI Ronin 4K
Wbudowane 9-stopniowe filtry ND

X9 została wyposażona w najwyższej jakości 9-stopniowe filtry ND (ND 2 do ND 512 lub ND 0.3 do ND 2.7), które można szybko przełączać dzięki wewnętrznemu systemowi z silnikiem. Doskonale pasują do kolorystyki zapewnianej przez Ronina 4D i optymalnie ją uzupełniają.

DJI Ronin 4K
Obiektywy DL

Standardowe mocowanie DL kamery X9 obsługuje 3 kompaktowe obiektywy pełnoklatkowe. Ich obudowy zostały wykonane z lekkiego włókna węglowego monokok, dzięki czemu każdy z nich waży zaledwie około 180 g. Więcej obiektywów DJI będzie dostępnych w przyszłości.

DJI Ronin 4K
4-osiowa stabilizacja

DJI Ronin 4D dodaje oś Z do tradycyjnego, 3-osiowego gimbala, dzięki czemu efektywnie zmniejsza pionowe wstrząsy kamery. Stabilizuje obraz tak doskonale, że może równać się z topowymi stabilizatorami typu Dolly. 4 osie urządzenia współpracują z dolnym czujnikiem ToF, przednimi i dolnymi sensorami o podwójnej wizualizacji, wbudowanym IMU i barometrem, a także nowym, zaawansowanym algorytmem, aby przenieść stabilizację na jeszcze wyższy poziom.

DJI Ronin 4K
Zintegrowana kamera z gimbalem

Ronin 4D łączy w sobie systemy obrazowania i stabilizacji, jednocześnie korzystając tylko z sensora i niezbędnych komponentów optycznych w kamerze z gimbalem. Oś tilt została wyposażona w podwójne silniki symetryczne, podczas gdy osie pan i roll mają dodatkowo bufory sztywności.

DJI Ronin 4K
ActiveTrack Pro

Należący do DJI system rozpoznawania obrazów, technologia głębokiego uczenia i potężna moc obliczeniowa CineCore 3.0 łączą się w ActiveTrack Pro, który zapewnia niezawodne śledzenie na kinowym poziomie - nawet na jednym ujęciu. Umożliwia też podążanie za obiektami na większych dystansach i pozwala dostosowywać kompozycję, oferując nieprzerwany autofocus, dzięki któremu stale utrzymuje wskazany cel w centrum kadru.

DJI Ronin 4K
Niezrównana dokładność

DJI Ronin 4D sprawia, że ręczna regulacja ostrości staje się prostsza niż kiedykolwiek wcześniej. Technologia wspomagania focusa umożliwia wyświetlanie punktów odległości na głównym i zdalnym monitorze w uproszczonym widoku z góry na dół. Dzięki temu zaawansowany i intuicyjny system LiDAR Waveform może szybko lokalizować określone punkty, pozwalając na niesamowicie precyzyjną regulację ostrości. Wszystko to sprawia, że nawet początkujący operatorzy mogą w krótkim czasie opanować ręczną obsługę focusa na satysfakcjonującym poziomie.

DJI Ronin 4K
Pomiar odległości LiDAR

Odległościomierz LiDAR może rzucić nawet 43 200 punktów odległości w zasięgu do 10 m. W porównaniu z Phase Detection Autofocus (PDAF) system, z którego korzysta Ronin 4D pozwala na szybszą regulację ostrości, nie powodując większych strat w jakości obrazu ani nie polegając na teksturze powierzchni obiektu. Podobne możliwości przydają się szczególnie podczas nagrywania w słabych warunkach oświetleniowych i pozwalają uzyskać doskonałe rezultaty w porównaniu do innych kamer filmowych.

DJI Ronin 4K
Tryb Mirror Control

Tryb Mirror Control uzupełnia zdalny monitor o identyczny interfejs kontrolny jak na głównym monitorze, który oferuje wszystkie zaawansowane funkcje i cechy takie jak odtwarzanie materiału źródłowego, specyfikacja wideo i ustawienia gimbala. Parametry te możesz teraz dostosowywać również zdalnie, nawet gdy Ronin 4D jest zamontowany na platformach takich jak wysięgnik, cable cam lub mocowanie na pojeździe. Dodatkowo zdalny monitor o wysokiej jasności ma też wbudowane gniazdo na kartę microSD, które obsługuje niezależne nagrywanie filmów do 1080p/60FPS. Kiedy kilka zdalnych monitorów działa razem, wszystkie mogą oddzielnie odtwarzać materiał, nie wpływając nawzajem na swoją pracę.

DJI Ronin 4K
Pamięć

DJI Ronin 4D ma wbudowane gniazdo CFexpress typu B oraz port rozszerzeń USB 3.1 typu C, co sprawia, że pozwala zapisywać materiał bezpośrednio na dysku zewnętrznym. Umożliwia też zapisywanie najwyższej jakości filmów w pamięci wewnętrznej dzięki DJI PROSSD 1 TB, który może zostać podłączony do komputera za pomocą kabla USB-C bez konieczności używania tradycyjnych czytników SSD. Zastosowane rozwiązania gwarantują wysoką efektywność kosztową i okażą się idealne dla osób, którym zależy na niezrównanym połączeniu wydajności i stabilności.

DJI Ronin 4K
Porty umieszczone na głównej jednostce

Port głównego monitora: podłącz główny monitor za pomocą odpowiedniego kabla. 3,5 mm stereo jack: monitoruj dźwięk w czasie rzeczywistym. Port jack dla mikrofonu: przeznaczony dla złącz mikrofonowych 3,5 mm lub wejść liniowych. Port wyjściowy HDMI typu A: obsługuje wyjście 1080p/60FPS. Port wejściowy zasilania: obsługuje napięcie wejściowe 12 V lub 30 V. Port Timecode: przeznaczony dla sygnałów wejściowych i wyjściowych timecode. Port SDI: obsługuje sygnał wyjściowy 3D-SDI. Port XLR: przeznaczony dla mikrofonów oraz wejść liniowych, obsługuje zasilanie phantom 48 V.

DJI Ronin 4K
Porty zdalnego monitora

3,5 mm stereo jack: monitoruj dźwięk w czasie rzeczywistym. Gniazdo na kartę microSD: umożliwia wewnętrzne zapisywanie materiału wideo. Port wejściowy HDMI typu A: obsługuje wejście 1080p/60FPS. Port USB-C: przeznaczony dla streamowania na żywo UVC oraz aktualizacji oprogramowania. Port wejściowy zasilania: napięcie wejściowe 6,8 V do 17,6 V (wliczając wejście i wyjście CAN oraz połączenie z DJI Master Wheels i DJI Force Pro). Port wyjściowy HDMI typu A: obsługuje 1080p/60FPS.

DJI Ronin 4K
Automated Manual Focus

Tryb Automated Manual Focus (AMF) daje Ci dokładność i elastyczność zapewnianą przez ręczny focus oraz wygodę związaną z korzystaniem z autofocusa. Pokrętło będzie obracać się synchronicznie, podczas gdy punkty ostrości będą się zmieniać. Przez cały czas operator będzie mógł jednak skorzystać z możliwości ręcznej regulacji. Pokrętło ostrości umieszczone na prawym uchwycie obsługuje również dynamiczne tłumienie dzięki technologii elektromagnetycznej. To daje filmowcom fizyczne poczucie, kiedy ostrość się zmienia, zapewniając im bardziej intuicyjne i nowoczesne doświadczenie, które we współczesnym przemyśle nie ma sobie równych.

DJI Ronin 4K
Wydajność transmisji wideo

Ronin 4D wykorzystuje zupełnie nową technologię transmisji wideo DJI O3 Pro o zasięgu do około 6 km, co byłoby niemal niemożliwe do osiągnięcia przy wykorzystaniu tradycyjnych rozwiązań. Obsługuje nie tylko częstotliwości 2.4 GHz i 5.8 GHz, ale też pasmo przenoszenia DFS oraz algorytm szyfrowania AES 256-bit, który pozwala przesyłać obraz do 1080p/60FPS FHD do wielu zdalnych monitorów jednocześnie i zapewnia zwiększone bezpieczeństwo, stabilność oraz odporność na zakłócenia.

DJI Ronin 4K
W zestawie
photo
Zenmuse X9-6K kamera z gimbalem
x1
photo
Główny korpus Ronin 4D
x1
photo
Moduł LiDAR Range Finder
x1
photo
Mocowanie DL
x1
photo
Lewy uchwyt
x1
photo
Prawy uchwyt
x1
photo
Górny uchwyt
x1
photo
Główny monitor High-Bright
x1
photo
Dysk PROSSD 1TB
x1
photo
Mocowanie dysku PROSSD 1TB
x1
photo
Mocowanie akumulatora TB50
x1
photo
Zasilacz
x1
photo
Adapter zasilania dla akumulatora TB50
x1
photo
Przewód sieciowy
x8
photo
Przewód USB-A do USB-C
x1
photo
Przewód USB-C do USB-C
x1
photo
Płytka montażowa podstawy
x1
photo
Drążek do przedłużenia w uchwycie
x1
photo
Klucz imbusowy 3mm
x1
photo
Klucz imbusowy 1.5mm
x1
photo
Śruba 10mm 1/4"-20
x3
photo
Śrubokręt płaski
x1
photo
Zaślepka mocowania korpusu DL
x1
photo
Zaślepka mocowania gimbala X9
x1
photo
Zaślepka korpusu DX
x1
photo
Zaślepka mocowania obiektywu DX
x1
photo
Zaślepka podstawy gimbala Ronin 4D
x1
photo
Inteligentny akumulator TB50
x1
photo
Przewód LiDAR Range Finder/Focus Motor
x1
photo
Pasek na lewą dłoń
x1
photo
Pasek na prawą dłoń
x1
photo
Walizka transportowa dla Ronin 4D
x1
photo
X9 przeciwwaga (106g)
x1
Podziel się swoją opinią
Twoja ocena:
Dodaj własne zdjęcie produktu:
Zaufane Opinie IdoSell
4.89 / 5.00 946 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2024-07-20
Szybka dostawa, świetny produkt
2024-07-20
Polecam
pixel