Chcesz kupić sprzęt DJI na raty? Skorzystaj ze specjalnej oferty wakacyjnej!

   Zespół DJI ARS   |   14 lipca 2023

Planujesz letni urlop i chcesz kupić drona? A może szukasz poręcznej kamery lub gimbala do smartfona, aby przygotować oryginalną relację z podróży? Skorzystaj z wakacyjnej oferty ratalnej Credit Agricole w naszym sklepie! Jedną z dostępnych opcji jest 15x0%. Możesz też wybrać 10x0% + miesiąc odroczenia i zapłacisz pierwszą ratę dopiero po wakacjach!

Specjalna oferta wakacyjna

Jeśli chcesz kupić sprzęt DJI na raty, to może być odpowiedni moment. Bank Credit Agricole przygotował specjalną ofertę wakacyjną, którą zdecydowanie warto się zainteresować. Do wyboru masz dwie opcje:

  • 10x0% + miesiąc odroczenia – jeśli kupisz drona, gimbala czy kamerę w lipcu, pierwszą ratę zapłacisz dopiero po wakacjach.
  • 15x0% – swoje zakupy opłacisz w 15 ratach 0%.

Wakacyjna oferta ratalna jest ważna do 31 sierpnia. Aby z niej skorzystać, wystarczy wybrać formę płatności Credit Agricole Raty (Credit Agricole) podczas składania zamówienia, a następnie wypełnić e-wniosek i przesłać go do banku. Po weryfikacji umowa zostanie wysłana na Twoją skrzynkę e-mail. Kup wymarzony sprzęt DJI i stwórz niepowtarzalną relację z wakacji!

Poznaj wymagania jakie potrzebujesz do podpisania umowy ratalnej 0% na stronie Credit Agricole - LINK

Polecane

pixel