Najnowszy produkt DJI — DJI Mic 2

Chcesz tworzyć jeszcze lepsze vlogi, wywiady czy inne materiały audio? Z najnowszym produktem DJI, DJI Mic 2, będzie to możliwe! Dzięki niemu uchwycisz autentyczne dźwięki, a nowoczesne funkcje, w które został wyposażony, pozwolą na nagrywanie niesamowitych i bogatych w szczegóły treści. Zobacz, co jeszcze może zaoferować DJI Mic 2! 

Jeszcze lepsza jakość nagrań audio

DJI Mic 2 sprawi, że Twoje nagrania będą brzmieć jeszcze lepiej! Wyróżnia się nowoczesnymi funkcjami, co znacznie ułatwia tworzenie vlogów, wywiadów czy transmisji na żywo. Dzięki temu Twoje materiał zachwycą nawet najbardziej wymagających. Co oferuje DJI Mic 2? 

 • Wielokierunkowe nagrywanie dźwięku — co sprawia, że sprzęt doskonale radzi sobie z wieloosobowymi scenariuszami. Dodatkowo dwa nadajniki mają możliwość nagrywania dźwięku niezależnie lub jednocześnie, co znacznie ułatwi nagrywanie z wielu źródeł. 
 • Nowa funkcja inteligentnej redukcji szumów — często nagrywasz w hałaśliwych miejscach takich jak tętniące życiem obszary miejsce czy zatłoczone pomieszczenia? Z DJI Mic 2 nie będzie to już problematyczne! Z tym sprzętem możesz osiągnąć czyste i nieprzerwane nagrania.

 • Możliwość nagrywania dwóch ścieżek audio — zabezpiecz się przed nieoczekiwanymi skokami poziomu dźwięku. DJI Mic 2 ma możliwość nagrywania drugiej ścieżki na poziomie - 6 dB zaraz obok głównej ścieżki audio. 
 • Obsługa 32-bitowego nagrywania wewnętrznego typu float — co zapewnia szeroki zakres dynamiki, gwarantując doskonałą jakość nagrań, ale również lepsze dostosowanie do złożonych środowisk dźwiękowych. 

Z DJI Mic 2 masz bardzo duże możliwości nagrywania! Twórz wyjątkowe materiały, które zachwycą swoją doskonałą jakość dźwięku.

Nowy, przemyślany design DJI Mic 2

Tym, co wyróżnia DJI Mic 2 jest jego przemyślany, elegancki design. W sprzedaży dostępne są dwie wersje kolorystyczne nadajników: Shadow Black oraz Pearl White. Pierwszy z nich podkreśli walory technologiczne urządzenia, zaś drugi będzie idealną opcją jeśli szukasz nowoczesnej kolorystyki. Co więcej, do jednego z zestawów dołączone jest etui ładujące, wykonane z wysokiej jakości metalu, który nadaje mu minimalistycznego wyglądu. Dodatkowo specjalny zatrzask sprawia, że Twój sprzęt jest bezpieczny, a Ty nie musisz już martwić się o przypadkowe upadki! 

To jednak nie wszystko, co DJI Mic 2 może Ci zaoferować. 1,1-calowy ekran dotykowy OLED oraz precyzyjne pokrętło, w które został wyposażony DJI Mic 2, pozwala na szybki dostęp do najważniejszych funkcji takich jak głośność czy poziom naładowania. Co więcej, za ich pomocą możesz także precyzyjnie regulować parametry sprzętu np. wzmocnienie, głośność, jasność. Dzięki temu DJI Mic 2 jest łatwy i komfortowy w użytkowaniu.

Urządzenie to wykazuje także dużą kompatybilność z wejściami USB-C, Lightning oraz TRS 3,5 mm. Sprawia to, że współpracuje ono z kamerami, smartfonami, komputerami czy tabletami. Nie musisz już obawiać się o to, że Twój sprzęt nie zadziała z DJI Mic 2! Ponadto etui ładujące może nie tylko przedłużyć czas pracy, ale może także ułatwić proces parowania. Automatycznie łączy ono odbiornik i nadajnik podczas ładowania, co sprawia, że są one gotowe do użytku od razu po jego otwarciu!

Wiele możliwości nagrywania z DJI Mic 2

DJI Mic 2 otwiera przed Tobą nowe możliwości nagrywania. Będzie to doskonały sprzęt podczas nagrywania vlogów, wywiadów czy jeśli tworzysz swoje materiały w hałaśliwym otoczeniu. Oto kilka najważniejszych cech DJI Mic 2: 

 • Komfortowe i łatwe użytkowanie — sprzęt DJI charakteryzuje się dużymi właściwościami przeciwzakłóceniowymi, co sprawia, że zawsze możesz liczyć na niezawodną transmisję nawet w środowisku o dużym natężeniu ruchu.
 • Duży zasięg działania — DJI Mic 2 umożliwia transmisję na odległość nawet do 160 m w otwartym środowisku. Sprawia to, że nadaje się on jednakowo do pracy w studio, jak i w plenerze.

 • Długi czas pracy — odbiornik i mikrofon cechują się długim czasem pracy, który sięgać może aż do 6 godzin. Nie martw się jednak! Możesz go wydłużyć za pomocą etui ładującego nawet do 18 godzin!
 • Wyjątkowo duża pamięć — każdy nadajnik wyróżnia się pamięcią wewnętrzna 8 GB, co sprawia, że może przechowywać do 14 godzin nieskompresowanego 24-bitowego dźwięku 48 kHz.

Cechy te sprawiają, że urządzenie DJI Mic 2 spełni niemal wszystkie Twoje oczekiwania i potrzeby!

Duże możliwości podłączenia

Pożegnaj ograniczenia z DJI Mic 2! Sprzęt ten wykazuje dużą kompatybilność z kamerami, ponieważ wyposażony jest w dedykowane ustawienia, które są dostosowane do konkretnych modeli. Wystarczy, że jednym dotknięciem wybierzesz markę i model w celu konfiguracji, a bez problemu uzyskasz doskonałe nagrywanie dźwięku. Dodatkowo odbiornik możesz podłączyć także do telefonu, dzięki czemu będziesz w stanie rozpocząć lub wstrzymać nagrywanie bezpośrednio za pomocą nadajnika. 

Nadajnik bez odbiornika można podłączyć bezpośrednio z Osmo Pocket 3 lub Osmo Action 4 przez Bluetooth. Może także współpracować z oprogramowaniem do nagrywania wideo innych firm. Sprawia to, że z DJI Mic 2 zyskujesz niesamowitą elastyczność w swojej pracy!

Różne zestawy do wyboru

Spodobał Ci się DJI Mic 2 i rozważasz jego zakup? Do Twojej dyspozycji pozostaje kilka różnych zestawów:

 • Zestaw rozbudowany — składający się z odbiornika, 2 nadajników, etui ładującego oraz  dodatkowych akcesoriów ułatwiających pracę jak np. magnetyczny klips, osłona przeciwwietrzna czy torba transportowa. 
 • Zestaw podstawowy — zawierający odbiornik oraz nadajnik i dodatkowe akcesoria (potrzebne okablowanie, magnetyczny klips, etui transportowe)
 • Zestawy z samym nadajnikiem DJI Mic 2 — każdy z nich zawiera 1 nadajnik (w kolorze czarnym lub białym) oraz osłonę przeciwwietrzną, magnetyczny klips, kabel do ładowania oraz etui ładujące. 

Wybierz zestaw idealny dla siebie i twórz niesamowite materiały audio razem z DJI Mic 2!

Polecane

pixel