Poznaj sekrety wykorzystania dronów na planach filmowych

Podczas wydarzenia zdradzimy tajemnice i ciekawostki wykorzystania dronów na planie najpopularniejszych produkcji YouTube i telewizji. Dodatkowo uczestnicy poznają wszystkie niezbędne zagadnienia legalnych lotów. 18 czerwca zapraszamy na DJI Store Day w Poznaniu. Start o godzinie 17:30. Na miejscu będą czekały również rabaty na sprzęt DJI. 

Gdzie i kiedy odbędzie się wydarzenie?

DJI Store Day odbędzie się we wtorek 18 czerwca 2024 – zaczynamy o godzinie 17:30. Wydarzenie będzie miało miejsce w salonie DJI Store Poznań, który znajduje się w Atrium w Galerii Stary Browar przy ulicy Półwiejskiej 42.

Co będzie się działo?

Podczas czerwcowego DJI Store Day uczestnicy będą mogli wysłuchać dwóch prelekcji, które wygłosi Jacek Turek, pilot drona realizujący produkcje telewizyjne i na YouTube. Jakie wystąpienia przygotuje?

  1. 17:30 – Drony na planie: sekrety produkcji telewizyjnych i YouTube.
  2. 18:30 – Lataj legalnie. Prawo dronowe w praktyce.

Będzie to zatem idealna okazja, aby lepiej poznać możliwości dronów i zgłębić najważniejsze aspekty dotyczące prawa dronowego. Dla uczestników wydarzenia przygotowano też specjalny rabat na sprzęt DJI.

Do zobaczenia na DJI Store Day

Brzmi ciekawie? Jeśli chcesz uczestniczyć w DJI Store Day, pamiętaj, aby najpierw się zarejestrować – możesz to zrobić tutaj. Udział w wydarzeniu jest bezpłatny. Do zobaczenia 18 czerwca!

pixel