Premiera DJI FPV – odkryj nowy sposób latania i spójrz na świat “oczami” drona

Wreszcie jest! DJI prezentuje nowego drona, który na nowo definiuje pojęcie immersji, oferując użytkownikom niespotykany wcześniej sposób latania. Dzięki dołączonym do zestawu Goglom V2 poczujesz się tak, jakbyś sam mknął przez obłoki i patrzył na świat z lotu ptaka.

Tak niesamowite wrażenie dodatkowo pogłębia ultraszerokie pole widzenia 150°. DJI FPV, bo o nim mowa, to coś więcej niż zwykła innowacja - to prawdziwy przełom i całkowicie odmienne podejście do latania. Sprawdź, czym wyróżnia się nowy, aerodynamiczny dron DJI!

Jeszcze doskonalszy

DJI FPV gwarantuje niesamowicie immersyjne doświadczenie lotu, wyjątkową odporność na wiatr, długi czas pracy, a także nowoczesny, stylowy design, który urozmaicają sportowe diody LED.

Twórz spektakularne nagrania

DJI FPV

Nowy dron DJI to nie tylko immersja - to również ogromne możliwości tworzenia fantastycznych obrazów. Za jego pomocą nagrasz filmy 4K/60FPS, korzystając przy tym z zapewniającej niewiarygodną płynność technologii stabilizacji RockSteady. Możesz też wypróbować nawet 4-krotne Slow Motion, a także edytować i udostępniać swoje materiały z poziomu aplikacji DJI Fly.

Immersyjny lot dla każdego

Tworząc DJI FPV, producent zadbał o to, aby wszyscy chętni mieli szansę skorzystania z jego niesamowitych możliwości i cieszenia się immersyjnym lotem. Dlatego też dostępne są aż 3 tryby latania, spośród których każdy może wybrać właściwy dla siebie:

  • Tryb S - zupełnie nowy, hybrydowy tryb sportowy, który daje dostęp do dynamicznego podglądu FPV. Uproszczone sterowanie połączone z wolnością latania manualnego gwarantuje Ci wymarzoną swobodę.
  • Tryb M - tryb manualny, przeznaczony dla bardziej doświadczonych użytkowników, którym daje niemal nieograniczoną wolność latania.
  • Tryb N - standardowy tryb, który świetnie sprawdzi się zwłaszcza w wypadku początkujących operatorów. Udana kombinacja immersyjnego lotu, prostego sterowania oraz dodatkowych funkcji bezpieczeństwa.

Niezawodna transmisja HD

DJI FPV Combo

DJI zawsze zapewnia optymalne doświadczenie użytkownika. Dlatego opracowany został zaawansowany System Transmisji DJI OcuSync 3.0, który dostosowano do wymagań DJI FPV. Dzięki temu możesz cieszyć się stabilnym przekazem krystalicznie czystego wideo HD na odległość do nawet 6 km.

Bezpieczny lot

DJI FPV Combo

Niemal nieograniczona wolność immersyjnego lotu DJI FPV może budzić niepokój nawet u zaawansowanych pilotów - nie mówiąc już o początkujących użytkownikach. DJI FPV został więc wyposażony w szereg funkcji, które zwiększają bezpieczeństwo latania, aby umożliwić każdemu doświadczanie niezapomnianych wrażeń.

Otrzymujemy więc między innymi awaryjne hamowanie i zawis wywoływane za pomocą jednego przycisku, przednie i dolne wykrywanie przeszkód, zwiększające widoczność drona oświetlenie dolne, a także kilka procedur RTH (powrotu do ostatniego zapisanego miejsca startu).

Obawiasz się, że nie poradzisz sobie z wyzwaniami immersyjnego lotu FPV? Niepotrzebnie! Możesz przećwiczyć latanie w bezpiecznym, symulowanym, a zarazem realistycznym środowisku - wystarczy, że zainstalujesz aplikację DJI Virtual Flight i połączysz Gogle V2 z aparaturą sterującą. Nowy dron DJI naprawdę jest dostępny dla każdego!

Przyjazny użytkownikom

Producent zatroszczył się też o to, aby umożliwić Ci prostą wymianę lub naprawę określonych części nowego drona, takich jak gimbal z kamerą, górna część obudowy oraz podwozie. Dzięki ich modularności w razie potrzeby bez problemu je zdemontujesz i zamontujesz ponownie.

W zestawie DJI FPV znajdziesz wszystko, czego potrzebujesz, aby cieszyć się immersyjnym lotem. Nie musisz nawet przejmować się okablowaniem czy konfiguracją urządzeń. Po prostu wyjmij z opakowania drona, Gogle V2 i aparaturę sterującą, aktywuj je i wyrusz w swoją podniebną podróż!

Polecane

pixel