Premiera DJI Mavic 3 Classic

Unieś się do chmur i odkryj nowy wymiar filmowania. Jeśli chcesz rozpocząć przygodę z powietrzną fotografią lub planujesz wymienić swój sprzęt, teraz jest właściwy moment - DJI zaskakuje nas premierą nowego drona, który umożliwi tworzenie najwyższej jakości filmów i zdjęć. Mavic 3 Classic, bo o nim mowa, ma wszystko, czego potrzebujesz, aby wykonać mnóstwo doskonałych ujęć - kamera Hasselblad z matrycą CMOS 4/3, opcja nagrywania w 5.1K, czas lotu do 46 minut i wielokierunkowe wykrywanie przeszkód to tylko niektóre z jego atutów. Sprawdź, co jeszcze może zaoferować!

Kamera Hasselblad - stworzona dla profesjonalistów

Twórz jeszcze lepsze zdjęcia i filmy. Mavic 3 Classic został wyposażony w profesjonalną kamerę L2D-20c, za której wykonanie odpowiadał znany szwedzki producent Hasselblad. Dzięki temu możesz cieszyć się wyjątkową wydajnością sprzętu i najwyższą jakością filmowania. Najważniejsze parametry urządzenia to między innymi:

  • efektywne piksele 20 MP,
  • natywny zakres dynamiczny 12,8 jednostek,
  • regulowana przysłona f/2.8-f/11,
  • ogniskowa równoważna 24 mm.

Do dyspozycji masz również technologię VDAF. Wszystko to sprawia, że za pomocą nowego drona DJI bez trudu nagrasz spektakularne filmy 5.1K/50FPS lub zapierające dech w piersiach wideo slow-motion HD. Jeśli chcesz tworzyć wspaniałej jakości materiały z lotu ptaka, Mavic 3 Classic będzie doskonałym wyborem!

Wyższy poziom filmowania

Nowy dron DJI oferuje również szereg nowoczesnych rozwiązań technologicznych, które ułatwią Ci nagrywanie. Hasselblad Natural Color Solution zapewni doskonale odwzorowaną kolorystykę, a technologia supersamplingu pozwoli filmować w 4K/60FPS. HLG oferuje większy zakres dynamiczny i nie wymaga korekty kolorów podczas edycji, a 10-bit D-Log gwarantuje naturalne stopniowanie barw i wymarzoną elastyczność w procesie postprodukcji. Ciekawą opcją jest również tryb Night Shots, który poprawia jakość materiałów nagranych w słabych warunkach oświetleniowych - dzięki temu z łatwością uchwycisz na przykład wspaniały zachód słońca.

Mnóstwo ciekawych funkcji do wyboru

Wypróbuj dostępne funkcje i nadaj swoim materiałom niepowtarzalny charakter. Mavic 3 Classic oferuje takie opcje jak:

  • ActiveTrack 5.0 - pozwala na śledzenie wybranych obiektów i utrzymywanie ich w centrum kadru.
  • Panorama - umożliwia uchwycenie całego krajobrazu na nasyconym szczegółami zdjęciu.
  • MasterShots - automatyzują nagrywanie złożonych sekwencji, umożliwiając tworzenie ujęć rodem z Hollywood za pomocą kilku kliknięć.
  • QuickShots - pozwalają na automatyczne wykonywanie profesjonalnych ruchów kamery.
  • Hyperlapse - uchwyć upływ czasu i stwórz dynamiczne, zapierające dech w piersiach ujęcie.

Możesz też szybko przesyłać swoje zdjęcia i filmy na telefon, aby następnie je edytować i udostępniać znajomym - na błyskawiczny transfer plików pozwala funkcja High-Speed Quick Transfer.

Jeszcze więcej czasu w powietrzu

Teraz możesz swobodnie eksplorować okolicę bez konieczności ciągłego spoglądania na zegarek. Nowy sprzęt DJI jest kompatybilny z akumulatorami dedykowanymi dronom z serii Mavic 3, co przekłada się na czas zawisu sięgający 40 minut i czas lotu do 46 minut. Komponuj idealne ujęcia i zwiedzaj ciekawe zakątki, nie obawiając się, że sprzęt zbyt szybko się rozładuje!

Świetny dla początkujących

DJI Mavic 3 Classic pozwala cieszyć się nie tylko wysoką jakością zdjęć i filmów, ale też uproszczonym, a zarazem bezpiecznym lotem. Wykorzystuje między innymi system APAS 5.0, który umożliwia wielokierunkowe wykrywanie i omijanie przeszkód. Dostępna jest również zaawansowana funkcja RTH, dzięki której dron automatycznie zaplanuje najlepszą trasę powrotną do punktu startu. Do dyspozycji masz także tempomat, co oznacza, że nie musisz przez cały czas naciskać drążka aparatury, aby lecieć w wybranym kierunku. Wszystko to sprawia, że nawet początkujący użytkownicy mogą tworzyć zachwycające materiały w złożonych scenariuszach!

Niezawodny system transmisji

Mavic 3 Classic będzie idealny również dla tych użytkowników, którym zależy na możliwości swobodnej eksploracji okolicy. Obsługuje zaawansowany system O3+, dzięki któremu pozwala przesyłać wideo w wysokiej rozdzielczości 1080p/60FPS na odległość do 8 km. Przygotuj się na fantastyczną podróż w przestworzach i odkryj nieznane wcześniej zakątki!

Więcej możliwości z akcesoriami

Chcesz jeszcze bardziej ułatwić sobie tworzenie zachwycających zdjęć oraz filmów? Mamy dla Ciebie dobrą wiadomość! Mavic 3 Classic jest kompatybilny z rozmaitymi akcesoriami (w sprzedaży oddzielnie), dzięki którym zyskasz mnóstwo dodatkowych możliwości. Dostępny jest na przykład zestaw filtrów ND (ND8/16/32/64), za pomocą których bez trudu poradzisz sobie z nagrywaniem w różnych warunkach oświetleniowych. Ciekawą opcją jest również obiektyw szerokokątny, który zapewni Ci szerokie pole widzenia 108° i umożliwi uchwycenie większej liczby obiektów w każdym kadrze. Możesz też kupić zaawansowaną aparaturę DJI RC Pro, która wyróżnia się niesamowicie wydajnym procesorem i czytelnym wyświetlaczem o jasności 1000 nitów.

2 warianty zestawu - wybierz lepszą opcję dla siebie

To nie koniec niespodzianek! W sprzedaży dostępne są 2 warianty zestawu DJI Mavic 3 Classic. Pierwszy z nich zawiera standardową aparaturę sterującą DJI RC-N1, do której wystarczy podpiąć telefon lub tablet z aplikacją DJI Fly. Drugi oferuje nowoczesny kontroler DJI RC, który wyróżnia się między innymi lekką konstrukcją, przyjaznym interfejsem użytkownika, długim czasem pracy i wyświetlaczem HD. Wybierz odpowiedni wariant dla siebie i ruszaj na niezapomnianą podniebną przygodę!

Polecane

pixel