Premiera DJI Mini 2 SE

   Zespół DJI ARS   |   28 marzec 2023

Po krótkiej przerwie znów nastał czas premier i... powrotów. Tym razem DJI prezentuje nam drona DJI Mini 2 SE – odświeżoną wersję znanego i lubianego DJI Mini 2. Cechuje go czas lotu do 31 minut, lekka, kompaktowa konstrukcja, zasięg transmisji wideo do 6 km, odporność na wiatr do 38 km/h i możliwość nagrywania filmów 2.7K. Jest też bardzo prosty w obsłudze i oferuje mnóstwo inteligentnych funkcji, dzięki czemu doskonale nadaje się również dla początkujących użytkowników. Co jeszcze warto o nim wiedzieć?

Zawsze pod ręką

Podobnie jak DJI Mini 2, Mini 2 SE wyróżnia się lekką, przenośną konstrukcją. Będzie idealnym wyborem dla osób, które chcą tworzyć oryginalne relacje ze swoich wypraw, uroczystości rodzinnych, imprez i nie tylko.

Dron jest bardzo prosty w transporcie – bez problemu zmieści się w plecaku lub torbie. To jednak niejedyne powody, dla których świetnie sprawdzi się podczas podróży. Waży mniej niż 249 g, co oznacza, że w wielu krajach nie wymaga rejestracji – możesz więc uniknąć dodatkowych formalności. Po prostu zabierz ze sobą swojego Mini 2 SE i uchwyć wspaniałe krajobrazy, ważne wydarzenia czy cenne chwile z bliskimi na wysokiej jakości ujęciach!

Fantastyczne obrazy

No właśnie – jak DJI Mini 2 SE wypada pod względem jakości obrazu? Bardzo dobrze. Dron został wyposażony w kamerę z matrycą CMOS 1/2,3″, dzięki czemu może nagrywać bogate w szczegóły filmy 2.7K i robić zdjęcia 12 MP. Nie musisz też obawiać się o płynność ujęć – za niezawodną stabilizację odpowiada 3-osiowy gimbal. Mini 2 SE oferuje także 4-krotny zoom, który pozwala filmować wybrane obiekty z bezpiecznej odległości.

Stworzony do podniebnych podróży

DJI Mini 2 SE będzie idealnym wyborem dla każdego, kto chce swobodnie odkrywać nieznane zakątki i tworzyć zapierające dech w piersiach ujęcia. Zapewnia czas lotu do 31 minut i obsługuje transmisję wideo HD o zasięgu do 6 km. Dzięki temu można polecieć naprawdę daleko i zobaczyć mnóstwo ciekawych miejsc! Co więcej, DJI Mini 2 jest odporny na wiatr wiejący z prędkością do 38 km/h. To oznacza, że doskonale sprawdzi się nawet nad morzem lub w górach!

Świetny wybór dla początkujących

Nowy dron DJI będzie doskonałym wyborem również dla tych osób, które dopiero zaczynają swoją przygodę z lataniem. Jest bardzo prosty w obsłudze i oferuje wiele inteligentnych funkcji, które zapewnią Ci bezpieczeństwo lotu. Smart RTH, Failsafe RTH i Low Battery RTH sprawiają, że DJI Mini 2 SE może samoczynnie wrócić do miejsca startu. Dron umożliwia także automatyczny start i lądowanie. Pierwsze loty ułatwi Ci również dedykowana aplikacja DJI Fly, w której znajdziesz mnóstwo przydatnych wskazówek i samouczków.

Inteligentne tryby

Z DJI Mini 2 SE każdy może tworzyć profesjonalne materiały – nie wymaga to dużego wysiłku ani trudnych do zdobycia umiejętności. Dron oferuje inteligentne tryby, które znacznie ułatwiają to zadanie:

  • QuickShots – dzięki tej funkcji DJI Mini 2 SE może automatycznie nagrać profesjonalny film.
  • Panorama – umożliwia uchwycenie zachwycającego krajobrazu na wysokiej jakości zdjęciu. Użytkownicy mają do dyspozycji 3 tryby panoramy – Wide Angle, 180° oraz Sphere.

Możesz też skorzystać z aplikacji DJI Fly, która pozwoli Ci w prosty sposób przygotować krótki film z dopasowaną muzyką i filtrami.

Dedykowane akcesoria

Producent proponuje również szereg ciekawych akcesoriów stworzonych z myślą o DJI Mini 2 SE. Należą do nich na przykład:

  • Osłony śmigieł 360° – zwiększają bezpieczeństwo lotu i chronią śmigła przed uszkodzeniem.
  • Hub do ładowania – umożliwia przechowywanie i sekwencyjne ładowanie trzech akumulatorów. Pozwala też ładować inne urządzenia, na przykład aparaturę sterującą albo smartfona.
  • Torba DJI Mini Bag + – doskonale nadaje się do przechowywania i transportu drona wraz z akcesoriami.
  • Podstawa ładująca – pozwala na ładowanie i przechowywanie drona. Za jej pomocą możesz też ciekawie go wyeksponować.

Producent proponuje również szereg ciekawych akcesoriów stworzonych z myślą o DJI Mini 2 SE. Należą do nich na przykład:

2 warianty zestawu do wyboru

Zastanawiasz się nad zakupem DJI Mini 2 SE? Mamy dla Ciebie jeszcze jedną ważną informację. W sprzedaży dostępne są 2 warianty zestawu – zwykły i rozszerzony (Fly More Combo). Pierwszy zawiera tylko drona i niezbędne wyposażenie, a drugi oferuje dodatkowo hub do ładowania, dedykowaną torbę i nie tylko. Zapewnia też większą liczbę śmigieł i akumulatorów. Wybierz odpowiedni zestaw dla siebie i ruszaj na niezapomnianą podniebną przygodę!

Polecane

pixel