Premiera DJI Mini 4 Pro

DJI Mini 4 Pro to nazwa, która od teraz rozbrzmiewać będzie wśród entuzjastów lotów i fotografii powietrznej. Najnowszy dron DJI z serii Mini nareszcie debiutuje i jest gotów, by przejąć tytuł najpotężniejszego drona z kamerą w tak kompaktowym rozmiarze. Wyróżnia go czas lotu sięgający aż 34 minuty, zasięg transmisji do 10 km i możliwość nagrywania filmów 4K/60FPS. Waży przy tym mniej niż 249 g. Oferuje także wielokierunkowe wykrywanie przeszkód i ActiveTrack 360°, a 1/1,3-calowa matryca i szereg inteligentnych funkcji pozwalają na tworzenie innowacyjnych materiałów, nagrywanie filmów 4K/60fps i wykonywanie zdjęć 48MP w formacie RAW. Przekonaj się, czym jeszcze zaskoczy Cię nowość DJI!

Wizualna magia

Zagłębmy się w możliwości DJI Mini 4 Pro. Dron został wyposażony w ulepszoną kamerę z matrycą CMOS 1/1,3″, która obsługuje Dual Native ISO Fusion, przysłonę f/1.7 i piksele 2,4 μm 4 w 1. Dzięki temu zapewnia wysoką jakość obrazu także w trudnych warunkach oświetleniowych. Ponadto umożliwia 2-krotny zoom dla zdjęć i aż 4-krotny zoom dla filmów, otwierając nowe możliwości w tworzeniu doskonałych ujęć z odległości. Ten model świetnie sprawdzi się zarówno wśród profesjonalistów, jak i początkujących użytkowników, którzy chcą realizować nawet najbardziej wymagające projekty.

Opowiedz historię w obrazach

Dzięki możliwości tworzenia spektakularnych filmów w rozdzielczości 4K/60FPS HDR i osiągania efektów Slow Motion w 4K/100FPS DJI Mini 4 Pro pozwala uwolnić kreatywność i tworzyć innowacyjne treści. Zaawansowane funkcje, takie jak 10-bit D-Log M i HLG zapewniają doskonałą jakość obrazu i elastyczność w procesie edycji. Tryb Night Shots pozwala uwieczniać niezapomniane chwile nawet nocą. Najnowszy dron DJI oferuje także możliwość wykonywania zdjęć w formacie RAW o rozdzielczości 48MP, gwarantując bogate w szczegóły kadry. Ponadto dostępna funkcja SmartPhoto łączy różne technologie, takie jak HDR i rozpoznawanie scen, co pozwoli Twoim materiałom uzyskać oryginalny wydźwięk.

Zawładnij mediami społecznościowymi

Teraz coś, na co czekali aktywni użytkownicy mediów społecznościowych. DJI Mini 4 Pro pozwala na nagrywanie w pionie dzięki funkcji True Vertical Shooting. Możesz więc łatwo tworzyć filmy zoptymalizowane pod kątem social mediów i wygodnego odtwarzania na smartfonach. Dron oferuje także niezwykle płynny ruch kamery z kątem nachylenia sięgającym 60°, zapewniając Ci kontrolę nad każdym kadrem. Z DJI odblokujesz nowy potencjał filmowy!

Nawiguj z DJI Mini 4 Pro

Pozostając w temacie kontroli, nie możemy pominąć funkcji Waypoint Flight, która umożliwia precyzyjne planowanie tras lotu. A co za tym idzie – pozwala zwiększyć wydajność podczas nagrywania. Funkcja AR RTH ułatwia natomiast sterowanie dronem podczas lotów powrotnych. Nie czujesz się pewnie, planując trasę? DJI przygotowało idealne rozwiązanie – model Mini 4 Pro jest w stanie automatycznie wyznaczyć bezpieczną trasę powrotu do punktu startowego, precyzyjnie omijając przeszkody. Jak to możliwe?

Wielokierunkowy system wykrywania przeszkód

DJI Mini 4 Pro podnosi poprzeczkę w kwestii bezpieczeństwa i jakości lotu dzięki wielokierunkowemu systemowi wykrywania przeszkód. Dron został wyposażony w cztery szerokokątne czujniki wizyjne i parę dolnych czujników wizyjnych. W efekcie jest w stanie zidentyfikować i omijać przeszkody z każdej strony. Dla porównania – jego poprzednik, czyli DJI Mini 3 Pro, ma zdolność do przedniego, tylnego i dolnego wykrywania przeszkód. To oznacza znaczne zwiększenie poziomu bezpieczeństwa lotu! Ponadto nowość DJI wykorzystuje zaawansowany system Advanced Pilot Assistance Systems (APAS), dzięki któremu automatycznie reaguje na ewentualne zagrożenia, omija blokujące go obiekty i hamuje w razie konieczności.

Lataj dłużej, zobacz więcej

Dzięki zaskakującej wydajności DJI Mini 4 Pro żadne zadanie nie jest zbyt ambitne! Inteligentny akumulator oferuje imponujący czas lotu, sięgający aż 34 minuty, dzięki czemu możesz skupić się na tworzeniu ciekawych materiałów i eksplorowaniu nowych zakątków. To jednak nie wszystko, co ma do zaoferowania DJI Mini 4 Pro. Zaawansowany system transmisji wideo DJI O4 pozwala cieszyć się niesamowicie responsywną kontrolą i płynnym przesyłem obrazu w rozdzielczości 1080p/60FPS FHD na odległość do 10 km. Dodatkowo tempomat skutecznie minimalizuje drgania kamery. Jesteś gotów na niekończące się przygody w powietrzu?

Wypróbuj ciekawe funkcje

DJI jak zwykle zaoferowało szereg praktycznych funkcji, które ułatwiają tworzenie wysokiej klasy materiałów. Mini 4 Pro zapewnia trzy łatwe metody tworzenia imponujących filmów: tryb Spotlight, tryb Point of Interest oraz innowacyjna funkcja ActiveTrack 360° z udoskonaloną zdolnością śledzenia obiektów. Jakich jeszcze nowości i ulepszeń możesz się spodziewać, decydując się na DJI Mini 4 Pro? Sprawdźmy!

  • MasterShots - oferuje dynamiczne szablony ruchów kamery, które idealnie nadają się do tworzenia portretów, zbliżeń oraz ujęć realizowanych z daleka.
  • QuickShots - ułatwia tworzenie złożonych ujęć dzięki trybom Dronie, Circle, Helix, Rocket, Boomerang i Asteroid.
  • Hyperlapse - pozwala wybierać spośród trybów Free, Waypoint, Circle i Course Lock z nielimitowanym czasem nagrywania, aby dopracować kompozycję podczas tworzenia materiałów.
  • Panorama - umożliwia tworzenie panoramicznych zdjęć 180°, Wide Angle, Vertical oraz Sphere, dzięki czemu można uchwycić malownicze krajobrazy.
  • QuickTransfer - ułatwia przesyłanie filmów i zdjęć na smartfona bez konieczności łączenia się z aparaturą. W efekcie materiały są błyskawicznie gotowe do udostępnienia.
  • LightCut - inteligentnie rozpoznaje kompozycję i trasę lotu, pozwalając na szybką edycję filmów za pomocą kilku kliknięć. Aplikacja automatycznie dopasowuje efekty dźwiękowe i szablony podczas edycji, generując profesjonalne materiały wideo. Obsługuje też połączenie bezprzewodowe, dzięki czemu pozwala zaoszczędzić miejsce w pamięci telefonu.
  • One-Tap Editing - z pomocą technologii AI aplikacja identyfikuje treści i tematy wideo, wybierając najważniejsze momenty z płynnymi ruchami kamery i wyjątkową kompozycją, aby stworzyć krótki film. Istnieje też możliwość wygenerowania bardziej zaawansowanych arcydzieł z użyciem ustawień ActiveTrack, MasterShots i QuickShots.
  • Inteligentne efekty dźwiękowe - aplikacja tworzy fascynujące efekty dźwiękowe na podstawie treści wideo w czasie rzeczywistym.
  • Szereg szablonów - DJI Mini 4 Pro oferuje wiele szablonów ujęć do wyboru, w tym natury, krajobrazu miejskiego i efektu tilt-shift, co ułatwia tworzenie wspaniałych filmów.

Duży potencjał, kompaktowa konstrukcja

Mimo szeregu zaawansowanych funkcji DJI Mini 4 Pro cechuje się kompaktową, składaną konstrukcją, a jego waga nie przekracza 249 g. Dzięki temu stanowi on doskonałego towarzysza podróży i pozwala na uwiecznienie malowniczych zakątków w dowolnym miejscu. Możesz swobodnie korzystać z niego w wielu krajach bez konieczności rejestrowania go czy też odbywania dodatkowych szkoleń. W efekcie jest niezbędnikiem w każdej walizce i doskonale sprawdzi się podczas wakacji!

Trzy warianty zestawu

Tym razem DJI oferuje aż trzy warianty zestawu do wyboru. Dwa z nich zawierają aparatury sterujące – DJI RC 2 lub DJI RC-N2. Z kolei ostatnia wersja, czyli Fly More Combo, zawiera aparaturę sterującą DJI RC 2, praktyczną torbę oraz dwukierunkowy hub, który umożliwia wygodne ładowanie i przechowywanie aż 3 akumulatorów w tym samym czasie. Który zestaw najbardziej odpowiada Twoim potrzebom?

Dodatkowe akcesoria w sprzedaży

Nie ograniczaj się i wypróbuj dostępne w oddzielnej sprzedaży akcesoria, które ułatwiają tworzenie ciekawych materiałów. Zestaw filtrów ND (ND16/64/256) umożliwia wykonywanie fenomenalnych ujęć, nawet w wyjątkowo niekorzystnych warunkach oświetleniowych. DJI oferuje także szerokokątny obiektyw, pozwalający uchwycić malownicze krajobrazy. Dostępna jest również osłona śmigieł 360°, która dodatkowo zwiększa bezpieczeństwo w trakcie lotu. Zaopatrz się we wszystko, czego potrzebujesz i zwiedzaj przestworza bez przeszkód!

Polecane

pixel