Premiera DJI Osmo Action 4

DJI Osmo Action 4 Premiera

Premiera DJI Osmo Action 4

DJI szykuje coś specjalnego dla poszukiwaczy ciekawych wrażeń i osób prowadzących aktywny tryb życia – właśnie debiutuje nowa kamera sportowa DJI Osmo Action 4, która świetnie sprawdzi się w nawet najbardziej dynamicznych scenariuszach. Nagrywanie w 4K, magnetyczny design, wodoodporna konstrukcja i długi czas pracy – a to dopiero początek! Sprawdź, co jeszcze na Ciebie czeka.

Najlepsza jakość obrazu w tej klasie kamer

Jeśli zależy Ci na doskonałej jakości obrazu, DJI Osmo Action 4 Cię nie zawiedzie. Nowa kamera DJI została wyposażona w 1/1,3-calową matrycę, dzięki czemu pozwala nagrywać nasycone szczegółami filmy 4K – nawet w trudnych warunkach oświetleniowych. Za jej pomocą bez trudu przygotujesz także spektakularny materiał slow-motion w 4K/120FPS. DJI Osmo Action 4 obsługuje też tryb kolorów 10-bit D-Log M, który oferuje więcej możliwości w procesie postprodukcji.

Warto również zwrócić uwagę na szerokie pole widzenia 155° teraz bez trudu zmieścisz w kadrze całą grupę przyjaciół lub rozległy krajobraz! Dodatkowym atutem kamery jest wbudowany czujnik temperatury barwowej, który zapewnia doskonałą kolorystykę i bogactwo szczegółów podczas nagrywania w różnych warunkach nawet pod wodą.

DJI Osmo Action 4

Stabilizacja na najwyższym poziomie

Stabilizacja obrazu ma bardzo duże znaczenie w wypadku kamer sportowych. Nie chcemy przecież, żeby niechciane wstrząsy zepsuły nasze dynamiczne ujęcia! Jak pod tym względem radzi sobie DJI Osmo Action 4?

Znakomicie! Nowa kamera DJI obsługuje kilka flagowych technologii stabilizacji:

 •  RockSteady 3.0 eliminuje wstrząsy kamery. Świetnie sprawdza się nawet podczas nagrywania w 4K/120FPSb
 • 360 HorizonSteady koryguje pochylenia w poziomie pod dowolnymi kątami. Możesz więc bez obaw wykonywać mnóstwo obrotów!
 • HorizonBalancing koryguje pochylenie w poziomie do ±45°.
DJI Osmo Action 4

Świetna jakość dźwięku

Porywające filmy to nie tylko bogaty w szczegóły obraz, ale też wysokiej jakości dźwięk. DJI Osmo Action 4 pozwoli Ci uzyskać i jedno, i drugie! Kamera została wyposażona w trzy mikrofony i obsługuje zaawansowany algorytm redukcji szumów, możesz więc cieszyć się czystym, realistycznym brzmieniem nawet przy silnym wietrze.

Zależy Ci na jeszcze lepszej jakości dźwięku? Żaden problem DJI Osmo Action 4 umożliwia podłączenie systemu transmisji audio DJI Mic lub innego zewnętrznego mikrofonu. Dzięki temu bez trudu uzyskasz dokładnie taki efekt, na jakim Ci zależy!

DJI Osmo Action 4

Ułatwiona obsługa

Co jeszcze wyróżnia nową kamerę DJI? Urządzenie jest bardzo proste i wygodne w obsłudze, dzięki czemu możesz z łatwością nagrywać dynamiczne ujęcia. Do najważniejszych udogodnień należą:

 • Dwa ekrany dotykowe - dzięki dwóm ekranom dotykowym możesz wygodnie dostosowywać parametry, przełączać tryby i odtwarzać filmy bez konieczności obracania kamery.
 • Przycisk Quick Switch - pozwala na szybkie przełączanie się między trybami.
 • Funkcja SnapShot - umożliwia błyskawiczne rozpoczęcie nagrywania, nawet jeśli kamera jest wyłączona. Dzięki temu nie musisz się martwić, że stracisz okazję do nagrania niepowtarzalnego ujęcia.
 • Magnetyczne mocowanie - pozwala na szybką zmianę konfiguracji i akcesoriów.
 • Nagrywanie w pionie - dołączona do zestawu ramka ochronna pozwala szybko przełączyć się na nagrywanie w pionie. Dzięki temu z łatwością przygotujesz świetny materiał na Facebooka czy Instagrama.
 • Komunikaty głosowe - gdy naciśniesz przycisk Quick Switch, kamera powie Ci, jaki jest aktualnie wybrany tryb nagrywania.
 • Sterowanie głosem teraz możesz na przykład rozpocząć nagrywanie lub zrobić zdjęcie za pomocą prostej komendy (obecnie obsługiwane są komendy w języku angielskim i chińskim).
 • Transmisja na żywo przez Wi-Fi - za pomocą DJI Osmo Action 4 możesz w prosty sposób prowadzić transmisje na żywo przez 9i-Fi lub hotspota w smartfonie. Wystarczy wybrać platformę i rozdzielczość, a następnie zabrać swoich odbiorców w samo centrum zdarzeń!
 • Synchronizacja kodu czasowego - pozwala synchronizować materiały nagrane za pomocą kilku różnych kamer.
 • Funkcja InvisiStick - dzięki niej możesz z łatwością usunąć selfie stick z nagrania. To doskonały sposób na uzyskanie niepowtarzalnej perspektywy!
 • Aplikacja LightCut - pozwala na szybką i wygodną edycję wideo z wykorzystaniem sztucznej inteligencji. Automatycznie dobiera pasujące do siebie ujęcia, edytuje je i generuje krótkie filmy, oferuje też mnóstwo oryginalnych szablonów. Co więcej, możesz połączyć się z nią bezprzewodowo, bez konieczności pobierania materiałów na smartfona.
DJI Osmo Action 4

Długi czas pracy

Czas pracy nowej kamery DJI sięga 2,5 godziny, możesz więc swobodnie nagrywać mnóstwo dynamicznych ujęć. Urządzenie obsługuje też szybkie ładowanie – do 80% naładujesz je już w około 18 minut!

Na uwagę zasługuje także wytrzymały akumulator DJI Osmo Action 4, który jest odporny na mróz. Dzięki niemu możesz bez przeszkód nagrywać spektakularne materiały nawet podczas zimowego szaleństwa na nartach czy snowboardzie. W niskich temperaturach do -20 C czas pracy kamery wynosi około 150 minut!

DJI Osmo Action 4

Wodoodporna konstrukcja

Nowa kamera DJI Osmo Action 4 będzie idealna również dla miłośników nurkowania. Wyróżnia się wodoodporną konstrukcją, dzięki której można bezpiecznie zanurzyć ją na głębokość nawet 18 m – bez żadnych dodatkowych akcesoriów.

Chcesz zanurkować jeszcze głębiej i uchwycić magię podwodnego świata? Skorzystaj z dostępnej w oddzielnej sprzedaży obudowy wodoodpornej, która pozwoli swobodnie używać kamery na głębokości do 60 m.

DJI Osmo Action 4

Bogaty ekosystem akcesoriów

Zatrzymajmy się jeszcze na chwilę przy akcesoriach. Kamera DJI Osmo Action 4 jest kompatybilna z mnóstwem uchwytów i mocowań, które pozwolą Ci uzyskać niepowtarzalną perspektywę teraz bez trudu stworzysz wiele oryginalnych ujęć na przykład podczas jazdy na rowerze, szaleństw na snowboardzie czy biegania. Możesz również zaopatrzyć się w wysięgnik teleskopowy, który ułatwi Ci tworzenie fantastycznych selfie. Ciekawym akcesorium jest też pilot Osmo Action GPS Bluetooth, który umożliwia zdalne rozpoczynanie nagrywania, a dzięki wbudowanemu modułowi GPS rejestruje dane sportowe i dodaje je do filmów w aplikacji DJI Mimo.

DJI Osmo Action 4

Dwa warianty zestawu do wyboru

Myślisz, że DJI Osmo Action 4 to idealna kamera dla Ciebie i już rozważasz jej zakup? Mamy dla Ciebie jeszcze jedną ciekawą informację! W sprzedaży dostępne są dwa różne zestawy - DJI Osmo Action 4 Standard Combo i DJI Osmo Action 4 Adventure Combo. Pierwszy z nich zawiera między innymi kamerę, ramkę ochronną, akumulator, mocowanie adaptera i bazę samoprzylepną. Drugi oferuje dodatkowo wielofunkcyjne etui na akumulatory i wysięgnik teleskopowy 1,5 m. Co więcej, znajdziesz w nim aż trzy akumulatory, a nie jeden, jak w podstawowej wersji. Wybierz odpowiedni wariant dla siebie!

DJI Osmo Action 4

Polecane

pixel