Zestawy kompatybilne z większą liczbą dronów

   Zespół DJI ARS   |   28 marzec 2023

DJI rozszerza kompatybilność swoich popularnych gogli i kontrolera ruchu – od 25 kwietnia można korzystać z nich w połączeniu z DJI Mini 3 i dronami z serii Mavic 3. To idealna okazja, aby zacząć swoją przygodę z lotami FPV i zobaczyć, jak wygląda świat z lotu ptaka! Brzmi ciekawie? Czytaj dalej i dowiedz się więcej!

Rozszerzona kompatybilność gogli i kontrolera – jeszcze więcej możliwości

Immersyjny lot właśnie staje się dostępny dla większej liczby osób. DJI poszerza możliwości kontrolera DJI RC Motion 2, a także gogli DJI Goggles 2 i DJI Goggles Integra – od 25 kwietnia produkty te są kompatybilne z następującymi dronami:

To doskonała wiadomość dla osób, które mają już jedno z tych urządzeń lub rozważają jego zakup. Teraz możliwe będzie nie tylko tworzenie wysokiej jakości ujęć, ale też patrzenie na świat spod chmur i doświadczanie niezapomnianych emocji, jakie zapewniają loty FPV!

Gogle i kontroler ruchu DJI – najważniejsze informacje

Masz już DJI Mini 3 Pro lub drona z serii Mavic 3? Kusi Cię perspektywa podniebnych podróży i zastanawiasz się nad zakupem gogli lub kontrolera ruchu DJI? Poniżej znajdziesz kilka najważniejszych informacji na temat tych urządzeń – zapoznaj się z nimi i wybierz odpowiedni sprzęt dla siebie!

  • DJI RC Motion 2 – nowy kontroler umożliwiający sterowanie dronem za pomocą ruchów dłoni – teraz wystarczy delikatnie obrócić nadgarstek, aby polecieć w innym kierunku. Urządzenie oferuje też ulepszony joystick, który ułatwia wykonywanie złożonych manewrów. Do dyspozycji masz także spust z funkcją cofania, dzięki któremu z łatwością wylecisz z wąskich miejsc – bez konieczności zawracania.
  • DJI Goggles Integra – najnowsze gogle DJI. Cechują się lekką, zintegrowaną konstrukcją – ważą około 410 g i mają opaskę z wbudowanym akumulatorem. Zostały też wyposażone w ekrany micro OLED, które zapewniają świetną jakość obrazu. Ich czas pracy sięga 2 godzin, a dzięki systemowi DJI O3+ możesz cieszyć się stabilną transmisją z niskim opóźnieniem około 30 ms.
  • DJI Goggles 2 – lekkie, wygodne i przyjazne użytkownikom. Cechują się czasem pracy do 2 godzin i umożliwiają regulację dioptrii w zakresie od +2.0 D do -8.0 D. Mają wbudowane ekrany micro OLED, które gwarantują płynny, szczegółowy podgląd i częstotliwość odświeżania do 100 Hz. Gogle są też bardzo proste w transporcie.

Korzystaj z nowych możliwości

Poszerzenie kompatybilności gogli i kontrolera DJI to doskonała wiadomość zarówno dla miłośników lotów FPV, jak i dla osób, które zawsze chciały tego spróbować, ale jeszcze im się to nie udało. Jeśli masz już Mini 3 Pro lub urządzenie z serii Mavic 3, wystarczy dokupić DJI RC Motion 2, DJI Goggles 2 lub DJI Goggles Integra – już nie musisz inwestować w dedykowane drony czy zestawy. Spójrz na swoją okolicę z nowej perspektywy, ciesz się immersyjnym lotem i doświadcz niezapomnianych wrażeń!

Polecane

pixel