DJI Air 2S Fly More Combo

Kod produktu: 026865  
 | 

Wariant:

Polecamy:

6 299 PLN

Gwarancja realizacji zamówienia dziś.
Zamów jeszcze przez: 00:00:00

   INFORMACJA

   Nowy produkty od DJI dostępny w regularnej sprzedaży.

   Potrzebujesz pomocy w zakupach?
   Zadzwoń do nas! 734 734 920

   Mavic Air 2S
   DJI Air 2S

   All In One

   1-calowy sensor CMOS

   1-calowy
   sensor CMOS

   Rozdzielczość 5.4K w Mavic Air 2S

   MasterShots
    

   4-kierunkowe wykrywanie przeszkód

   Wideo 5.4K
    

   Inteligentna funkcja MasterShots w DJI Air 2S

   Transmisja
   8 km FHD

   Transmisja 8km FHD

   4-kierunkowe wykrywanie przeszkód

   ADS-B

   ADS-B

   Kompaktowy Dron DJI Mavic Air 2S

   System obrazowania

   Wielki świat, wielki sensor

   DJI Air 2S został wyposażony w 1-calowy sensor CMOS oraz ogromne piksele 2,4 µm, dzięki czemu może nagrywać filmy 5.4K/30FPS i 4K/60FPS. Spraw, aby każda uchwycona chwila zachwycała wyrazistością i naturalnością barw.

   1-calowa matryca w nowym DJI Mavic Air 2S

   Obudź noc

   Uchwyć czar świata, również gdy zapadnie zmrok. Dzięki dużej rozpiętości tonalnej, wysokiej rozdzielczości oraz dokładnemu odwzorowaniu barw, nawet ujęcia tworzone w słabych warunkach oświetleniowych są krystalicznie czyste i zaskakują wspaniałą kolorystyką.2

   Miliard kolorów

   Zanurz się w bogactwie odcieni Twojego otoczenia. 10-bitowy profil kolorystyczny Dlog-M może zapisać do miliarda barw, zachowując wszystkie, najdrobniejsze nawet detale. Dzięki temu obraz wprost wybucha kolorami!

   Zapisuj obrazy RAW

   Zdjęcia w formacie RAW o rozpiętości tonalnej do 12,6 stopni pozwalają zapisać więcej informacji wizualnych każdej sceny, nawet jeśli warunki oświetleniowe są słabe lub bardzo złożone. To gwarantuje większą elastyczność w procesie postprodukcji, dając twórcom dodatkowe możliwości osiągania efektów, na jakich im zależy.

   Wielofunkcyjny dron Mavic Air 2S

   Inteligentny HDR

   Inteligentna technologia HDR pozwala automatycznie składać kilka ujęć w jedno, zwiększając rozpiętość tonalną obrazów bez potrzeby postprodukcji. To oznacza niezwykłe bogactwo szczegółów zarówno w jasnych, jak i w ciemnych obszarach zdjęcia. W efekcie możesz uzyskać ciekawsze fotografie o zwiększonej głębi.

   Wielozadaniowy dron DJI Mavic Air 2S

   Hyperlapse i Panorama

   Przyspiesz czas i ruch za pomocą jednego kliknięcia, tworząc efektowny hyperlapse. Możesz też wykonywać większe, bardziej szczegółowe ujęcia swojego otoczenia, korzystając z panoramy.

   Autonomiczne funkcje

   Inteligentne funkcje, perfekcyjne ujęcia

   Za pomocą funkcji MasterShots i FocusTrack bez wysiłku zmienisz każdą przygodę w filmowy materiał.

   Mavic Air 2S

   Przedstawiamy MasterShots

   Kolejna ewolucja QuickShots, MasterShots, to zaawansowana, autonomiczna funkcja, która daje użytkownikom możliwość tworzenia fantastycznych ujęć w każdej lokalizacji za pomocą zaledwie kliknięcia. Po prostu wybierz obiekt, a dron go sfilmuje, wykonując kolejno 10 różnych manewrów i zachowując Twój cel wewnątrz kadru. Następnie wygeneruje krótki film.

   Centrum uwagi

   FocusTrack oferuje Spotlight 2.0, ActiveTrack 4.0 oraz Point of Interest 3.0, co sprawia, że DJI Air 2S może z łatwością śledzić lub okrążać wskazany przez Ciebie obiekt.

   Spotlight 2.0

   Kamera pozostaje skierowana w stronę wybranego obiektu, podczas gdy Ty możesz latać po spirali lub wykonywać zbliżenia. Dostępna jest również funkcja zoom, która pozwala tworzyć wyraźne ujęcia przy zachowaniu bezpiecznej odległości od celu.

   Point of Interest 3.0

   Płynnie podążaj za swoim celem, unikając przeszkód. Nawet, jeśli obiekt chwilowo zniknie z pola widzenia, możesz szybko wznowić śledzenie, gdy tylko pojawi się ponownie.

   ActiveTrack 4.0

   Z łatwością wykonaj perfekcyjne okrążenie, zachowując swój cel na środku kadru.

   Każda przygoda zasługuje na DJI Air 2S

   Mniej zmartwień, więcej odkryć

   Połączenie przenośności, bezpieczeństwa i inteligentnych technologii oznacza, że możesz spędzić więcej czasu, ciesząc się lotami, zamiast się nimi martwić. Dzięki temu z pewnością siebie zabierzesz DJI Air 2S w przestworza.

   Wykrywanie otoczenia

   DJI Air 2S wykrywa otoczenie w 4 kierunkach: góra, dół, naprzód i wstecz. Algorytmy Advanced Pilot Assistance System (APAS 4.0) zostały znacznie udoskonalone, umożliwiając DJI Air 2S aktywne unikanie przeszkód w bardziej złożonych scenariuszach i przy większych prędkościach.

   Transmisja O3

   DJI Air 2S wyróżnia się najbardziej zaawansowanym systemem transmisji obrazu DJI O3 (OcuSync 3.0), który zapewnia ultrapłynny, czysty i niezawodny przesył obrazów za każdym razem, kiedy latasz.

   Zwiększone bezpieczeństwo dzięki ADS-B

   DJI Air 2S zapewnia dodatkowy poziom podniebnego bezpieczeństwa dzięki wbudowanemu, przełomowemu systemowi AirSense. Odbiera on informacje dotyczące lokalizacji nadających sygnały ADS-B samolotów i helikopterów w Twoim otoczeniu, a następnie wyświetla ich położenie na mapie. Wysyła również stosowne ostrzeżenia dźwiękowe i wizualne w aplikacji DJI Fly. Zyskasz więc wystarczająco dużo czasu, aby uniknąć podobnych jednostek.

   Dron DJI Air 2S

   Dodatkowe akcesoria

   Wydobądź pełen potencjał DJI Air 2S

   Ze zróżnicowanym wachlarzem akcesoriów na podorędziu możesz wszystko - ogranicza Cię tylko wyobraźnia!

   Zestaw Fly More Combo DJI Mavic Air 2S

   Fly More Combo

   Fly More Combo zawiera hub ładowania, torbę na ramię, zestaw filtrów ND, 3 inteligentne akumulatory oraz inne praktyczne akcesoria, które pozwolą Ci podróżować z DJI Air 2S niemal bez ograniczeń i uwolnić kreatywność.

   Filtry ND

   Ciesz się zwiększoną elastycznością i przygotuj się na każde warunki oświetleniowe z zestawem filtrów ND 4/8/16/32 oraz 64/128/256/512.5

   Zestaw filtrów ND do nowego drona DJI Mavic Air 2S

   DJI Smart Controller

   Ta potężna aparatura sterująca została wyposażona w 5,5-calowy wyświetlacz 1080p o dużej jasności. Jest kompatybilna z aplikacjami DJI GO 4 oraz DJI Fly. Obsługuje też aplikacje zewnętrznych producentów.

   DJI Smart Controller

   *Wszystkie pomiary wyszczególnione na tej stronie zostały dokonane z wykorzystaniem wersji produkcyjnej DJI Air 2S w kontrolowanych warunkach testowych. Rzeczywiste wyniki mogą się różnić w zależności od warunków lotu, metody użytkowania oraz wersji oprogramowania.
   **Wszystkie filmy i zdjęcia umieszczone na tej stronie zostały wykonane z zachowaniem obowiązujących lokalnych przepisów prawnych.
   ***FocusTrack nie jest dostępny podczas nagrywania w 5.4K/30FPS, 5.4K/25FPS, 5.4K/24FPS, 4K/60FPS, 4K/50FPS, 4K/48FPS, 2.7K/60FPS, 2.7K/50FPS, 2.7K/48FPS, 1080p/120FPS, 1080p/60FPS, 1080p/50FPS i 1080p/48FPS. FocusTrack nie jest dostępny podczas nagrywania filmów 5.4K.
   **APAS 4.0 nie jest dostępny podczas nagrywania w 5.4K/30FPS, 5.4K/25FPS, 5.4K/24FPS, 4K/60FPS, 4K/50FPS, 4K/48FPS, 2.7K/60FPS, 2.7K/50FPS, 2.7K/48FPS i 1080p/120FPS.

    
   1. Na terenie bez przeszkód, wolnym od zakłóceń i zgodnym z CE. Maksymalny zasięg lotu to proxy dla siły i elastyczności połączenia radiowego.
   2. Zawsze przestrzegaj lokalnych przepisów i lataj dronem w zasięgu linii wzroku, chyba że prawo zezwala inaczej.
   3. Parametry wypisane na tej stronie zostały zmierzone w kontrolowanych warunkach testowych. Wyniki mogą się różnić - prosimy o zwrócenie uwagi na rzeczywiste doświadczenia związane z użytkowaniem produktu.
   4. W niektórych państwach transmisja 5.8 GHz nie jest dostępna ze względu na obowiązujące lokalnie przepisy.
   5. Zestaw Fly More Combo zawiera filtry ND (ND 4/8/16/32). Filtry ND (ND 64/128/256/512) są dostępne do kupienia osobno.

   DODAJ OPINIĘ O PRODUKCIE

   Podziel się swoją opinią z innymi kupującymi. Zaloguj się lub zarejestruj