DJI Mavic 3 Fly More Combo

Kod produktu: 030197  
 | 

Wariant:

Polecamy:

12 999 PLN

Kod DJI Care Refresh - DJI Mavic 3

Zobacz produkt

ZAMKNIJ

KORZYSTAJ ZE SPRZĘTU BEZ OBAW

Wymiana produktu w przypadku
uszkodzenia lub zalania*

Kolizja, upadek czy zalanie to nie problem. Gdy masz aktywowany DJI Care Refresh, za niewielką opłatą możesz wymienić produkt, jeśli ulegnie uszkodzeniu, na zupełnie sprawną jednostkę.*

Kod DJI Care Refresh - DJI Mavic 3

1 219 PLN

   INFORMACJA

   Potrzebujesz pomocy w zakupach?
   Zadzwoń do nas! 734 734 920

   Uchwyć legendarny materiał za pomocą kamery Hasselblad 4/3 CMOS i ciesz się płynnym lotem dzięki wielokierunkowemu wykrywaniu przeszkód. Każde udoskonalenie zastosowane w naszym nowym dronie wyznacza kolejny punkt odniesienia dla tego, czym może być powietrzna fotografia. Lataj z DJI Mavic 3 i odkryj obrazowanie ponad wszystkim.

   5.1K, 50 fps
   4K, 120 fps

   5.1K Apple
   ProRes (Cine)

   Hasselblad
   4/3 CMOS

   Do 46 minut
   czasu lotu

   Transmisja
   do 8 km FHD

   Wielokierunkowe
   wykrywanie przeszkód

   Zaawansowana
   funkcja RTH

   Hasselblad i Tele

   Dziedzictwo trwa

   Za opracowanie kamery dla DJI Mavic 3 odpowiada Hasselblad, ikoniczny producent ze Szwecji. Stworzona przez niego L2DC-20c łączy w sobie profesjonalną matrycę CMOS 4/3 oraz lśniącą, kompaktową konstrukcję. Rygorystyczne standardy marki zostały zastosowane zarówno w wypadku wydajności sprzętu, jak i algorytmów oprogramowania, co pozwoliło przenieść jakość obrazu na zupełnie nowy poziom.

   20 MP

   Zdjęcia

   12.8 Jednostek

   Zakres dynamiczny

   f/2.8 - f/11

   Regulowana przysłona

   24 mm

   Ogniskowa równoważna

   VDAF

   Vision Detection Auto Focus

   4/3 CMOS

   Duża matryca nie tylko zapewnia wyższą rozdzielczość i większy zakres dynamiczny, ale też efektywniej eliminuje szum w słabszych warunkach oświetleniowych.

   Zakresu dynamiki

   Matryca CMOS 4/3 oferuje zakres dynamiczny z 12,8 jednostek, co pozwala odtworzyć więcej szczegółów zarówno w jasnych obszarach, jak i w cieniach. Dzięki temu obrazowanie może zostać przeniesione na profesjonalny poziom.

   Regulowana przysłona

   Regulowana przysłona może zaspokoić potrzeby fotografów powietrznych, którzy pracują w zróżnicowanych warunkach oświetleniowych.

   Szerokie pole widzenia 84°

   Ważąc zaledwie 12,5 g, obiektyw z ogniskową równoważną 24 mm zapewnia pole widzenia 84°, co pozwala uzyskać bardziej szczegółowe, niesamowicie wyraźne obrazy.

   VDAF

   Kamera Hasselblad, w którą wyposażony został dron, obsługuje technologię VDAF, która współpracuje z wieloma czujnikami wizyjnymi, aby wykorzystywać dane dotyczące odległości i optymalizować prędkość wyostrzania.

   Hasselblad Natural Color Solution

   Dolphins (2021), Paul Nicklen. Uchwycone za pomocą Mavic 3 ©

   DJI Mavic 3 oferuje też rozwiązanie Hasselblad Natural Color Solution (HNCS), które opracowano, korzystając z dekad fotograficznego doświadczenia. To zapewnia żywą, doskonale odwzorowaną kolorystykę, która wygląda doskonale nawet bez wstępnej regulacji parametrów lub późniejszej edycji.

   Pożegnaj konieczność postprodukcji

   Poleganie na skomplikowanej postprodukcji nigdy nie było częścią filozofii Hasselblad. Rozpoczynając od poziomu pikseli matrycy, rozwiązanie HNCS zapewnia naturalne, dokładnie odwzorowane kolory - niezależnie od tego, co chcesz uchwycić.

   Kalibracja na poziomie piksela

   Aby dać Ci pewność, że DJI Mavic 3 uchwyci kolory w takiej samej ikonicznej jakości jak inne kamery Hasselblad, obiektyw L2D-20c przyjmuje identyczne, rygorystyczne standardy, kalibrując każdy piksel matrycy z wykorzystaniem HNCS.

   Dokładne odwzorowanie kolorów

   Podczas nagrywania dane kolorów RGB uzyskane z matrycy są konwertowane za pomocą unikalnego algorytmu przetwarzania Hasselblad oraz trybu przetwarzania barw. To pozwala zapewnić możliwie najbardziej naturalną kolorystykę każdego obrazu.

   Efekty mówią same za siebie

   Twórz profesjonalne obrazy z systemem kamery Hasselblad L2D-20c.

   Cappadocia (2021), by Timelab Pro. Uchwycone za pomocą Mavic 3 ©

   Specyfikacja profesjonalnego wideo

   Nagrywanie filmów 5.1K1

   DCI 4K/120 FPS1

   Apple ProRes 422 HQ2

   Profil kolorystyczny D-Log 10-bit

   DJI Mavic 3 wykorzystuje swoje profesjonalne możliwości obrazowania, aby nagrywać powietrzne filmy w wysokiej rozdzielczości i z dużą liczbą klatek na sekundę. Co więcej, dzięki profilowi kolorów D-Log 10-bit kamera drona może uchwycić nawet miliard barw, zapewniając ich naturalne stopniowanie i niezrównaną elastyczność w późniejszej edycji.

   DJI Mavic 3 Cine wspiera kodowanie Apple ProRes 422 HQ z maksymalną częstotliwością danych sięgającą 3,772 Mbps. Urządzenie obsługuje też wbudowany dysk SSD o pojemności 1 TB oraz kabel umożliwiający transfer plików z prędkością nawet 10 Gbps, aby jeszcze bardziej ułatwić Ci profesjonalne nagrywanie, edycję i tworzenie.

   28-krotny Zoom hybrydowy| 162 mm, f/4.4

   Unikalna kamera Tele czyni tryb Explore idealnym sposobem na rekonesans i planowanie ujęć.

   Gdy sceny lub obiekty znajdują się daleko, użyj kamery Tele, aby zobaczyć je w zbliżeniu i zaoszczędzić czas. Za jej pomocą możesz nawet nagrywać z odległości bez zakłócania przebiegu wydarzeń!

   Wielokierunkowe wykrywanie przeszkód

   Zaawansowane funkcje bezpieczeństwa DJI Mavic 3 pozwolą Ci poświęcić więcej czasu na uzyskanie perfekcyjnych ujęć. Kilka szerokokątnych czujników wizyjnych doskonale współpracuje z wizyjnym silnikiem obliczeniowym o wysokiej wydajności, aby precyzyjnie wykrywać przeszkody we wszystkich kierunkach i unikać ich, planując bezpieczne trasy lotu.

   Zaawansowane RTH

   Kończ każdy lot mocnym akcentem dzięki zaawansowanej procedurze RTH, która pozwala dronowi automatycznie planować optymalne trasy powrotne do punktów startu i samodzielnie wracać na miejsce w bezpieczny sposób.

   Nieważne, czy to użytkownik aktywuje RTH, czy procedura zostanie uruchomiona na skutek utraty sygnału - DJI Mavic 3 może z łatwością wrócić do punktu startowego niemal w każdej sytuacji. Dron na podstawie skanów otoczenia wybiera najbardziej optymalną ścieżkę lotu.

   APAS 5.0

   Poleć dalej, zobacz więcej

   DJi Mavic 3 sprawia, że lot staje się jeszcze przyjemniejszy i pozwala na bezproblemowe nagrywanie, którego nie przerwie Ci niespodziewana przeszkoda na trasie. W powietrzu dron nieprzerwanie wykrywa obiekty we wszystkich kierunkach, aby następnie szybko i płynnie je omijać.

   Transmisja O3+

   45 Minut

   Wydłużony czas lotu

   8 km

   Zasięg transmisji wideo

   1080p / 60fps

   Transmisja Live FHD

   Ekstremalna precyzja

   Technologie pozycjonowania

   Zwiększ możliwości

   Akcesoria godne flagowego drona

   *Przetestowano przy użyciu modelu produkcyjnego DJI Mavic 3 w zamkniętym środowisku, w sprzyjających warunkach i bez zakłóceń dla bezprzewodowego sygnału. Rzeczywiste wyniki mogą się różnić w zależności od otoczenia, sposobu użytkowania i wersji oprogramowania.
   **Wszystkie zdjęcia i filmy zamieszczone na tej stronie zostały wykonane w ścisłej zgodności z lokalnymi przepisami i regulacjami prawnymi.

   1. DJI Mavic 3 Cine obsługuje kodowanie Apple ProRes 422 HQ i H.264/H.265, podczas gdy DJI Mavic 3 obsługuje tylko kodowanie H.264/H.265.
   2. Bez przeszkód, bez zakłóceń i w zgodności z CE. Maksymalny zasięg lotu stanowi proxy siły i odporności połączenia radiowego. Zawsze przestrzegaj lokalnych przepisów i lataj dronem w zasięgu linii wzroku, chyba że prawo pozwala inaczej.

   Często zadawane pytania

   Ogólne

   W porównaniu do DJI Mavic 2, jakie główne ulepszenia posiada Mavic 3?

   DJI Mavic 3 to najnowszy flagowy dron konsumencki firmy DJI. W porównaniu do Mavic 2, ma znacznie ulepszoną wydajność kamery, integrując kamerę 4/3 CMOS Hasselblad i lekką kamerę tele o ekwiwalencie 24mm. Mavic 3 jest w stanie nagrywać filmy 5.1K/50fps i 4K/120fps, a Mavic 3 Cine obsługuje nawet kodowanie Apple ProRes 422 HQ, oferując wyższą jakość obrazu i większą elastyczność podczas post-processingu. Oprócz systemu kamer, Mavic 3 zapewnia również kompleksowo ulepszone wrażenia z lotu. Czas lotu został wydłużony do 46 minut, a nowy O3+ rozszerza zasięg transmisji wideo do maksymalnej odległości 15 km. System wykrywania przeszkód został rozwinięty do prawdziwie wielokierunkowego systemu, z bardziej wydajnym APAS 5.0 i Advanced RTH, aby zapewnić użytkownikom większy spokój podczas lotu.

   Jaka aplikacja jest wymagana do korzystania z DJI Mavic 3?

   Aplikacja DJI Fly.

   Ile wersji ma DJI Mavic 3 Series i jakie są między nimi różnice?

   DJI Mavic 3 występuje w dwóch wersjach: DJI Mavic 3 i DJI Mavic 3 Cine. W porównaniu do Mavic 3, DJI Mavic 3 Cine obsługuje kodowanie Apple ProRes 422 HQ i posiada wbudowany dysk SSD o pojemności 1TB do szybkiego przechowywania danych.

   Czy DJI Mavic 3 Cine obsługuje aparaturę sterująca DJI RC-N1?

   Tak.

   Czy DJI Mavic 3 obsługuje DJI Goggles lub DJI Motion Controller?

   Nie.

   Na co powinienem zwrócić uwagę podczas korzystania ze wbudowanej blokady gimbala w DJI Mavic 3?

   DJI Mavic 3 posiada wbudowaną blokadę gimbala, która zapobiega drganiom 3-osiowego gimbala i kamery, dodając dodatkową warstwę bezpieczeństwa podczas transportu i przechowywania.

   Środki ostrożności dotyczące użytkowania:

   1. Normalna temperatura pracy blokady gimbala wynosi od -10° do 40° C (od 32 do 104° F). Jeśli temperatura wykracza poza ten zakres, blokada lub odblokowanie może nie działać prawidłowo. Zostaniesz poproszony przez aplikację DJI Fly, aby używać jej w tym zakresie temperatur. Do użytku awaryjnego w szczególnych sytuacjach, możesz ręcznie przekręcić trzy osie bez uszkodzenia samego gimbala.

   2. Wbudowana blokada gimbala może się odblokować w wyniku uderzenia. W takim przypadku należy włączyć zasilanie samolotu, a następnie je wyłączyć, aby ponownie zablokować urządzenie.

   3. Po zablokowaniu gimbala mogą wystąpić wibracje w każdej osi.

   Jaki jest najbardziej efektywny sposób eksportowania plików ze wbudowanego dysku SSD w DJI Mavic 3 Cine?

   Użyj znajdującego się w pudełku kabla DJI 10Gbps Lightspeed Data Cable, aby podłączyć drona do komputera przez port USB-C. Upewnij się, że prędkość zapisu Twojego urządzenia pamięci masowej jest większa niż 700MB/s. Inne kable danych nie są zalecane, ponieważ przesyłanie plików może trwać dłużej.

   Jak mogę używać kamery tele DJI Mavic 3?

   Telekamera jest dostępna tylko podczas korzystania z trybu Eksploracji. Gdy tryb Eksploracji jest włączony, a zoom kamery przekracza 7x, Mavic 3 automatycznie przełączy się na kamerę tele.

   Czy tryb Eksploruj obsługuje tryb Pro?

   Nie.

   Czy mogę robić zdjęcia RAW w trybie Eksploruj?

   Nie.

   Czy tryb Explore obsługuje wideo nagrane z kodowaniem Apple ProRes?

   Nie.

   Jaki jest zasięg transmisji DJI Mavic 3?

   Podczas korzystania z aparatury sterującej DJI RC Pro lub DJI RC-N1, maksymalny zasięg transmisji wynosi 15 km. (8 km w Polsce)

   Jak mogę ustawić transmisję wideo na 48/50/60fps?

   Po ustawieniu nagrywania wideo na 30 klatek na sekundę lub więcej w dowolnej rozdzielczości, częstotliwość odświeżania transmisji wideo na żywo zostanie automatycznie przełączona na 48/50/60 klatek na sekundę w zależności od możliwości dekodowania telefonu komórkowego i szerokości pasma transmisji.

   Czy któraś z wersji Mavic 3 obsługuje jednoczesne sterowanie za pomocą wielu aparatur?

   Nie.

   Czy śmigła stosowane w DJI Mavic 3 zostały zmodernizowane?

   Konstrukcja śmigła została zaprojektowana w nowy sposób, z krawędziami wykonanymi z bardziej miękkiego materiału.

   Na co powinienem zwrócić uwagę podczas używania śmigieł DJI Mavic 3?

   Wymieniaj śmigła w odpowiednim czasie, aby zapewnić bezpieczeństwo, zwłaszcza jeśli któreś ze śmigieł jest uszkodzone lub źle wyprofilowane.

   Jak prawidłowo zamocować śmigła DJI Mavic 3?

   Zamocuj śmigła z szarymi oznaczeniami na silnikach z takimi samymi oznaczeniami, a pozostałe dwa bez szarych oznaczeń na odpowiednich silnikach. Aplikacja DJI Fly wyśle również monit przed startem.

   Jak mierzony jest czas lotu DJI Mavic 3?

   Czas lotu został zmierzony w kontrolowanym środowisku testowym. Szczegółowe warunki testowe są następujące: Brak wiatru, na poziomie morza, stała prędkość lotu 32,4 km/h, APAS wyłączony, AirSense wyłączony, parametry kamery ustawione na 1080p/24fps, tryb wideo wyłączony i lot od 100% baterii do 0% baterii. Wyniki mogą się różnić w zależności od środowiska, scenariusza użytkowania i wersji firmware.

   Jakie ulepszenia posiada ActiveTrack 5.0 w porównaniu z poprzednią wersją?

   ActiveTrack 5.0 śledzi obiekty niezależnie od tego, czy dron porusza się do przodu, do tyłu, w lewo czy w prawo. Wbudowana w najnowszą technologię rozpoznawania obiektów, ActiveTrack 5.0 wykorzystuje wiele czujników wizyjnych jednocześnie, aby rozpoznać obiekt, odróżnić go od innych obiektów i zablokować w kadrze. Mavic 3 jest w stanie śledzić we wszystkich kierunkach i płynnie dostosowywać kąty śledzenia dla bardziej naturalnych rezultatów. Dzięki nowym algorytmom wyczuwania otoczenia i obiektu Mavic 3 wcześniej reaguje na ruchy obiektu i informacje o otoczeniu oraz z wyprzedzeniem planuje bardziej optymalną trasę śledzenia, aby nagrywać płynne i stabilne materiały filmowe.

   Jakie ulepszenia posiada Advanced RTH w porównaniu do poprzedniej wersji?

   W porównaniu do 20 metrów swojego poprzednika DJI Mavic 3 posiada maksymalny dystans wykrywania do przodu 200 metrów podczas RTH. Podczas lotu, Mavic 3 będzie mapował 3D otaczające środowisko w czasie rzeczywistym i użyje tej mapy do określenia najbezpieczniejszej, najbardziej energooszczędnej trasy lotu, aby powrócić drona do punktu macierzystego.

   Czy są jakieś ulepszenia QuickTransfer w Mavic 3 w porównaniu do poprzedniej wersji?

   Dzięki nowemu protokołowi Wi-Fi 6 transmisja danych jest jeszcze szybsza, z prędkością pobierania sięgającą do 80MB/s. Ponadto, w porównaniu do DJI Mini 2, Mavic 3 automatycznie wybiera najszybszy tryb transmisji w oparciu o środowisko bezprzewodowe, bez konieczności ręcznego przełączania się na tryb Wi-Fi, co czyni go łatwiejszym w użyciu.

   Jak mogę używać przenośnej ładowarki DJI 65W?

   Przenośna ładowarka DJI 65W jest dostarczana z kablem USB-C o mocy 65W do ładowania baterii Mavic 3. Dzięki innemu portowi USB-A i kablowi danych USB-C dołączonemu do zestawu może również ładować aparaturę w tym samym czasie. Zaleca się używanie standardowego kabla USB-C do ładowania inteligentnego akumulatora Mavic 3.

   Jak długo trwa pełne naładowanie akumulatora DJI Mavic 3?

   Około 96 minut przy użyciu przenośnej ładowarki DJI 65W.

   Jakie są najważniejsze cechy torby transportowej DJI Convertible Carrying Bag?

   DJI Convertible Carrying Bag może być przekształcony pomiędzy torbą na ramię i plecakiem, aby dostosować się do potrzeb użytkowników w zakresie przenoszenia.

   1. Konfiguracja torby na ramię zapewnia wystarczającą ilość miejsca dla Mavic 3 i jego akcesoriów, oferując bardziej wygodny kształt, który sprawia, że przedmioty są łatwo dostępne.

   2. Konfiguracja plecaka zapewnia wystarczającą ilość miejsca na Mavic 3 i jego akcesoria, wraz z 16-calowym laptopem i innymi małymi przedmiotami do codziennego użytku, dzięki czemu idealnie nadaje się na krótkie wycieczki.

   Czy mogę używać innych ładowarek z portami USB-C do ładowania akumulatora Mavic 3?

   Tak. Jednakże, aby zapewnić wydajność ładowania, nadal zalecamy korzystanie z przenośnej ładowarki DJI 65W. Inne ładowarki o mocy 60W lub wyższej obsługujące protokół PPS/PD są również zalecane.

   Czy mogę ładować Mavic 3 bezpośrednio przez wbudowany port USB-C w korpusie drona?

   Tak.

   DODAJ OPINIĘ O PRODUKCIE

   Podziel się swoją opinią z innymi kupującymi. Zaloguj się lub zarejestruj