Przedsprzedaż

PRZEDSPRZEDAŻ

DJI Mini 3 Pro

Kod produktu: 033971X  
 | 

Wariant:

Polecamy:

4 099 PLN

   PRZEDSPRZEDAŻ

   DJI Mini 3 Pro w przedsprzedaży. Realizacja zamówień odbędzie w pierwszej połowie czerwca zgodnie z kolejnością ich złożenia.

   Potrzebujesz pomocy w zakupach?
   Zadzwoń do nas! 734 734 920

   DJI Mini 3 Pro
   Mini 3 Wykrywanie przeszkód

   53-kierunkowe
   wykrywanie przeszkód

   Mały dron

   Ultralekki - waży
   mniej niż 249 g

   Akumulator DJI Mini 3 Pro

   Jeszcze dłuższy
   czas pracy

   Funkcja True Vertical

   True Vertical
   Shooting

   Funkcja FocusTrack

   FocusTrack

   DJI Mini 3 4K HDR

   Wideo 4K HDR

   Wybitnie Mini

   Rozmiar mini, możliwości maksi. DJI Mini 3 Pro jest wyjątkowo przenośny, a zarazem potężny. Waży mniej niż 249 g i oferuje udoskonalone funkcje bezpieczeństwa, co nie tylko czyni go najbezpieczniejszym dronem z serii 1, ale też pozwala uniknąć konieczności rejestracji w większości państw i regionów. Wyposażony w 1/1,3-calową matrycę i szereg zaawansowanych trybów - na nowo definiuje lot Mini.

   Dron DJI Mini 3 Pro
   Idealny dron na start

   Imponująca wydajność

   DJI Mini 3 Pro wyróżnia się całkowicie nową konstrukcją - został zoptymalizowany w taki sposób, aby pozwolić Ci wydobyć jak najwięcej z każdej podniebnej podróży. Większe śmigła, aerodynamiczny kształt i potężny system wykrywania przeszkód - ulepszony design drona pozwolił zwiększyć bezpieczeństwo i wydłużyć czas lotu.

   Daj się ponieść!

   Odświeżony gimbal oferuje szerszy zakres obrotu, co daje więcej kreatywnych możliwości podczas nagrywania z żabiej perspektywy lub w trybie True Vertical Shooting. Każdy szczegół nowej konstrukcji został starannie przemyślany, co pozwoliło wznieść DJI Mini 3 Pro na niespotykane dotąd wyżyny.

   Kamera DJI Mini 3 Pro

   Złóż go i ruszaj w drogę!

   Co jest kluczowe dla osób tworzących w ruchu? Bezproblemowe użytkowanie! DJI Mini 3 Pro waży mniej niż 249 g, co oznacza, że nie wymaga rejestracji w większości państw i regionów[1]. Składany i kompaktowy design sprawia, że jego transport jest niezwykle prosty. Bez trudu zabierzesz go ze sobą na kolejną wyprawę w góry, spontaniczny, weekendowy wypad lub dzień na plaży. Udało Ci się trafić na źródło inspiracji? Z DJI Mini 3 Pro zawsze jesteś gotowy do nagrywania spektakularnych ujęć!

   Jaki dron na start?

   Długi czas lotu

   Swobodnie eksploruj okolicę i nagrywaj zachwycające materiały. Czas lotu DJI Mini 3 Pro sięga nawet 34 minut! Inteligentny akumulator drona jest ultralekki i może zapewnić wystarczająco dużo energii, aby zaspokoić Twoje twórcze potrzeby[2].

   Dron dla początkujących

   MINI 3 jest naprawdę PRO

   DJI Mini 3 Pro pozwala uzyskać doskonałe rezultaty w szerokim zakresie warunków oświetleniowych. Możesz więc zawsze być gotowy do nagrywania. 1/1,3-calowa matryca CMOS oferuje technologię Dual Native ISO i obsługuje HDR[3]. Każdy obraz jest wzbogacony wyższym zakresem dynamicznym, co zapewnia więcej szczegółów również w jasnych obszarach oraz cieniach. Ciesz się wysokimi standardami powietrznej fotografii dzięki większym pikselom 2,4 μm i przysłonie f/1.7. Więcej światła oznacza, że Twoje obrazy będą bardziej naturalne i lepiej odwzorowane - nawet w słabych warunkach oświetleniowych.

   Powietrzna fotografia - teraz możesz robić to lepiej!

   Przenieś swoje materiały na nowy poziom. Nagrywaj spektakularne filmy 4K HDR3 i rób zdjęcia RAW 48 MP. Zachwyć się bogactwem szczegółów i czystością obrazu - nawet kiedy przybliżasz. A może wolisz nieco spowolnić upływ czasu? Stwórz dramatyczny film slow-motion 1080p/120FPS!

   Mavic Mini 3 Pro
   Aplikacja DJI Mini 3 Pro

   Bogata kolorystyka

   Tryb D-Cinelike Color zapewnia więcej informacji wizualnych. Oferuje też ciekawsze możliwości zabawy z kolorami i daje większą elastyczność podczas edycji materiałów.

   Nowy poziom bezpieczeństwa

   3-kierunkowe wykrywanie przeszkód

   Na ten moment DJI Mini 3 Pro to bezapelacyjnie najbezpieczniejszy dron DJI z serii Mini. Został wyposażony w przednie, tylne i dolne podwójne czujniki wizyjne, co w połączeniu z zupełnie nowym, ulepszonym designem gwarantuje szerszy zasięg wykrywania i większe bezpieczeństwo lotu.

   Dron z GPS

   Czy wspominaliśmy już o APAS 4.0 i 03?

   Zaawansowany system Advanced Pilot Assistance Systems (APAS 4.0)[4] wykrywa obiekty na trasie lotu drona w czasie rzeczywistym. Dzięki temu DJI Mini 3 Pro może unikać przeszkód nawet w skomplikowanym otoczeniu. Dron wyróżnia się najwyższej klasy systemem DJI O3, który zapewnia transmisję obrazu 1080p/30FPS na odległość do 8 km[5]. Miejskie krajobrazy? A może przygoda w terenie? DJI O3 zapewni Ci niezawodną transmisję na żywo niemal w każdej sytuacji.

   Dron z czujnikami wizyjnymi
   Aparatura DJI RC

   Od miast po doliny

   Ciesz się płynnym lotem i responsywną kontrolą - pozwoli Ci na to nowa aparatura sterująca DJI RC. Urządzenie oferuje maksymalny bitrate do 18 Mbps oraz ultraniskie opóźnienie około 120 ms. Nagrywaj niepowtarzalne materiały i natychmiast udostępniaj je w ruchu. DJI Mini 3 Pro oferuje cały wachlarz inteligentnych funkcji, które pozwolą Ci nadać unikalny charakter każdemu filmowi.

   Wypróbuj wszystkie inteligentne funkcje

   Szereg inteligentnych funkcji umożliwia tworzenie oryginalnych ujęć. Możesz wybrać True Vertical Shooting, aby tworzyć bogate w szczegóły ujęcia i publikować je w social mediach. FocusTrack[6] pozwala w kreatywny sposób podążać za obiektami, z kolei MasterShots pomoże początkującym użytkownikom i wygeneruje film na bazie sekwencji profesjonalnych manewrów. Timelapse przyspieszy czas, QuickTransfer ułatwi dzielenie się materiałami, Panorama uchwyci bezmiar krajobrazu, a Digital Zoom umożliwia zbliżenie się do wybranego obiektu z nawet 4-krotnym zoomem cyfrowym.

   Dron dla każdego

   Wykorzystaj swojego Mini na maksa

   Wypróbuj te praktyczne akcesoria, aby wydłużyć czas lotu i poszerzyć swoje możliwości nagrywania.

   DJI RC[7]

   Zostaw telefon w plecaku lub w kieszeni. DJI RC to lekka aparatura sterująca z wbudowanym ekranem, która została zaprojektowana specjalnie dla DJI Mini 3 Pro. Dzięki zainstalowanej domyślnie aplikacji DJI Fly możesz skupić się na locie i zaoszczędzić energię swojego smartfona.

   DJI RC

   Dwukierunkowy hub ładowania[8]

   To praktyczne akcesorium umożliwia przechowywanie i sekwencyjne ładowanie nawet trzech akumulatorów jednocześnie. Zabierz je ze sobą i wygodnie ładuj aparaturę sterującą, smartfona lub inne urządzenia, na których nieprzerwanej pracy Ci zależy!

   Hub do ładowania akumulatorów DJI Mini 3 Pro

   Zestaw filtrów ND[8]

   Przygotuj się na zmienne warunki oświetleniowe. Z zestawem filtrów ND16/64/256 bez przeszkód wykonasz perfekcyjne ujęcie!

   Filtry ND

   Obiektyw szerokokątny[8]

   Wydobądź jeszcze więcej z każdego scenariusza. Obiektyw szerokokątny przeznaczony dla DJI Mini 3 Pro poszerzy Twoje pole widzenia z 75° do aż 100° podczas nagrywania filmów (16:9).

   Filtr szerokokątny

   *Przed lotem należy sprawdzić obowiązujące lokalnie przepisy prawne i bezwzględnie ich przestrzegać.
   **Przetestowano przy użyciu modelu produkcyjnego DJI Mini 3 Pro w środowisku kontrolowanym. Rzeczywiste doświadczenie może się różnić w zależności od otoczenia, sposobu użycia i wersji oprogramowania.
   ***Wszystkie zdjęcia i filmy na tej stronie zostały wykonane w ścisłej zgodności z lokalnymi przepisami i regulacjami prawnymi.
   ****Przed pierwszym użyciem DJI Mini 3 Pro należy go aktywować w aplikacji DJI Fly.


   1. Standardowa waga drona (wliczając inteligentny akumulator, śmigła i kartę micro SD). Waga rzeczywistego produktu może się różnić w zależności od materiałów wykorzystanych podczas produkcji danej serii i czynników zewnętrznych. Rejestracja nie jest wymagana w niektórych państwach i regionach. Przed użyciem sprawdź obowiązujące lokalnie przepisy i regulacje prawne.
   2. Zmierzono przy stałej prędkości 21,6 km/h w warunkach bezwietrznych. Z inteligentnym akumulatorem Intelligent Flight Battery DJI Mini 3 może latać do 34 minut.
   3. HDR video nie obsługuje nagrywania filmów powyżej 36FPS.
   4. APAS 4.0 nie jest dostępny podczas nagrywania filmów 4K/48FPS, 4K/50FPS, 4K/60FPS, 2.7K/48FPS, 2.7K/50FPS, 2.7K/60FPS i 1080p/120FPS.
   5. Zgodność z CE, wolna od przeszkód, otwarta przestrzeń na zewnątrz.
   6. FocusTrack nie jest dostępny podczas nagrywania filmów 4K/48FPS, 4K/50FPS, 4K/60FPS, 2.7K/48FPS, 2.7K/50FPS, 2.7K/60FPS, 1080p/48FPS, 1080p/50FPS, 1080p/60FPS oraz 1080p/120FPS.
   7. Wymaga zakupu DJI Mini 3 Pro (wersja DJI RC).
   8. W sprzedaży oddzielnie. Dostępność może się różnić w zależności od lokalizacji geograficznej.

   Często zadawane pytania

   Produkt

   Jakie ulepszenia posiada DJI Mini 3 Pro w porównaniu z poprzednimi produktami?

   W porównaniu z DJI Mini 2 i Mavic Air 2, DJI Mini 3 Pro ma wydłużoną żywotność akumulatora, inteligentne funkcje, transmisję wideo oraz w pełni zmodernizowany system obrazowania i system czujników. 249-gramowy lekki i kompaktowy korpus DJI Mini 3 Pro wyposażony jest w 1/1,3-calowy czujnik obrazu, który obsługuje natywne HDR. Posiada trójkierunkowe wykrywanie przeszkód oraz nowo udoskonalony system APAS 4.0 (Advanced Pilot Assistance Systems). Czas pracy akumulatora DJI Mini 3 Pro został wydłużony do 47 minut.

   *Obsługuje cyfrową transmisję wideo DJI O3 FHD, zapewniając stabilny przekaz na żywo w odległości do 12 km. DJI Mini 3 Pro obsługuje również inteligentne funkcje, takie jak FocusTrack, True Vertical Shooting, Timelapse, MasterShots oraz High-Speed Quick Transfer. Dzięki Inteligentnemu Akumulatorowi można stale latać z prędkością 21,6 km/h w warunkach bezwietrznych.

   Jak włączyć DJI Mini 3 Pro po rozpakowaniu?

   Aby zapewnić bezpieczeństwo podczas transportu, akumulatory DJI Mini 3 Pro są przed wysyłką ustawiane w tryb uśpienia. Przed użyciem należy włożyć akumulator do drona lub huba ładowania, a następnie podłączyć ładowarkę w celu naładowania i aktywacji akumulatora. Po tej czynności należy nacisnąć raz przycisk zasilania, następnie nacisnąć ponownie i przytrzymać, aby włączyć drona.

   Jak aktywować DJI Mini 3 Pro?

   Za pomocą aparatury DJI RC-N1: Połącz swoje urządzenie mobilne (podłączone do Internetu) z aparaturą, a następnie połącz się z DJI Mini 3 Pro za pomocą aplikacji DJI Fly. Postępuj zgodnie z instrukcjami w aplikacji, aby aktywować DJI Mini 3 Pro.

   Z DJI RC: Podczas korzystania z DJI RC po raz pierwszy, połącz się z Wi-Fi lub Hot-Spotem smartfona, aby połączyć się z Internetem, a następnie postępuj zgodnie z instrukcjami w aplikacji, aby aktywować DJI RC. Po aktywacji DJI RC, połącz go z DJI Mini 3 Pro poprzez aplikację DJI Fly. Postępuj zgodnie z instrukcjami w aplikacji, aby aktywować drona.

   Czy DJI Mini 3 Pro jest wodoodporny?

   Nie. Unikaj kontaktu z wodą podczas użytkowania, ponieważ może to doprowadzić do uszkodzenia urządzenia. Jeśli podczas lotu pada deszcz, należy jak najszybciej zawrócić i wylądować, a przed ponownym użyciem poczekać, aż dron całkowicie wyschnie wewnątrz i na zewnątrz.

   Jaką aplikację muszę zainstalować przed użyciem DJI Mini 3 Pro?

   DJI Mini 3 Pro może być używany tylko z aplikacją DJI Fly. Aplikację DJI Fly można pobrać z sekcji “Do pobrania” na oficjalnej stronie firmy DJI. Prosimy o sprawdzenie kompatybilności na stronie internetowej.

   *Jeśli używasz DJI RC, jest on dostarczany z preinstalowaną aplikacją DJI Fly.

   Dlaczego tylne czujniki w DJI Mini 3 Pro są umieszczone na górze drona?

   DJI Mini 3 Pro wykorzystuje zupełnie nowy układ czujników wizyjnych, który skutecznie rozwiązuje problem zasłaniania czujników przez śmigła podczas lotu do tyłu. Poprawia to zakres wykrywania i wydajność, aby zapewnić dodatkowe bezpieczeństwo dla użytkowników.

   Dlaczego DJI Mini 3 Pro ma zupełnie nowy wygląd?

   DJI Mini 3 Pro ma zmienioną konstrukcję i kształt, co przynosi wiele korzyści:

   1. Dłuższy czas pracy na akumulatorze przy tych samych kompaktowych rozmiarach. Nowy kształt i konstrukcja pozwalają na zamontowanie w dronie większych śmigieł oraz zwiększają wydajność napędu śmigieł i drona, co przekłada się na dłuższą żywotność baterii.

   2. Większy zasięg detekcji otoczenia. Nowa konstrukcja umożliwia zamontowanie na dronie czujników o większym polu widzenia, co jeszcze bardziej zwiększa zasięg i odległość wykrywania. DJI Mini 3 Pro zapewnia zatem szersze możliwości wykrywania wizualnego, poprawiając elastyczność i bezpieczeństwo podczas lotu i omijania przeszkód.

   3. Pionowe fotografowanie i rozszerzone osie. Nowa konstrukcja pozwala użytkownikom na uzyskanie zdjęć portretowych bez konieczności cyfrowego kadrowania. Mniej ograniczeń dla gimbala oznacza więcej kątów fotografowania i większą swobodę twórczą. Podczas lotu z dużą prędkością, kąt nachylenia drona ma mniejsze ograniczenia dla gimbala i kąta fotografowania.

   Jaka jest odporność DJI Mini 3 Pro na wiatr?

   Odporność na wiatr dla DJI Mini 3 Pro wynosi 10.7 m/s (poziom 5). Odporność na wiatr jest zależna od napędu. Przy silnym wietrze, ze względu na lekki korpus drona, można spodziewać się niewielkich wibracji.
   Napęd o dużej mocy zapewnia stabilne zawisanie drona lub bezpieczny powrót do domu. DJI Mini 3 Pro automatycznie reguluje gimbala, aby zapewnić, że materiał filmowy jest zawsze stabilny i wiatr nie ma na niego wpływu

   Czy DJI Mini 3 Pro obsługuje tryb ręczny do robienia zdjęć i kręcenia wideo?

   Tak. Można ręcznie ustawić parametry kamery, takie jak czas otwarcia migawki, ISO i balans bieli w aplikacji DJI Fly.

   Jak włączyć HDR w DJI Mini 3 Pro?

   Tryb foto: W trybie Single Shot, DJI Mini 3 Pro potrafi rozpoznać scenę i automatycznie włącza HDR dla lepszego zakresu dynamiki.

   Tryb wideo: Podczas nagrywania wideo z prędkością 30fps lub niższą, DJI Mini 3 Pro automatycznie włącza HDR.

   Jaka rozdzielczość wideo DJI Mini 3 Pro zapewnia najlepszą jakość obrazu?

   Podczas nagrywania w 4K/30fps, DJI Mini 3 Pro może dostarczyć optymalną jakość materiału filmowego, która dba zarówno o zakres dynamiczny, jak i szczegóły obrazu.
   Jeśli potrzebujesz płynniejszego materiału filmowego, możesz ustawić częstotliwość odświeżania na 48/50/60 fps. Zakres dynamiczny dla tych częstotliwości klatek będzie relatywnie mniejszy.

   Jak udoskonalono funkcję High-Speed QuickTransfer w DJI Mini 3 Pro?

   Funkcja High-Speed Quick Transfer w DJI Mini 3 Pro umożliwia szybką transmisję zdjęć i filmów z prędkością do 30MB/s.

   Jaka jest maksymalna wysokość lotu DJI Mini 3 Pro?

   Ze względów bezpieczeństwa maksymalna wysokość lotu wynosi 500 m, jednak z uwagi na lokalne przepisy może być inna w różnych krajach i regionach. Przed lotem należy zawsze przestrzegać lokalnych przepisów i regulacji prawnych.

   Jak często należy wymieniać śmigła w DJI Mini 3 Pro? Jak mogę wymienić śmigła?

   Przed każdym lotem należy sprawdzić śmigła pod kątem pęknięć, zużycia, odkształceń, korozji i poluzowania śrub. W przypadku wystąpienia któregokolwiek z tych warunków, śmigła należy wymienić.
   W celu wymiany śmigieł należy postępować zgodnie z instrukcją i użyć dołączonego śrubokręta. Należy usunąć dwie łopatki i śruby z silnika, a następnie zastąpić je nowymi śmigłami i śrubami.
   Przymocować oznaczone śmigła do oznaczonych silników, a nieoznaczone śmigła do nieoznaczonych silników. Przed każdym lotem upewnij się, że śmigła i silniki są prawidłowo zamontowane.

   Czy mogę używać innych ładowarek USB-C do ładowania DJI Mini 3 Pro?

   Tak. Aby zapewnić szybkość ładowania, zalecamy korzystanie z ładowarki DJI 30W USB-C lub innych ładowarek USB.

   Jakie są funkcje huba ładowania DJI Mini 3 Pro Two-Way Charging Hub?

   Dwukierunkowy hub ładowania DJI Mini 3 Pro obsługuje protokoły szybkiego ładowania USB PD i może ładować do trzech akumulatorów w sekwencji. Możesz również użyć go do przechowywania baterii lub jako powerbank (przechowując co najmniej jeden akumulator o wystarczającej mocy), aby naładować urządzenie mobilne lub kontroler przez port USB-A.

   Jak zaktualizować oprogramowanie sprzętowe w DJI Mini 3 Pro?

   Połącz drona z kontrolerem. Aplikacja DJI Fly wyśle monit o aktualizację oprogramowania sprzętowego (jeśli dostępne jest nowe oprogramowanie). Postępuj zgodnie z instrukcjami, aby zaktualizować oprogramowanie drona, aparatury sterującej, akumulatora i innych modułów.

   Jakie czynniki mogą prowadzić do niepowodzenia aktualizacji?

   1. Gdy poziom naładowania akumulatora drona lub kontrolera spadnie poniżej 20%, spowoduje to niepowodzenie aktualizacji.

   2. Wyłączenie zasilania DJI Mini 3 Pro lub kontrolera podczas aktualizacji - jeśli tak się stanie, uruchom ponownie DJI Mini 3 Pro wraz z kontrolerem,, a następnie rozpocznij aktualizację od nowa.

   3. Internet został odłączony podczas pobierania oprogramowania sprzętowego.

   4. Jeśli podczas pobierania oprogramowania sprzętowego interfejs smartfona zostanie przełączony na inne aplikacje, może to spowodować niepowodzenie aktualizacji.

   Jakie akcesoria DJI Mini 2 mogą być używane z DJI Mini 3 Pro?

   DJI Mini 3 Pro jest kompatybilny z DJI RC-N1 i powiązanymi akcesoriami, jak również z ładowarką DJI 18W USB. Inne akcesoria DJI Mini 2 nie są kompatybilne z DJI Mini 3 Pro.

   Jakie kontrolery są kompatybilne z DJI Mini 3 Pro?

   DJI Mini 3 Pro obsługuje obecnie dwa kontrolery - DJI RC-N1 oraz DJI RC.

   Czy DJI Mini 3 Pro obsługuje Gogle DJI lub DJI Motion Controller?

   Nie.

   DODAJ OPINIĘ O PRODUKCIE

   Podziel się swoją opinią z innymi kupującymi. Zaloguj się lub zarejestruj