DJI Osmo Mobile 6

Kod produktu: 037686  
 | 

Wariant:

849 PLN

   Potrzebujesz pomocy w zakupach?
   Zadzwoń do nas! 734 734 920

   3-osiowa stabilizacja

   Szybki start

   Przenośny i
   składany

   ActiveTrack 5.0

   Wbudowany
   wysięgnik

   Przystępne tutoriale
   i edycja jednym
   kliknięciem

   OSMO MOBILE 6

   Rozwiń swoją kreatywność

   Osmo Mobile 6 to inteligentny stabilizator do smartfona, który oferuje mnóstwo kreatywnych funkcji. Nie tylko wyróżnia się kompaktową i składaną konstrukcją, ale też automatycznie się uruchamia, gdy tylko go rozłożysz. Dzięki temu możesz w jednej chwili rozpocząć nagrywanie! Uzyskaj dynamiczne ujęcia i perfekcyjne selfie, korzystając z wbudowanego wysięgnika. Do dyspozycji masz także szereg inteligentnych funkcji i poradników. Aplikacja DJI Mimo ułatwia efektywne nagrywanie, edycję materiałów oraz ich udostępnianie, co pozwala uchwycić każdą niezapomnianą chwilę.

   DESIGN

   Kompaktowy i przenośny

   Zabierz swojego Osmo Mobile 6 na kolejną ekscytującą wyprawę. Kompaktowy i przenośny design sprawia, że stabilizator jest prosty w transporcie, a magnetyczny uchwyt na telefon ułatwia wyjmowanie smartfona. Wpinaj i wypinaj - z Osmo Mobile 6 możesz rozpocząć nagrywanie w jednej chwili!

   WIĘKSZA KONTROLA

   Szybki Start

   Osmo Mobile 6 uruchomi się automatycznie od razu po rozłożeniu. Zamontuj na nim sparowanego smartfona, a aplikacja DJI Mimo natychmiast się włączy, umożliwiając Ci rozpoczęcie nagrywania, gdy tylko poczujesz przypływ inspiracji![1]

   3-osiowa stabilizacja

   Dzięki 3-osiowej stabilizacji możesz uchwycić płynne ujęcia w ruchu bez utraty jakości. Osmo Mobile 6 integruje zaawansowaną technologię stabilizacji DJI, która pozwala bez wysiłku uzyskiwać doskonałe, pozbawione drgań materiały.

   PRZYCISK M

   Płynna obsługa

   Wygodnie kontroluj poziom naładowania akumulatora, sprawdzaj wskaźnik statusu systemu i zmieniaj sposób pracy gimbala za pomocą nowego panelu. Naciśnij przycisk M, aby przeskakiwać między czterema trybami, które zaspokoją Twoje twórcze potrzeby lub dodadzą nieco ducha kreatywności.

   W trybie Follow widok z kamery podąża za ruchami gimbala w osi pan oraz tilt, a pozostaje
   stabilny w osi roll. Ten tryb nadaje się do nagrywania do góry, na dół i po przekątnej.

   Widok z kamery podąża tylko za ruchami gimbala w osi pan, a pozostaje stabilny w osi tilt
   oraz roll. To idealne rozwiązanie, jeśli chcesz nagrywać w poziomie lub filmować, okrążając
   wybrany obiekt.

   W trybie FPV wszystkie trzy osie gimbala podążają za jego ruchami. Ten tryb doskonale
   sprawdzi się podczas nagrywania dynamicznych filmów. Pozwoli też wspaniale uchwycić
   nieruchome obiekty takie jak budynki czy posągi. Nada się również do nagrywania
   krajobrazów.

   Popchnij joystick w lewo lub w prawo, aby kontrolować obroty kamery i tworzyć dynamiczne
   filmy. To idealny sposób na nagrywanie ujęć typu push i pull. Przyda Ci się również podczas
   wykonywania ruchów pod dużymi kątami.

   Kontrola za pomocą pokrętła

   Teraz możesz płynnie kontrolować zoom i ostrość bez większego wysiłku. Osmo Mobile 6 został wyposażony w nowe boczne pokrętło - po prostu przekręć, aby dostosować ogniskową i zyskać większą elastyczność podczas planowania kompozycji! Możesz też szybko, a zarazem precyzyjnie przybliżać i oddalać. Chcesz cieszyć się większą kontrolą? Naciśnij pokrętło jeden raz, aby przełączyć się na ręczną regulację ostrości i uzyskać jeszcze ciekawsze, kinowe rezultaty!

   Inteligentne funkcje w gotowości

   Zakrzywiaj czas i przestrzeń, nagrywając ujęcia Timelapse, Motionlapse i Hyperlapse.
   Ponadto dzięki prostym szablonom Motionlapse możesz połączyć najpiękniejsze chwile w imponujące klipy.

   Korzystaj z trybów Move In i Move Out, aby uzyskać rozciągające i ściskające efekty
   wizualne znane z blockbusterowych hitów. Teraz z łatwością wykonasz podobne ujęcia za
   pomocą smartfona!

   Funkcja Gesture Control znacznie ułatwia wykonywanie selfie i zdjęć grupowych. Zrobienie
   fotki czy rozpoczęcie nagrywania nigdy nie było tak wygodne!

   Wypróbuj trzy tryby panoramy takie jak 3x3, 240° lub CloneMe. Za ich pomocą spełnisz
   swoje twórcze wizje - sprawdź i przekonaj się sam!

   Wbudowany wysięgnik teleskopowy

   Pozwól wszystkim znaleźć się na zdjęciu.Wbudowany wysięgnik teleskopowy sprawi, że nikt nie zostanie pominięty! Dzięki niemu zmieścisz na ujęciu więcej przyjaciół, zwierzaków i pięknych krajobrazów. Możesz też robić dynamiczne selfie z wysokich i niskich kątów. Rozłóż wysięgnik i zwiększ swoje kreatywne możliwości!

   Przełączaj się na tryb portretowy w mgnieniu oka

   Płynnie przełączaj się między trybem krajobrazowym a
   portretowym, dwukrotnie naciskając przycisk przełącznika.

   Vlogi, które zachwycają

   Nie przejmuj się słabym światłem ani rozpraszającym szumem. Oświetlenie LED z magnetyczną klamrą DJI oraz DJI Mic pozwolą Ci przygotować się na każdą sytuację. Za ich pomocą bez trudu przeniesiesz swój materiał na nowy poziom![3]

   Nadążaj

   Tryb ActiveTrack 5.0 został całkowicie ulepszony, aby zapewnić bardziej stabilne śledzenie na większych odległościach.[2] Udoskonalona wersja pozwala przedniej kamerze podążać za obiektami, które obracają się lub skręcają na boki

   Podczas biwakowania, podróżowania lub nagrywania w mieście gimbal automatycznie utrzymuje obiekt w
   centrum kadru, dzięki czemu materiał filmowy zyskuje bardziej fabularny charakter.

   MASZ TO, OD PIERWSZEGO UJĘCIA DO PUBLIKACJI

   DJI Mimo

   Nawet początkujący użytkownicy mogą tworzyć materiały na profesjonalnym poziomie. W widoku kamery będą pojawiać się przydatne samouczki, które pozwolą Ci szybko zapoznać się z każdą funkcją i rozpocząć pracę.

   Tryb ShotGuides automatycznie rozpoznaje scenariusz nagrywania i sugeruje określoną sekwencję ujęć wraz z poradnikiem, jak ją
   wykonać. Wybieraj spośród szeregu szablonów, postępuj zgodnie z instrukcjami i filmuj jak zawodowiec!

   Aplikacja LightCut

   Przeskocz z DJI Mimo do aplikacji LightCut, która wykorzystuje sztuczną inteligencję, aby pozwolić Ci edytować materiały jednym kliknięciem. Oferuje też cały wachlarz oryginalnych szablonów. Od nagrywania do przetwarzania - to kompleksowe narzędzie jest niezwykle przyjazne dla nowych użytkowników.

   Nie zapomnij o akcesoriach

   Zyskaj większą swobodę twórczą dzięki dostępnym akcesoriom. Dołączony do zestawu magnetyczny uchwyt na telefon umożliwia szybką instalację smartfona bez konieczności wyjmowania go z etui. W opakowaniu znajdziesz też rozkładany statyw - możesz ustawić go na płaskiej powierzchni lub użyć do przedłużenia uchwytu gimbala. W oddzielnej sprzedaży dostępne są również inne akcesoria. Oświetlenie LED z magnetyczną klamrą DJI [3] oferuje 3 poziomy jasności i 3 opcje temperatury barwowej - za jego pomocą niemal w każdej sytuacji pokażesz wybrany obiekt w optymalnym świetle. A jeśli zależy Ci na lepszej jakości dźwięku, wybierz dwukanałowy, bezprzewodowy system audio DJI Mic.[3]

   Przypisy

   1. Automatyczne wyskakujące okienka w aplikacji DJI Mimo są obsługiwane tylko na iPhone’ach i zależą od aktualnych okoliczności. Przy pierwszym użyciu DJI Osmo Mobile 6 włącz Quick Launch w aplikacji DJI Mimo i postępuj zgodnie z instrukcjami, aby przeprowadzić autoryzację.
   2. Przetestowano podczas śledzenia jednego obiektu.
   3. W sprzedaży oddzielnie.

   Często zadawane pytania

   Ogólne

   Czy mogę odczepić i ponownie przyczepić magnetyczny zacisk do telefonu do mojego smartfona?

   Tak

   Jaka jest siła magnetyczna Osmo Mobile 6?

   Siła magnetyczna Osmo Mobile 6 wynosi 47,5 Newtonów (w przybliżeniu siła potrzebna do utrzymania dwóch 2-litrowych butelek wody), więcej niż wystarczająca siła, aby utrzymać smartfony bezpiecznie przymocowane

   Czy siła magnetyczna Osmo Mobile 6 zakłóci działanie mojego smartfona lub innych przedmiotów?

   Osmo Mobile 6 wykorzystuje specjalną zamkniętą konstrukcję magnetyczną, która nie wpływa na działanie przymocowanego do niej smartfona. Jednak niektóre telefony mogą wymagać kalibracji po zamontowaniu ze względu na kąt kompasu. Postępuj zgodnie z instrukcjami na telefonie, aby skalibrować i normalnie korzystać.
   Konstrukcja magnetyczna może wpływać na inne produkty magnetyczne. Nie umieszczaj Osmo Mobile 6 w pobliżu karty bankowej, rozrusznika serca, chipu RAM, dysku twardego lub podobnych urządzeń.

   Co należy zrobić, jeśli magnetyczny zacisk do telefonu nie jest dokładnie zamontowany?

   Jeśli magnetyczny zacisk do telefonu nie jest dokładnie zamontowany, wskaźnik systemu na panelu stanu będzie migał na czerwono.
   Sprawdź, czy punkt z tyłu zacisku na telefon jest wyrównany z punktem na silniku osi obrotu gimbala. Po przymocowaniu smartfona do gimbala, obróć silnik osi obrotu, aby zapewnić mocne połączenie między nimi. Wskaźnik stanu systemu zmieni kolor na żółty lub zielony, gdy oba punkty będą wyrównane.

   Co należy zrobić, jeśli magnetyczny zacisk do telefonu nie jest dokładnie zamontowany?

   Jeśli magnetyczny zacisk do telefonu nie jest dokładnie zamontowany, wskaźnik systemu na panelu stanu będzie migał na czerwono.
   Sprawdź, czy punkt z tyłu zacisku na telefon jest wyrównany z punktem na silniku osi obrotu gimbala. Po przymocowaniu smartfona do gimbala, obróć silnik osi obrotu, aby zapewnić mocne połączenie między nimi. Wskaźnik stanu systemu zmieni kolor na żółty lub zielony, gdy oba punkty będą wyrównane.

   Kiedy mój telefon jest zamontowany do Osmo Mobile 6 i używa szerokokątnej kamery, czy gimbal pojawi się w widoku kamery? Co powinienem zrobić, jeśli tak się stanie?

   Ze względu na układ obiektywów szerokokątnych i / lub nieregularne rozmiary telefonów (na przykład te z Huawei P40 i Huawei Mate 20 Pro), niektórzy użytkownicy mogą zobaczyć gimbal w widoku aparatu podczas korzystania z aparatu szerokokątnego.
   Możesz spróbować następujących czynności: Dostosuj położenie magnetycznego zacisku telefonu, odsuwając go od aparatu, aż gimbal nie będzie widoczny w widoku aparatu (dotyczy Huawei Mate 40 Pro+, Huawei Mate 40 Pro, Huawei P40, iPhone 11, iPhone 11 Pro, iPhone 12 Pro, Xiaomi 10 Pro, Vivo X70, Samsung S10+ i innych).

   Czy Osmo Mobile 6 wymaga wyważenia przed użyciem?

   Nie. Ze względu na mocne silniki, dokładne wyważenie nie jest potrzebne dla Osmo Mobile 6. Podczas korzystania z magnetycznego zacisku do telefonu, wystarczy przymocować go mniej więcej na środku telefonu.

   Jakie telefony obsługuje Osmo Mobile 6?

   Osmo Mobile 6 jest kompatybilny z większością smartfonów dostępnych na rynku. Zalecane jest używanie smartfonów o szerokości 67-84 mm, grubości 6,9-10 mm i wadze 170-290 g.
   Pełną listę kompatybilności z aplikacją DJI Mimo można znaleźć na oficjalnej stronie DJI.

   Jak włączyć sterowanie gestami w Osmo Mobile 6? Jakie gesty są obsługiwane?

   Podłącz swój telefon do Osmo Mobile 6, uruchom aplikację DJI Mimo i dotknij ikony sterowania gestami obok przycisku migawki, aby włączyć funkcję. Stuknij ikonę "?", aby wyświetlić instrukcje dotyczące różnych gestów.

   Jak używać ActiveTrack z Osmo Mobile 6?

   Z ActiveTrack można korzystać na trzy sposoby:
   1. Naciśnij raz spust, aby wejść w tryb ActiveTrack.
   2. W widoku aparatu w aplikacji DJI Mimo, skadruj obiekt palcem, aby włączyć ActiveTrack.
   3. W aplikacji DJI Mimo włącz sterowanie gestami i użyj gestów wskazanych ikoną "?", aby rozpocząć śledzenie, zrobić zdjęcie lub nagrać wideo.

   Jak przełączać się między orientacją pionową i poziomą?

   Możesz wykonać jedną z następujących czynności:
   1. Gdy gimbal jest włączony, naciśnij dwukrotnie przycisk przełącznika, aby przełączyć się między dwoma orientacjami.
   2. Możesz również przejść między portretem a krajobrazem, obracając ręcznie oś obrotu.

   Jak przejść do trybu czuwania?

   Gdy gimbal jest włączony, naciśnij trzykrotnie przycisk M, aby wejść w tryb czuwania.
   Po włączeniu trybu czuwania naciśnij dowolny przycisk, aby wyjść z tego trybu.

   Jak używać SpinShot z Osmo Mobile 6?

   Można to zrobić na dwa sposoby:
   1. Przełączyć się na tryb SpinShot za pomocą przycisku M.
   2. Gdy gimbal jest w trybie wideo, zdjęć, slow motion lub Hyperlapse, przejdź do Settings-Gimbal w aplikacji DJI Mimo i włącz SpinShot w trybie Follow. Następnie możesz przesunąć joystick w lewo lub w prawo, aby obracać smartfonem.

   Jak używać niestandardowych szablonów w trybie Story z Osmo Mobile 6?

   Przejdź do trybu Story w widoku z kamery na żywo i wybierz opcję Custom Story.

   Jak używać DynamicZoom?

   Stuknij tryb DynamicZoom na podglądzie z kamery na żywo i zacznij korzystać z tej funkcji, idąc stabilnie do przodu lub do tyłu.

   Jak używać panoramy CloneMe?

   Wybierz CloneMe z Pano, dotknij spustu migawki, a Osmo Mobile 6 automatycznie zrobi zdjęcie co pięć sekund i przesunie gimbal do następnej pozycji. Po zrobieniu trzech zdjęć, automatycznie połączy je w jedno zdjęcie.

   Czy mogę połączyć Osmo Mobile 6 ze smartfonem przez Bluetooth, tak jak w DJI OM 5?

   Tak

   W porównaniu z połączeniem Wi-Fi, jakie są zalety opcji połączenia Bluetooth w Osmo Mobile 6?

   Łączenie się przez Bluetooth jest szybsze niż przez Wi-Fi. Urządzenia korzystające z Bluetooth automatycznie łączą się po sparowaniu. Połączenie przez Bluetooth pozwala również zaoszczędzić energię w porównaniu z siecią Wi-Fi.

   Jak zapomnieć Osmo Mobile 6, który został połączony z moim smartfonem przez Bluetooth?

   1. Zapomnij urządzenie w ustawieniach Bluetooth w telefonie komórkowym.
   2. Naciśnij i przytrzymaj jednocześnie przycisk migawki/nagrywania, przycisk włącznika i spust przez jedną sekundę, aby zapomnieć podłączone urządzenie.

   1. Zapomnij urządzenie w ustawieniach Bluetooth w telefonie komórkowym. 2. Naciśnij i przytrzymaj jednocześnie przycisk migawki/nagrywania, przycisk włącznika i spust przez jedną sekundę, aby zapomnieć podłączone urządzenie.

   1. Zapomnij urządzenie w ustawieniach Bluetooth w telefonie komórkowym.
   2. Naciśnij i przytrzymaj jednocześnie przycisk migawki/nagrywania, przycisk włącznika i spust przez jedną sekundę, aby zapomnieć podłączone urządzenie.

   Czy oprogramowanie sprzętowe Osmo Mobile 6 jest kompatybilne z DJI OM 5?

   21 Ogólne Czy oprogramowanie sprzętowe Osmo Mobile 6 jest kompatybilne z DJI OM 5? Nie. Jednakże, aplikacja DJI Mimo dostarczy poprawną wersję oprogramowania sprzętowego po podłączeniu.

   Jak kontrolować zoom i ostrość za pomocą uchwytu Osmo Mobile 6?

   Wejdź do widoku kamery w aplikacji DJI Mimo.
   1. W trybie domyślnym, przesuń boczne kółko po lewej stronie, aby przybliżyć i oddalić obraz. Jakość obrazu jest zależna od wydajności aparatu w smartfonie.
   2. Naciśnij raz boczne kółko, aby przełączyć się na kontrolę ostrości. Jakość obrazu zależy od parametrów aparatu w smartfonie.

   Ile pozycji uchwytu obsługuje Osmo Mobile 6?

   Istnieją cztery tryby: Upright, Underslung, Side Grip oraz Low Position.

   Czy Osmo Mobile 6 jest wodoodporny?

   Nie

   Co zrobić, jeśli widok kamery jest przechylony po włączeniu Osmo Mobile 6?

   1. Sprawdź, czy punkty wyrównania na zacisku telefonu i gimbalu są dobrze ustawione.
   2. Sprawdź, czy magnetyczny zacisk telefonu jest przymocowany mniej więcej do środka telefonu.
   3. Jeśli problem nadal występuje, przeprowadź autokalibrację gimbala i regulację gimbala w poziomie w aplikacji DJI Mimo.

   Czy podczas mocowania do magnetycznego zacisku telefonu mogę mieć etui na urządzeniu? Tak

   Tak

   Jaka jest maksymalna długość wbudowanego pręta przedłużającego?

   215mm

   Jak używać wbudowanego przedłużacza w Osmo Mobile 6?

   1. Przedłuż go do potrzebnej długości (do 215 mm).
   2. Aby wyregulować kąt, ręcznie obróć czop na szczycie wysuwanego pręta do odpowiedniego kąta w dowolnym miejscu pomiędzy 0-90° (jest to szczególnie przydatne przy fotografowaniu z niskiego kąta).

   Czym różni się ActiveTrack 5.0 Osmo Mobile 6 od ActiveTrack 4.0?

   Czym różni się ActiveTrack 5.0 Osmo Mobile 6 od ActiveTrack 4.0? ActiveTrack 5.0 zapewnia stabilniejsze śledzenie w większych odległościach. Wspiera również przednią kamerę w śledzeniu profilu i obracania się obiektu.

   Jak osiągnąć obrót o większym kącie nachylenia z Osmo Mobile 6?

   Wypróbuj następujące dwa sposoby:
   1. Rozciągnij pręt przedłużający do pewnej długości, dostosuj kąt silnika osi Pan, aby był równoległy do płaszczyzny poziomej, aby uzyskać maksymalny kąt nachylenia.
   2. Przytrzymaj gimbal w pozycji Side Grip i popchnij joystick w górę i w dół w trybie śledzenia gimbala.

   Jak włączyć zasilanie Osmo Mobile 6?

   Można to zrobić na dwa sposoby:
   1. Gdy gimbal jest rozłożony, naciśnij i przytrzymaj przycisk M, aby włączyć lub wyłączyć zasilanie.
   2. Gdy gimbal jest złożony, rozłóż gimbal, a automatycznie włączy się.

   Do czego służą ikony trybów na panelu stanu w Osmo Mobile 6?

   Przedstawia on tryby pracy gimbala. Od lewej do prawej są to: Follow, Tilt Locked, FPV oraz SpinShot.

   Jak wygląda aktualizacja Osmo Mobile 6 w porównaniu do DJI OM 5?

   Wygląd:
   W Osmo Mobile 6 dodano panel statusu, dzięki któremu można wygodniej podejrzeć aktualny tryb pracy gimbala.
   Osmo Mobile 6 dodaje blokadę osi, aby zabezpieczyć gimbal do wygodnego przechowywania.
   Osmo Mobile 6 dodaje boczne koło do sterowania zoomem i ostrością.
   Joystick w Osmo Mobile 6 został unowocześniony, aby zapewnić lepsze wrażenia z obsługi.
   Funkcje:
   Osmo Mobile 6 dodaje funkcję wykrywania wyrównania magnetycznego. Gdy punkty nie są wyrównane, aby wskazać prawidłowe mocowanie magnetycznego zacisku telefonu do gimbala, wskaźnik systemu na panelu stanu miga na czerwono.
   Osmo Mobile 6 zapewnia ulepszony ActiveTrack dla bardziej stabilnego śledzenia na większych odległościach. Obsługuje również przednią kamerę, aby śledzić profil i obrót obiektu.
   Osmo Mobile 6 obsługuje szybkie uruchamianie dla bardziej efektywnego użytkowania.
   Przycisk M w Osmo Mobile 6 może przełączać się między trybami gimbala.
   Osmo Mobile 6 posiada unowocześniony magnetyczny zacisk na telefon dla pewniejszego mocowania dużych telefonów.

   Czy mogę używać ActiveTrack 5.0, timelapse i panoramy w trybie portretowym?

   Tak

   Czy ActiveTrack 5.0 jest równie skuteczny podczas fotografowania przednim i tylnym aparatem?

   Przednie i tylne kamery radzą sobie podobnie pod względem śledzenia, a obie obsługują śledzenie profilu i obracania się obiektu.

   Czy ActiveTrack 5.0 może śledzić zwierzęta domowe i dzieci? Jaka jest jego niezawodność?

   Tak. Jednak precyzja może się różnić w zależności od smartfona i lepiej sprawdza się podczas śledzenia pojedynczego dziecka (od 0 do 6 lat) lub zwierzęcia domowego.

   Jakie są różnice pomiędzy Timelapse, Motionlapse i Hyperlapse? W jakich scenariuszach mogę ich używać, odpowiednio?

   1. Timelapse nadaje się do zamontowania gimbala na statywie lub podstawie w celu zarejestrowania upływu czasu w ustalonej scenerii.
   2. Motionlapse pozwala użytkownikom nagrywać ruchome wideo timelapse z różnych kątów z ustawionymi pozycjami kamery.
   3. Hyperlapse pozwala użytkownikom nagrywać wszystko, co mija, gdy trzymają gimbal w ręku i chodzą. ActiveTrack 5.0 zapewnia więcej opcji dla elastycznego fotografowania.

   Czy mogę ustawić parametry kamery w aplikacji DJI Mimo?

   1. iPhone: W przypadku iPhone'ów dotknij ikony aparatu, aby dostosować ISO, czas otwarcia migawki (S) i kompensację ekspozycji (EV) oraz zmienić balans bieli w ustawieniach po wyłączeniu trybu automatycznego.
   2. Android: Możesz dostosować balans bieli (AWB) w ustawieniu "...", ale nie możesz ręcznie dostosować ISO i czasu otwarcia migawki (S).
   Proszę odwiedzić oficjalną stronę DJI, aby uzyskać pełną listę kompatybilności.

   Czy mogę ustawić prędkość zoomu w aplikacji DJI Mimo?

   Tak

   Czy mogę ustawić prędkość joysticka w aplikacji DJI Mimo?

   Tak. Istnieją opcje Fast, Medium i Slow.

   Czy mogę ustawić rozdzielczość wideo w aplikacji DJI Mimo?

   Tak. Jednak regulowany zakres zależy od otwartości API Twojego telefonu.
   Aby uzyskać więcej szczegółów, odwiedź oficjalną stronę DJI, aby uzyskać pełną listę kompatybilności.

   Czy zmiana rozdzielczości wideo w aplikacji DJI Mimo wpłynie bezpośrednio na rozdzielczość wideo w domyślnej funkcji aparatu w moim telefonie lub innych aplikacjach?

   Nie

   Czy podczas nagrywania aplikacja DJI Mimo pokazuje, ile miejsca na dysku wideo pozostało na moim telefonie?

   Nie

   Czy podczas nagrywania aplikacja DJI Mimo pokazuje, ile miejsca na dysku wideo pozostało na moim telefonie?

   Nie

   Czy mogę nagrywać filmy w zwolnionym tempie w aplikacji DJI Mimo?

   Na iPhonie tak; w przypadku smartfonów innych systemów zależy to od otwartości API telefonu.
   Po więcej szczegółów zapraszamy na oficjalną stronę DJI, gdzie znajduje się pełna lista kompatybilności.

   Dlaczego synteza filmów DynamicZoom trwa tak długo?

   Algorytmy stabilizacji i powiększania wymagają pewnej ilości czasu na obliczenia.

   Czy mogę uzyskać ręczny pomiar, ostrość i zoom podczas kręcenia filmów motionlapse? Motionlapse nie obsługuje ręcznego zoomu, ale można dostosować inne ogólne parametry.

   Motionlapse nie obsługuje ręcznego zoomu, ale można dostosować inne ogólne parametry.

   le pozycji kamery mogę ustawić dla Motionlapse?

   2-4 pozycje

   Czy mogę zachować oryginalne zdjęcia podczas wykonywania panoramy?

   Tak. Funkcję zapisywania niezespolonych zdjęć pano można włączyć w ustawieniach aparatu w trybie Pano.

   Czy mogę używać efektów Glamour zarówno do zdjęć jak i do wideo?

   Tak. Efekty Glamour są obsługiwane przy wykonywaniu zdjęć (pojedynczych i czasowych) oraz filmów wideo o popularnych specyfikacjach. Niektóre smartfony obsługują nagrywanie filmów 1080p lub 720p z włączonymi efektami Glamour.
   Aby uzyskać więcej szczegółów, odwiedź oficjalną stronę DJI, aby uzyskać pełną listę kompatybilności.

   Czy efekty Glamour można włączyć zarówno dla przedniej, jak i tylnej kamery?

   Tak

   Czy mogę prowadzić livestream za pomocą aplikacji DJI Mimo?

   Nie

   Czy mogę używać zewnętrznego mikrofonu podłączonego do smartfona podczas nagrywania za pomocą aplikacji DJI Mimo? Tak

   Tak

   W przypadku urządzeń wieloobiektywowych, z którego obiektywu korzysta aplikacja DJI Mimo?

   iPhony: aplikacja DJI Mimo obsługuje wszystkie obiektywy na urządzeniach iPhone. Możesz wybrać obiektyw, którego potrzebujesz.
   Android: W przypadku urządzeń z systemem Android, zależy to od otwartości API twojego telefonu. Ogólnie rzecz biorąc, obsługuje aparat główny i kamery ultraszerokokątne na większości smartfonów.

   Ile trybów panoramy obsługuje Osmo Mobile 6? Jakie są różnice?

   Do wyboru są trzy różne panoramy, wszystkie obsługują zdjęcia krajobrazowe i portretowe:
   1. 3×3: panorama 3×3 automatycznie wykonuje i łączy ze sobą dziewięć zdjęć;
   2. 240°: panorama 240° automatycznie wykonuje i łączy siedem zdjęć;
   3. CloneMe: panorama CloneMe automatycznie wykonuje i łączy trzy zdjęcia.

   Gdzie zapisywane są zdjęcia i filmy nakręcone za pomocą Osmo Mobile 6 odpowiednio na telefonach z systemem iOS i Android?

   iOS: telefony z systemem iOS zapisują zdjęcia i filmy do albumu.
   Android: Telefony z systemem Android zapisują zdjęcia i filmy do wbudowanej pamięci masowej lub na zewnętrznej karcie pamięci.

   Jak używać ShotGuides z Osmo Mobile 6?

   Istnieją dwa sposoby na włączenie funkcji ShotGuides:
   1. Uruchom aplikację DJI Mimo, wybierz tryb wideo i skieruj kamerę w stronę obiektu lub sceny. Osmo Mobile 6 automatycznie rozpozna zawartość w kadrze i dostarczy odpowiednie wskazówki dotyczące fotografowania. Stuknij, aby przełączyć się na ShotGuides.
   2. Uruchom aplikację DJI Mimo i stuknij ikonę ShotGuides.

   Które smartfony obsługują automatyczne wyskakiwanie aplikacji DJI Mimo dla Quick Launch?

   Urządzenia iPhone na liście kompatybilności. Zapraszamy na oficjalną stronę DJI w celu zapoznania się z pełną listą kompatybilności.

   Dlaczego aplikacja DJI Mimo nie pojawia się automatycznie na moim iPhonie?

   1. Przy pierwszym użyciu należy najpierw sparować urządzenia.
   2. Sprawdź, czy telefon został zaktualizowany do najnowszego systemu.
   3. Włącz funkcję Quick Launch w aplikacji DJI Mimo i postępuj zgodnie z instrukcjami, aby zakończyć autoryzację powiadomienia

   Jakie są wymagania wobec systemów na smartfony?

   Android 8 lub nowszy, albo iOS 12 lub nowszy.

   Co to jest LightCut?

   LightCut to aplikacja do edycji wideo polecana przez DJI. Zapewnia intuicyjne funkcje fotografowania i edycji dla użytkowników DJI, w tym opartą na sztucznej inteligencji edycję jednym dotknięciem, zróżnicowane ekskluzywne szablony wideo, inspirujące kreatywne samouczki i wiele innych zasobów, dzięki którym możesz edytować i generować filmy bez wysiłku, gdziekolwiek jesteś. Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej: www.dji.com/lightcut

   Jak pobrać LightCut?

   Możesz pobrać aplikację LightCut w głównych sklepach z aplikacjami lub ze strony Downloads na oficjalnej stronie DJI: przewiń do dołu - Download Center - Top Downloads. Kliknij, aby pobrać: https://www.dji.com/downloads/djiapp/lightcut

   Jak połączyć LightCut z Osmo Mobile 6?

   1. Włącz Bluetooth w swoim smartfonie.
   2. Uruchom LightCut, dotknij ikony połączenia urządzenia na górze.

   Jakie funkcje są obsługiwane, gdy Osmo Mobile 6 jest podłączony do LightCut?

   LightCut obsługuje szablony fotografowania w wielu scenariach, takich jak różne sporty, kemping, wizyta na plaży, życie w mieście, rodzina i inne. Rozbija kreatywne scenerie i zapewnia obszerne wskazówki, abyś mógł bez wysiłku tworzyć imponujące filmy. Przy połączeniu z urządzeniami Osmo Mobile obsługuje również ActiveTrack, stabilizację i efekty Glamour.

   Po nagraniu filmów, jak efektywnie generować i edytować klipy za pomocą LightCut?

   Uruchom aplikację LightCut, wejdź w funkcję One-Tap Edit i wybierz oryginalne klipy, które zrobiłeś. One-Tap Edit automatycznie poleca szablony zgodnie z Twoimi klipami, od natury do zakupów, w domu lub na posiłku, bawiąc się ze zwierzętami domowymi, idąc na festiwale i więcej. A następnie inteligentnie wybiera wspaniałe klipy, aby wygenerować wideo bez twojej ręcznej edycji.
   W międzyczasie możesz również przełączyć się na wiele innych szablonów, zmienić klipy lub wybrać muzykę, filtry, tekst i naklejki. Bezproblemowa edycja pozwala od razu udostępnić swoje dzieło.

   Jak zapomnieć Osmo Mobile 6, który został podłączony do LightCut?

   iOS: Uruchom LightCut, wyświetl podłączone urządzenia w Moim urządzeniu. Przesuń całą informację o urządzeniu w lewo, aby ją usunąć.
   Android: Uruchom LightCut, przeglądaj podłączone urządzenia w Moim urządzeniu. Naciśnij i przytrzymaj informacje o urządzeniu, a następnie je usuń.

   Czy mogę aktywować i aktualizować gimbal w LightCut?

   Nie. Proszę pobrać aplikację DJI Mimo dla aktywacji gimbala i aktualizacji oprogramowania sprzętowego.

   Gdzie zapisywane są zdjęcia i filmy nakręcone za pomocą Osmo Mobile 6 odpowiednio na telefonach z systemem iOS i Android?

   iOS: systemy iOS będą zapisywać zdjęcia i filmy do albumu.
   Android: Urządzenia z systemem Android zapisują zdjęcia i filmy we wbudowanej pamięci masowej lub na karcie pamięci.

   Czy mogę wymienić akumulator w Osmo Mobile 6?

   Nie

   Jak mogę naładować Osmo Mobile 6? Jakie są specyfikacje ładowania dla niego?

   Osmo Mobile 6 możesz ładować za pomocą dołączonego kabla zasilającego przez port ładowania USB typu-C znajdujący się po prawej stronie uchwytu. Zalecany prąd ładowania to 5V (2A).

   Czy mogę ładować inne urządzenia za pomocą Osmo Mobile 6?

   Nie

   Czy muszę aktywować akumulator Osmo Mobile 6 przed użyciem?

   Nie.

   Czy Osmo Mobile 6 może być ładowany podczas użytkowania?

   Tak.

   Jeśli w pobliżu znajduje się wiele gimbali Osmo Mobile 6, skąd mam wiedzieć, że połączyłem się z moim?

   Do każdego gimbala dołączona jest naklejka z kodem identyfikacyjnym. Możesz wybrać gimbal po nazwie urządzenia w aplikacji DJI Mimo. Możesz również zmienić nazwę urządzenia w aplikacji.

   Jak połączyć Osmo Mobile 6 z innym smartfonem?

   Możesz wykonać jedną z następujących czynności:
   1. Rozłączyć połączenie Bluetooth z obecnym smartfonem, wyłączyć Bluetooth w smartfonie i sparować Osmo Mobile 6 z innym smartfonem.
   2. Gdy Osmo Mobile 6 jest włączony, naciśnij przycisk migawki/nagrywania, przycisk przełączania i spust jednocześnie przez jedną sekundę, aby wyczyścić istniejące połączenie, a następnie połącz Osmo Mobile 6 z innym telefonem.

   Co należy zrobić, gdy Osmo Mobile 6 jest podłączony do telefonu, ale nie działa?

   1. Zrestartuj Osmo Mobile 6.
   2. Uruchom ponownie aplikację DJI Mimo.
   3. Wyczyść poprzednie połączenie w ustawieniach Bluetooth smartfona. Wyłącz, a następnie włącz Bluetooth smartfona.
   * Jeśli powyższe operacje nadal nie mogą rozwiązać problemu, możesz bezpośrednio połączyć się z Bluetooth w aplikacji DJI Mimo zamiast parować urządzenie na stronie Bluetooth smartfona.

   Jaki jest rozmiar otworu montażowego na dole gimbala?

   Otwór montażowy na dole Osmo Mobile 6 to standardowy port 1/4"-20 UNC, który jest kompatybilny z większością statywów.

   Czy Osmo Mobile 6 może być używany normalnie z zewnętrznym obiektywem dołączonym do smartfona?

   Tak. Jednak zewnętrzne obiektywy mogą wpływać na równowagę gimbala. Duże, ciężkie obiektywy nie są zalecane. Proszę upewnić się, że łączna waga obiektywu i telefonu jest mniejsza niż 290 gramów

   Czy Osmo Mobile 6 może współpracować ze statywem DJI OM 5?

   Tak

   DODAJ OPINIĘ O PRODUKCIE

   Podziel się swoją opinią z innymi kupującymi. Zaloguj się lub zarejestruj