DJI Pocket 2

Kod produktu: 024405  
 | 

Wariant:

Polecamy:

1 799 PLN

Korzystaj ze swojego sprzętu swobodnie i bez obaw o uszkodzenie

DJI Care Refresh umożliwia wymianę sprzętu np. po upadku, zalaniu czy kolizji.

Kod DJI Care Refresh - DJI Pocket 2

Zobacz produkt

ZAMKNIJ

KORZYSTAJ ZE SPRZĘTU BEZ OBAW

Wymiana produktu w przypadku
uszkodzenia lub zalania*

Kolizja, upadek czy zalanie to nie problem. Gdy masz aktywowany DJI Care Refresh, za niewielką opłatą możesz wymienić produkt, jeśli ulegnie uszkodzeniu, na zupełnie sprawną jednostkę.*

Kod DJI Care Refresh - DJI Pocket 2

129 PLN

   INFORMACJA

   Produkt dostępny w regularnej sprzedaży.

   Dostępna jest także wersja Creator Combo.

   Potrzebujesz pomocy w zakupach?
   Zadzwoń do nas! 734 734 920

   DJI Pocket 2 Osmo Pocket 2
   DJI Osmo Pocket 2

   DJI Pocket 2 to niewielka, mieszcząca się w kieszeni kamera, która umożliwi Ci nagrywanie niezapomnianych chwil jedną ręką. Wyposażony w 3-osiową stabilizację DJI Pocket 2 zapewnia nagrywanie płynnych fantastycznych filmów. Ciesz się magią w zasięgu ręki.

   Kamera z gimbalem
   Kompaktowa kamerka

   Kieszonkowy
   rozmiar

   Stabilizacja obraz DJI

   3-osiowa
   stabilizacja kamery

   ActiveTrack 3.0 Pocket 2

   ActiveTrack 3.0
    

   Edytor AI

   Edytor AI
    

   Doskonała jakość obrazu

   Doskonała
   jakość obrazu

   DJI Matrix Stereo

   DJI Matrix
   Stereo

   Kieszonkowy rozmiar

   Mała kamera, wielkie chwile

   DJI Pocket 2 idealnie mieści się w dłoni, torbie czy kieszeni, możesz więc zabrać go ze sobą wszędzie, gdzie tylko tego zapragniesz. Przed rozpoczęciem podróży lub w jej trakcie, gdy tylko coś interesującego zwróci Twoją uwagę, DJI Pocket 2 jest gotowy, aby wszystko uchwycić. Dodatkowo urządzenie umożliwia streamowanie na żywo przez aplikacje takie jak Facebook, czy YouTube.

   DJI Pocket 2 obsługa

   Szybkie ujęcie

   Nagrania jedną ręką

   Dorównaj prędkości życia rozpoczynając filmowanie i fotografowanie w mgnieniu oka. Efekty Glamour umożliwiają Ci tworzenie i udostępnianie fantastycznych selfie, a dzięki 93° kątowi widzenia, DJI Pocket 2 zyskuje większa eleastyczność i pozwala perfekcyjnie komponować ujęcia do mediów społecznościowych. Story Mode wykorzystuje szablony muzyczne i wideo, aby umożliwić Ci tworzenie ekscytujących minifilmów w zaledwie kilku ruchach. Natomiast jeśli nie interesuje Cię montaż? Edytor AI automatycznie połączy Twoje klipy z wykorzystaniem przejść i muzyki, aby stworzyć filmy warte udostępnienia.

   DJI Osmo Pocket 2 nagranie jedną ręką

   Efekty Glamour umożliwiają Ci tworzenie i udostępnianie fantastycznych selfie, a dzięki 93° kątowi widzenia, DJI Pocket 2 zyskuje większą elastyczność i pozwala perfekcyjnie komponować ujęcia do mediów społecznościowych.

   Uchwyć niesamowite zdjęcia gór dzięki panoramie 180°, lub stwórz fotografię wszystkich swoich przyjaciół w selfie grupowym dzięki panoramie 3x3. Nie uwierzysz, jak duże ujęcie może wykonać tak mała kamera.

   Nieważne jak się poruszasz - DJI Pocket 2 zatrzyma Ciebie i Twoich przyjaciół w środku kadru, dzięki inteligentnemu trybowi ActiveTrack 3.0.

   Timelapse pozwoli Ci zmieniać godziny w sekundy, a Motionlapse upłynni dodatkowo ruch kamery. Hyperlapse wykorzystuje EIS, abyś mógł utrzymać stabilne ujęcie w czasie wędrówki przez czas (EIS jest dostępny tylko dla hyperlapse i aktywuje się automatycznie).

   Story Mode wykorzystuje szablony muzyczne i wideo, aby umożliwić Ci tworzenie ekscytujących minifilmów w zaledwie kilku ruchach.

   Nie interesuje Cię montaż? Edytor AI automatycznie połączy Twoje klipy z wykorzystaniem przejść i muzyki, aby stworzyć filmy warte udostępnienia.

   Zaawansowana 3-osiowa stabilizacja

   Pełna stabilizacja

   Jaki jest sekret DJI Pocket 2? 3-osiowy gimbal stabilizuje kamerę, co zapewnia płynne ruchy. Ta technologia doskonale nadaje się również do tworzenia zdjęć z długim czasem ekspozycji, dzięki czemu zyskasz nowe pole do popisu swoją kreatywnością.

   pełna stabilizacja obrazu

   Jakość obrazu

   Jakość obrazu, którą pokochasz

   Wyposażyliśmy DJI Pocket 2 w bogate możliwości nagrywania i fotografowania, dzięki którym stworzysz treści warte udostępnienia i sprawisz, że ulotne chwile będą trwać wiecznie.

   Pocket 2 Matryca 1/17
   Zdjęcia 64MP Pocket
   4K/60FPS wideo
   Hybrid AF 2.02

   Hybrid AF 2.0 łączy autofokus z wykrywaniem kontrastu i wykrywaniem fazy, umożliwiając kamerze szybsze i bardziej efektywne utrzymanie fokusa.

   HDR Wideo

   Szczęśliwe życie jest pełne kolorów, a więc uchwyć i pokaż je wszystkie. DJI Pocket 2 posiada możliwość nagrywania wideo w jakości HDR. Rozdziela poziomy ekspozycji i dzieli obraz na warstwy, w efekcie czego materiał jest tak bogaty w szczegóły, jak prawdziwe życie.

   Zoom 8x

   Jeśli zależy Ci na niesamowitym bogactwie detali, DJI Pocket 2 okaże się do tego stworzony. Podczas wykonywania zdjęć 64 MP, stabilizowana kamera daje ostry obraz nawet w 8-krotnym przybliżeniu.

   Kieszonkowa kamera

   Audio

   Niewiarygodne wideo, immersyjny dźwięk

   Technologia DJI Matrix Stereo nagrywa audio tak bogate w szczegóły, że umożliwia przeżywanie sfilmowanych scen na nowo. 4 wbudowane mikrofony zapewniają naturalne, przestrzenne brzmienie. Jeszcze lepsze efekty gwarantują specjalne tryby. SoundTrack i Audio Zoom dostosowują kierunek wzmocnienia dźwięku do miejsca, w które skierujesz kamerę, dzięki czemu filmowane obiekty stają się doskonale słyszalne. Dźwięk kierunkowy pozwala nagrywać przy wykorzystaniu 3 odrębnych wzorów, aby jak najlepiej dopasować audio do danej sceny.

   Nagrywanie Stereo

   4 mikrofony na uchwycie zapewniają znakomity dźwięk przestrzenny, umożliwiając Ci doświadczenie prawdziwej magii.

   Efekty nagrywania dźwięku stereo są najlepiej słyszalne, kiedy używasz słuchawek.

   SoundTrack

   Pocket 2 dostosowuje kierunek wzmocnienia dźwięku do miejsca, w które skierujesz kamerę, dzięki czemu nagrywany obiekt jest doskonale słyszalny.

   Audio Zoom

   Gdy wykonujesz zbliżenie wideo, audio robi to samo, tworząc bardziej dynamiczny soundtrack.

   Kierunkowy dźwięk

   Pocket 2 pozwala Ci nagrywać audio przy wykorzystaniu 3 odrębnych wzorów, aby jak najlepiej dopasować dźwięk do danej sceny.

   Dodatkowe akcesoria

   wchodzące w skład zestawu Pro Combo

   Dodatkowe akcesoria

   możliwość dokupienia osobno

   Akcesoria Osmo Pocket

   kompatybilne z DJI Pocket 2

   DODAJ OPINIĘ O PRODUKCIE

   Podziel się swoją opinią z innymi kupującymi. Zaloguj się lub zarejestruj