DJI Pocket 2

Kod produktu: 024405  
 | 

Wariant:

Polecamy:

1 929 PLN

Korzystaj ze swojego sprzętu swobodnie i bez obaw o uszkodzenie

DJI Care Refresh umożliwia wymianę sprzętu np. po upadku, zalaniu czy kolizji.

Kod DJI Care Refresh - DJI Pocket 2

Zobacz produkt

ZAMKNIJ

KORZYSTAJ ZE SPRZĘTU BEZ OBAW

Wymiana produktu w przypadku
uszkodzenia lub zalania*

Kolizja, upadek czy zalanie to nie problem. Gdy masz aktywowany DJI Care Refresh, za niewielką opłatą możesz wymienić produkt, jeśli ulegnie uszkodzeniu, na zupełnie sprawną jednostkę.*

Kod DJI Care Refresh - DJI Pocket 2

149 PLN

   INFORMACJA

   Dostępna jest także wersja Creator Combo.

   Potrzebujesz pomocy w zakupach?
   Zadzwoń do nas! 734 734 920

   DJI Pocket 2 Osmo Pocket 2
   DJI Osmo Pocket 2

   DJI Pocket 2 to niewielka, mieszcząca się w kieszeni kamera, która umożliwi Ci nagrywanie niezapomnianych chwil jedną ręką. Wyposażony w 3-osiową stabilizację DJI Pocket 2 zapewnia nagrywanie płynnych fantastycznych filmów. Ciesz się magią w zasięgu ręki.

   Kamera z gimbalem
   Kompaktowa kamerka

   Kieszonkowy
   rozmiar

   Stabilizacja obraz DJI

   3-osiowa
   stabilizacja kamery

   ActiveTrack 3.0 Pocket 2

   ActiveTrack 3.0
    

   Edytor AI

   Edytor AI
    

   Doskonała jakość obrazu

   Doskonała
   jakość obrazu

   DJI Matrix Stereo

   DJI Matrix
   Stereo

   Kieszonkowy rozmiar

   Mała kamera, wielkie chwile

   DJI Pocket 2 idealnie mieści się w dłoni, torbie czy kieszeni, możesz więc zabrać go ze sobą wszędzie, gdzie tylko tego zapragniesz. Przed rozpoczęciem podróży lub w jej trakcie, gdy tylko coś interesującego zwróci Twoją uwagę, DJI Pocket 2 jest gotowy, aby wszystko uchwycić. Dodatkowo urządzenie umożliwia streamowanie na żywo przez aplikacje takie jak Facebook, czy YouTube.

   DJI Pocket 2 obsługa

   Szybkie ujęcie

   Nagrania jedną ręką

   Dorównaj prędkości życia rozpoczynając filmowanie i fotografowanie w mgnieniu oka. Efekty Glamour umożliwiają Ci tworzenie i udostępnianie fantastycznych selfie, a dzięki 93° kątowi widzenia, DJI Pocket 2 zyskuje większa eleastyczność i pozwala perfekcyjnie komponować ujęcia do mediów społecznościowych. Story Mode wykorzystuje szablony muzyczne i wideo, aby umożliwić Ci tworzenie ekscytujących minifilmów w zaledwie kilku ruchach. Natomiast jeśli nie interesuje Cię montaż? Edytor AI automatycznie połączy Twoje klipy z wykorzystaniem przejść i muzyki, aby stworzyć filmy warte udostępnienia.

   DJI Osmo Pocket 2 nagranie jedną ręką

   Efekty Glamour umożliwiają Ci tworzenie i udostępnianie fantastycznych selfie, a dzięki 93° kątowi widzenia, DJI Pocket 2 zyskuje większą elastyczność i pozwala perfekcyjnie komponować ujęcia do mediów społecznościowych.

   Uchwyć niesamowite zdjęcia gór dzięki panoramie 180°, lub stwórz fotografię wszystkich swoich przyjaciół w selfie grupowym dzięki panoramie 3x3. Nie uwierzysz, jak duże ujęcie może wykonać tak mała kamera.

   Nieważne jak się poruszasz - DJI Pocket 2 zatrzyma Ciebie i Twoich przyjaciół w środku kadru, dzięki inteligentnemu trybowi ActiveTrack 3.0.

   Timelapse pozwoli Ci zmieniać godziny w sekundy, a Motionlapse upłynni dodatkowo ruch kamery. Hyperlapse wykorzystuje EIS, abyś mógł utrzymać stabilne ujęcie w czasie wędrówki przez czas (EIS jest dostępny tylko dla hyperlapse i aktywuje się automatycznie).

   Story Mode wykorzystuje szablony muzyczne i wideo, aby umożliwić Ci tworzenie ekscytujących minifilmów w zaledwie kilku ruchach.

   Nie interesuje Cię montaż? Edytor AI automatycznie połączy Twoje klipy z wykorzystaniem przejść i muzyki, aby stworzyć filmy warte udostępnienia.

   Zaawansowana 3-osiowa stabilizacja

   Pełna stabilizacja

   Jaki jest sekret DJI Pocket 2? 3-osiowy gimbal stabilizuje kamerę, co zapewnia płynne ruchy. Ta technologia doskonale nadaje się również do tworzenia zdjęć z długim czasem ekspozycji, dzięki czemu zyskasz nowe pole do popisu swoją kreatywnością.

   pełna stabilizacja obrazu

   Jakość obrazu

   Jakość obrazu, którą pokochasz

   Wyposażyliśmy DJI Pocket 2 w bogate możliwości nagrywania i fotografowania, dzięki którym stworzysz treści warte udostępnienia i sprawisz, że ulotne chwile będą trwać wiecznie.

   Pocket 2 Matryca 1/17
   Zdjęcia 64MP Pocket
   4K/60FPS wideo
   Hybrid AF 2.02

   Hybrid AF 2.0 łączy autofokus z wykrywaniem kontrastu i wykrywaniem fazy, umożliwiając kamerze szybsze i bardziej efektywne utrzymanie fokusa.

   HDR Wideo

   Szczęśliwe życie jest pełne kolorów, a więc uchwyć i pokaż je wszystkie. DJI Pocket 2 posiada możliwość nagrywania wideo w jakości HDR. Rozdziela poziomy ekspozycji i dzieli obraz na warstwy, w efekcie czego materiał jest tak bogaty w szczegóły, jak prawdziwe życie.

   Zoom 8x

   Jeśli zależy Ci na niesamowitym bogactwie detali, DJI Pocket 2 okaże się do tego stworzony. Podczas wykonywania zdjęć 64 MP, stabilizowana kamera daje ostry obraz nawet w 8-krotnym przybliżeniu.

   Kieszonkowa kamera

   Audio

   Niewiarygodne wideo, immersyjny dźwięk

   Technologia DJI Matrix Stereo nagrywa audio tak bogate w szczegóły, że umożliwia przeżywanie sfilmowanych scen na nowo. 4 wbudowane mikrofony zapewniają naturalne, przestrzenne brzmienie. Jeszcze lepsze efekty gwarantują specjalne tryby. SoundTrack i Audio Zoom dostosowują kierunek wzmocnienia dźwięku do miejsca, w które skierujesz kamerę, dzięki czemu filmowane obiekty stają się doskonale słyszalne. Dźwięk kierunkowy pozwala nagrywać przy wykorzystaniu 3 odrębnych wzorów, aby jak najlepiej dopasować audio do danej sceny.

   Nagrywanie Stereo

   4 mikrofony na uchwycie zapewniają znakomity dźwięk przestrzenny, umożliwiając Ci doświadczenie prawdziwej magii.

   Efekty nagrywania dźwięku stereo są najlepiej słyszalne, kiedy używasz słuchawek.

   SoundTrack

   Pocket 2 dostosowuje kierunek wzmocnienia dźwięku do miejsca, w które skierujesz kamerę, dzięki czemu nagrywany obiekt jest doskonale słyszalny.

   Audio Zoom

   Gdy wykonujesz zbliżenie wideo, audio robi to samo, tworząc bardziej dynamiczny soundtrack.

   Kierunkowy dźwięk

   Pocket 2 pozwala Ci nagrywać audio przy wykorzystaniu 3 odrębnych wzorów, aby jak najlepiej dopasować dźwięk do danej sceny.

   Dodatkowe akcesoria

   wchodzące w skład zestawu Pro Combo

   Dodatkowe akcesoria

   możliwość dokupienia osobno

   Akcesoria Osmo Pocket

   kompatybilne z DJI Pocket 2

   Często zadawane pytania

   Ogólne

   Jakie są różnice między DJI Pocket 2 a Osmo Pocket?

   DJI Pocket 2 jest znaczącym krokiem do przodu w stosunku do Osmo Pocket. Główne aktualizacje dotyczą:

   1. Kamera została znacząco ulepszona, posiada szerszy kąt widzenia, oraz lepszą jakość, widoczną przy nagrywaniu widoków oraz portretów.
   2. DJI Pocket 2 posiada cztery mikrofony, nowy system DJI Matrix Stereo wspiera nagrywanie stereo, funkcję SoundTrack, redukcję szumu wiatru i więcej możliwości, które poprawiają immersję Twoich nagrań.
   3. Inteligentne funkcje, jak edytor AI, który umożliwia łatwą i szybką edycję wideo (nawet automatyczną).
   4. Jako rozwiązanie kieszonkowe, DJI Pocket 2 posiada szeroką gamę akcesoriów, jak mocowanie Do-It-All, mikrofon bezprzewodowy, micro Tripod, mały joystick. Vlogowanie nigdy nie było łatwiejsze.

   Jakie są różnice między DJI Pocket 2 i DJI Pocket 2 Creator Combo?

   DJI Pocket 2 jest w zestawie z małym joystickiem oraz mocowaniem tripod. DJI Pocket 2 Creator Combo dodaje takie akcesoria, jak uchwyt Do-It-All, bezprzewodowy mikrofon, nakładka szerokokątna na obiektyw oraz mały tripod, joystick i więcej.

   Jak mogę aktywować DJI Pocket 2?

   1. Ściągnij aplikację DJI Mimo, zaloguj się na swoje konto DJI.
   2. Zdejmij osłonę uniwersalnego portu, podłącz DJI Pocket 2 do swojego telefonu za pomocą odpowiedniego adaptera, naciśnij i przytrzymaj przycisk zasilania lub przycisk Fn aby włączyć urządzenie..
   3. Powiadomienie o potrzebie aktywacji pojawi się automatycznie w aplikacji DJI Mimo.

   Podążaj za instrukcjami wyświetlającymi się w aplikacji.

   Jaki jest minimalna odległość złapania ostrości przez DJI Pocket 2?

   10 cm dla zdjęć, 20 cm dla filmów

   Jakie inteligentnie funkcje nagrywania posiada DJI Pocket 2, bez podłączenia do DJI Mimo?

   Pojedyncze zdjęcie, Panorama, Timelapse, MotionLapse, Hyperlapse, zwolnione tempo (1080p w klatkarzu 120/240 kl/s), wideo HDR (w wersji oprogramowania 1.1 lub wyższej.)

   Czy DJI Pocket 2 wspiera efekt Glamour na zdjęciach oraz wideo?

   Tak. Można włączyć tę funkcję w DJI Pocket 2, zarówno bez aplikacji jak i w aplikacji Mimo (korzystając z aplikacji, dostępna jest większa liczba ustawień).

   Jak mogę używać funkcji AcitveTrack oraz FaceTrack?

   Tworząc zdjęcia, filmy, filmy w zwolnionym tempie, ActiveTrack oraz FaceTrack mogą zostać aktywowane w poniższy sposób:
   Na ekranie dotykowym naciśnij dwa razy na obiekt, za którym chcesz żeby kamera podążała, aby włączyć tryb ActiveTrack. Przejdź w tryb Selfie, a tryb FaceTrack włączy się automatycznie.

   Przez aplikację DJI Mimo: Przeciągnij ramkę wokół obiektu, za którym chcesz żeby kamera podążała, aby włączyć tryb ActiveTrack.
   Naciśnij przycisk funkcji lub przejdź do aplikacji, aby wyłączyć ActiveTrack

   Uwaga: ActiveTrack nie jest dostępny w trybach FPV, nagrywania 4K60 kl/s, nagrywania 4K 48/50/60 kl/s i jednoczesnego podłączenia bezprzewodowego do DJI Mimo, wideo HQ 4K/30 kl/s oraz nagrywając w zwolnionym tempie.

   Jak mogę się przełączyć między trybem portretowym (portrait) a podwieszanym (underslug)?

   Metoda 1:

   Obróć DJI Pocket 2 w lewo lub prawo o 90°, aż przejdzie w tryb Portretowy.

   Metoda 2:

   Obróć DJI Pocket 2 o 180 stopni w dowolną stronę w dół, aby przejść w tryb podwieszany (Underslug).   * Ta funkcja nie działa w trybie FPV.

   Czy mogę przeglądać zdjęcia panoramiczne bezpośrednio w DJI Pocket 2?

   Tak, ale tylko wyświetlane jako miniatura. Aby zobaczyć pełną wersję, włącz aplikacje DJI Mimo.

   Jak mogę zobaczyć zdjęcia i filmy, które zostały zrobione?

   1. Przez DJI Pocket 2: Przesuń palcem po ekranie dotykowym w prawo, aby zobaczyć galerię zdjęć i filmów
   2. Przez aplikację Mimo: Kiedy DJI Pocket 2 jest podłączony do telefonu, otwórz zakładkę playback.

   Czy mogę kontrolować głośność dźwięku nagrywania DJI Pocket 2?

   Tak, w nagrywaniu wideo włącz tryb Pro - możesz tam dostosować poziom głośności nagrywanego dźwięku: Automatyczny, niski, średni lub wysoki.

   Jakie ustawienia mogą zostać dostosowane w trybie Pro?

   Dla zdjęć: ekspozycja, balans bieli, format (JPEG,RAW), ustawienia ostrości (pojedynczy focus/ciągły focus)

   Dla wideo: ekspozycja, balans bieli, kolor (normal, D-Cinelike), ostrość (pojedynczy, ciągły focus), kanały audio (mono, stereo), głośność nagrywanego dźwięku,

   W trybie Timelapse: ekspozycja, balans bieli, format (wideo, wideo + JPEG, wideo+RAW), klatkarz (24/25/30 kl/s), ostrość (pojedynczy, ciągły focus)

   Czym jest D-Cinelike w Pocket 2?

   D-Cinelike jest trybem kolorystycznym, dzięki któremu wyciągniemy więcej szczegółów z cieni, oferuje najwyższą jakość bez gradingu. Jest tym samym profilem jak Cine-like w Osmo Pocket.

   Czy DJI Pocket 2 odtwarza filmy z dźwiękiem?

   Nie. Podłącz DJI Pocket 2 do aplikacji Mimo, lub uchwytu Do-It-All aby odtwarzać wideo z dźwiękiem.

   DJI Pocket 2 czasami się trzęsie w trakcie nagrywania Timelapse. Czy to normalne zachowanie?

   Tak. Nie wpływa to na stabilność ruchu gimbala ani na efekt końcowy, zakładając, że kamera nie będzie ruszana w tym czasie.

   Czy mogę robić zdjęcia i nagrywać bez włożonej karty SD?

   Nie. Zainstaluj kartę microSD przed użyciem.

   Jak mogę dostosować prędkość gimbala w trakcie używania trybu śledzenia?

   1. Przez DJI Pocket 2: przejedź palcem w górę po ekranie dotykowym, wybierz opcję Fast Follow lub Slow Follow.
   2. Przez DJI Mimo: naciśnij ikonę gimbala w prawej części ekranu, wybierz opcję Fast Follow lub Slow Follow.

   Jak mogę zablokować oś Tilt w DJI pocket 2?

   1. Za pośrednictwem DJI Pocket 2: przesuń palcem w górę na ekranie dotykowym, wybierz opcję “Tilt Locked”.
   2. Za pośrednictwem aplikacji Mimo: Naciśnij ikonę ustawień gimbala w prawej części ekranu, wybierz opcję ”Tilt Locked”.

   Jak kontrolować kierunek obrotu DJI Pocket 2?

   1. Przesuń palcem w dół po ekranie dotykowym, aby przejść do Ustawień. Po wybraniu opcji "Tilt Control" możesz kontrolować oś Pitch na stronie głównej, przesuwając palcem w górę lub w dół po prawej stronie ekranu.
   2. Przez aplikację DJI Mimo: Użyj wirtualnego joysticka po prawej stronie ekranu, aby sterować gimbalem w trybie podglądu kamery.
   3. Używaj Joysticka DJI Pocket 2, aby sterować osiami DJI Pocket 2.

   Co oznacza tryb blokady gimbala, jak się taki tryb włącza?

   W trybie “Gimbal Locked”, kamera się nie porusza, bez względu na ruchy DJI Pocket 2. Naciśnij i przytrzymaj przycisk funkcji, ikona blokady pojawi się w prawym górnym rogu ekranu dotykowego.

   Jak mogę obrócić/wycentrować kamerę?

   Przez DJI Pocket 2: Przesuń palcem w górę na ekranie dotykowym, następnie wybierz tryb Recenter lub flip. Alternatywnie, kliknij dwa razy na przycisk funkcji, żeby przejść w tryb Recenter, lub kliknij trzy razy na przycisk Power, aby obrócić kamerę.

   Przez aplikację DJI Mimo: Połącz się aplikacją, następnie wybierz tryb Recenter lub Flip.

   Jakie przyciski posiada DJI Pocket 2?

   Przycisk zasilania, przycisk wyzwalania migawki/nagrywania wideo, przycisk funkcyjny

   Jakie urządzenia mogę podłączyć do DJI Pocket 2?

   1. Smartfony z wejściem Lightning lub USB-C
   2. Uchwyt Do-It-All
   3. Moduł bezprzewodowy Osmo Pocket

   Jak mogę włączyć lub wyłączyć nagrywanie dźwięku w stereo?

   Nagrywanie stereo jest domyślnie włączone w trybie podstawowym. W trybie Pro można włączyć lub wyłączyć tę funkcję.

   Jak mogę włączyć lub wyłączyć funkcję SoundTrack?

   Funkcja ta jest automatycznie włączona, nie ma możliwości jej wyłączenia.

   Jak mogę włączyć kierunkowe audio w DJI Pocket 2?

   W domyślnym trybie włączone są wszystkie mikrofony. W trybie Pro, możemy wybrać między: wszystkimi mikrofonami lub przednim, przednim i tylnym.

   Jak mogę korzystać z funkcji Audio Zoom w DJI Pocket 2?

   W trakcie nagrywania wideo, użyj suwaka przybliżenia na ekranie dotykowym, joysticku lub wirtualnym joysticku aby przybliżyć obraz, Audio Zoom włączy się automatycznie.

   Czy mogę wyłączyć wbudowany mikrofon i użyć telefonu jako źródła dźwięku?

   Nie.

   Jak mogę wyeksportować zdjęcia oraz nagrania wideo z karty microSD?

   Metoda 1:
   Wysuń kartę microSD z DJI Pocket 2, następnie wyeksportuj materiały za pomocą czytnika kart.

   Metoda 2:
   Włącz DJI Pocket 2, następnie połącz się z komputerem za pomocą kabla USB typu C, żeby eksportować zdjęcia oraz filmy.

   Metoda 3:
   Połącz DJI Pocket 2 ze swoim urządzeniem mobilnym, następnie eksportuj materiały poprzez przez pobranie ich na swoje urządzenie.

   Jak DJI Pocket 2 dzieli nagrania na osobne pliki?

   Tak samo jak w przypadku Osmo Pocket/Action, DJI Pocket 2 będzie automatycznie dzielił plik bez utraty jakości, jak plik osiągnie rozmiar 4GB.

   Czy mogę używać DJI Pocket 2 do ładowania telefonu?

   W przypadku systemu Android, zgodnie z protokołem AOA, DJI Pocket 2 musi zapewnić zasilanie urządzenia o wartości 5 V 500 mA. Skutkuje to krótszym czasem pracy akumulatora, aczkolwiek DJI Pocket 2 pozwala na jednoczesne ładowanie i nagrywanie.

   Użycie opcjonalnego uchwytu Do-It-All jest zalecane.

   Czy akumulator DJI Pocket 2 jest wymienny?

   Nie.

   Czy mogę ładować DJI Pocket 2 w trakcie użytkowania?

   Tak, natomiast zalecane jest używanie DJI Pocket 2 po naładowaniu. Wynika to z nagrzewania się akumulatora, które będzie zauważalne w trakcie ładowania i korzystania jednocześnie. Wpływa to na degradację akumulatora.

   Czy mogę sprawdzić pozostałe miejsce na karcie microSD w trakcie nagrywania?

   Tak, w trakcie robienia zdjęć/filmów, możesz zerknąć na lewy górny róg ekranu, pojawi się informacja o wolnym miejscu.
   Możesz również sprawdzić jak poniżej:

   W trybie wideo: pozostałe miejsce pojawi się jeśli pozostanie mniej niż 100 minut możliwego nagrania

   W trakcie tworzenia zdjęć: pozostałe miejsce pojawi się, jeśli możliwe do wykonania jest mniej niż 1000 zdjęć.

   Jak mogę udostępnić wideo, które właśnie nakręciłem?

   Pobierz wideo na swój telefon, lub udostępnij bezpośrednio z aplikacji DJI Mimo.

   Jak połączyć zdjęcia w panoramę w aplikacji DJI Mimo?

   Po zrobieniu zdjęć panoramicznych podczas podłączenia urządzenia mobilnego z aplikacją DJI Mimo, każde zdjęcie zostanie zapisane i połączone w panoramę. Ostateczna panorama zostanie zapisana tylko na urządzeniu mobilnym. W przypadku robienia zdjęć panoramicznych z DJI Pocket 2 niezależnie, można oglądać panoramę w trybie odtwarzania na urządzeniu mobilnym przy użyciu aplikacji DJI Mimo. Jeśli nie znajdziesz panoramy na urządzeniu mobilnym, pobierz ponownie panoramę.

   Które akcesoria są kompatybilne zarówno z DJI Pocket 2 i DJI osmo Pocket ?

   Sprawdź liste kompatybilnych akcesoriów dla Pocket i Osmo Pocket.

   Czy mogę użyć portu zasilania DJI Pocket 2 aby transmitować wideo poprzez kabel HDMI?

   Nie.

   Jak się kalibruje gimbal? Po co wykonuje się kalibracje gimbala?

   1. Przez DJI Pocket 2: Przeciągnij palcem w dół ekranu aby wejść do opcji, następnie przyciśnij “Calibration”

   2. Przez DJI Mimo: Naciśnij ikonę po lewej stronie ekranu, znajdź “Gimbal and Handle” a następnie przyciśnij “Gimbal Auto Calibration”


   Dlaczego kalibrować gimbal?

   Kalibracja gimbala może zredukować efekt pływania spowodowany ludzkim błędem, bądź zakłóceniami elektromagnetycznymi.

   Czy DJI Pocket 2 jest wodoodporny?

   Nie, ale do zakupienia dostępna obudowa wodoodporna, która chroni urządzenie do głębokości 60 metrów.

   Dlaczego DJI Pocket 2 nagrzewa się w trakcie użytkowania?

   DJI Pocket 2 może nagrywać w rozdzielczości 4K60 kl/s przy bitrate 100Mbps. Procesowanie takiej ilości informacji w krótkim czasie powoduje nagrzewanie. DJI Pocket 2 jest wyposażone w pasywny system chłodzenia, który zapewnia równomierne rozchodzenie się ciepła, zapewniając długi czas życia produktu i bezproblemowe działanie.

   Jakie akcesoria mogą być przechowywane w Etui DJI Pocket 2?

   Dwa adaptery do smartfonów, szerokokątna nakładka obiektyw, mini statyw, bezprzewodowy transmiter do mikrofonu, Mini Joystick, uchwyt Do-It-All do DJI Pocket 2.

   Czy za każdym razem mam chować DJI Pocket 2 do etui?

   Jako, że gimbal posiada delikatne części, jest zalecane aby chować DJI Pocket 2 do etui, zgodnie z informacjami podanymi w instrukcji.

   Jak zamocować i zdemontować mocowanie statywu(1/4 “ )do DJI Pocket 2?

   Zdejmij nakładkę zsuwając ją w dół, zmień ją na nakładkę DJI Pocket 2 z mocowaniem (1/4“).

   Przytrzymaj DJI Pocket 2 za uchwyt poziomo z ekranem skierowanym w górę. Aby zdemontować, przytrzymaj DJI Pocket 2 za uchwyt i pociągnij nakładkę pionowo w dół w kierunku ziemi. Jesli będziesz trzymał gimbala pionowo i pociągniesz za nakładkę, może się nie odłączyć. Powodem takiego rozwiązania było zapewnienie stabilnego mocowania statywu i innych akcesoriów.

   Gdzie mogę umieścić bezprzewodowy transmitter mikrofonowy DJI?

   Możesz użyć wbudowanego klipsu aby umieścić transmitter na swoim kołnierzu, montażu zimnej stopki w aparacie lub innych urządzeniach.

   W jakich kierunkach bezprzewodowy transmitter mikrofonowy DJI nagrywa?

   W każdym kierunku.

   Czy mogę ładować bezprzewodowy transmitter mikrofonowy DJI ładowarką z mocą większą niż 5V/0.5 A? Wpłynie to na ewentualne uszkodzenie modułu?

   Nie. Każda ładowarka mocniejsza niż 5 V/0.5 A, będzie ograniczona do tej wartości.

   Jak zaktualizować oprogramowanie bezprzewodowego transmitera mikrofonowego DJI?

   Wymagany jest uchwyt Do-It-All DJI aby połączyć Pocket 2 z bezprzewodowym transmiterem mikrofonowym a następnie zaktualizować oprogramowanie. Jeśli wykryto dostępną aktualizację, najpierw zostanie wgrana aktualizacja dla uchwytu Do-It-All. Następnie kiedy transmitter połączy się z uchwytem Do-it-All, pojawi się powiadomienie na ekranie umożliwiające aktualizację samego transmitera.

   Jak mogę zmienić prędkość reakcji mini joysticka?

   Przesuń palcem w dół na ekranie dotykowym, wejdź w ustawienia, naciśnij opcję “Accessories” i wybierz “Control Stick Speed” dobierając odpowiednią prędkość.

   Jak zmieniać tryby przy użyciu Mini Joysticka DJI Pocket 2?

   Przyciśnij przycisk funkcyjny aby zmienić tryb gimbala pomiędzy Tilt Lock (tylko ość pan podąża za ruchami), Follow (oś tilt i pan podążają za ruchami) i FPV (wszystkie osie podążają za ruchami uchwytu)

   Jak mogę zainstalować i zdemontować mini joystick?

   Instalacja: Trzymaj mini joystick z dwóch stron, dopasuj do uniwersalnego portu Pocket 2, pchaj w prawo aż usłyszysz charakterystyczny “klik”

   Demontaż: Wypchnij mini joystick w lewo

   Jak kontrolować ruch gimbala i sterowanie przybliżeniem za pomocą Mini joysticka/drążka sterującego DJI Pocket 2?

   Mini Joystick/drążek sterujący DJI Pocket 2 służy do kontrolowania ruchów gimbala lub przybliżenia zgodnie z ustawieniami joysticka/drążka.

   Sterowanie ruchami gimbala: poruszaj joystickiem/drążkiem w górę i w dół, aby sterować pochyleniem gimbala, poruszaj joystickiem/drążkiem w lewo i prawo, aby sterować obrotem gimbala.

   Sterowanie powiększeniem: poruszaj joystickiem/drążkiem w górę, aby przybliżyć, poruszaj joystickiem/drążkiem w dół, aby oddalić.

   Jak włączyć tryb Waterproof Case (tryb kamery do etui wodoodpornego) w Pocket 2?

   1. Włącz urządzenie DJI Pocket 2 i przesuń palcem w dół na ekranie dotykowym. W Ustawieniach znajdź ‘Akcesoria’ i wciśnij tryb Waterproof Case.
   2. Przesuń palcem w dół na ekranie dotykowym. Przesuń w lewo, aby znaleźć i włączyć tryb Waterproof Case. Ikona trybu Waterproof Case wyświetla się w górnym prawym rogu na ekranie DJI Pocket 2.

   Czy mogę włożyć DJI Pocket 2 do etui wodoodpornego i użyć Szerokokątnej nakładki na obiektyw w tym samym czasie?

   Nie.

   Na co powinienem zwrócić uwagę używając Etui ładującego DJI Pocket 2?

   Etui ładujące posiada wystarczająco dużo miejsca, aby bez problemu wyciągnąć DJI Pocket 2. Jeśli jednak zostanie naklejone zabezpieczenie ekranu innych firma, może to zwiększyć grubość gimbala i utrudnić możliwość wyciągnięcia gimbala po naładowaniu. Sugerowane jest usunięcie wszystkich zewnętrznych akcesoriów innych firm, przed włożeniem gimbala do etui ładującego.

   Jakie funkcję posiada uchwyt Do-It-All wspierane przez DJI Pocket 2?

   Uchwyt Do-It-All został zaprojektowany specjalnie dla urządzenia DJI Pocket 2 i obejmuje bezprzewodową transmisję wideo, bezprzewodowy odbiór dźwięku i zewnętrzny głośnik. Port audio 3,5 mm obsługuje zewnętrzne mikrofony, a port 1/4"-20 UNC znajdujący się na dole uchwytu, jest kompatybilny z tradycyjnymi statywami/tripodami, a także z Mikro tripodem DJI Pocket 2.

   Jak korzystać z funkcji bezprzewodowej transmisji wideo za pomocą Uchwytu Do-It-All?

   Włącz gimbala. Uruchom aplikację DJI Mimo i wybierz urządzenie DJIPocket-xxx, lub wybierz sieć Wi-Fi o nazwie DJIPocket-xxxxxx w swoim smartfonie. Uchwyt Do-It-All połączy się automatycznie. (Aby wyświetlić hasło Wi-Fi na ekranie dotykowym, naciśnij opcję Settings, Accessories, a następnie Do-It-All Handle). Aplikacja DJI Mimo może być używana, jeżeli na ekranie dotykowym pojawi się ikona wskazująca połączenie z urządzeniem.

   Jak używać mikrofonu bezprzewodowego z Uchwytu Do-It-All?

   Po podłączeniu uchwytu Do-It-All do urządzenia DJI Pocket 2, przesuń palcem w dół na dotykowym ekranie. Przesuń palcem w lewo, aby znaleźć ikonę bezprzewodowego mikrofonu, następnie wciśnij ikonę, w celu połączenia się z uchwytem Do-It-All. Włącz mikrofon bezprzewodowy i wciśnij przycisk łączenia. Jeśli połączenie się powiedzie, przycisk łączenia może służyć również jako przycisk do robienia zdjęć i start/stop wideo.

   Jak zaktualizować oprogramowanie w Uchwycie Do-It-All?

   Uchwyt Do-It-All musi być podłączony do urządzenia DJI Pocket 2 w celu aktualizacji oprogramowania. Nie wyłączaj gimbala oraz nie odłączał uchwytu od gimbala podczas aktualizacji oprogramowania.

   Do czego służy port USB-C w Uchwycie Do-It-All Handle?

   Port USB-c służy do ładowania DJI Pocket 2 lub do transmisji danych.

   Czy Uchwyt Do-It-All ładuje DJI Pocket 2 po podłączaniu?

   Nie. Uchwyt Do-It-All nie posiada wbudowanego akumulatora, przez co nie po podłączeniu nie ładuje żadnego z urządzeń.

   DODAJ OPINIĘ O PRODUKCIE

   Podziel się swoją opinią z innymi kupującymi. Zaloguj się lub zarejestruj