Kod produktu: 019394

DJI Ronin-SC

1 499 PLN

1 299 PLN

Korzystaj ze swojego sprzętu swobodnie i bez obaw o uszkodzenie

DJI Care Refresh umożliwia wymianę sprzętu np. po upadku, czy zalaniu.

Kod DJI Care Refresh - Ronin-SC

Zobacz produkt

ZAMKNIJ

Dostępność
Wysyłka
Salon Warszawa

W sprzedaży dostępna jest także wersja Pro Combo - Ronin-SC.

Gwarancja dostawy jutro. Zamów jeszcze przez:

Korzystaj ze swojego sprzętu swobodnie i bez obaw o uszkodzenie

DJI Care Refresh umożliwia wymianę sprzętu np. po upadku, czy zalaniu.

Kod DJI Care Refresh - Ronin-SC

ZAMKNIJ

RONIN-SC

Challenge Accepted

Ronin-SC, stworzony dla aparatów bezlusterkowych, charakteryzuje się lekką konstrukcją i doskonałą stabilizacją. Ten 3-osiowy ręczny gimbal zaprojektowany został z myślą o tworzeniu profesjonalnych nagrań z niezwykłą łatwością.

Lekki i kompaktowy

Ronin-SC został zaprojektowany po to, by stworzyć filmowcom i twórcom możliwość nagrywania niesamowitych ujęć, gdziekolwiek są. Konstrukcja z magnezu i aluminium oraz wysoce wytrzymałe materiały zapewniają solidną wydajność przy wadze zaledwie 1,1 kg. Dzięki modułowej i prostej budowie, Ronina-SC można łatwo przenosić i spakować nawet w bardzo ograniczonej przestrzeni.

Wymiary gimbala[1]

220×200×75mm

Waga

1.1kg

Maksymalny czas pracy

11godzin

Większa kompatybilność

Ronin-SC obsługuje szeroką gamę kamer i obiektywów, spełniając jednocześnie wszystkie standardy jakości. Został surowo przetestowany, aby utrzymać wagę 2 kg i pozwolić na tworzenie przy tym płynnych, kinowych ujęć. Intuicyjne i łatwe w obsłudze sterowanie migawką i ostrością obiektywu współpracuje z wybranymi modelami większości popularnych marek.

Lista wspieranych modeli aparatów

Przetestowany udźwig[2]

≤ 2.0kg

Dynamiczna stabilizacja

Nawet w pełnych akcji ujęciach, Ronin-SC gwarantuje idealną stabilizację. Tryb Sport poprawia czułość każdej osi przy jednoczesnym utrzymaniu stabilizacji, czyniąc go bardziej skutecznym w szybkich scenach, gwałtownych ruchach, a nawet przy całkowitych zmianach kierunku nagrywania.

Innowacyjna konstrukcja ramienia osi Roll

Model DJI Ronin-SC umożliwia zamocowanie aparatu nad osią roll, co pozwala na wygodny podgląd wbudowanego wyświetlacza aparatu. Ponadto silnik osi roll zapewnia lepsze wyważenie przy zaawansowanych konfiguracjach. Po tym, jak DJI wprowadziło tę konstrukcję, została ona przyjęta w całej branży ręcznych gimbali.

Nieograniczona oś Pan

Gimbal pozwala na nieprzerwany ruch w osi Pan, umożliwiając tworzenie bardziej ambitnych materiałów. Dzięki wielu ciekawym funkcjom takim jak Infinite 360° Roll, można uwiecznić całkowicie unikalne ujęcia.

Dopracowane detale

Dla pełnej kontroli, przyciski i spust migawki są łatwo dostępne, niezależnie od preferowanego chwytu. Wyjmowany uchwyt z wbudowanym akumulatorem sprawia, że trzymanie gimbala jest łatwiejsze, pozwalając pracować z nim przez cały dzień.

Funkcje automatyczne

By móc uwolnić Twoją wyobraźnię, Ronin-SC oferuje wiele zaawansowanych funkcji.

Panorama

Płynny, zautomatyzowany ruch gimbala, pozwalający tworzyć panoramy z niezwykłą precyzją.

Timelapse

Niech upływ czasu stanie się Twoim własnym narzędziem do opowiadania historii, uwieczniając zachody słońca i kwitnące kwiaty, w stabilnym ujęciu.

Motionlapse

Płynny ruch gimbala dodaje oszałamiający efekt do Twojego timelapse.

Motion Control

Stwórz ścieżkę ruchu kamery, aby powtórzyć dokładnie te ujęcia, które potrzebujesz.

ActiveTrack 3.0

Technologia ActiveTrack pojawia się w serii Ronin po raz pierwszy. Smartfon zamocowany nad aparatem, aplikacja Ronin, jak i sam gimbal Ronin-SC współpracują ze sobą, by osiągnąć jeszcze lepszą płynność i bardziej precyzyjne ruchy gimbala w każdej sytuacji, pozwalając skupić się na tworzeniu lepszych ujęć odpowiadających Twojej wizji.

Force Mobile

Ronin-SC przedstawia Force Mobile, funkcję aplikacji Ronin opartą na znanym już systemie kontroli ruchów gimbala - Force Pro. Przechylając i obracając smartfona, można kontrolować ruchem gimbala z bardzo małym opóźnieniem, przynosząc płynne i ekspresyjne ujęcie.

Aplikacja Ronin

Poprawiono także aplikację Ronin, aby zapewnić jeszcze lepsze wrażenia z użytkowania, co sprawiło, że Ronin-SC jest profesjonalnym i łatwym w użyciu urządzeniem. Układ interfejsu aplikacji został ulepszony, aby dostęp do podstawowych ustawień był szybszy. Dołączyliśmy również przewodnik wyważenia aparatu, wraz z samouczkami pomagającymi opanować obsługę gimbala. Aplikacja minimalizuje konieczność ręcznego dostrojenia sprzętu i automatyzuje ten proces, dzięki czemu w łatwy sposób możesz przygotować zestaw do działania.

Łatwa konfiguracja i dodatkowe zabezpieczenia

Blokady osi na każdym ramieniu gwarantują szybkie przygotowanie gimbala do transportu i ułatwiają wyważenie każdej z osi. Płytka mocująca (Quick-Release Plate) zawiera element pozycjonujący, który pozwala na zachowanie optymalnej pozycji aparatu i usprawnia ponowny montaż aparatu na gimbalu. Podczas wyłączania urządzenia, silniki stopniowo zmniejszają moc, zapewniając niezawodność i łatwość obsługi w każdych warunkach.

Ekosystem akcesoriów

Ciągle zwiększająca się lista akcesoriów poszerzających możliwości Ronina-SC, pozwala na przekraczanie granic i dostarcza filmowcom narzędzia dla ich nieskończonej wyobraźni. Dostępny jest również zestaw rozszerzony (DJI Ronin-SC Pro Combo) z dodatkowymi akcesoriami do sterowania ostrością za pomocą modułu Focus Motor. Dostępne są również dodatkowe opcjonalne akcesoria.

Silnik regulacji ostrości (Focus Motor)

Działa z pokrętłem regulacji ostrości (Focus Wheel), kontrolując ostrością obiektywu aparatu.

Wkrótce

Pokrętło regulacji ostrości (Focus Wheel)

Dostarcza precyzyjne narzędzie do kontroli ostrości, zaprojektowane z myślą o łatwym montażu.

Kup teraz >

Kontroler (Command Unit)

Dostosowuje ustawienia silnika, przełącza tryby operacyjne oraz kontroluje ustawienia zdalnego sterowania z poziomu ekranu oraz przycisku 5D.

Kup teraz >

Uchwyt na telefon (Phone Holder)

Zamontuj swój smartfon nad kamerą, aby skorzystać z opcji ActiveTrack, lub przy uchwycie, aby wykorzystać go jak monitor. [4]

Kup teraz >

Mocowanie (Cheese Plate)

Wyposażone w mocowania 1/4"-20, umożliwia zamontowanie dodatkowych akcesoriów.

Kup teraz >

Uchwyt BG18 (BG18 Grip)

Rozszerzony uchwyt z wbudowanym akumulatorem, pozwala na 11 godzin pracy, zapewniając niezawodny chwyt.

Kup teraz >
  1. Kiedy gimbal jest złożony i nie jest podłączony do uchwytu BG18.
  2. W zależności od rzeczywistego obciążenia gimbala, mogą być wymagane dodatkowe przeciwwagi do poprawnego wyważenia.
  3. Force Mobile jest obecnie dostępny tylko na systemie iOS.
  4. Funkcja monitora jest dostępna tylko dla aparatów z wbudowaną transmisją Wi-Fi.