Przedsprzedaż

PRZEDSPRZEDAŻ

DJI RS 3 Combo

Kod produktu: 035218X  
 | 

Wariant:

3 599 PLN

   PRZEDSPRZEDAŻ

   Produkt dostępny w przedsprzedaży. Realizacja zamówień odbędzie się od 23 czerwca zgodnie z kolejnością ich złożenia.

   Potrzebujesz pomocy w zakupach?
   Zadzwoń do nas! 734 734 920

   Ekran dotykowy
   1.8" OLED

   Czas pracy
   do 12 godzin

   Udźwig do 3kg
    

   Algorytm stabilizacji 3 generacji
    

   Bezprzewodowa migawka Bluetooth

   Automatyczna blokada osi

   Gotowy, gdy go potrzebujesz

   Dopracowany w każdym calu DJI RS 3 gwarantuje niezrównaną elastyczność i wydajność podczas nagrywania. To idealny wybór dla osób tworzących w pojedynkę oraz niezależnych ekip. Lekki i smukły - zapewnia profesjonalną stabilizację i efektywną kontrolę, co przekłada się na swobodę twórczą i niemal nieskończone możliwości. Niezawodna stabilizacja, ekran dotykowy OLED 1,8", wygodna obsługa i wiele dostępnych trybów - DJI RS 3 jest zawsze gotowy, gdy go potrzebujesz.

   Ulepszona konstrukcja

   DJI RS 3 waży zaledwie 1,3 kg (wliczając gimbala, akumulator i płytki z szybkozłączkami) - z łatwością utrzymasz go w jednej ręce. Jego maksymalny udźwig wynosi 3 kg - to wystarczająco dużo, aby obsłużyć wiele popularnych kamer takich jak Sony A7S3 lub Canon R5 z obiektywami 24-70 mm F2.8. Dzięki 2-warstwowym płytkom z szybkozłączkami montaż kamery na DJI RS 3 jest niezwykle szybki i wygodny, a po wymianie akumulatora lub karty pamięci nie trzeba ponownie balansować gimbala. Ponadto nowo dodane pokrętło na osi tilt umożliwia przesuwanie kamery do przodu i do tyłu z milimetrową precyzją, co pozwala łatwo uzyskać optymalne wyważenie podczas wymiany obiektywów.

   Automatyczne blokady osi

   DJI RS 3 pozwala natychmiast rozpocząć pracę. Wystarczy nacisnąć i przytrzymać przycisk zasilania - trzy osie od razu się odblokują, a gimbal automatycznie się rozłoży. Dzięki temu możesz zacząć nagrywanie w ciągu kilku sekund! Co więcej, po jednokrotnym naciśnięciu przycisku osie samoistnie się zablokują i przejdą w tryb uśpienia, co znacznie ułatwi transport urządzenia i podróżowanie. To nie wszystko! Naciśnij i przytrzymaj przycisk zasilania, a gimbal złoży się i zablokuje automatycznie.

   Optymalna stabilizacja

   Dzięki algorytmowi RS nowej generacji DJI RS 3 oferuje lepszą stabilizację niemal w każdym scenariuszu. Testy laboratoryjne wykazały, że DJI RS 3 zapewnia nawet 20% większą stabilność w porównaniu z DJI RSC 2, dzięki czemu bez trudu radzi sobie z ujęciami kręconymi pod niskim kątem, scenami biegu, a także przełączaniem się pomiędzy wysoką, a niską pozycją. Zależy Ci na jeszcze większej płynności? Włącz tryb SuperSmooth! DJI RS 3 zwiększy moment obrotowy silnika, aby jeszcze bardziej poprawić stabilizację i zapewnić płynny materiał filmowy nawet w wyjątkowo dynamicznych scenach lub gdy używany jest obiektyw z ekwiwalentem ogniskowej 100 mm.

   Bezprzewodowe sterowanie migawką

   Dzięki zastosowaniu technologii Dual-Mode Bluetooth DJI RS 3 obsługuje bezprzewodowe sterowanie migawką [1], oszczędzając Twój czas i energię. Wystarczy raz sparować wybrane urządzenia przez Bluetooth, aby zdalnie kontrolować nagrywanie i robienie zdjęć, po prostu naciskając odpowiedni przycisk na stabilizatorze. Wcześniej sparowane kamery mogą automatycznie połączyć się ponownie po pierwszym użyciu , co eliminuje konieczność stosowania dodatkowych kabli.

   Szybka i wygodna obsługa

   DJI RS 3 został wyposażony duży, 1,8-calowy, kolorowy wyświetlacz OLED z nowym interfejsem użytkownika. Obsługuje on większość ustawień aplikacji Ronin i zapewnia intuicyjną, a zarazem precyzyjną kontrolę. Co więcej, wystarczy przesunąć nowy przełącznik, aby zmieniać tryby pracy gimbala oraz tryby FPV. To nie wszystko! Obracając przednie pokrętło, możesz wygodnie sterować zoomem lub ostrością. Istnieje też możliwość dostosowania go w taki sposób, aby pozwalało kontrolować migawkę, przysłonę, czułość ISO [2] lub ruchy gimbala. Wszystko to sprawia, że DJI RS 3 można z łatwością obsługiwać jedną ręką.

   Efektywna transmisja wideo - monitoring za pomocą smartfona

   DJI RS 3 obsługuje nadajnik Ronin Image Transmitter (wcześniej znany jako Ronin RavenEye Image Transmitter)[3] , dzięki czemu może na żywo przesyłać wideo 1080p/30FPS HD na odległość do 100 m [4] z opóźnieniem zaledwie około 60 ms. Istnieje też możliwość przymocowania smartfona do portu NATO na DJI RS 3 - w ten sposób uzyskasz bezprzewodowy monitoring. Dzięki nadajnikowi smartfon może też służyć jako kontroler do zdalnego sterowania urządzeniem. Da się również regulować ekspozycję kamery bezpośrednio z poziomu aplikacji Ronin [2] oraz kontrolować gimbala za pomocą wirtualnego joysticka.

   NAWET DO 12 GODZIN PRACY

   Akumulator stworzony dla profesjonalistów

   Nowy akumulator DJI RS 3 zapewnia wydłużony czas pracy sięgający 12 godzin[5]. To wystarczająco dużo, aby bez przerwy nagrywać nawet przez cały dzień! Obsługuje też szybkie ładowanie 18 W - aby całkowicie go naładować, wystarczą około 2,5 godziny. Można też ładować go niezależnie od gimbala. Nowy akumulator wyróżnia się także kasetową konstrukcją, co znacznie ułatwia jego wymianę i sprawia, że stabilizator jest mniejszy i prostszy w przechowywaniu niż DJI RSC 2. Chcesz więcej? DJI RS 3 można używać nawet podczas ładowania!

   INTELIGENTNE FUNKCJE

   Kreatywność bez ograniczeń

   Twórz jeszcze ciekawsze, oryginalne materiały. DJI RS 3 Ci to ułatwi! Stabilizator oferuje szereg inteligentnych funkcji, za pomocą których bez trudu przygotujesz swój najlepszy film. Track a może Motionlapse? Możesz również stworzyć zachwycającą, bogatą w szczegóły Panoramę. Wypróbuj też tryby FPV takie jak 3D Roll 360, Portrait lub Custom. Dostępne są również zróżnicowane tryby pracy DJI RS 3, dzięki którym możesz cieszyć się wymarzoną elastycznością podczas nagrywania. Vertical, Briefcase, Underslung - z pewnością wybierzesz coś dla siebie!

   DOSTĘPNE AKCESORIA

   Ułatw sobie pracę

   Wypróbuj dostępne akcesoria i zapewnij sobie jeszcze więcej możliwości. Zaprojektowany na nowo uchwyt Briefcase Handle wyróżnia się składaną konstrukcją i ergonomicznym designem. Ma także wbudowane mocowanie typu zimna stopka i otwory montażowe 1/4"-20, co umożliwia podłączenie zewnętrznych monitorów. Silnik regulacji ostrości DJI RS Focus Motor (2022) zapewnia płynniejsze ustawianie ostrości i poziom głośności zredukowany do 50%. Pionowe mocowanie kamery pozwala podłączyć kamerę do DJI RS 3 pionowo z pominięciem jej portów. Dzięki temu ułatwisz sobie robienie zdjęć portretowych pod różnymi kątami.

   DJI RS Focus Motor (2022)

   Briefcase Handle

   DJI RS 3

   1. Aby uzyskać szczegółowe informacje dotyczące obsługiwanych modeli kamery, sprawdź listę kompatybilności.
   2. Wymaga kabla sterowania kamerą. Aby uzyskać szczegółowe informacje dotyczące obsługiwanych modeli kamery, sprawdź listę kompatybilności.
   3. W sprzedaży oddzielnie.
   4. Przetestowano w zamkniętym środowisku, w sprzyjających warunkach i przy niezakłóconym sygnale bezprzewodowym zgodnie z normami FCC i SRRC (maks. 100 m zgodnie z normą CE). Rzeczywiste wyniki mogą się różnić.
   5. Pomiarów dokonano, gdy gimbal był wyważony, urządzenie było nieruchome i wypoziomowane, a trzy osie były w stanie aktywnym.
   6. Wybrane akcesoria są dostępne w sprzedaży oddzielnie.

   Często zadawane pytania

   Gimbal

   Jak aktywować DJI RS 3?

   Aby aktywować urządzenie, wykonaj następujące kroki:

   1. Naciśnij i przytrzymaj przycisk zasilania, aby uruchomić stabilizator.
   2. Włącz Bluetooth na swoim urządzeniu mobilnym.
   3. Włącz aplikację Ronin, a następnie zarejestruj się lub zaloguj na swoje konto DJI. Na liście urządzeń wybierz DJI RS 3, wprowadź domyślne hasło: 12345678 i postępuj zgodnie z instrukcjami wyświetlanymi na ekranie, aby aktywować stabilizator.
   4. Po pomyślnej aktywacji DJI RS 3 przejdzie w tryb uśpienia. Aby wyjść z trybu uśpienia przed użyciem gimbala, naciśnij przycisk zasilania jeden raz. *Podczas aktywacji upewnij się, że Twoje urządzenie mobilne jest podłączone do Internetu.

   Czy DJI RS 3 jest wodoodporny?

   Nie. Porty DJI RS 3 nie są wodoodporne ani pyłoszczelne. Podczas użytkowania należy chronić urządzenie przed wodą i pyłem, aby uniknąć jego uszkodzenia.

   Z jakich materiałów został wykonany DJI RS 3?

   DJI RS 3 został wykonany przede wszystkim ze stopu aluminium.

   Jak włączyć / wyłączyć DJI RS 3?

   Aby włączyć / wyłączyć gimbala, naciśnij i przytrzymaj przycisk zasilania.

   Jakie kamery i obiektywy są obsługiwane przez DJI RS 3?

   Prosimy o zapoznanie się z listą kompatybilności urządzeń z serii Ronin: https://www.dji.com/support/compatibility.

   Czy DJI RS 3 ma jakieś skróty klawiszowe?

   1. Przycisk zasilania: Naciśnij i przytrzymaj: włączanie / wyłączanie; Naciśnij jeden raz: włączanie / wyłączanie trybu uśpienia.

   2. Wyzwalacz: Naciśnij i przytrzymaj: włączanie trybu Lock; Naciśnij 2 razy: ponowne centrowanie gimbala; Naciśnij 3 razy: włączanie trybu Selfie;

   3. Przednie pokrętło: elektroniczna regulacja ostrości (domyślnie);

   4. Przycisk kontroli kamery: Naciśnij do połowy: autofocus; Naciśnij jeden raz: rozpoczynanie / kończenie nagrywania; Naciśnij i przytrzymaj: robienie zdjęć;

   5. Joystick: Popchnij w górę / w dół: kontrola ruchów osi tilt (domyślnie); Popchnij w lewo / w prawo: kontrola ruchów osi pan (domyślnie);

   6. Przycisk M: Naciśnij jeden raz: blokowanie / odblokowywanie ekranu lub robienie zdjęć (możliwość dostosowania); Naciśnij i przytrzymaj: włączanie trybu Sport; Naciśnij i przytrzymaj, dwukrotnie naciskając wyzwalacz: blokada trybu Sport. Aby ją wyłączyć, powtórz powyższe kroki; Naciśnij i przytrzymaj przycisk M oraz wyzwalacz: rozpoczęcie automatycznej kalibracji.

   Jak używać zautomatyzowanej blokady osi na DJI RS 3?

   Gdy gimbal jest wyłączony, naciśnij i przytrzymaj przycisk zasilania, a 3 osie automatycznie się odblokują i rozłożą, dzięki czemu urządzenie jest gotowe do użycia w ciągu kilku sekund.

   Naciśnij i przytrzymaj przycisk zasilania ponownie, aby zablokować osie i wyłączyć gimbala. Podczas użytkowania naciśnij przycisk zasilania jeden raz, a osie automatycznie się zablokują i przejdą w tryb uśpienia. Naciśnij go ponownie, aby je odblokować i aktywować.

   Jak włączać różne tryby gimbala DJI RS 3?

   Nowy przełącznik trybów gimbala pozwala szybko zmieniać tryby takie jak Pan Follow, Pan and Tilt Follow oraz tryby FPV. Przełączanie trybów FPV również można dostosować - dostępne opcje to 3D Roll 360, Portrait i Custom.

   Jaki jest maksymalny udźwig DJI RS 3?

   Ok. 3 kg.

   Jakie kamery mogą być kontrolowane za pomocą migawki Bluetooth DJI RS 3?

   Prosimy o zapoznanie się z listą kompatybilności urządzeń z serii Ronin: https://www.dji.com/support/compatibility.

   Jak włączyć kontrolę migawki przez Bluetooth na DJI RS 3?

   Przesuń w dół na stronie głównej na wbudowanym ekranie dotykowym i dotknij ikony Bluetooth, a DJI RS 3 zacznie wyszukiwać sygnały Bluetooth otaczających go urządzeń.

   Wybierz nazwę Bluetooth swojej kamery. Niektóre modele kamer wymagają podania hasła podczas parowania. Po pomyślnym połączeniu ikona Bluetooth zmieni kolor na niebieski. Aby uzyskać szczegółowe informacje, obejrzyj tutorial dotyczący łączenia DJI RS 3 / DJI RS 3 Pro.

   Jakie funkcje można kontrolować za pomocą migawki Bluetooth DJI RS 3?

   Przesuń w dół na stronie głównej na wbudowanym ekranie dotykowym i dotknij ikony Bluetooth, a DJI RS 3 zacznie wyszukiwać sygnały Bluetooth otaczających go urządzeń.

   Wybierz nazwę Bluetooth swojej kamery. Niektóre modele kamer wymagają podania hasła podczas parowania. Po pomyślnym połączeniu ikona Bluetooth zmieni kolor na niebieski. Aby uzyskać szczegółowe informacje, obejrzyj tutorial dotyczący łączenia DJI RS 3 / DJI RS 3 Pro.

   Jakie funkcje można kontrolować za pomocą migawki Bluetooth DJI RS 3?

   Naciśnij do połowy, aby automatycznie wyregulować ostrość, naciśnij jeden raz, aby rozpocząć nagrywanie lub naciśnij i przytrzymaj, aby zrobić zdjęcie.

   Jakie akcesoria przeznaczone dla DJI RS 3 Pro, DJI RS 3, DJI RS 2 i DJI RSC 2 mogą być używane wymiennie?

   Prosimy o zapoznanie się z załącznikiem: DJI RS Series Universal Accessories List.

   Jaki jest czas pracy akumulatora DJI RS 3?

   Do 12 godzin, gdy sprzęt jest w stanie wypoziomowanym i nieruchomym, gimbal jest wyważony, 3 osie są aktywne, a akumulator zasila tylko gimbala.

   Jak długo trwa całkowite naładowanie akumulatora DJI RS 3?

   Ok. 2,5 godziny.* *Zmierzono podczas ładowania przy użyciu ładowarki 18 W. Zaleca się korzystanie z ładowarek zgodnych z protokołem PD. Szybkie ładowanie DJI RS 3 Pro jest możliwe za pomocą kabla USB-C do USB-C.

   Czy można używać DJI RS 3 podczas ładowania?

   Tak.

   Czy akumulatorów przeznaczonych dla DJI RS 3, DJI RS 3 Pro i DJI RS 2 można używać wymiennie?

   Akumulatora przeznaczonego dla DJI RS 3 nie można używać wymiennie z akumulatorami przeznaczonymi dla DJI RS 3 Pro i DJI RS 2.

   Jak włączyć tryb SuperSmooth na DJI RS 3?

   Dotknij ikony kalibracji gimbala na ekranie dotykowym stabilizatora, a następnie włącz tryb SuperSmooth.

   * Dotknij Start Calibration, aby przeprowadzić kalibrację w celu uzyskania lepszej stabilizacji.
   *Przed uruchomieniem trybu SuperSmooth upewnij się, że podpora mocowania obiektywu została poprawnie zainstalowana.

   Jaka jest różnica między trybem SuperSmooth a zwykłą stabilizacją DJI RS 3?

   Tryb SuperSmooth został stworzony z myślą o scenach szybkiego ruchu. Zwiększa moment obrotowy DJI RS 3, aby jeszcze bardziej poprawić stabilizację i zapewnić płynny materiał w dynamicznych scenariuszach.

   Ile obiektów może śledzić DJI RS 3 za pomocą funkcji ActiveTrack?

   Jeden.

   Jak dostosować kompozycję podczas korzystania z funkcji ActiveTrack?

   Możesz kontrolować gimbala i komponować ujęcia za pomocą joysticka umieszczonego na uchwycie.

   DODAJ OPINIĘ O PRODUKCIE

   Podziel się swoją opinią z innymi kupującymi. Zaloguj się lub zarejestruj