DJI RS 3

Kod produktu: 035219  
 | 

Wariant:

2 749 PLN

   Potrzebujesz pomocy w zakupach?
   Zadzwoń do nas! 734 734 920

   Dopracowany w każdym calu DJI RS 3 gwarantuje niezrównaną elastyczność i wydajność podczas nagrywania. To idealny wybór dla osób tworzących w pojedynkę oraz niezależnych ekip. Lekki i smukły - zapewnia profesjonalną stabilizację i efektywną kontrolę, co przekłada się na swobodę twórczą i niemal nieskończone możliwości. DJI RS 3 jest zawsze gotowy, gdy go potrzebujesz.

   Ekran dotykowy
   1.8" OLED

   Czas pracy
   do 12 godzin

   Udźwig do 3kg  

   Algorytm stabilizacji
   3 generacji 

   Bezprzewodowa
   migawka Bluetooth  

   Automatyczna
   blokada osi Axis

   LICZY SIĘ PRĘDKOŚĆ

   Płytki z szybkozłączkami

   Dzięki 2-warstwowym płytkom z szybkozłączkami montaż kamery na DJI RS 3 jest niezwykle szybki i wygodny, a po wymianie akumulatora lub karty pamięci nie trzeba ponownie balansować gimbala. Nowo dodane pokrętło na osi tilt umożliwia przesuwanie kamery do przodu i do tyłu z milimetrową precyzją, co pozwala łatwo uzyskać optymalne wyważenie podczas wymiany obiektywów.

   ZACZNIJ OD RAZU

   Automatyczne blokady osi

   DJI RS 3 pozwala natychmiast rozpocząć pracę. Wystarczy nacisnąć i przytrzymać przycisk zasilania - trzy osie od razu się odblokują, a gimbal automatycznie się rozłoży. Dzięki temu możesz zacząć nagrywanie w ciągu kilku sekund! Co więcej, po jednokrotnym naciśnięciu przycisku osie samoistnie się zablokują i przejdą w tryb uśpienia, co znacznie ułatwi transport urządzenia i podróżowanie. To nie wszystko! Naciśnij i przytrzymaj przycisk zasilania, a gimbal złoży się i zablokuje automatycznie.

   PRAWDŹ KOMPATYBILNOŚĆ KAMERY

   Bezprzewodowe sterowanie migawką

   Dzięki zastosowaniu technologii Dual-Mode Bluetooth DJI RS 3 obsługuje bezprzewodowe sterowanie migawką [1], oszczędzając Twój czas i energię. Wystarczy raz sparować wybrane urządzenia przez Bluetooth, aby zdalnie kontrolować nagrywanie i robienie zdjęć, po prostu naciskając odpowiedni przycisk na stabilizatorze. Wcześniej sparowane kamery mogą automatycznie połączyć się ponownie po pierwszym użyciu, co eliminuje konieczność stosowania dodatkowych kabli.

   PROFESJONALNA STABILIZACJA

   Doskonały stosunek wagi do udźwigu

   DJI RS 3 waży zaledwie 1,3 kg (wliczając gimbala, akumulator i płytki z szybkozłączkami) - z łatwością utrzymasz go w jednej ręce. Jego maksymalny udźwig wynosi 3 kg - to wystarczająco dużo, aby obsłużyć wiele popularnych kamer takich jak Sony A7S3 lub Canon R5 z obiektywami 24-70 mm F2.8.

   SPRAWDŹ KOMPATYBILNOŚĆ KAMERY

   Algorytm stabilizacji RS 3 Generacji

   Dzięki algorytmowi stabilizacji RS nowej generacji DJI RS 3 oferuje większą stabilność w każdym scenariuszu. Testy laboratoryjne wykazały, że DJI RS 3 zapewnia nawet 20% większą stabilność w porównaniu z DJI RSC 2, dzięki czemu bez trudu radzi sobie z ujęciami kręconymi pod niskim kątem, scenami biegu, a także przełączaniem się pomiędzy wysoką a niską pozycją.

   PORÓWNANIE DANYCH Z TESTÓW STABILIZACJI

   Więcej niż płynność

   Zależy Ci na jeszcze większej płynności? Włącz tryb SuperSmooth! DJI RS 3 zwiększy moment obrotowy silnika, aby jeszcze bardziej poprawić stabilizację i zapewnić płynny materiał filmowy nawet w wyjątkowo dynamicznych scenach lub gdy używany jest obiektyw z ekwiwalentem ogniskowej 100 mm.

   NATYCHMIASTOWA KONTROLA

   Ekran dotykowy OLED 1,8"

   W porównaniu z czarno-białym ekranem DJI RSC 2, DJI RS 3 został wyposażony w większy o 80%, 1,8-calowy, kolorowy wyświetlacz OLED z zaprojektowanym na nowo interfejsem użytkownika. Obsługuje on większość ustawień aplikacji Ronin i zapewnia intuicyjną, a zarazem precyzyjną kontrolę.

   WSZYSTKO JEST W TWOIM ZASIĘGU

   Błyskawiczne przełączanie trybów

   Wystarczy przesunąć nowy przełącznik trybu pracy gimbala, aby zmieniać tryby takie jak Pan follow, Pan and Tilt follow oraz tryby FPV.
   Te ostatnie również możesz dostosować do swoich potrzeb, wybierając spośród 3D Roll 360, Portrait lub Custom. Dzięki temu z łatwością ustawisz swój sprzęt i szybko rozpoczniesz pracę!

   Konfigurowalne przednie pokrętło

   Obracając przednie pokrętło, możesz wygodnie sterować zoomem lub ostrością. Istnieje też możliwość dostosowania go w taki sposób, aby pozwalało kontrolować migawkę, przysłonę, czułość ISO [2] lub ruchy gimbala. Wszystko to sprawia, że DJI RS 3 można z łatwością obsługiwać jedną ręką.

   EFEKTYWNA TRANSMISJA WIDEO

   Monitoring za pomocą smartfona

   DJI RS 3 obsługuje nadajnik Ronin Image Transmitter (wcześniej znany jako Ronin RavenEye Image Transmitter) [3], dzięki czemu może na żywo przesyłać wideo 1080p/30FPS HD bezpośrednio do urządzenia mobilnego. Maksymalny zasięg transmisji to aż 100 m [4] , a opóźnienie wynosi zaledwie około 60 ms. Istnieje też możliwość przymocowania smartfona do portu NATO na DJI RS 3 za pomocą specjalnego uchwytu - w ten sposób możesz uzyskać bezprzewodowy monitoring.

   Zintegrowany monitoring i kontrola

   Teraz możesz zdalnie regulować ekspozycję kamery bezpośrednio z poziomu aplikacji Ronin [2]. Istnieje też możliwość kontroli gimbala za pomocą wirtualnego joysticka, aby cieszyć się doświadczeniem zintegrowanego monitoringu i sterowania.

   SKUP SIĘ NA TWORZENIU

   Konstrukcja z szybkozłączką

   Nowy akumulator DJI RS 3 wyróżnia się kasetową konstrukcją, co znacznie ułatwia jego wymianę i sprawia, że gimbal jest mniejszy i prostszy w przechowywaniu niż DJI RSC 2. Możesz nawet ładować akumulator niezależnie od stabilizatora!

   AKUMULATOR STWORZONY DLA PROFESJONALISTÓW

   Czas pracy do 12 godzin + szybkie ładowanie

   Nowy akumulator zapewnia wydłużony czas pracy sięgający 12 godzin.[5] To wystarczająco dużo, aby bez przerwy nagrywać nawet przez cały dzień! Urządzenie obsługuje też szybkie ładowanie 18 W - aby całkowicie je naładować, wystarczą około 2,5 godziny. Chcesz więcej? DJI RS 3 można używać nawet podczas ładowania!

   Akcesoria [6]

   Nowy uchwyt Briefcase Handle

   Zaprojektowany na nowo uchwyt Briefcase Handle wyróżnia się składaną konstrukcją, co znacznie ułatwia jego przechowywanie. Co więcej, ergonomiczny design sprawia, że jego montaż i przełączanie się na tryb Briefcase stają się znacznie prostsze i szybsze. Wbudowane mocowanie typu zimna stopka i otwory montażowe 1/4"-20 umożliwiają podłączenie zewnętrznych monitorów wspomagających nagrywanie, dzięki czemu ruchy kamerą przy małych kątach są bardziej intuicyjne.

   Zupełnie nowy Focus Motor

   Silnik regulacji ostrości nowej generacji DJI RS Focus Motor (2022) zapewnia większy moment obrotowy (do 1 N·m) i poziom głośności zredukowany do 50%. To przekłada się na płynniejsze ustawianie ostrości i mniejszy wpływ na nagrywanie dźwięku. Urządzenie charakteryzuje się także konstrukcją z szybkozłączką, co pozwala na jego szybki i łatwy montaż bez użycia narzędzi.

   Pionowe mocowanie kamery

   Za pomocą tego akcesorium możesz podłączyć kamerę do DJI RS 3 pionowo z pominięciem jej portów. Dzięki temu ułatwisz sobie robienie zdjęć portretowych pod różnymi kątami. To idealny sposób na uzyskanie wysokiej jakości materiałów do mediów społecznościowych!

   Przypisy:

   1. Aby uzyskać szczegółowe informacje dotyczące obsługiwanych modeli kamery, sprawdź listę kompatybilności.
   2. Wymaga kabla sterowania kamerą. Aby uzyskać szczegółowe informacje dotyczące obsługiwanych modeli kamery, sprawdź listę kompatybilności.
   3. W sprzedaży oddzielnie.
   4. Przetestowano w zamkniętym środowisku, w sprzyjających warunkach i przy niezakłóconym sygnale bezprzewodowym zgodnie z normami FCC i SRRC (maks. 100 m zgodnie z normą CE). Rzeczywiste wyniki mogą się różnić.
   5. Pomiarów dokonano, gdy sprzęt był wypoziomowany i nieruchomy, gimbal był wyważony, trzy osie były w stanie aktywnym, a akumulator zasilał tylko gimbala.
   6. Wybrane akcesoria są dostępne w sprzedaży oddzielnie.

   Często zadawane pytania

   Gimbal

   Jak aktywować DJI RS 3?

   Aby aktywować urządzenie, wykonaj następujące kroki:

   1. Naciśnij i przytrzymaj przycisk zasilania, aby uruchomić stabilizator.
   2. Włącz Bluetooth na swoim urządzeniu mobilnym.
   3. Włącz aplikację Ronin, a następnie zarejestruj się lub zaloguj na swoje konto DJI. Na liście urządzeń wybierz DJI RS 3, wprowadź domyślne hasło: 12345678 i postępuj zgodnie z instrukcjami wyświetlanymi na ekranie, aby aktywować stabilizator.
   4. Po pomyślnej aktywacji DJI RS 3 przejdzie w tryb uśpienia. Aby wyjść z trybu uśpienia przed użyciem gimbala, naciśnij przycisk zasilania jeden raz. *Podczas aktywacji upewnij się, że Twoje urządzenie mobilne jest podłączone do Internetu.

   Czy DJI RS 3 jest wodoodporny?

   Nie. Porty DJI RS 3 nie są wodoodporne ani pyłoszczelne. Podczas użytkowania należy chronić urządzenie przed wodą i pyłem, aby uniknąć jego uszkodzenia.

   Z jakich materiałów został wykonany DJI RS 3?

   DJI RS 3 został wykonany przede wszystkim ze stopu aluminium.

   Jak włączyć / wyłączyć DJI RS 3?

   Aby włączyć / wyłączyć gimbala, naciśnij i przytrzymaj przycisk zasilania.

   Jakie kamery i obiektywy są obsługiwane przez DJI RS 3?

   Prosimy o zapoznanie się z listą kompatybilności urządzeń z serii Ronin: https://www.dji.com/support/compatibility.

   Czy DJI RS 3 ma jakieś skróty klawiszowe?

   1. Przycisk zasilania: Naciśnij i przytrzymaj: włączanie / wyłączanie; Naciśnij jeden raz: włączanie / wyłączanie trybu uśpienia.

   2. Wyzwalacz: Naciśnij i przytrzymaj: włączanie trybu Lock; Naciśnij 2 razy: ponowne centrowanie gimbala; Naciśnij 3 razy: włączanie trybu Selfie;

   3. Przednie pokrętło: elektroniczna regulacja ostrości (domyślnie);

   4. Przycisk kontroli kamery: Naciśnij do połowy: autofocus; Naciśnij jeden raz: rozpoczynanie / kończenie nagrywania; Naciśnij i przytrzymaj: robienie zdjęć;

   5. Joystick: Popchnij w górę / w dół: kontrola ruchów osi tilt (domyślnie); Popchnij w lewo / w prawo: kontrola ruchów osi pan (domyślnie);

   6. Przycisk M: Naciśnij jeden raz: blokowanie / odblokowywanie ekranu lub robienie zdjęć (możliwość dostosowania); Naciśnij i przytrzymaj: włączanie trybu Sport; Naciśnij i przytrzymaj, dwukrotnie naciskając wyzwalacz: blokada trybu Sport. Aby ją wyłączyć, powtórz powyższe kroki; Naciśnij i przytrzymaj przycisk M oraz wyzwalacz: rozpoczęcie automatycznej kalibracji.

   Jak używać zautomatyzowanej blokady osi na DJI RS 3?

   Gdy gimbal jest wyłączony, naciśnij i przytrzymaj przycisk zasilania, a 3 osie automatycznie się odblokują i rozłożą, dzięki czemu urządzenie jest gotowe do użycia w ciągu kilku sekund.

   Naciśnij i przytrzymaj przycisk zasilania ponownie, aby zablokować osie i wyłączyć gimbala. Podczas użytkowania naciśnij przycisk zasilania jeden raz, a osie automatycznie się zablokują i przejdą w tryb uśpienia. Naciśnij go ponownie, aby je odblokować i aktywować.

   Jak włączać różne tryby gimbala DJI RS 3?

   Nowy przełącznik trybów gimbala pozwala szybko zmieniać tryby takie jak Pan Follow, Pan and Tilt Follow oraz tryby FPV. Przełączanie trybów FPV również można dostosować - dostępne opcje to 3D Roll 360, Portrait i Custom.

   Jaki jest maksymalny udźwig DJI RS 3?

   Ok. 3 kg.

   Jakie kamery mogą być kontrolowane za pomocą migawki Bluetooth DJI RS 3?

   Prosimy o zapoznanie się z listą kompatybilności urządzeń z serii Ronin: https://www.dji.com/support/compatibility.

   Jak włączyć kontrolę migawki przez Bluetooth na DJI RS 3?

   Przesuń w dół na stronie głównej na wbudowanym ekranie dotykowym i dotknij ikony Bluetooth, a DJI RS 3 zacznie wyszukiwać sygnały Bluetooth otaczających go urządzeń.

   Wybierz nazwę Bluetooth swojej kamery. Niektóre modele kamer wymagają podania hasła podczas parowania. Po pomyślnym połączeniu ikona Bluetooth zmieni kolor na niebieski. Aby uzyskać szczegółowe informacje, obejrzyj tutorial dotyczący łączenia DJI RS 3 / DJI RS 3 Pro.

   Jakie funkcje można kontrolować za pomocą migawki Bluetooth DJI RS 3?

   Przesuń w dół na stronie głównej na wbudowanym ekranie dotykowym i dotknij ikony Bluetooth, a DJI RS 3 zacznie wyszukiwać sygnały Bluetooth otaczających go urządzeń.

   Wybierz nazwę Bluetooth swojej kamery. Niektóre modele kamer wymagają podania hasła podczas parowania. Po pomyślnym połączeniu ikona Bluetooth zmieni kolor na niebieski. Aby uzyskać szczegółowe informacje, obejrzyj tutorial dotyczący łączenia DJI RS 3 / DJI RS 3 Pro.

   Jakie funkcje można kontrolować za pomocą migawki Bluetooth DJI RS 3?

   Naciśnij do połowy, aby automatycznie wyregulować ostrość, naciśnij jeden raz, aby rozpocząć nagrywanie lub naciśnij i przytrzymaj, aby zrobić zdjęcie.

   Jakie akcesoria przeznaczone dla DJI RS 3 Pro, DJI RS 3, DJI RS 2 i DJI RSC 2 mogą być używane wymiennie?

   Prosimy o zapoznanie się z załącznikiem: DJI RS Series Universal Accessories List.

   Jaki jest czas pracy akumulatora DJI RS 3?

   Do 12 godzin, gdy sprzęt jest w stanie wypoziomowanym i nieruchomym, gimbal jest wyważony, 3 osie są aktywne, a akumulator zasila tylko gimbala.

   Jak długo trwa całkowite naładowanie akumulatora DJI RS 3?

   Ok. 2,5 godziny.* *Zmierzono podczas ładowania przy użyciu ładowarki 18 W. Zaleca się korzystanie z ładowarek zgodnych z protokołem PD. Szybkie ładowanie DJI RS 3 Pro jest możliwe za pomocą kabla USB-C do USB-C.

   Czy można używać DJI RS 3 podczas ładowania?

   Tak.

   Czy akumulatorów przeznaczonych dla DJI RS 3, DJI RS 3 Pro i DJI RS 2 można używać wymiennie?

   Akumulatora przeznaczonego dla DJI RS 3 nie można używać wymiennie z akumulatorami przeznaczonymi dla DJI RS 3 Pro i DJI RS 2.

   Jak włączyć tryb SuperSmooth na DJI RS 3?

   Dotknij ikony kalibracji gimbala na ekranie dotykowym stabilizatora, a następnie włącz tryb SuperSmooth.

   * Dotknij Start Calibration, aby przeprowadzić kalibrację w celu uzyskania lepszej stabilizacji.
   *Przed uruchomieniem trybu SuperSmooth upewnij się, że podpora mocowania obiektywu została poprawnie zainstalowana.

   Jaka jest różnica między trybem SuperSmooth a zwykłą stabilizacją DJI RS 3?

   Tryb SuperSmooth został stworzony z myślą o scenach szybkiego ruchu. Zwiększa moment obrotowy DJI RS 3, aby jeszcze bardziej poprawić stabilizację i zapewnić płynny materiał w dynamicznych scenariuszach.

   Ile obiektów może śledzić DJI RS 3 za pomocą funkcji ActiveTrack?

   Jeden.

   Jak dostosować kompozycję podczas korzystania z funkcji ActiveTrack?

   Możesz kontrolować gimbala i komponować ujęcia za pomocą joysticka umieszczonego na uchwycie.

   DODAJ OPINIĘ O PRODUKCIE

   Podziel się swoją opinią z innymi kupującymi. Zaloguj się lub zarejestruj