Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową
DJI Mavic 2 Zoom
DJI Mavic 2 Zoom
DJI Mavic 2 Zoom
DJI Mavic 2 Zoom
DJI Mavic 2 Zoom
DJI Mavic 2 Zoom
DJI Mavic 2 Zoom
Ilość w kartonie4 szt.

DJI Mavic 2 Zoom

 • DJI Mavic 2 Zoom - Najnowszy flagowy dron marki DJI. Wykonywanie ujęć w powietrzu staje się łatwe. Sprawdź jego możliwości!
Cena RRP5 099,00 PLN
5 099,00 PLN
brutto / szt.
Availability.svgProdukt niedostępny w salonach
Produkt niedostępny
Masz pytanie?Zadzwoń: 734 734 920

See the Bigger Picture

Naszym marzeniem od zawsze było stworzenie drona, który skupia w sobie najnowocześniejszy design, zaawansowane technologie DJI, tym samym spełniając oczekiwania najbardziej wymagających fotografów. Drona, który może zdefiniować na nowo świat fotografii z powietrza. Tworząc Mavic 2, spełniliśmy te marzenie.

Get ready to see the bigger picture.

Mavic 2 Pro
Kamera Hasselblad

Mavic 2 Zoom
Dwukrotny zoom optyczny

Zasięg transmisji
5 km 1080p1

Maksymalny czas lotu 31 minut2

Wielokierunkowe wykrywanie przeszkód3

Hyperlapse

Kamera Hasselblad L1D-20c
Ikoniczna jakość obrazu

Matryca 1" CMOS 20 Mpix | Regulacja przysłony, f/2.8-f/11 | 10-bitowy profil kolorów Dlog-M | 10-bitowe wideo HDR

Mavic 2 Pro Kamera Hasselblad

Wyprodukowane w Szwecji, kamery Hasselblad wyróżniają się ergonomicznym designem, bezkompromisową jakością obrazu i szwedzkim rzemiosłem. Od 1941 kamery Hasselblad wykonują najbardziej ikoniczne zdjęcia na świecie - włączając w to pierwsze lądowanie na księżycu.

Współpracując z marką Hasselblad, po dwóch latach niestrudzonych badań powstał Mavic 2 Pro, wyposażony w najnowszą kamerę Hasselblad L1D-20c. Kamera zawiera unikalną technologię Natural Colour Solution (HNCS)4, umożliwiając użytkownikom wykonywanie 20-megapikselowych fotografii z oszałamiającą szczegółowością.

1-calowa matryca CMOS

Nowa 1-calowa matryca CMOS zapewnia aktywne wykrywanie obszaru, 4 razy efektywniej niż w przypadku Mavic Pro, pozwalając zarejestrować więcej danych z każdego piksela dla zachowania większego zakresu dynamicznego, stosunku sygnału do szumu i doskonałej pracy nawet przy słabym świetle z poszerzonym zakresem ISO od 3200 do 12800.

Płaski schemat kolorów 10-bit Dlog-M

DJI Mavic 2 Pro wspiera płaski schemat kolorów 10-bit Dlog-M, który wydobywa szerszy i dynamiczniejszy zakres kolorów, co pozwala na większą elastyczność w postprodukcji. System zapisuje ponad 1 bilion kolorów (w porównaniu z 16 milionami kolorów w przypadku tradycyjnych 8-bitowych technologii kodowania kolorów) i wydobywa więcej szczegółów, zarówno w ostrym świetle jak i cieniu.

Wideo 10-bit HDR

Dzięki obsłudze nagrań 4K 10-bit HDR, DJI Mavic 2 Pro może zostać podłączony do telewizora 4K z funkcją HLG i natychmiast odtwarzać nagranie w odpowiedniej tonacji kolorów, nie pomijając rozjaśnień i większego kontrastu, typowego dla HDR.

Sterowana ręcznie przysłona

Regulowana przysłona f/2.8-f/11 oferuje większą elastyczność w różnych warunkach oświetleniowych. Podczas nagrywania w słabym oświetleniu, ustaw przysłonę na f/2.8, aby ujęcia były jasne i wyraźne. Podczas nagrywania w dobrze oświetlonym środowisku, ustaw przysłonę na wartość f/11, aby wydłużyć czas otwarcia migawki, tworząc niesamowicie płynne wideo.

Jestem zdumiony jakością zdjęć wykonanych za pomocą Mavic 2 Pro. Hasselblad wydaje się zapewniać tą samą oszałamiającą jakość gdziekolwiek ich kamery zostają wdrążone, czy to średniego formatu aparaty studyjne, czy kompaktowy dron.

Benjamin Everett

Benjamin Everett jest artystą i podróżnikiem, który pasjonuje się fotografią. Jest zdobywcą nagrody Hasselblad Masters 2018 w kategorii landscape/nature.

Zoom optyczny 24-48 mm
Ultimate Flexibility

Matryca 1/2.3" CMOS 12 Mpix | Zdjęcia Super Resolution 48 Mpix | 4-krotny zoom wideo Full HD | Dolly Zoom

Mavic 2 Zoom

Napędzany 12-megapikselową matrycą 1/2.3 cala z aż czterokrotnym zoomem (w tym dwukrotnym zoomem optycznym 24-48 mm)5, DJI Mavic 2 Zoom jest idealny do uchwycenia dynamicznych perspektyw. Uchwyć wszystko od szerokiego kąta przez średni kadr aż po wiele innych kreatywnych zestawień.

Bardziej wyraziste kadrowanie w średnich planach

W porównaniu do szerokokątnego obiektywu 24 mm, teleobiektyw 48 mm kompresuje perspektywę, uwydatniając efekt paralaksy, co pozwala na uzyskanie kinowego efektu5.

Efektywne nagrywanie bez zmartwień

Podczas nagrywania wideo w jakości full HD, czterokrotny, bezstratny zoom (w tym dwukrotny zoom optyczny) daje Ci bliższy podgląd obiektów, które znajdują się w oddali, dzięki czemu możesz bez problemu wykonywać ujęcia z odległości. Pomaga to zachować bezpieczny dystans od fotografowanego obiektu.

Szybki i precyzyjny fokus

Hybrydowy autofokus drona DJI Mavic 2 Zoom łączy detekcję fazy i kontrastu w celu uzyskania większej precyzji fokusu z prędkością do 40% większą niż dotychczas. System śledzenia automatycznego fokusu sprawia, że obiekty są wyraźniejsze podczas przybliżania i oddalania obrazu.

Przybliżenie w locie

Dolly Zoom to nowy tryb QuickShot w DJI Mavic 2 Zoom, który jest w pełni zintegrowany z dronem pozwalając na uzyskanie wypaczonej perspektywy. Dolly Zoom automatycznie dostosowuje fokus podczas lotu, dając ciekawy efekt wizualny do nagrań. Ustaw odpowiednią prędkość fokusu, aby wykonywać jeszcze kreatywniejsze ujęcia podczas lotu.

Zdjęcia Super Resolution 48 Mpix

Podczas wykonywania zdjęcia z odpowiednikiem formatu 24 mm pola widzenia5, kamera będzie w stanie wykonać dziewięć zdjęć za pomocą swojego teleobiektywu, komponując z nich ogromne 48-megapikselowe zdjęcie o niezwykłej szczegółowości. W porównaniu ze zwykłymi panoramami, zdjęcia w super rozdzielczości zachowują oryginalny wygląd fotografowanych obiektów z najmniejszymi detalami.

Mavic 2 Zoom na nowo definiuje fotografię z powietrza. Daje mi to możliwość tworzenia filmów w zupełnie nowy sposób. Teraz mogę uchwycić więcej szczegółów z bezpiecznej odległości i uzyskać różne efekty wizualne o różnych ogniskowych.

Jimmy Chin

Jimmy Chin jest fotografem, filmowcem i alpinistą. Jego film "Meru" zdobył upragnioną nagrodę publiczności na Sundance Film Festival. W 2016 roku znalazł się również na liście nominowanych do Oscara za najlepszy film dokumentalny.

Film wykonany za pomocą Mavic 2 Zoom

Kamera

Wykonuj ujęcia jak profesjonalista

Obie kamery Mavic 2 są wyposażone w najnowszą technologię 3-osiowej stabilizacji6, zapewniając płynne, stabilne ujęcia w każdej sytuacji.

Hyperlapse

Pożegnaj się ze skomplikowanym post-processingiem. Z Hyperlapse, Twój dron wykona stabilne zdjęcia i automatycznie je przetworzy w ujęcie timelapse po naciśnięciu jednego przycisku, które później bezpośrednio możesz udostępnić w social media. Zapisz trasę lotu w Task Library, aby sterować dronem Mavic 2 po wyznaczonej trasie. Zdjęcia JPEG i RAW mogą być jednocześnie zapisywane na karcie micro SD, dając Ci więcej możliwości w postprodukcji.

 • Free

 • Circle

 • CourseLock

 • WayPoint

Ulepszone zdjęcia HDR

Mavic 2 obsługuje również ulepszone zdjęcia wykonane w technice HDR, która łączy sekwencje w celu uzyskania zdjęcia wysokiej jakości obrazu bez sztucznych efektów.

Mavic 2 Pro

14 EV

Mavic 2 Zoom

13 EV

HyperLight

Oświetl otaczający Cię świat dzięki funkcji HyperLight. Pozwala ona poprawić jakość Twoich zdjęć redukując szumy powstałe na skutek wykonywania ujęcia w słabych warunkach oświetleniowych.

Tryb standardowy

HyperLight

Wyższa jakość wideo dzięki kodekowi H.265

Oba modele nagrywają wideo w jakości 4K z większą przepustowością dzięki zaawansowanej kompresji H.2657. Filmy w H.265/HEVC zawierają nawet 50% więcej informacji, niż wideo w kodeku H.265/AVC, zachowując dzięki temu więcej detali.

System transmisji wideo OcuSync 2.0

Sztandarowe technologie

Dzięki systemowi transmisji wideo OcuSync 2.0 wydajność jest znacznie ulepszona, dzięki dłuższemu zasięgu transmisji, lepszej jakości wideo oraz usprawnionej funkcji antyzakłóceniowej, zapewniając Ci niezrównaną kontrolę.

 • 5 km1 1080p
  Transmisja wideo

 • 2,4 to 5,8 GHz
  Automatyczna zmiana w czasie rzeczywistym8

 • Szybkie pobieranie
  Niskie opóźnienia

Bezpieczny lot

Najnowsza technologia

Po niezliczonych godzinach wykonywania badań i przeprowadzania testów, Mavic 2 został zoptymalizowany, aby zwiększyć przepustowość, zmniejszyć pobór mocy i zredukować szumy. Te subtelne, jednak niezmiernie ważne usprawnienia, wraz z zoptymalizowanym systemem FlightAutonomy sprawiają, że Mavic 2 oferuje płynniejszy i cichszy lot dla zachowania większej dyskrecji oraz bezpieczeństwa.

Szybszy lot

Maksymalna prędkość 72 km/h9

Przeprojektowana konstrukcja drona zapewnia większą aerodynamikę. Opór jest o 19% mniejszy niż w przypadku Mavic Pro podczas lotu z pełną prędkością.

Dłuższy lot

Maksymalny czas lotu 31 min

Dłuższy czas lotu oznacza więcej kreatywnych możliwości.

Cichszy lot

Obniżony poziom hałasu

Sinusoidalny napęd ESC FOC i cisza praca śmigieł sprawiają, że dron jest nieprawdopodobnie cichy.

 • Wielokierunkowe wykrywanie przeszkód

 • Przód

 • Dół

 • Lewo i prawo

 • Tył

 • Góra

 • APAS

Inteligentne tryby

Łatwe operowanie

Dzięki niesamowitej kamerze i łatwym w użyciu inteligentnym trybom, Mavic 2 sprawia, że kreatywne ujęcia są łatwe do osiągnięcia.

ActiveTrack 2.0

QuickShots

Panorama

ActiveTrack 2.0

Dzięki usprawnieniom wprowadzonym do dysku twardego i oprogramowania, ActiveTrack 2.0 wznosi funkcję śledzenia na zupełnie nowy poziom.

Precyzyjne rozpoznawanie

Wcześniej, ActiveTrack funkcjonował głównie w oparciu o obrazy 2D, aby możliwe było śledzenie obiektu. Dziś, ActiveTrack 2.0, w który został wyposażony Mavic 2, rejestruje środowisko w 3D za pomocą głównej kamery i przedniego, podwójnego systemu wizyjnego w celu lepszego rozpoznawania obiektu.

Przewidywanie trajektorii

Algorytmy przewidywania trajektorii pomagają zachować śledzony obiekt w kadrze w przypadku, gdy obiekt zostanie chwilowo przesłoniony przez przeszkodę.

Śledzenie szybko poruszających się obiektów

Na otwartej i wolnej od przeszkód przestrzeni, Mavic 2 jest zdolny śledzić szybko poruszające się obiekty, tj. samochody, czy łodzie z prędkością 72 km/h10.

Wykrywanie przeszkód

Podczas śledzenia obiektu, Mavic 2 może zaplanować trasę w 3D. W tym samym czasie potrafi wykrywać, rozpoznawać i unikać przeszkody z przodu i z tyłu drona podczas nagrywania obiektu bez żadnych problemów.

Panoramy

Mavic 2 wspiera wykonywanie panoram: Sphere, 180°, Horizontal i Vertical.

Wykonuj ujęcia z łatwością

Szeroka gama intuicyjnych trybów lotu jest do Twojej dyspozycji, abyś mógł wykonywać kreatywne ujęcia z łatwością.

 • POI 2.0

 • Waypoint 2.0

 • Dolly Zoom11

 • Asteroid12

 • Boomerang

Akcesoria

Liczne akcesoria uwolnią Twoją kreatywność.

Fly More Kit

Fly More Kit to opcjonalny zestaw akcesoriów, który można dokupić osobno. Dzięki zestawowi rozszerzysz swój ekwipunek o dodatkowe akcesoria, które zapewnią Ci maksymalny komfort w wykonywaniu długich, wymagających lotów.

* Zestaw Fly More Kit można nabyć osobno.

Dowiedz się więcej >

Zestaw zawiera:

Inteligentny akumulator 2x, Para śmigieł 2x, Hub ładowania, Ładowarka samochodowa, Adapter Power Bank, Torba transportowa.

DJI Smart Controller

DJI Smart Controller posiada wbudowany, ultrajasny wyświetlacz o przekątnej 5,5 cali, który zapewnia przejrzystość obrazu i bogatą paletę kolorów nawet przy bezpośrednim świetle słonecznym. Co więcej, nadajnik wspiera instalację zewnętrznych aplikacji i dysponuje zoptymalizowaną aplikacją DJI GO 4 z nową funkcją SkyTalk do udostępniania widoku z kamery w czasie rzeczywistym. Dzięki DJI Smart Controller możesz z łatwością przenosić wykonane zdjęcia i filmy na swoje urządzenie mobilne za pomocą funkcji Go Share w aplikacji DJI GO 4. Dzięki intuicyjnemu sterowaniu i łatwej konfiguracji szybko wzniesiesz swojego drona w powietrze i nie przegapisz już żadnego momentu.

* Kontroler DJI Smart Controller jest produktem opcjonalnym, który można nabyć osobno lub w specjalnym zestawie.

Dowiedz się więcej >

Dwukrotnie jaśniejszy wyświetlacz od standardowych urządzeń mobilnych z wartością 1000 cd/m2

Port HDMI i slot na kartę microSD

Funkcja Go Share

Temperatura operacyjna -20℃ do 40℃

Standardowa aparatura sterująca

Aparatura sterująca zapewnia do 135 minut pracy akumulatora po jego pełnym naładowaniu. Jej ergonomiczna i składana konstrukcja z wyciąganymi drążkami sprawia, że jest wygodna w transporcie i przechowywaniu. Aparatura funkcjonuje lepiej z popularnymi smartfonami, gwarantując lepsze wrażenia z lotu.

Seria DJI Goggles

DJI Goggles13 łączą się z Mavic 2 bezprzewodowo za pomocą systemu OcuSync. Użytkownicy mogą cieszyć się lepszymi wrażeniami z lotu z minimalnymi opóźnieniami i przejrzystym obrazem w jakości 1080p z zasięgiem transmisji do 4 km1. W trybie Head Tracking, kamera śledzi ruchy głowy użytkownika zapewniając zakres kontroli wynosi -75° do +75°, oferując użytkownikom bardziej wciągające wrażenia z lotu FPV.

* DJI Goggles są produktem opcjonalnym, który można nabyć osobno lub w specjalnym zestawie.

Dowiedz się więcej >

Uwagi:
1. Bez przeszkód, wolna od zakłóceń, zgodna z przepisami CE. Maksymalny zasięg lotu jest wartością przybliżoną dla siły i odporności łącza radiowego. Zawsze miej drona w zasięgu wzroku podczas lotu, chyba że zalecono inaczej.
2. Osiągnięto przy stałej prędkości 25 km/h w warunkach bezwietrznych. Czas lotu może różnić się w zależności od środowiska i użytego trybu lotu.
3. Wielokierunkowe wykrywanie przeszkód obejmuje przeszkody znajdujące się po lewej/prawej stronie, nad dronem oraz pod nim, a także z przodu i z tyłu. Wykrywanie przeszkód po lewej i prawej stronie jest dostępne tylko w trybach ActiveTrack, QuickSHot i Tripod.
4. HNCS został zaprojektowany, aby zaoferować jeden profil kolorystyczny, który optymalizuje zdjęcie w celu wydobycia większej palety kolorów dla większej ilości obiektów. Standardowe profile kolorystyczne często nie dostarczają subtelnych aspektów naturalnych kolorów, stosując zbyt dużo lub zbyt mało efektu na kolory.
5. Ogniskowa 35 mm.
6. Istnieje możliwość wymiany gimbala wraz z kamerą korzystając z usług posprzedażowych producenta. Usługa ta będzie dostępna wkrótce.
7. Maksymalny bitrate dla rozdzielczości 3840 × 2160 przy 30 klatek na sekundę.
8. W niektórych krajach niedostępna jest częstotliwość 5,8 GHz.
9. Osiągnięto w trybie Sport w warunkach bezwietrznych, blisko poziomu morza.
10. Mavic 2 nie jest w stanie wykrywać przeszkód podczas lotu z dużą prędkością (włącznie ze śledzeniem szybko poruszających się obiektów oraz trybu Sport, którego nie wspiera wykrywania przeszkód).
11. Dostępne tylko w Mavic 2 Zoom.
12. Panorama Sphere w 32 Mpix (8192×4096) jest wykonana poprzez złączanie ze sobą wielu zdjęć (25 zdjęć w przypadku Mavic 2 Zoom, 26 zdjęć w przypadku Mavic 2 Pro). Zaawansowane algorytmy zostały użyte, aby wydobyć szczegóły ze zdjęcia, ponieważ kamera nie jest w stanie wykonywać ujęć bezpośrednio nad dronem z powodu ograniczeń pola widzenia.
13. DJI Goggles współpracuja tylko z częstotliwościami 2,4 GHz, natomiast DJI Goggles RE współpracują ze zmienną częstotliwością 2,4/5,8 GHz dla lepszej wydajności. Lot w obecności obserwatora jest niezmiernie ważny podczas używania DJI Goggles lub Goggles RE. Dron nie powinien wykonywać lotu poza zasięgiem widoczności obserwatora.

Specyfikacja
Dron
Masa całkowita
?
905 g
Wymiary

Złożony: 214x91x84 mm

Rozłożony: 322x242x84 mm

Przekątna 354 mm (bez śmigieł)
Maks. prędkość wznoszenia Tryb S: 5 m/s, Tryb P: 4 m/s,
Maks. prędkość opadania Tryb S: 3 m/s, Tryb P: 3 m/s,
Prędkość maksymalna 72 km/h (w trybie Sport, bez wiatru)
Maksymalny pułap 6000 m n.p.m.
Maksymalny czas lotu ok. 31 min
Maksymalny czas zawisu (bez wiatru) 29 minut
Maksymalny dystans lotu (bez wiatru) 18 km (przy 50 km/h)
Maksymalna odporność na wiatr 29-38 km/h
Maksymalny kąt nachylenia

35° (S-mode, z aparaturą)

25° (P-mode)

Maksymalna prędkość kątowa 200°/s
Zakres temperatury roboczej -10°C do 40°C
Częstotliwość robocza

2.400 - 2.483 GHz

5.725 - 5.850 GHz

Zakres temperatury roboczej -10°C do 40°C
Moc nadajnika (EIRP)

2.400 - 2.483 GHz: FCC:≤26 dBm; CE:≤20 dBm; SRRC:≤20 dBm; MIC:≤20 dBm

5.725-5.850 GHz: FCC:≤26 dBm; CE:≤14 dBm; SRRC:≤26 dBm

Zakres dokładności zawisu
?

Pionowo:

0,1 m (Z pozycjonowaniem wizyjnym)

0,5 m (Z pozycjonowaniem GPS)

Poziomo:

0,3 m (Z pozycjonowaniem wizyjnym)

1,5 m (Z pozycjonowaniem GPS)

System nawigowania GNSS (GPS + GLONASS)
Pamięć wbudowana 8 GB
Aparatura sterująca
Częstotliwość robocza 2,400 - 2,483 GHz i 5,725 - 5,850 GHz
Maks. odległość transmisji

FCC: 8000 m

CE: 5000 m

SRRC: 50

Do pobrania
Marka
SKU
015675
Kod producenta
DJIM0256
Gwarancja producenta
pixel