Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową
Gimbal DJI RS 3 Mini
Gimbal DJI RS 3 Mini
Gimbal DJI RS 3 Mini
Gimbal DJI RS 3 Mini
Gimbal DJI RS 3 Mini
Gimbal DJI RS 3 Mini
Ilość w kartonie4 szt.
Usługi do produktu2969629694

Gimbal DJI RS 3 Mini

  • DJI RS 3 Mini to lekki, kompaktowy stabilizator ręczny, którego waga w trybie Portrait wynosi tylko 795 g. Urządzenie jest bardzo wygodne w obsłudze, a dzięki udźwigowi do 2 kg może obsłużyć różne konfiguracje bezlusterkowców i obiektywów. Algorytm RS 3.
Cena RRP1 999,00 PLN
1 999,00 PLN
brutto / szt.
Availability.svg Dostępność
Gimbal DJI RS 3 Mini
Gimbal DJI RS 3 Mini
Produkt dostępny w bardzo dużej ilości
Masz pytanie?Zadzwoń: 734 734 920
DJI RS 3 Mini
DJI RS 3 Mini

Pierwszy model Mini w serii RS. DJI RS 3 Mini to niewielki i lekki stabilizator ręczny, który wyróżnia się potężnym udźwigiem Obsługuje popularne kombinacje kamer bezlusterkowych i obiektywów, oferuje też doskonałą wydajność stabilizacji znaną z serii RS 3. Uwolnij swój filmowy potencjał i bez wysiłku twórz profesjonalne materiały!

DJI RS 3 Mini
Przełom w kompaktowej konstrukcji

RS 3 Mini cechuje się innowacyjnym designem, który obejmuje mniejszą konstrukcję, zintegrowany akumulator i natywną możliwość nagrywania w pionie. Jest wyjątkowo kompaktowy i przenośny – z łatwością zmieścisz go w torbie, dzięki czemu świetnie sprawdzi się w podróży. Sprzęt waży zaledwie 795 g (w trybie Portrait), co oznacza, że jest o około 50% lżejszy niż RS 3 Pro i o około 40% lżejszy niż RS 3. Ponadto podczas pracy w trybie Horizontal RS 3 Mini waży tylko 850 g. To jednak nie wszystko – odpowiednio położony środek ciężkości zapewnia większą stabilność i ergonomię, kiedy nagrywasz z ręki.

DJI RS 3 Mini
Bogate ruchy kamery

Dzięki unikalnemu rozmiarowi i funkcjom RS 3 Mini bez trudu uzyskasz mnóstwo ciekawych ruchów kamery. Subject Circling ułatwi Ci nagrywanie podczas okrążania ludzi, Subject Tracking pozwala stabilnie podążać za obiektami i przełączać się między wysokimi a niskimi kątami, a 3D 360 Roll umożliwia tworzenie dynamicznych ujęć z obrotami o 360°. To jednak nie koniec! Aplikacja Ronin jest pełna inteligentnych funkcji, które pobudzają wyobraźnię. Do dyspozycji masz takie opcje jak na przykład aparaty bezlusterkowe z matrycami pełnoklatkowymi lub APS-C, Timelapse, Track czy Panorama. Teraz z łatwością uzyskasz zachwycające efekty wizualne i stworzysz materiały wideo, które przyciągną wzrok!

DJI RS 3 Mini
Profesjonalna stabilizacja

RS 3 Mini korzysta z tego samego algorytmu RS 3. generacji co RS 3 Pro, dzięki czemu może zapewnić stabilizację na profesjonalnym poziomie. Sceny biegu, ujęcia kręcone pod niskim kątem czy nagrywanie w trybie Flashlight – teraz Twoje materiały wideo będą stabilne niemal w każdej sytuacji!

DJI RS 3 Mini
Nowa dwuwarstwowa płytka szybkiego montażu

Ulepszona dwuwarstwowa płytka szybkiego montażu została wyposażona w górną płytę z zakrzywioną prowadnicą, która zapobiega obracaniu się i luzowaniu kamery. Co więcej, dzięki wyraźnym znacznikom mocowania i blokowania ułatwiono uruchamianie i przechowywanie urządzenia. Teraz wystarczy kilka chwil, aby przygotować się do pracy! Płytka jest też zgodna ze standardem ARCA, co pozwala na wygodny montaż różnego rodzaju statywów.

DJI RS 3 Mini
Native Vertical Shooting

RS 3 Mini oferuje przełomowe rozwiązania w zakresie nagrywania w pionie. Nie musisz korzystać z dodatkowych akcesoriów! Wystarczy przymocować standardową płytkę szybkiego montażu do pionowego ramienia urządzenia i już możesz tworzyć materiały zoptymalizowane pod kątem mediów społecznościowych. Co więcej, w porównaniu z trybami portretowymi innych stabilizatorów kąt obrotu gimbala RS 3 Mini w trybie Native Vertical został znacznie zwiększony. Dzięki temu możesz cieszyć się niemal takim samym doświadczeniem kontroli jak w trybie Horizontal. Ułatwione zostało również nagrywanie w trybach Upright, Underslung, Flashlight i nie tylko.

DJI RS 3 Mini
Intuicyjna obsługa

RS 3 Mini oferuje funkcję sterowania migawką przez Bluetooth, która pozwala wykonywać zdjęcia i filmy za pomocą przycisku nagrywania na gimbalu. Co więcej, jeśli korzystasz z kamery Sony z obiektywem cyfrowym, możesz bezpośrednio kontrolować jego optyczny lub cyfrowy zoom przy użyciu przedniego pokrętła, co eliminuje konieczność stosowania kabla Camera Control.

DJI RS 3 Mini
Nagrywaj nawet przez 10 godzin

Zintegrowany akumulator zapewnia czas pracy do 10 godzin, oferując wystarczającą moc, aby pozwolić Ci nagrywać nawet przez cały dzień. Naładuj RS 3 Mini w zaledwie około 2,5 godziny i szybko wróć do filmowania. Możesz nawet korzystać z urządzenia podczas ładowania!

DJI RS 3 Mini
Ekran dotykowy

Stabbilizator ma także wbudowany kolorowy ekran dotykowy 1,4" oraz specjalny przycisk M, który umożliwia szybkie przełączanie się między trybami PF (Pan Follow), PTF (Pan and Tilt Follow) i FPV. Ponadto przednie pokrętło pozwala wygodnie regulować ostrość, ISO, przysłonę, migawkę lub inne parametry.

DJI RS 3 Mini
Korzystaj z dodatkowych akcesoriów

RS 3 Mini został wyposażony w port NATO, który pozwala na montaż takich akcesoriów jak uchwyty Briefcase Handle, dodatkowe oświetlenie i monitory, co przekłada się na mnóstwo możliwości konfiguracji i większą elastyczność. Możesz też skorzystać z DJI Mic, aby bez wysiłku uzupełnić swoje filmy o doskonałej jakości dźwięk. Ten zaawansowany system audio jest gotowy do użycia od razu po wyjęciu z etui! Kompaktowy mikrofon wyróżnia się zasięgiem transmisji do 250 m i pracuje nawet do 15 godzin (z etui ładującym). Dodatkowo nadajniki DJI Mic są wyjątkowo lekkie i przenośne, a dzięki magnetycznym akcesoriom możesz na przykład przymocować je do ubrania.

DJI RS 3 Mini
Specyfikacja
Przetestowany udźwig
0.4-2 kg
Maksymalna prędkość kątowa gimbala przy sterowaniu ręcznym
Oś Pan: 360°/s Oś Tilt: 360°/s Oś Roll: 360°/s
Punkty końcowe
Oś obrotu Pan: 360° pełen zakres Oś obrotu Roll: -95° do +240° Oś tilt: -10° do +210°
Częstotliwość pracy
2.400-2.484 GHz
Moc nadajnika
<4 dBm
Temperatura pracy
-10° do 45° C (14° do 113° F)
Waga
Gimbal: ok. 795 g (w trybie portretowym) Gimbal: ok. 850 g (w trybie zdjęć poziomych) Przedłużenie gripa/statyw: ok. 128 g Górna i dolna szybkozłączka: ok. 107 g (0.23 lbs)
*oba pomiary z płytką szybkiego montażu i bez przedłużanego uchwytu/statywu
Wymiary gimbala
Złożony(bez kamery i uchwytów): 323 x 195 x 98 mm Rozłożony(z uchwytem oraz przedłużeniem/trójnogiem): 180 x 159 x 296 mm
Mocowania Akcesoriów
Porty NATO Otwór mocujący 1/4"-20 Zimna stopka Port RSS (USB-C)
Akumulator
Model: HB7-2450MaH-7.2V Rodzaj ogniw: 2S Pojemność: 2450Ah Maksymalny czas pracy: 10 godzin Czas ładowania: Około 2.5 godziny (przy korzystaniu szybkiego ładowania 18W; obsługuje protokół PD) Sugerowana temperatura ładowania: 5°-40° C (41°-104° F)
Połączenie
Bluetooth 5.1; USB-C
Wspierane mobilne systemy operacyjne
iOS 11 lub wyżej Android 7.0 lub wyżej
Dostępne języki ekranu dotykowego
Angielski, Chiński uproszczony, Chiński, Niemiecki, Francuski, Koreański, Japoński, Hiszpański, Portugalski (Brazylijski), Rosyjski, Tajs
W zestawie
photo
Gimbal
x1
photo
Kabel do ładowania USB-C 40cm
x1
photo
Kabel sterujący do wielu kamer w kształcie litery L USB-C 30cm
x1
photo
Płyta szybkiego montażu RS Mini
x1
photo
Statyw RS Mini
x1
photo
Zestaw śrub
x1
Marka
SKU
041242
Kod producenta
CP.RN.00000294.01
Gwarancja producenta
Model
Ronin
Przeznaczenie
Aparat
Maksymalne obciążenie
2 kg
Czas pracy
10 h
pixel