+ Dodaj do porównania

Dron DJI Avata Explorer Combo

Dron DJI Avata Explorer Combo
Dron DJI Avata Explorer Combo
Dron DJI Avata Explorer Combo
Dron DJI Avata Explorer Combo
Dron DJI Avata Explorer Combo
Dron DJI Avata Explorer Combo
Dron DJI Avata Explorer Combo
Wybierz inny model serii
4 249,00 PLN
brutto / szt.
Szybkie zakupy 1-Click(bez rejestracji)
Dostępny
Dostępny
Bezpieczne zakupy
Dostępność:
Dron DJI Avata Explorer Combo
Mężczyzna strujący dronem DJI Avata Explorer Combo z Goglami DJI
Niebo jest Twoim placem zabaw

Po połączeniu drona DJI Avata z nowymi goglami DJI Goggles Integra i kontrolerem ruchu DJI RC Motion 2 latanie staje się dostępne dla wszystkich. [1] Poczuj dreszcz emocji związany z całkowitą immersją, ciesząc się przy tym niezrównanym bezpieczeństwem i kontrolą. Daj się ponieść spontaniczności i uchwyć świat wokół siebie. Niektórzy z nas urodzili się, by latać.

Para obserwująca drona DJI Avata Explorer Combo
Pakiet idealny

Lekki i kompaktowy DJI Avata doskonale radzi sobie również w ciasnych przestrzeniach. Wbudowana osłona śmigieł sprawia, że nawet jeśli zderzy się z jakimś obiektem, po prostu się od niego odbije, pozostanie w powietrzu i będzie kontynuować lot! Co więcej, nowy kontroler ruchu DJI RC Motion 2 zapewnia wygodne i responsywne doświadczenie kontroli, dzięki czemu nawet początkujący użytkownicy mogą czerpać radość ze sterowania dronem za pomocą ruchów dłoni. To jednak nie koniec udogodnień! Gogle DJI Goggles Integra wyróżniają się lekką, zintegrowaną konstrukcją i obsługują transmisję wideo DJI O3+. [1] Mają też wbudowane ekrany micro OLED.

DJI Goggles Integra
DJI Goggles Integra – stworzone dla Twojej wygody

DJI Goggles Integra wyróżniają się zintegrowanym designem, łącząc opaskę na głowę i akumulator w jedno. Dzięki temu możesz zapomnieć o zbędnych kablach i swobodnie zakładać lub zdejmować gogle. W efekcie zyskujesz jeszcze większy komfort! Opaska z wbudowanym akumulatorem jest bardzo lekka, idealnie wyważona i wygodna w noszeniu. [2] Co więcej, urządzenie waży tylko około 410 g, a dzięki składanym antenom jego transport nie sprawi Ci problemu. To jednak nie koniec udogodnień. Maksymalny czas pracy gogli wynosi aż 2 godziny! [3] DJI Goggles Integra mogą też być używane podczas ładowania – dzięki temu latasz tak długo, jak chcesz.

dłóń trzymająca DJI Goggles Integra
Wyświetlacz HD

DJI Goggles Integra zostały wyposażone w dwa ekrany HD micro OLED, które zapewniają doskonale odwzorowane kolory oraz niesamowite bogactwo szczegółów – zarówno w jasnych obszarach, jak i w cieniach. Ponadto wysoka częstotliwość odświeżania (nawet 100 Hz [4]) pozwala cieszyć się bardziej płynnym i przyjemnym lotem. Gogle otrzymały też certyfikat TÜV Rheinland, co oznacza, że mogą skutecznie chronić Twoje oczy przed szkodliwym światłem niebieskim.

dron w trakcie lotu
Niskie opóźnienie – płynna i stabilna transmisja wideo

DJI Goggles Integra oferują transmisję wideo DJI O3+, gwarantując niskie opóźnienie sięgające zaledwie 30 ms. [5] Co więcej, gogle automatycznie przełączają się między pasmami 2,4 GHz i 5,8 GHz, aby zapewnić stabilny sygnał i minimalny poziom zakłóceń. [6] Ponadto nowa technologia SyncSmooth odpowiada za płynny przesył, dzięki czemu możesz bez wysiłku tworzyć fantastyczne ujęcia nawet podczas szybkich lotów. [7] Zoptymalizowano również efekt wyrównania ramki wyświetlacza gogli z ramką transmisji wideo, aby jeszcze bardziej zmniejszyć opóźnienie i wahania przekazu. DJI Goggles Integra są też bezpieczniejsze dla oczu – efektywnie redukują zmęczenie wzroku i zawroty głowy.

Kobieta i mężczyzna obserwujący drona
Podziel się wrażeniami

Połącz DJI Goggles Integra z aplikacją DJI Fly, aby wyświetlać obraz w czasie rzeczywistym na goglach i smartfonie jednocześnie. Możesz też udostępnić podgląd swoim znajomym, aby wspólnie przeżywać ekscytujące przygody w przestworzach i cieszyć się immersyjnym lotem.

Sterowanie dronem DJI Avata
DJI Avata – przełom w obrazowaniu FPV

DJI Avata został wyposażony w 1/1,7-calową matrycę CMOS, dzięki czemu obsługuje ultraszerokokątne nagrywanie 4K/60FPS [8] z przysłoną f/2.8. Wyróżnia go także superszerokie pole widzenia 155°. [9] Tak poszerzona perspektywa jest bliższa temu, co widzimy własnymi oczami i gwarantuje jeszcze bardziej immersyjne obrazy. Chcesz więcej? Twórz płynne ujęcia, nawet gdy szybujesz i nurkujesz w przestworzach. Flagowe technologie RockSteady 2.0 i HorizonSteady redukują wstrząsy kamery i zapewniają stabilne materiały ultra HD. [10] Możesz też uzyskać ciekawe efekty kolorystyczne, nagrywając w trybie D-Cinelike.

Dwa drony DJI Avata podczas lotu między górami
Twój wytrzymały towarzysz

Avata wyróżnia się nowym, innowacyjnym designem i powstał z myślą o Twojej wygodzie. Jest nie tylko lżejszy, ale też bardziej kompaktowy i łatwiejszy do przenoszenia. Wyróżnia go także wyjątkowa solidność, możesz więc śmiało wykonywać brawurowe manewry. Wytrzymała rama zmniejsza ryzyko uszkodzenia, zapewniając Ci większy spokój ducha. Ponadto nowy, kanałowy, aerodynamiczny design optymalizuje wydajność urządzenia, co przekłada się na imponujący czas lotu sięgający 18 minut. [11] Wykaż się śmiałością i poleć jeszcze dalej!

Męzczyzna chowający drona do torby
Ruszaj na podniebną podróż

Odkryj swoje otoczenie na nowo i nagraj więcej ciekawych filmów, ciesząc się całkowitą wolnością. Elastyczność DJI Avata w różnych scenariuszach otwiera przed Tobą świat niemal nieskończonych możliwości tworzenia. Dotrzyj tam, gdzie inni nie mogą i przygotuj prawdziwie unikalne ujęcie, przelatując między gałęziami, pod mostami i przez korytarze. Teraz możesz nagrywać w miejscach, które wcześniej były niedostępne! Twój DJI Avata upadł do góry nogami? Bez obaw! Wystarczy kilka kliknięć, aby aktywować tryb Turtle - włącz go i patrz, jak dron wraca do akcji!

Drona DJI Avata podczas lotu
Pewność siebie zrodzona z bezpieczeństwa

Oprócz wbudowanej osłony śmigieł DJI Avata ma również dolny system wizyjny i czujnik na podczerwień ToF, aby zapewnić jeszcze większe bezpieczeństwo. Zastosowane rozwiązania umożliwiają wykrywanie przeszkód od dołu i sprawiają, że dron może latać nawet na małych wysokościach lub wewnątrz budynków. [12] Bezpiecznie zbliż się do ziemi i zyskaj ekscytującą, jedyną w swoim rodzaju perspektywę! [13] DJI Avata obsługuje też RTH, co zapewnia dodatkową ochronę, gdy akumulator jest bliski rozładowania lub gdy zanika sygnał.

Zbliżenie na kamerę drona DJI Avata
Transmisja, na której możesz polegać

Avata oferuje flagową technologię transmisji DJI O3+ oraz wielokierunkowe anteny 2T2R, dzięki czemu może zapewnić niezrównaną stabilność i responsywność podczas lotu. Ciesz się wyraźnym i płynnym podglądem na żywo w swoich goglach, nawet gdy latasz w środowisku, w którym występują zakłócenia. Na uwagę zasługuje też niskie opóźnienie na poziomie 30 ms. [14] To jednak nie wszystko! DJI Avata może zapewnić transmisję wideo 1080p/100FPS na odległość do 2 km, której bitrate sięga nawet 50 Mbps. [15] [16]

 

*Podczas korzystania z gogli DJI Goggles 2 na otwartej przestrzeni bez zakłóceń.

Dron przymocowany do plecaka
DJI RC Motion 2 – immersyjna kontrola ruchu

Zmieniaj kierunek lotu delikatnym obrotem nadgarstka i korzystaj z wbudowanego joysticka, aby swobodnie eksplorować niebo w całkowicie unikalny sposób. W połączeniu z DJI Avata i goglami DJI Goggles kontroler zapewni Ci jeszcze bardziej immersyjne doświadczenie. Z DJI RC Motion 2 poczujesz się tak, jakbyś naprawdę siedział na fotelu pilota!

DJI RC Motion 2
Wielofunkcyjny i intuicyjny

DJI RC Motion 2 zapewnia niezrównany komfort nawet podczas długotrwałego użytkowania. Spust, przycisk zmiany trybów, przycisk blokady i mnóstwo innych funkcji kontrolera – wszystko to zostało zoptymalizowane pod kątem obsługi jedną ręką. Po prostu wyceluj i leć! Wygodnie startuj, ląduj, przyspieszaj, skręcaj, cofaj i wiele więcej. Od swobodnego lotu dzieli Cię tylko jedno naciśnięcie przycisku!

Obsługa drona za pomocą DJI RC Motion 2
Ułatwiona obsługa

Ulepszony joystick DJI RC Motion 2 umożliwia jeszcze płynniejszą kontrolę wysokości i kierunku drona. Startuj i ląduj z większą dokładnością i bogatszą dynamiką ruchu. Bez problemu poradzisz sobie również z bardziej złożonymi manewrami, takimi jak na przykład szybkie zwroty w lewo i w prawo. Ponadto spust kontrolera oferuje nową funkcję cofania, która pozwoli Ci bez problemu polecieć do tyłu nawet w ciasnych przestrzeniach. Po prostu wycofaj się tą samą drogą, którą wleciałeś – już nie musisz skręcać i zawracać! Dostępne jest także pokrętło FN, które ułatwia regulację ISO, migawki i innych parametrów kamery. Szybko dostosuj wybrane ustawienia bez konieczności sięgania do gogli!

Mężczyzna sterujący dronem /></div>
</div>
</div>
<div class=
Akcesoria – osiągnij mistrzowski poziom

DJI Avata jest kompatybilny z wieloma urządzeniami do zdalnego sterowania, z których każde odblokowuje inne możliwości. Zależy Ci na najwyższej precyzji? Lataj w trybie Manual z DJI FPV Remote Controller 2, aby wykonywać bardziej zaawansowane manewry lotnicze, tworzyć efektowne zdjęcia i wykorzystywać zróżnicowane języki filmu! [17] Dostępna jest również specjalna aplikacja DJI Virtual Flight, która zawiera mnóstwo interesujących scenariuszy. Możesz zainstalować ją zarówno na smartfonie, jak i na komputerze. [18] Ćwicz wewnątrz i na zewnątrz, szlifuj swoje umiejętności i krok po kroku stawaj się prawdziwym mistrzem pilotażu.

Zestaw - Dron DJi Avata i akcesoria
W zestawie
photo
DJI Avata
x1
photo
DJI Goggles Integra
x1
photo
DJI RC Motion 2
x1
photo
Inteligentny akumulator
x1
photo
Śmigła (para)
x3
photo
Adapter zasilania
x1
photo
Osłona gimbala
x1
photo
Kabel USB-C do USB-C
x1
photo
Imbus
x1
photo
Śruby
x4
photo
Kabel OTG
x1
photo
Oprawki do DJI Goggles Integra
x2
photo
Soczewki korekcyjne DJI Goggles Integra (para)
x11
photo
Opaska na głowę DJI Goggles Integra
x1
photo
Ściereczka do czyszczenia obiektywu
x1
photo
Smycz
x1

*Przed lotem należy sprawdzić lokalne przepisy prawne i ściśle ich przestrzegać.
*Podczas lotów wewnątrz budynków działanie niektórych funkcji może być ograniczone z powodu zbyt słabego oświetlenia, braku sygnału GPS lub braku miejsca.
***Przetestowano w kontrolowanym środowisku przy użyciu modelu produkcyjnego DJI Avata. Rzeczywiste doświadczenia mogą się różnić w zależności od środowiska lotu, sposobu użycia i wersji oprogramowania.
****Wszystkie zdjęcia i filmy znajdujące się na tej stronie zostały wykonane ze ścisłą zgodnością z lokalnymi przepisami prawnymi.
*****Zawsze należy upewnić się, że latasz bezpiecznie i zgodnie z lokalnymi przepisami.

 

1. DJI Goggles Integra obsługują transmisję wideo DJI O3+ z dronem DJI Avata lub DJI O3 Air Unit.

2. Wrażenia z noszenia i oglądania mogą się różnić w zależności od użytkownika.

3. Zmierzono przy temperaturze otoczenia 25°C (77 F), jasności ekranu na poziomie 4, połączeniu z DJI Avata, trybie transmisji wideo ustawionym na 1080p/100FPS, wyłączonym śledzeniu ruchów głowy oraz całkowicie naładowanym akumulatorze gogli (bez zasilania urządzeń zewnętrznych, na przykład smartfonów).

4. Częstotliwość odświeżania ekranu zmienia się wraz z częstotliwością odświeżania transmisji wideo. Może ona przełączać się między 100 Hz a 60 Hz, aby dostosować się do bieżącej częstotliwości odświeżania transmisji wideo.

5. Zmierzono przy transmisji wideo 1080p/100FPS. Przetestowano na zewnątrz, w otwartym i wolnym od zakłóceń środowisku.

6. Pasmo 5,8 GHz jest zakazane w niektórych krajach / regionach. Przed lotem zawsze należy sprawdzić lokalne przepisy.

7. Algorytm synchronizacji klatek dla DJI Goggles Integra został zoptymalizowany w stosunku do wcześniejszych modeli, aby poprawić jakość transmisji wideo oraz zmniejszyć zmęczenie wzroku i zawroty głowy.

8. Filmy 4K/60FPS nie obsługują formatu obrazu 4:3. W takim wypadku dostępny jest tylko format 16:9.

9. Pole widzenia (FOV) 155° jest dostępne tylko wtedy, gdy format obrazu to 4:3, a specyfikacja zapisu wideo to 2.7K @ 50/60FPS lub 1080p @ 50/60FPS, a także przy formacie obrazu 16:9 i specyfikacji zapisu wideo 4K @ 50/60FPS, 2.7K @ 50/60FPS lub 1080p @ 50/60FPS.

10. Funkcja HorizonSteady jest dostępna tylko w trybie Normal FOV z formatem obrazu 16:9 i specyfikacją nagrywania wideo 4K @ 50/60FPS, 2.7K @ 50/60FPS lub 1080p @ 50/60FPS. Funkcja RockSteady nie jest dostępna, gdy specyfikacja nagrywania wideo to 2.7K @ 100/120FPS lub 1080p @ 100/120FPS.

11. Przetestowano podczas zawisu w środowisku bez wiatru i zakłóceń.

12. DJI Avata obsługuje dolne wykrywanie przeszkód tylko w połączeniu z DJI FPV Remote Controller 2 lub DJI Motion Controller w trybie N lub S.

13. Dron musi utrzymywać odległość przynajmniej 0,25 m od ziemi.

14. Przetestowano w otwartym środowisku zewnętrznym bez zakłóceń. Opóźnienie transmisji wideo różni się w zależności od używanych gogli. Gogle DJI FPV Goggles V2 osiągają transmisję wideo do 810p. Podczas korzystania z gogli DJI FPV Goggles V2 z transmisją 810p/120FPS najniższe opóźnienie nie przekracza 28 ms.

15. Zgodnie ze standardem CE. W wypadku standardu FCC zasięg wynosi do 10 km, a w wypadku SRRC do 6 km. Przetestowano w otwartym środowisku zewnętrznym bez zakłóceń.

16. Przetestowano w otwartym środowisku zewnętrznym bez zakłóceń. Bitrate transmisji wideo może się różnić w zależności od środowiska.

17. Kompatybilność z DJI FPV Remote Controller 2 i DJI Motion Controller, które są dostępne w sprzedaży oddzielnie.

18. Aplikacja na PC jest kompatybilna z systemami operacyjnymi Windows. Aplikacja na telefon jest kompatybilna z systemami operacyjnymi iOS 12.0 i nowszymi, a także Android 9.0 i nowszymi.

Specyfikacja
Sensor 1/1,7 cala CMOS
Efektywne Piksele 48 MP
Obiektyw Pole widzenia: 155°; Równoważna długość ogniskowej: 12,6 mm; Ogniskowa: 2,34 mm; Przysłona: f/2,8; Focus Mode: FF; Focus Range: 0.6 m to ∞;
Zakres ISO 100-6400 (Automatycznie); 100-25600 (Ręcznie);
Szybkość migawki Video: 1/8000-1/50 s; Photo: 1/8000-1/50 s;
Tryb fotografii Pojedyncze ujęcie
Maksymalny rozmiar obrazu 4000×3000
Format zdjęć JPEG
Rozdzielczość wideo Z DJI Goggles 2: 4K@50/60fps, 2.7K@50/60/100fps, 1080p@50/60/100fps; Z DJI FPV Goggles V2: 4K@50/60fps, 2.7K@50/60/100/120fps, 1080p@50/60/100/120fps;
Format wideo MP4
Maksymalny bitrate wideo 150 Mbps
Tryb kolorów Standard, D-Cinelike
EIS Obsługa RockSteady i HorizonSteady, możliwość wyłączenia
Korekcja zniekształceń Obsługuje tryb Normal, Wide i Ultra Wide
Obsługiwany format plików exFAT (zalecany), FAT32
Zakres mechaniczny Pochylenie: -95° do 75°
Zasięg kontroli Pochylenie: -80° do +65°
Stabilizacja Jednoosiowa (pochylenie)
Maksymalna prędkość obrotu 60°/s
Zakres drgań kątowych ±0.01°
Elektroniczna oś obrotu Korekcja ekranu w czasie rzeczywistym jest niedostępna podczas nagrywania - można ją zastosować do materiału nagranego na dronie.
Model QF2W4K
Masa startowa Około 410 g
Wymiary (dł.×szer.×wys.) 180×180×80 mm
Przekątna 120 mm
Maks. prędkość wznoszenia 6 m/s (Tryb Normal, Tryb Sport)
Maks. prędkość opadania 6 m/s (Tryb Normal, Tryb Sport)
Maks. prędkość 8 m/s (tryb Normal), 14 m/s (tryb Sport), 27 m/s (tryb Manual)
Maks. wysokość startu 5000 m
Maks. czas zawisu Około 18 minut
Maks. zasięg lotu 11.6 km
Maks. odporność na wiatr 10.7 m/s (Level 5)
Zakres temperatury pracy Od -10°C do 40° C (14°F do 104°F)
Moc nadawania (EIRP) FCC:
Anteny Dual Antennas, 2T2R
GNSS GPS + Galileo + BeiDou
Zakres dokładności zawisu Pionowo: ±0,1 m (z Vision Positioning), ±0,5 m (z GNSS Positioning); Poziomo: ±0,3 m (z Vision Positioning), ±1,5 m (z GNSS Positioning);
Obsługiwane karty SD microSD (do 256 GB)
Zalecane karty microSD SanDisk Extreme U3 V30 A1 32GB microSDXC, SanDisk Extreme Pro U3 V30 A1 32GB microSDXC, Kingston Canvas Go!Plus U3 V30 A2 64GB microSDXC, Kingston Canvas React Plus U3 V90 A1 64GB microSDXC, Kingston Canvas React Plus U3 V90 A1 128GB microSDXC, Kingston Canvas React Plus U3 V90 A1 256GB microSDXC, Samsung PRO Plus V30 U3 V30 A2 256GB
Pamięć wewnętrzna 20 GB
System wizyjny Efektywna wysokość pomiaru ToF: 10 m; Precyzyjny zakres zawisu: 0.5-10 m; Zasięg czujnika wizyjnego: 0.5-20 m;
Środowisko pracy Rozpraszające powierzchnie odbijające o wyraźnym wzorze > 20% (takie jak ściany, drzewa lub ludzie); Odpowiednie oświetlenie (luksy > 15, normalne warunki oświetlenia wewnętrznego);
Pojemność akumulatora 2420 mAh
Napięcie 14.76 V
Limit napięcia ładowania 17 V
Typ Li-ion
System chemiczny LiNiMnCoO2
Pojemność (Wh) 35.71 Wh@0.5C
Szybkość rozładowania Typowe: 7C
Waga Około 162 g
Zakres temperatury ładowania 5°C do 40°C (41° do 104° F)
Częstotliwość komunikacji 2,400-2,4835 GHz (tylko RX); 5,725-5,850 GHz (RX i TX);
Pasmo komunikacyjne Maks. 40 MHz
Jakość i opóźnienie podglądu na żywo Z DJI FPV Goggles V2: 810p/120fps, jakość transmisji wideo: opóźnienie transmisji wideo jest mniejsze niż 28 ms; 810p/60fp, jakość transmisji wideo: opóźnienie transmisji wideo jest mniejsze niż 40 ms; Z DJI Goggles 2: 1080p/100fps, jakość transmisji wideo: opóźnienie transmisji wideo jest mniejsze niż 30 ms; 1080p/60fps, jakość transmisji wideo: opóźnienie transmisji wideo jest mniejsze niż 40 ms;
Maksymalna szybkość transmisji wideo 50 Mbps
Maks. zasięg transmisji wideo 10 km (FCC), 2 km (CE), 6 km (SRRC)
Transmisja dźwięku Nie dotyczy
Model RCDS13
Waga Ok. 410 g (wliczając akumulator)
Wymiary (D x S x W) Anteny złożone: 170 x 104 x 74,44 mm; Anteny rozłożone: 205 x 104 x 104 mm;
Rozmiar ekranu (jeden ekran) 0,49″
Rozdzielczość (jeden ekran) 1920x1080
Częstotliwość odświeżania Do 100 Hz
Zakres IPD (rozstaw źrenic) 56-72 mm
Pole widzenia FOV (jeden ekran) 44°
Format nagrywania wideo MOV
Obsługiwane formaty odtwarzania wideo MP4, MOV (kodeki wideo: H.264, H.265; kodeki audio: AAC, PCM)
Temperatura pracy Od -10°C do 40°C (od 14°F do 104°F)
Zasilanie Wbudowany akumulator
Obsługiwane karty SD microSD (do 512 GB)
Zalecane karty microSD SanDisk Extreme U3 V30 A1 32GB microSDXC, SanDisk Extreme Pro U3 V30 A1 32GB microSDXC, Lexar 1066x U3 V30 A2 64GB microSDXC, Lexar 1066x U3 V30 A2 128GB microSDXC, Lexar 1066x U3 V30 A2 256GB microSDXC, Lexar 1066x U3 V30 A2 512GB microSDXC, Kingston Canvas Go! Plus U3 V30 A2 64GB microSDXC, Kingston Canvas Go! Plus U3 V30 A2 128GB microSDXC, Kingston Canvas React Plus U3 V90 A1 64GB microSDXC, Kingston Canvas React Plus U3 V90 A1 128GB microSDXC, Kingston Canvas React Plus U3 V90 A1 256GB microSDXC, Samsung EVO Plus U3 V30 A2 512GB microSDXC
Transmisja wideo W przypadku korzystania z różnych dronów gogle będą automatycznie dostosowywać odpowiednie oprogramowanie do specyfikacji transmisji wideo konkretnego urządzenia. DJI Avata: O3+;
Częstotliwość robocza 2,4000-2,4835 GHz; 5,725-5,850 GHz; *Pasmo 5,8 GHz jest obecnie zakazane w niektórych regionach. Szczegółowe informacje znaleźć można w lokalnych przepisach.
Moc transmitera (EIRP) 2,4000-2,4835 GHz: < 30 dBm (FCC), < 20 dBm (CE / SRRC / MIC / KC); 5,725-5,850 GHz: < 30 dBm (FCC), < 23 dBm (SRRC), 14 dBm (CE / KC);
Opóźnienie transmisji 1080p/100FPS: ok. 30 ms; 1080p/60FPS: ok. 40 ms; *Zmierzono w otwartym środowisku zewnętrznym bez zakłóceń. Rzeczywiste dane mogą się różnić w zależności od modelu drona.
Maks. zasięg transmisji W przypadku korzystania z różnych dronów gogle będą automatycznie dostosowywać odpowiednie oprogramowanie do specyfikacji transmisji wideo konkretnego urządzenia. DJI Avata: 12 km (FCC), 6 km (CE / SRRC / MIC); DJI O3 Air Unit: 10 km (FCC), 2 km (CE), 6 km (SRRC); *Zmierzono w otwartym środowisku zewnętrznym bez zakłóceń. Rzeczywiste dane mogą się różnić w zależności od środowiska pracy.
Maks. bitrate wideo 50 Mbps *Zmierzono w otwartym środowisku bez zakłóceń. Rzeczywiste dane mogą się różnić w zależności od środowiska pracy.
Waga Ok. 185 g (wliczając opaskę na głowę)
Wymiary (D x S x W) 120 x 48,8 x 71 mm
Pojemność 2450 mAh
Napięcie 5,6-8,4 V
Typ Li-ion
Skład chemiczny LiNiMnCoO2
Energia 17,64 Wh
Temperatura ładowania Od 5°C do 45°C (od 41°F do 113°F)
Maks. moc ładowania 15 W (ładowanie przy wyłączonym zasilaniu)
Czas pracy Ok. 2 h *Zmierzono przy temperaturze otoczenia 25°C (77°F), jasności ekranu ustawionej na 4, po połączeniu z dronem DJI Avata, z trybem transmisji wideo ustawionym na 1080p/100FPS, wyłączonym śledzeniem ruchów głowy i całkowicie naładowanym akumulatorem gogli (bez zasilania zewnętrznych urządzeń takich jak smartfony).
Model RM220
Waga Ok. 170 g
Częstotliwość robocza 2,4000-2,4835 GHz; 5,725-5,850 GHz; *Pasmo 5,8 GHz jest obecnie zakazane w niektórych państwach i regionach. Szczegółowe informacje znaleźć można w lokalnych przepisach.
Moc transmitera (EIRP) 2,400-2,4835 GHz: < 30 dBm (FCC), < 20 dBm (CE / SRRC / MIC); 5,725-5,850 GHz: < 30 dBm (FCC), < 23 dBm (SRRC), < 14 dBm (CE);
Maks. zasięg transmisji (bez przeszkód, bez zakłóceń) 10 km (FCC); 6 km (CE / SRRC / MIC); *W przypadku korzystania z różnych dronów kontroler automatycznie wybierze odpowiednie oprogramowanie, aby dopasować specyfikację transmisji wideo do konkretnego urządzenia. Zmierzono w otwartym środowisku zewnętrznym bez zakłóceń. Rzeczywiste dane mogą się różnić w zależności od środowiska pracy.
Temperatura pracy Od -10°C do 40°C (od 14°F do 104°F)
Czas pracy Ok. 5 h *Zmierzono przy temperaturze otoczenia 25°C (77°F), po połączeniu z dronem DJI Avata i w stanie stacjonarnym.
Do pobrania
Podziel się swoją opinią
Twoja ocena:
Dodaj własne zdjęcie produktu:
Zaufane Opinie IdoSell
4.90 / 5.00 741 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2024-06-14
Szybko i profesjonalnie
2024-06-13
Ok
pixel