+ Dodaj do porównania

Dron DJI Air 3 (RC-N2)

Dron DJI Air 3 (RC-N2)
Dron DJI Air 3 (RC-N2)
Dron DJI Air 3 (RC-N2)
Dron DJI Air 3 (RC-N2)
Dron DJI Air 3 (RC-N2)
Dron DJI Air 3 (RC-N2)
Dron DJI Air 3 (RC-N2)
Dron DJI Air 3 (RC-N2)
Wybierz inny model serii
5 149,00 PLN
brutto / szt.
Dostępny
Dostępny
Bezpieczne zakupy
Dostępność:
Dron DJI Air 3 (RC-N2)
Double Up

DJI Air 3 to kompaktowy dron o składanej konstrukcji, który został wyposażony w dwie najwyższej klasy kamery – kamerę szerokokątną oraz kamerę ze średnim teleobiektywem i 3-krotnym zoomem. Ciesz czasem lotu do 46 minut, wielokierunkowym wykrywaniem przeszkód i transmisją wideo O4. Rób zapierające dech w piersiach zdjęcia 48 MP i nagrywaj filmy 4K HDR. Pożegnaj ograniczenia, twórz spektakularne ujęcia i podziel się swoją historią ze światem!

Dron DJI Air 3 (RC-N2) - double up
System z dwiema głównymi kamerami

DJI Air 3 to pierwszy dron z serii Air, który oferuje system z dwiema głównymi kamerami. W smukłej, kompaktowej obudowie mieści kamerę szerokokątną oraz kamerę ze średnim teleobiektywem i 3-krotnym bezstratnym zoomem optycznym. Obie kamery są wyposażone w 1/1,3-calową matrycę CMOS, ale różnią się długością ogniskowej, zapewniając spójną jakość obrazu i bardziej dynamiczne możliwości filmowania. Co to oznacza w praktyce? Dzięki kamerze szerokokątnej możesz lepiej uchwycić rozległe krajobrazy. Natomiast kamera ze średnim teleobiektywem pozwoli Ci uzyskać wyjątkową perspektywę.

Dron DJI Air 3 (RC-N2) - system z dwiema kamerami
Doskonałość z każdej perspektywy

Obydwie kamery DJI Air 3 umożliwiają robienie nasyconych szczegółami zdjęć 48 MP. Obie oferują też Dual Native ISO i pozwalają nagrywać filmy 4K/100FPS lub 4K/60FPS HDR bez kadrowania. Teraz bez trudu uzyskasz zapierające dech w piersiach efekty! To jednak nie koniec. Kamery drona obsługują również tryby kolorów 10-bit D-Log M oraz 10-bit HLG. 10-bit D-Log M pozwala uzyskać więcej szczegółów w jasnych obszarach i cieniach, zapewniając większą elastyczność podczas edycji materiałów. Z kolei 10-bit HLG oferuje wyższy zakres dynamiczny, co przekłada się na lepszą jakość obrazu bez konieczności stosowania color gradingu.

Dron DJI Air 3 - doskonałość z każdej perspektywy
Dłuższy czas lotu, innowacyjne ładowanie

DJI Air 3 wyróżnia się czasem lotu sięgającym 46 minut – to aż o 48% więcej w porównaniu z poprzednią generacją. Dzięki temu możesz jeszcze dłużej eksplorować przestworza, eksperymentować z kompozycją i nagrywać dokładnie takie ujęcia, na jakich Ci zależy – a wszystko to w trakcie jednej podniebnej podróży! Na uwagę zasługuje także nowy hub do ładowania akumulatorów, który obsługuje innowacyjną funkcję transferu energii. Po prostu naciśnij i przytrzymaj odpowiedni przycisk, aby przenieść pozostałą moc z kilku akumulatorów do akumulatora o najwyższym poziomie naładowania! To idealne rozwiązanie, jeśli zdarza Ci się latać w miejscach, gdzie zwykłe ładowanie jest utrudnione.

Dron
Lataj pewnie, lataj bezpiecznie

Dron został wyposażony w precyzyjne czujniki, za pomocą których może wykrywać przeszkody we wszystkich kierunkach. DJI Air 3 będzie też płynnie unikać obiektów na swojej drodze – pozwala na to zaawansowany system APAS 5.0. To jednak nie wszystko! Dzięki Smart RTH i Advanced RTH dron może automatycznie zaplanować optymalną trasę powrotu do punktu startowego, nie przerywając przy tym wykrywania przeszkód. Wszystko to składa się na bezpieczniejsze doświadczenie lotu. Teraz nawet początkujący użytkownicy mogą swobodnie realizować swoje kreatywne wizje!

Lataj pewnie z dronem DJI Air 3
Transmisja wideo O4

O4 to system transmisji nowej generacji, który zapewnia znacznie większy zasięg i lepszą jakość sygnału. Umożliwia przesyłanie wideo w rozdzielczości 1080p/60FPS na odległość do 10 km, gwarantując przy tym doskonałą stabilność. Wszystko to pozwala cieszyć się jeszcze płynniejszym lotem i wygodniejszą obsługą. Teraz możesz polecieć dalej, odkryć więcej ciekawych miejsc i nagrać mnóstwo wspaniałych ujęć!

Dron DJI Air 3 - transmisja wideo
Inteligentne funkcje – więcej inspiracji

Inteligentne funkcje DJI Air 3 pomogą Ci zrealizować Twoje najśmielsze wizje. Tryby QuickShots, w tym Rocket, Dronie, Circle, Helix, Boomerang i Asteroid, ułatwią Ci uzyskiwanie złożonych ruchów kamery. MasterShots umożliwiają automatyczne wykonywanie skomplikowanych manewrów, nagrywanie wielu ujęć i ich edycję, a 2.7K Vertical Shooting pozwala na filmowanie w pionie. Dzięki temu z łatwością przygotujesz ciekawy materiał do swoich mediów społecznościowych! Dostępne są również tryby śledzenia FocusTrack (Spotlight 2.0, ActiveTrack 5.0 i Point of Interest 3.0). Co więcej, DJI Air 3 to pierwszy dron z serii, który obsługuje funkcję Waypoint umożliwiającą planowanie ujęć i tras lotu z wyprzedzeniem.

Inteligentne funkcje w DJI AIR 3
Dodatkowe możliwości – pole do popisu dla wyobraźni

To nie koniec możliwości, jakie oferuje DJI Air 3. Do dyspozycji masz także mnóstwo innych funkcji! Night Mode pozwoli Ci nagrywać zachwycające filmy (do 4K/30FPS) nawet w słabych warunkach oświetleniowych lub w nocy, a SmartPhoto 3.0 automatycznie optymalizuje jakość zdjęć. Możesz też tworzyć spektakularne ujęcia Hyperlapse (Free, Circle, Course Lock lub Waypoint) – w rozdzielczości do 4K w poziomie lub do 2.7K w pionie. Ponadto QuickTransfer usprawnia pobieranie gotowych materiałów z drona na telefon. Masz również możliwość nagrywania filmów Slow Motion (4K/100FPS lub 1080p/100FPS) w nawet 4-krotnie zwolnionym tempie.

Dodatkowe możliwości w DJI Air 3
Aplikacja LightCut

Zyskaj jeszcze więcej możliwości. Wystarczy, że połączysz drona z aplikacją LightCut na Twoim smartfonie – możesz to zrobić bezprzewodowo. Znajdziesz w niej na przykład funkcję One-Tap Edit, która inteligentnie wybiera ujęcia w oparciu o kompozycję i trasę lotu, automatycznie dopasowuje do nich odpowiednie szablony i efekty dźwiękowe, a następnie generuje krótki film – przekonaj się, że edycja materiałów wideo nie musi być czasochłonna! Wypróbuj też Tilt-Shift Effects i uzyskaj efekt tilt-shift za pomocą jednego dotknięcia. Co więcej, w wypadku aplikacji LightCut nie ma potrzeby pobierania wszystkich materiałów z drona – dzięki temu zaoszczędzisz miejsce w pamięci smartfona!

Aplikacja
Wypróbuj dostępne akcesoria

Skorzystaj z dedykowanych akcesoriów i ciesz się jeszcze przyjemniejszym lotem. Możesz wybierać spośród dwóch aparatur sterujących – DJI RC 2 została wyposażona w 5,5-calowy ekran FHD, a DJI RC-N2 wymaga podłączenia smartfona. Obie obsługują nowy system transmisji O4. Innowacyjny hub do ładowania pozwala na szybkie sekwencyjne ładowanie trzech akumulatorów i oferuje funkcję transferu energii, a zestaw filtrów ND (ND8/16/32/64) umożliwia nagrywanie wysokiej jakości filmów przy dłuższych czasach otwarcia migawki. Dostępny jest też zasilacz DJI 100 W USB-C i ładowarka samochodowa DJI 65 W.

Dron DJI Air 3 (RC-N2) w sklepie DJI ARS


W zestawie
DJI Air 3
x1
Śmigła Low-Noise do DJI Air 3 (para)
x3
Osłona gimbala DJI Air 3
x1
Aparatura sterująca DJI RC-N2
x1
Kabel do aparatury sterującej DJI RC-N2 (złącze USB-C)
x1
Kabel do aparatury sterującej DJI RC-N2 (złącze Lightning)
x1
Kabel USB-C
x1
Inteligentny akumulator do DJI Air 3
x1
Specyfikacja
Masa startowa720 g
WymiaryZłożony (bez śmigieł): 207 x 100,5 x 91,1 mm (D x S x W);
Rozłożony (bez śmigieł): 258,8 x 326 x 105,8 mm (D x S x W);
Maks. prędkość wznoszenia10 m/s
Maks. prędkość opadania10 m/s
Maks. prędkość horyzontalna (na poziomie morza, bez wiatru)21 m/s

19 m/s w regionach UE
Maks. pułap6000 m
Maks. czas lotu46 min

Zmierzono podczas lotu ze stałą prędkością 28,8 km/h, w środowisku bezwietrznym, na poziomie morza, z wyłączonym systemem APAS, wyłączonym AirSense, parametrami kamery ustawionymi na 1080p/24FPS, wyłączonym trybem wideo i od poziomu naładowania akumulatora 100% do 0%. Podane tu informacje stanowią wyłącznie punkt odniesienia. Podczas lotu zawsze należy zwracać uwagę na powiadomienia w aplikacji.
Maks. czas zawisu
42 min

Zmierzono podczas zawisu w środowisku bezwietrznym, na poziomie morza, z wyłączonym systemem APAS, wyłączonym AirSense, parametrami kamery ustawionymi jako 1080p/24FPS, wyłączonym trybem wideo i od poziomu naładowania akumulatora 100% do 0%. Podane tu informacje stanowią wyłącznie punkt odniesienia. Podczas lotu zawsze należy zwracać uwagę na powiadomienia w aplikacji.
Maks. dystans lotu32 km
Maks. odporność na wiatr12 m/s
Maks. kąt nachylenia35°
Zalecane karty microSDSanDisk Extreme PRO 32GB V30 U3 A1 microSDHC;
Lexar 1066x 64GB V30 U3 A2 microSDXC;
Lexar 1066x 128GB V30 U3 A2 microSDXC;
Lexar 1066x 256GB V30 U3 A2 microSDXC;
Lexar 1066x 512GB V30 U3 A2 microSDXC;
Kingston Canvas GO! Plus 64GB V30 U3 A2 microSDXC;
Kingston Canvas GO! Plus 128GB V30 U3 A2 microSDXC;
Kingston Canvas React Plus 64GB V90 U3 A1 microSDXC;
Kingston Canvas React Plus 128GB V90 U3 A1 microSDXC;
Kingston Canvas React Plus 256GB V90 U3 A1 microSDXC;
Samsung EVO Plus 512GB V30 U3 A2 microSDXC;
Temperatura pracyOd -10°C do 40°C
GNSSGPS + Galileo + BeiDou
Zakres dokładności zawisuPionowo:
±0,1 m (z pozycjonowaniem wizyjnym);
±0,5 m (z pozycjonowaniem GNSS);

Poziomo:
±0,3 m (z pozycjonowaniem wizyjnym);
±0,5 m (z systemem pozycjonowania o wysokiej dokładności);
Pamięć wewnętrzna8 GB
Rodzaj czujnikówWielokierunkowy podwójny system wizyjny uzupełniony czujnikiem podczerwieni umieszczonym na spodzie drona.
Czyjnik przedniZakres pomiaru: 0,5-18 m;
Zakres wykrywania: 0,5-200 m;
Efektywna prędkość wykrywania: prędkość lotu ≤ 12 m/s;
Pole widzenia (FOV): 90° w poziomie, 72° w pionie;
Czujnik tylnyZakres pomiaru: 0,5-18 m;
Efektywna prędkość wykrywania: prędkość lotu ≤ 12 m/s;
Pole widzenia (FOV): 90° w poziomie; 72° w pionie;
Czyjnik bocznyZakres pomiaru: 0,5-30 m;
Efektywna prędkość wykrywania: prędkość lotu ≤ 12 m/s;
Pole widzenia (FOV): 90° w poziomie, 72° w pionie;
Czyjnik górnyZakres pomiaru: 0,5-18 m;
Efektywna prędkość wykrywania: prędkość lotu ≤ 6 m/s;
Pole widzenia (FOV): 72° z przodu i z tyłu, 90° z lewej i z prawej strony;
Czyjnik dolnyZakres pomiaru: 0,3-14 m;
Efektywna prędkość wykrywania: prędkość lotu ≤ 6 m/s;
Pole widzenia (FOV): 106° z przodu i z tyłu; 90° z lewej i z prawej strony;
Środowisko pracy czujnikówPrzedni, tylny, lewy, prawy i górny:
Powierzchnie z wyraźnymi wzorami i odpowiednie oświetlenie (luksy > 15);

Dolny:
Powierzchnie z wyraźnymi wzorami, współczynnik odbicia rozproszonego > 20% (np. ściany, drzewa, ludzie) i odpowiednie oświetlenie (luksy > 15);
Czujnik podczerwieni 3DZakres pomiaru: 0,1-8 m (współczynnik odbicia > 10%);
Pole widzenia (FOV): 60° z przodu i z tyłu, 60° z lewej i z prawej strony;
MatrycaKamera szerokokątna: 1/1,3-calowa matryca CMOS, efektywne piksele: 48 MP;
Kamera ze średnim teleobiektywem: 1/1,3-calowa matryca CMOS, efektywne piksele: 48 MP;
ObiektywKamera szerokokątna:

Pole widzenia (FOV): 82°;
Ogniskowa równoważna: 24 mm;
Przysłona: f/1.7;
Focus: od 1 m do ∞;

Kamera ze średnim teleobiektywem:
Pole widzenia (FOV): 35°;
Ogniskowa równoważna: 70 mm;
Przysłona: f/2.8;
Focus: od 3 m do ∞;
Czas otwarcia migawkiKamera szerokokątna:
Zdjęcia 12 MP: 1/16000-2 s (2-8 s w przypadku symulowanej długiej ekspozycji);
Zdjęcia 48 MP: 1/8000-2 s;

Kamera ze średnim teleobiektywem:
Zdjęcia 12 MP: 1/16000-2 s (2-8 s w przypadku symulowanej długiej ekspozycji);
Zdjęcia 48 MP: 1/8000-2 s;
Tryby fotografowaniaKamera szerokokątna:
Single Shot: 12 MP i 48 MP;
Burst Shooting: 12 MP, 3/5/7 klatek; 48 MP, 3/5 klatek;
AEB: 12 MP i 48 MP, 3/5 klatek przy 0,7 EV;
Timed: 12 MP, 2/3/5/7/10/15/20/30/60 s; 48 MP, 5/7/10/15/20/30/60 s;

Kamera ze średnim teleobiektywem:
Single Shot: 12 MP i 48 MP;
Burst Shooting: 12 MP, 3/5/7 klatek; 48 MP, 3/5 klatek;
AEB: 12 MP i 48 MP, 3/5 klatek przy 0,7 EV;
Timed: 12 MP, 2/3/5/7/10/15/20/30/60 s; 48 MP, 5/7/10/15/20/30/60 s;
Format zdjęćJPEG/DNG (RAW)
Format wideoMP4 (MPEG-4 AVC/H.264, HEVC/H.265)
Obsługiwany system plikówexFAT
Max. bitrate wideoH.264 / H.265: 150 Mbps
Maks. rozmiar obrazuKamera szerokokątna: 8064x6048;
Kamera ze średnim teleobiektywem: 8064x6048;
Rozdzielczość wideoKamera szerokokątna:
H.264 / H.265;
4K: 3840×2160 @ 24/25/30/48/50/60/100*FPS;
FHD: 1920×1080 @ 24/25/30/48/50/60/100*/200*FPS;
2.7K Vertical Shooting: 1512×2688 @ 24/25/30/48/50/60FPS;
FHD Vertical Shooting: 1080×1920 @ 24/25/30/48/50/60FPS;

Kamera ze średnim teleobiektywem:
H.264 / H.265
4K: 3840×2160 @ 24/25/30/48/50/60/100*FPS;
FHD: 1920×1080 @ 24/25/30/48/50/60/100*/200*FPS;
2.7K Vertical Shooting: 1512×2688 @ 24/25/30/48/50/60FPS;
FHD Vertical Shooting: 1080×1920 @ 24/25/30/48/50/60FPS;

*Liczba klatek na sekundę podczas nagrywania. Odpowiedni materiał wideo będzie odtwarzany jako film slow-motion. 4K/100FPS obsługuje jedynie kodek H.265.
Zakres ISOWideo:

Normal i Slow Motion:
100-6400 (Normal);
100-1600 (D-Log M);
100-1600 (HLG);
Night:
100-12800 (Normal);

Zdjęcia:

100-6400;
Profil kolorów i metoda próbkowaniaKamera szerokokątna:
Normal: 8-bit 4:2:0 (H.264 / H.265);
HLG / D-Log M: 10-bit 4:2:0 (H.265);

Kamera ze średnim teleobiektywem:
Normal: 8-bit 4:2:0 (H.264 / H.265);
HLG / D-Log M: 10-bit 4:2:0 (H.265);
Zoom cyfrowyKamera szerokokątna: 1-3x;
Kamera ze średnim teleobiektywem: 3-9x;
Stabilizacja3-osiowy gimbal mechaniczny (tilt, roll, pan)
Zakres mechaniczny gimbalaTilt: od -135° do 70°;
Roll: od -50° do 50°;
Pan: od -27° do 27°;
Zakres kontroli gimbalaTilt: od -90° do 60°;
Pan: od -5° do 5°;
Maks. prędkość kontroli (tilt) 100°/s
Zakres wibracji kątowych gimbala±0.0037°
System transmisji wideoO4
Częstotliwość robocza2,4000-2,4835 GHz;
5,170-5,250 GHz;
5,725-5,850 GHz;
*Częstotliwość 5,170-5,250 GHz może być używana tylko w tych krajach i regionach, gdzie jest to dozwolone przez lokalne przepisy.
Moc transmitera (EIRP)2.4 GHz:
< 33 dBm (FCC);
< 20 dBm (CE/SRRC/MIC);

5.1 GHz:
< 23 dBm (CE);

5.8 GHz:
< 33 dBm (FCC);
< 30 dBm (SRRC);
< 14 dBm (CE);
Maks. prędkość pobieraniaO4:
10 MB/s (z aparaturą sterującą DJI RC-N2);
10 MB/s (z DJI RC 2);
Wi-Fi 5: 30 MB/s*;

*Zmierzono w środowisku laboratoryjnym z niewielkimi zakłóceniami, w krajach, gdzie możliwe jest korzystanie z zarówno 2,4 GHz, jak i 5,8 GHz. Prędkości pobierania mogą się różnić w zależności od rzeczywistych warunków.
Najniższe opóźnienieDron + aparatura sterująca: ok. 120 ms*

*W zależności od rzeczywistego środowiska i używanego urządzenia mobilnego.
Protokół Wi-Fi802.11 a/b/g/n/ac
Częstotliwość robocza Wi-Fi2.400-2.4835 GHz;
5.725-5.850 GHz;
Moc transmitera (EIRP) Wi-Fi2.4 GHz:
< 20 dBm (FCC/CE/SRRC/MIC);

5.8 GHz:
< 20 dBm (FCC/SRRC);
< 14 dBm (CE);
Maks. zasięg transmisji (bez przeszkód, bez zakłóceń)FCC: 20 km;
CE: 10 km;
SRRC: 10 km;
MIC: 10 km;

*Zmierzono w środowisku zewnętrznym wolnym od przeszkód i zakłóceń. Powyższe dane pokazują najdalszy zasięg komunikacji podczas lotu w jedną stronę i bez powrotu dla każdego standardu. Podczas lotu zawsze należy zwracać uwagę na powiadomienia RTH w aplikacji.
Maks. zasięg transmisji (bez przeszkód, z zakłóceniami)Silne zakłócenia: krajobraz miejski, ok. 1,5-4 km;
Średnie zakłócenia: krajobraz podmiejski, ok. 4-10 km;
Niskie zakłócenia: przedmieścia / tereny nadmorskie, ok. 10-20 km;

*Przetestowano w zgodności ze standardem FCC w środowiskach wolnych od przeszkód, z typowymi zakłoceniami. Podane tu informacje stanowią wyłącznie punkt odniesienia i nie gwarantują rzeczywistego zasięgu transmisji.
Maks. zasięg transmisji (z przeszkodami, z zakłóceniami)Niskie zakłócenia i przeszkody w postaci budynków: ok. 0-0,5 km;
Niskie zakłócenia i przeszkody w postaci drzew: ok. 0,5-3 km;

*Przetestowano w zgodności ze standardem FCC w środowiskach z przeszkodami i typowymi niskimi zakłóceniami. Podane tu informacje stanowią wyłącznie punkt odniesienia i nie gwarantują rzeczywistego zasięgu transmisji.
Protokół BluetoothBluetooth 5.2
Częstotliwość robocza Bluetooth2.400-2.4835 GHz
Moc transmitera (EIRP) Bluetooth< 10 dBm
Jakość podglądu na żywoAparatura sterująca:
1080p/30FPS, 1080p/60FPS
Antena6 anten, 2T4R
Pojemność4241 mAh
WagaOk. 267 g
Napięcie nominalne14,76 V
Maks. napięcie ładowania17 V
RodzajLi-ion 4S
Energia62,6 Wh
Temperatura ładowaniaOd 5°C do 40°C
Czas ładowaniaOk. 80 min (z ładowarką DJI 65W);
Ok. 60 min (z zasilaczem DJI 100W USB-C i hubem do ładowania)
WejścieŁadowarka DJI 65W:
100-240 V (AC), 50-60 Hz, 2 A;

Zasilacz DJI 100 W USB-C:
100-240 V (AC), 50-60 Hz, 2,5 A;
WyjścieŁadowarka DJI 65W:
USB-C
5 V, 5 A;
9 V, 5 A;
12 V, 5 A;
15 V, 4,3 A;
20 V, 3,25 A;
5-20 V, 3,25 A;

USB-A:
5 V, 2 A;

Zasilacz DJI 100W USB-C:
Maks. 100 W (moc całkowita);

*Gdy używane są oba porty, maksymalna moc wyjściowa jednego portu wynosi 82 W, a ładowarka będzie dynamicznie rozdzielać moc wyjścową między oba porty w zależności od obciążenia.
Moc znamionowaŁadowarka DJI 65W: 65 W;
Zasilacz DJI 100W USB-C: 100 W;
Sposób ładowania z użyciem huba do akumulatorówSekwencyjne ładowanie trzech akumulatorów.
Kompatybilność huba do akumulatorówInteligentny akumulator DJI Air 3
Wejście huba do akumulatorówUSB-C: 5-20 V, maks. 5 A;
Wyjście huba do akumulatorów (akumulacja mocy)Port akumulatora: 12-17 V, 3,5 A;
Wyjście huba do akumulatorów (ładowanie)Port akumulatora: 12-17 V, maks. 5 A;
Wyjście huba do akumulatorów (USB)USB-C:
5 V, 3 A;
9 V, 5 A;
12 V, 5 A;
15 V, 5 A;
20 V, 4.1 A;
Wejście ładowarki samochodowej12,7-16 V, 6,5 A, napięcie znamionowe 14 V (DC)
Wyjście ładowarki samochodowejUSB-C:
5 V, 5 A;
9 V, 5 A;
12 V, 5 A;
15 V, 4.3 A;
20 V, 3.25 A;
5-20 V, 3.25 A;

USB-A:
5 V, 2 A;
Moc znamionowa ładowarki samochodowej65 W
Temperatura ładowania ładowarki samochodowejOd 5°C do 40°C
ModelRC151
Maks. czas pracyBez ładowania urządzenia mobilnego: 6 h;
Podczas ładowania urządzenia mobilnego: 3,5 h;
Czas ładowania2,5 h
Wymiary104,22 x 149,95 x 45,25 mm (D x S x W)
Waga375 g
Maks. rozmiar kompatybilnego urządzenia mobilnego180 x 86 x 10 mm (D x S x W)
Obsługiwane typy portów urządzeń mobilnychLightning, USB-C, Micro USB

*Aby skorzystać z urządzenia z portem micro USB, niezbędny jest kabel DJI RC-N1 RC (ze standardowym złączem micro USB), który jest dostępny w sprzedaży oddzielnie.
Temperatura pracyOd -10°C do 40°C
Temperatura ładowaniaOd 5°C do 40°C
Sposób ładowaniaZaleca się korzystanie z ładowarki 5 V / 2 A.
Pojemność akumulatora5200 mAh
Rodzaj akumulatora18650 Li-ion
Częstotliwość robocza transmisji wideo2,4000-2,4835 GHz;
5,170-5,250 GHz;
5,725-5,850 GHz;
Moc transmitera transmisji wideo (EIRP)2,4 GHz:
< 33 dBm (FCC);
< 20 dBm (CE/SRRC/MIC);

5,1 GHz:
< 23 dBm (CE);

5,8 GHz:
< 33 dBm (FCC);
< 14 dBm (CE);
< 30 dBm (SRRC);
Do pobrania
Podziel się swoją opinią
Twoja ocena:
Dodaj własne zdjęcie produktu:
Zaufane Opinie IdoSell
4.90 / 5.00 723 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2024-06-12
Szybko, sprawnie, doskonale.
2024-06-12
Profesjonalna realizacja zamówienia. Czas dostawy ekspresowy. Drugiego dnia rano w paczkomacie. Towar zapakowany i zabezpieczony profesjonalnie. Polecam 100%
pixel