+ Dodaj do porównania

DJI Transmission Standard Combo

DJI Transmission Standard Combo
DJI Transmission Standard Combo
DJI Transmission Standard Combo
DJI Transmission Standard Combo
DJI Transmission Standard Combo
DJI Transmission Standard Combo
11 499,00 PLN
brutto / szt.
Dostępny
Dostępny
Bezpieczne zakupy
Dostępność:
Bezprzewodowy system transmisji video DJI Transmission Standard Combo
Vision beyond boundaries

DJI Transmission rozwija technologię transmisji obrazu opracowaną przez DJI i dostarcza zintegrowanych rozwiązań łączących odbiornik wideo, monitor, kontroler i rejestrator. Ten innowacyjny produkt został stworzony z myślą o integracji urządzeń z serii Ronin i DJI Master Wheels, przekształcając branżę dzięki przełomowemu doświadczeniu transmisji, która zapewnia wizję bez granic. Technologia O3 Pro umożliwia przesyłanie obrazu 1080p/60FPS z ultraniskim opóźnieniem, a bezpieczne parowanie i szyfrowanie AES 256-bit zapewnia ochronę przed nieupoważnionym dostępem do Twoich informacji. Co więcej, już teraz w sprzedaży dostępne są dwa warianty zestawów DJI Transmission – High-Bright Remote Monitor Combo i Standard Combo.

DJI Transmission Standard Combo
Dwa zestawy, różne możliwości

Zestaw DJI Transmission (Standard Combo) jest już dostępny! DJI Transmission można teraz kupić w dwóch wariantach – High-Bright Remote Monitor Combo i Standard Combo. Dzięki temu seria jest w stanie zaspokoić bardziej zróżnicowane potrzeby użytkowników! DJI Transmission (Standard Combo) zawiera nadajnik i odbiornik DJI. Oferuje najwyższej jakości transmisję sygnału o rozszerzonym zasięgu i niskim opóźnieniu. To oznacza, że doskonale sprawdzi się w połączeniu z monitorami produkcyjnymi. Obsługuje też transmisję metadanych przez SDI oraz ułamkową liczbę klatek na sekundę. Natomiast zestaw DJI Transmission (High-Bright Remote Monitor Combo) zawiera nadajnik DJI i zdalny monitor DJI High-Bright Remote Monitor. To zintegrowane rozwiązanie łączy odbiór, monitorowanie, nagrywanie i sterowanie w jednym, a w połączeniu z bogatym ekosystemem DJI PRO może zapewnić bardziej wydajne, skoordynowane doświadczenie nagrywania.

Bezprzewodowy system transmisji video w sklepie DJI ARS
Imponująca wydajność transmisji

DJI Transmission wykorzystuje technologię O3 Pro, która oferuje imponujący zasięg transmisji naziemnej do 4 km. Obsługuje też przesyłanie wideo 1080p/60FPS, a także monitoring audio na żywo przy 16 bitach i 48 kHz. Nadajnik i odbiornik wideo wykorzystują te same układy scalone co Ronin 4D, dzięki czemu każde połączenie jest odpowiednio zoptymalizowane. Co więcej, Oprócz tradycyjnych pasm 2,4 GHz i 5,8 GHz O3 Pro wykorzystuje pasmo DFS. Oferuje też nawet 23 opcje wyboru kanałów. DJI Transmission obsługuje również trójpasmowe, automatyczne przełączanie częstotliwości. Ponadto użytkownicy mogą ręcznie wybrać optymalny kanał, aby uniknąć zakłóceń.

DJI Transmission Standard Combo - cena
Jeden nadajnik - wiele odbiorników

Zarówno zdalny monitor podglądowy High-Bright Remote Monitor, jak i odbiornik DJI obsługują jeden nadajnik z wieloma odbiornikami. Pozwalają też przesyłać obraz i dźwięk w dwóch trybach transmisji. Domyślny tryb Broadcast umożliwia podłączenie nieograniczonej liczby odbiorników, dzięki czemu wiele pracujących na planie zespołów (na przykład oświetleniowcy, dział artystyczny, rekwizytorzy) może korzystać z monitorowania w czasie rzeczywistym. Co więcej, bitrate kanału na żywo i kodeki wideo również będą wyświetlane na bieżąco. Chcesz połączyć się z DJI Master Wheels lub innym urządzeniem sterującym? Wybierz tryb Control, który umożliwia zdalne sterowanie Roninem 2, DJI RS 3 Pro i ostrością kamery za pomocą maksymalnie dwóch odbiorników.

system transmisji video DJI Transmission Standard Combo
Transmisja metadanych

Odbiornik DJI Video Receiver obsługuje transmisję metadanych przez SDI. Jeśli korzystasz z niego w połączeniu z ARRI, RED lub innymi popularnymi kamerami kinowymi, możesz wygodnie przesyłać nazwy plików, kody czasowe, wyzwalacze nagrywania, ustawienia kamery (przysłona, ogniskowa itp.) oraz informacje o obiektywie (przysłona, ogniskowa) do monitorów i QTAKE. Dzięki temu DJI Transmission ułatwia reżyserom, operatorom i zespołom DIT przekazywanie szczegółowych danych dotyczących nagrywania! To jednak nie koniec możliwości. Odbiornik obsługuje też połączenia głosowe w czasie rzeczywistym (jeden-jeden) i zapewnia transmisję głosu na bardzo duże odległości, umożliwiając płynną komunikację między operatorem a reżyserem lub klientem.

Wykorzystaniesystemu transmisji video DJI Transmission Standard Combo
Zdalny monitor podglądowy

DJI Transmission integruje monitor o wysokiej jasności z wbudowanym odbiornikiem, dzięki czemu sprzęt jest łatwy w transporcie i montażu. High-Bright Remote Monitor ma wbudowany 7-calowy ekran dotykowy o jasności 1 500 nitów i został wyposażony w zabezpieczenie wykonane ze szkła hartowanego, profesjonalną osłonę oraz gniazdo kart microSD. Ekran o rozdzielczości 1920x1200 wyświetla między innymi parametry nagrywania. Możesz również skorzystać z narzędzi pomocniczych takich jak safe zone, frame guide, zebra stripes, false color, peaking i waveform. Monitor umożliwia też nagrywanie i odtwarzanie obrazu na żywo w formacie H.264 1080p/60FPS.

Bezprzewodowy system transmisji video DJI - cena
Szerokie możliwości sterowania

High-Bright Remote Monitor ma wbudowany czujnik żyroskopowy, dzięki któremu może pełnić rolę samodzielnego kontrolera ruchu do sterowania Roninem 2 lub DJI RS 3 Pro. W wypadku korzystania z uchwytów Ronin 4D Hand Grips joystick umożliwia kontrolę gimbala, a specjalne pokrętło pozwala regulować ostrość i ustawiać parametry kamery. Ponadto za pomocą odpowiedniego przycisku możesz rozpocząć / zatrzymać nagrywanie. W efekcie obsługa DJI RS 3 Pro staje się podobna do obsługi Ronina 4D. Co więcej, gdy DJI RS 3 Pro jest zamontowany na wysięgniku, cable camie lub pojeździe, tryb Mirror Control pozwala zdalnie obsługiwać menu bezlusterkowych kamer Sony z dowolnego miejsca na planie.

Bezprzewodowy system transmisji video DJI Transmission Standard Combo
Kompatybilność z Master Wheels i DJI Force Pro

Zarówno odbiornik, jak i zdalny monitor mogą być używane w połączeniu z DJI Master Wheels, [4] co zapewnia bardziej zaawansowaną kontrolę gimbala podczas korzystania z Ronina 2 lub DJI RS 3 Pro. W takim scenariuszu oryginalny sprzęt będzie nadawał sygnał kontrolny bezpośrednio przez DJI Transmission – nie ma potrzeby montażu dodatkowych anten na DJI Master Wheels. To pozwala cieszyć się nawet trzykrotnie większą wydajnością transmisji. Wzmacnia też zasięg sygnału, stabilność oraz odporność na zakłócenia.

 Transmission Standard Combo - cena
DJI LiDAR Range Finder (RS) to DJI Transmission Cable Hub

Dzięki DJI LiDAR Range Finder (RS) to DJI Transmission Cable Hub możesz podłączyć nadajnik DJI do dalmierza LiDAR DJI (RS) oraz silnika ostrości DJI RS Focus Motor (2022), aby doświadczyć niezależnego systemu ustawiania ostrości i monitorowania. W ten sposób uzyskasz również kalibrację obiektywu i autofocus z ręcznym obiektywem bez konieczności podłączania do RS 3 Pro. Skorzystaj też z uchwytów Ronin 4D Hand Grips, aby ułatwić sobie precyzyjne ręczne ustawianie ostrości przy użyciu LiDAR waveform.

DJI Transmission Standard Combo - Sklep DJI ARS
Wszystko w jednym

Wchodzące w skład zestawu urządzenia zostały wyposażone w szereg różnych portów, dzięki czemu ich obsługa staje się się jeszcze przystępniejsza. 4D Video Transmitter oferuje między innymi port 3G-SDI Loop Out, port wejściowy 3G-SDI oraz port wejściowy HDMI 1.4 typu A, który obsługuje sygnał wejściowy wideo 1080p/60FPS. Zdalny monitor High-Bright Remote Monitor ma natomiast porty takie jak na przykład 3,5 mm stereo jack, który pozwala monitorować dźwięk w czasie rzeczywistym, slot na kartę microSD, port wejściowy HDMI 2.0 typu A, port wejściowy zasilania i port USB-C, który umożliwia aktualizację oprogramowania sprzętowego. Z kolei odbiornik został wyposażony w port wyjściowy 3G-SDI oraz port wyjściowy HDMI 1.4 typu A.

Wszystko w jednym Bezprzewodowy system transmisji video
Kilka możliwości zasilania

Mocowanie typu zimna stopka pozwala zamontować nadajnik bezpośrednio na spodzie Ronina 2 lub RS 3 Pro, dzięki czemu może być zasilany bezpośrednio z niego. Co więcej, zarówno nadajnik, jak i zdalny monitor oraz odbiornik są kompatybilne z akumulatorami DJI WB37. Możesz też używać wchodzącego w skład zestawu adaptera do akumulatorów NP-F. Możliwe jest również zasilanie nadajnika, odbiornika i zdalnego monitora za pomocą akumulatorów typu V-mount - w takiej sytuacji należy użyć adapterów typu V-mount innych producentów. Zależy Ci na stałym zasilaniu sprzętu? Pozwala na to kabel P-TAP do DC-IN, który umożliwia podłączenie urządzeń do zewnętrznego źródła energii.

Zasilaniew DJI Transmission Standard Combo
W zestawie
Nadajnik DJI Video Transmitter
x1
Odbiornik DJI Video Receiver
x1
Inteligentny akumulator WB37
x2
Hub do ładowania akumulatorów WB37 (USB-C)
x1
Płytka montażowa do gimbala RS
x1
Adapter do akumulatora WB37
x2
Adapter do akumulatora NP-F
x2
Kabel zasilający USB-C do DJI Transmission
x1
Kabel zasilający DC do P-Tap
x1
Kabel SDI
x1
Kabel USB-C
x1
Etui ochronne
x1
Antena do transmisji wideo Ronin
x2
Zestaw narzędzi instalacyjnych
x1
Specyfikacja
Waga Ok. 350 g (bez anten)
Wymiary 127 x 87 x 26 mm (D x S x W, bez anten);
Częstotliwość robocza Pasma inne niż DFS:
2,400-2,484 GHz
5,150-5,250 GHz
5,725-5,850 GHz
Pasma DFS:
5,250-5,350 GHz
5,470-5,600 GHz
5,650-5,725 GHz;
Moc nadajnika (EIRP) 2,400-2,484 GHz: 5,150-5,250 GHz: 5,250-5,350 GHz: 5,470-5,600 GHz, 5,650-5,725 GHz: 5,725-5,850 GHz:
Maks. przepustowość 40 MHz
Maks. bitrate 50 Mbps
Pobór mocy 11 W
Napięcie źródła zasilania 6-18 V
Napięcie wyjściowe Port wyjścia zasilania: 6-18 V
Czas pracy Ok. 3 h 40 min
*Zmierzono w temperaturze pokojowej (25°C) przy całkowicie naładowanym akumulatorze WB37.
Format wejściowy wideo 3G SDI: YCbCr 4:2:2 10-bit;
HDMI RGB 4:4:4;
1080p: 23.98 / 24 / 25 / 29.97 / 30 / 50 / 59.94 / 60FPS;
1080i: 50 / 59.94 / 60FPS;
720p: 50 / 59.94 / 60FPS;
Format wyjściowy wideo 3G SDI: YCbCr 4:2:2 10-bit;
1080p: 23.98 / 24 / 25 / 29.97 / 30 / 50 / 59.94 / 60FPS;
1080i: 50 / 59.94 / 60FPS;
720p: 50 / 59.94 / 60FPS;
Format wejściowy audio SDI embedded, HDMI embedded
Format wyjściowy audio PCM
System transmisji wideo O3 Pro
Maks. bitrate wideo 50 Mbps
Opóźnienie transmisji wideo 68 ms [2]; 100 ms [2];
*Zmierzono podczas nagrywania wideo 1080p/60FPS.
Format kodowania wideo H.264
Maks. zasięg transmisji 6 km (FCC); 4 km (CE / SRRC / MIC);
*W otwartym środowisku bez przeszkód i zakłóceń.
Maks. przepustowość 40 MHz
Temperatura pracy -10°C - 45°C
Kamery obsługujące tryb Mirror Control ZV1 / A7 III / A7S III / A7M III / A7R III / A7R IV / A7 IV / FX3 / A7S II / A6600 / A6400 i wszystkie kamery Sony obsługujące BRAVIA (HDMI control)
   
Waga Ok. 350 g (bez anten)
Wymiary 127 x 87 x 26 mm (D x S x W, bez anten)
Częstotliwość robocza Pasmo przenoszenia
Pasma przenoszenia inne niż DFS:

2,4000-2,4835 GHz;
5,150-5,250 GHz;
5,725-5,850 GHz;

Pasmo przenoszenia DFS:

5,250-5,350 GHz;
5,470-5,725 GHz;
5,725-5,850 GHz;

*W niektórych państwach i regionach częstotliwości 5,1 / 5,2 / 5,8 GHz są zakazane lub częstotliwości 5,1 / 5,2 GHz są dozwolone do użytku tylko wewnątrz budynków. Aby uzyskać więcej informacji, sprawdź obowiązujące przepisy. Częstotliwości 5,600-5,650 GHz nie są używane.
Moc nadajnika (EIRP) 2,4000-2,4835 GHz:
< 33 dBm (FCC); < 20 dBm (SRRC / CE / MIC);
5,725-5,850 GHz:
< 33 dBm (FCC); < 14 dBm (CE); < 23 dBm (SRRC);
Maks. pasmo przenoszenia 40 MHz
Maks. bitrate 40 Mbps
Zużycie energii 9 W
Napięcie zasilania 6-18 V
Napięcie wyjściowe Port wyjściowy zasilania: 6-18 V
Czas pracy Ok. 3 h 50 min
*Przetestowano w temperaturze pokojowej 25°C podczas zasilania za pomocą inteligentnego akumulatora WB37 i w połączeniu z nadajnikiem DJI Video Transmitter.
Format wideo (wyjście) Z nadajnikiem DJI Video Transmitter:

1080p: 23,98/24/25/29,97/30/50/59,94/60FPS;
720p: 50/59,94/60FPS;

Z Roninem 4D:

1080p: 24/25/30/48/50/60FPS;
Format audio (wejście) Wbudowany interfejs SDI, wbudowany interfejs HDMI
Format audio (wyjście) PCM
System transmisji wideo O3 Pro
Opóźnienie transmisji wideo 70 ms
*Zmierzono podczas nagrywania wideo 1080p/60FPS.
Kodeki wideo H.264
Maks. zasięg transmisji 6 m (FCC); 4 km (CE / SRRC / MIC);
*Zmierzono w otwartym środowisku, bez przeszkód i zakłóceń.
Temperatura pracy Od -10°C do 45°C
   
Podziel się swoją opinią
Twoja ocena:
Dodaj własne zdjęcie produktu:
Zaufane Opinie IdoSell
4.90 / 5.00 723 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2024-06-12
Szybko sprawnie i w rozsądnej cenie
2024-06-12
Szybko sprawnie... Idealne przesyłka na drugi dzień dotarła
pixel