+ Dodaj do porównania

Kamera DJI Osmo Pocket 3

Kamera DJI Osmo Pocket 3
Kamera DJI Osmo Pocket 3
Kamera DJI Osmo Pocket 3
Kamera DJI Osmo Pocket 3
Kamera DJI Osmo Pocket 3
Kamera DJI Osmo Pocket 3
Kamera DJI Osmo Pocket 3
Wybierz inny model serii
2 599,00 PLN
brutto / szt.
Dostępny
Dostępny
Bezpieczne zakupy
Dostępność:
Baner DJI Osmo Pocket 3.
Dla poruszających chwil

Zupełnie nowy DJI Pocket 3, mieszczący się w dłoni, wyposażony jest w potężną 1-calową matrycę CMOS, która zapewnia bogate w szczegóły ujęcia. Dzięki 2-calowemu obrotowemu ekranowi dotykowemu i szybkiemu ustawianiu ostrości w pełnym zakresie pikseli możesz ustawić kamerę poziomo lub pionowo, aby uzyskać bardziej precyzyjną kontrolę i tworzyć zachwycające ujęcia. 4K/120 klatek na sekundę, trzyosiowa mechaniczna stabilizacja i szereg inteligentnych funkcji sprawiają, że DJI Pocket 3 jest gotowy na każdą okazję.

Kamera DJI Osmo Pocket 3 i przeznaczone dla niej filtry w pudełku stoją na pniu drzewa.
Autentyczne kolory w każdym ujęciu

1-calowa matryca CMOS rejestruje wyraźne szczegóły w jasnych i ciemnych obszarach, zapewniając niesamowity materiał filmowy nawet przy słabym oświetleniu. Możliwość nagrywania w rozdzielczości 4K/120 klatek na sekundę pozwala cieszyć się zapierającymi dech w piersiach momentami w zwolnionym tempie. Zaś 10-bitowy D-Log M i HLG rejestrują krajobrazy w szerokim zakresie barw, zapewniając realistyczne kolory i gwarantując niesamowite wrażenia wizualne.

Kamera DJI Osmo Pocket 3 stoi na trawie i nagrywa parę siedzącą nieopodal i patrzącą na góry.
Przyciągnij uwagę

Zawsze wyglądaj jak najlepiej dzięki Glamour Effects 2.0 i spersonalizowanym opcjom upiększania. Twórz piękne materiały i ciesz się czystą i promienną cerą.

Kobieta nagrywa vloga za pomocą kamery DJI Osmo Pocket 3.
Uchwyć każdą chwilę bez zakłóceń

Dzięki szybkiemu ustawieniu ostrości w pełnym zakresie pikseli uzyskasz doskonałe rezultaty niezależnie czy fotografujesz swoją rodzinę, zabawę z psem czy dziecko na placu zabaw. Trzyosiowa mechaniczna stabilizacja gimbala sprawia, że obraz z kamery pozostaje stabilny nawet przy dynamicznych ruchach. Co więcej, za sprawą kompaktowych wymiarów DJI Pocket 3 będzie doskonałym towarzyszem każdej podróży.

Nagrywanie tańczącej kobiety za pomocą kamery DJI Osmo Pcoket 3.
Twórz bez zmartwień

Obrotowy ekran dotykowy o przekątnej 2 cali umożliwia szybkie przełączanie między nagrywaniem w poziomie i w pionie. Wystarczy tylko proste przekręcenie. Przy pomocy ActiveTrack 6.0 możesz tworzyć płynne, kinowe nagrania przy pomocy jednej ręki, ponieważ zapewnia on wiele trybów śledzenia. Krystalicznie czysty dźwięk i łatwe tworzenie zachwycających nagrań umożliwiaj nagrywanie stereo oraz połączenie z dwoma DJI Mic 2.

Nagrywanie leżącego na talerzu kawałka ciasta za pomocą kamery DJI Osmo Pocket 3.
1-calowa matryca CMOS

Potężna 1-calowa matryca CMOS, w którą został wyposażony DJI Pocket 3, rejestruje wyraźne szczegóły w cieniach i światłach. Jej doskonała wydajność optyczna umożliwia tworzenie w doskonałej jakości, zapewniając niezawodne działanie nawet przy słabym oświetleniu.

Kamera DJI Osmo Pocket 3.
Filmy w rozdzielczości 4k/120 kl/s [1]

Filmuj w rozdzielczości 4K/120 klatek na sekundę i uchwyć zapierające dech w piersiach dynamiczne, niezwykle płynne szczegóły w zwolnionym tempie.

Mężczyzna w turystycznym ubraniu ma na sobie plecak i nagrywa film za pomocą kieszonkowej kamery DJI Osmo Pocket 3.
Zachwycające nocne ujęcia

Z DJI Pocket 3 możesz tworzyć zachwycające nocne ujęcia, dzięki specjalnej optymalizacji obrazu. Ożyw słabo oświetlone scenerie i zachwyć się autentycznymi kolorami.

Kieszonkowa kamera DJI Osmo Pocket 3 trzymana w dłoniach.
Naturalny blask

DJI Pocket 3 precyzyjnie dostosuje ekspozycję do różnych odcieni skóry, aby uzyskać jasną i promienną cerą. Bądź gotowy, aby skraść światło reflektorów, gdy tylko znajdziesz się w kadrze.

Nagrywanie kobiety spacerującej po górskiej polanie za pomocą kamerki DJI Osmo Pocket 3.
Uchwyć przyrodę w całej okazałości

Niezbędne do profesjonalnego tworzenia - 10-bitowy tryb kolorów D-Log M i 10-bitowe nagrywanie HLG rejestrują krajobrazy o wysokim zakresie dynamiki, prezentując dokładne i delikatne kolory z wyraźnymi i żywymi szczegółami.

Mała kamera DJI Osmo Pocket 3 stoi na trawie.
10-bitowy tryb kolorów D-Log M

10-bitowy tryb kolorów D-Log M może rejestrować do miliarda barw, a ultra-wysoki zakres dynamiki wypełnia każde ujęcie bogatymi szczegółami. Niezależnie od tego, czy nagrywasz sceny o wysokim kontraście, takie jak wschody i zachody słońca, czy kolorowe sceny, takie jak bujne ogrody, zapewnia naturalne i delikatne gradacje kolorów, gwarantując niesamowite wrażenia wizualne.

Matka z córką siedzą na kocu piknikowym na dworze i nagrywają film za pomocą kamery DJI Osmo Pocket 3.
HLG HDR

DJI Pocket 3 obsługuje 10-bitowe nagrywanie wideo HLG, umożliwiając uzyskanie wyższego zakresu dynamiki bezpośrednio na sprzęcie obsługującym HDR. Niezależnie od tego, czy patrzysz na niebo wypełnione chmurami, czy na czyste, błękitne morze.

Kamera DJI Osmo Pocket 3.
Kompaktowe rozmiary gotowe na przygodę

Kompaktowy i elastyczny, DJI Pocket 3 z łatwością mieści się w dłoni lub kieszeni, zapewniając gotowość do nagrywania momentów wartych uwagi.

Osoba w pomarańczowej kurtce chowa kamerę DJI Osmo Pocket 3 do kieszeni.
2-calowy obrotowy ekran

Dzięki 2-calowemu ekranowi dotykowemu OLED DJI Pocket 3 zapewnia żywy obraz i łatwą kontrolę na wyciągnięcie ręki. Obróć, aby rozpocząć nagrywanie lub dotknij, aby uzyskać dostęp do regulacji parametrów i innych funkcji.

Nagrywanie tańczącej kobiety za pomocą kamery DJI Osmo Pocket 3.
Skup się na tym, co kochasz

Funkcja szybkiego ustawiania ostrości w pełnym zakresie pikseli w kamerze DJI Pocket 3 z łatwością utrzyma ostrość nawet na najszybciej poruszających się obiektach. Dostępny jest również nowy tryb Product Showcase mode, który nadaje priorytet pierwszemu planowi i może szybko i płynnie ustawić ostrość na obiekcie. Będzie idealny do transmisji na żywo i prezentacji produktów.

Kobieta prowadzi transmisję na żywo za pomocą smartfona i kamery DJI Osmo Pocket 3 ustawionej na stoliku na statywie.
Gotowy do działania

Płynne nagrywanie nigdy nie było łatwiejsze. Dzięki trzyosiowej mechanicznej stabilizacji obraz z kamery pozostaje stabilny nawet podczas dynamicznych ruchów. Do wyboru jest wiele poziomów stabilizacji, od bardzo czułego trybu domyślnego do jeszcze wyższych poziomów, które radzą sobie z bardziej intensywnymi drganiami.

Matka z córką nagrywają wideo na dworze za pomocą kamery DJI Osmo Pocket 3.
ActiveTrack 6.0

ActiveTrack 6.0 oferuje wiele trybów śledzenia, wprowadzając automatyczne wykrywanie twarzy i dynamiczne kadrowanie, dzięki czemu można tworzyć płynne, kinowe nagrania jedną ręką. Face Auto-Detect Mode pomaga w utrzymaniu ostrości. Śledzone obiekty będą zlokalizowane w centrum kadru, ponieważ obraz z kamery porusza się stabilnie i płynnie. Dynamic Framing Mode zapewnia zachwycające ujęcia. Dzięki wbudowanej kompozycji złotej spirali, ruch kamery może zablokować się na obiekcie, aby nagrać bardziej estetyczny materiał. Basic Mode to gwarancja ulepszonej stabilności. Dwukrotne dotknięcie obiektu uruchamia podstawowe śledzenie. Nawet przy swobodnym trzymaniu i ruchu kamery, śledzony obiekt pozostaje stabilnie w centrum kadru.

Filmowanie górskiego krajobrazu za pomocą kamery DJI Osmo Pocket 3.
Dźwięk, który otacza

DJI Pocket 3 ma wbudowany układ trzech mikrofonów, który może skutecznie redukować szum wiatru i nagrywać wielokierunkowy dźwięk stereo. Nawet w hałaśliwym otoczeniu, takim jak koncerty, może precyzyjnie identyfikować źródła dźwięku, zapewniając bardziej wciągające brzmienie. Obsługuje również protokół USB Audio, umożliwiając szybkie podłączenie zewnętrznych mikrofonów i słuchawek.

Kamera DJI Osmo Pocket 3 ustawiona na małym statywie nagrywa matkę, córkę i białego pieska na spacerze.
Kompatybilność z DJI Mic 2

Dzięki wbudowanemu modułowi Wi-Fi i Bluetooth DJI Pocket 3 może bezpośrednio łączyć się z dwoma nadajnikami DJI Mic 2, zapewniając niezwykle wyraźne nagrywanie vlogów, wywiadów, transmisji na żywo i nie tylko. Podczas nagrywania za pomocą DJI Mic 2, mikrofony matrycowe DJI Pocket 3 będą przechwytywać dźwięk otoczenia oddzielnie, zapewniając jeszcze więcej warstw wyraźnego i profesjonalnego dźwięku.

Osoba na górskim spacerze ma przymocowany do bluzy mikrofon DJI z osłoną przeciwwietrzną.
Zabłyśnij z efektem Glamour

Glamour Effects 2.0 oferuje bardziej spersonalizowane opcje upiększania. Aktywuj go na obrotowym ekranie dotykowym i pobierz materiały za pośrednictwem aplikacji DJI Mimo, aby automatycznie upiększać. Znajdź swój ulubiony efekt przy każdym ujęciu.

Kobieta stoi przy barze i nagrywa vloga za pomocą kamery DJI Osmo Pocket 3.
Szybkie ładowanie, długa żywotność

DJI Pocket 3 można naładować do 80% w zaledwie 16 minut, [2] co zapewnia do dwóch godzin nagrywania. Na pełnym naładowaniu możesz nagrać do 116 minut materiału 4K/60kl/s lub do 166 minut materiału 1080p/24kl/s [3]. Dzięki temu masz wystarczająco dużo czasu, aby uchwycić niesamowite ujęcia.

Kamera DJI Osmo Pocket 3 leży na kocu piknikowym oparta o swoją osłonę.
Łatwe przechowywanie dzięki automatycznym blokadom osi

Po wyłączeniu gimbal DJI Pocket 3 automatycznie zablokuje się w pozycji przechowywania, dzięki czemu urządzenie będzie bezpieczne i gotowe na kolejną przygodę.

Chowanie kamery DJI Osmo Pocket 3 do osłony.
Nowe pomysły, nieskończone możliwości

DJI Pocket 3 jest wyposażony w kreatywne tryby i funkcje, dzięki którym możesz tworzyć zachwycające materiały. Obsługuje SpinShot, Motionlapse, zoom cyfrowy, Panoramę i wiele więcej. Wystarczy tylko kilka kliknięć.

Obsługa kamery DJI Osmo Pocket 3.
SpinShot

Płynne ruchy kamery w zakresie 180° przy użyciu jednej ręki.

Mężczyzna nagrywa tańczącą kobietę za pomocą kamery DJI Osmo Pocket 3.
Motionlapse

Od wschodów słońca po ruch miejski — uchwyć wspaniałe i surrealistyczne chwile.

Nagrywanie za pomocą kamery DJI Osmo Pocket 3.
Digital Zoom

Nawet 4-krotny zoom cyfrowy pozwala zbliżyć się do każdego obiektu.

Obsługa ekranu dotykowego kamerki DJI Osmo Pocket 3.
Panorama

Rozległe krajobrazy i sceny uchwycone z wszystkimi szczegółami.

Kobieta spaceruje po polanie na tle górskiego krajobrazu.
Nagrywanie teleobiektywem

Możesz nagrywać pejzaże miejskie, naturalne krajobrazy i nie tylko.

Kobieta nagrywa vloga za pomocą kamery DJI Osmo Pocket 3.
Kreatywny towarzysz na każdą okazję

Niezależnie od tego, czy prowadzisz transmisję na żywo, czy używasz jej jako kamery internetowej, DJI Pocket 3 oferuje elastyczne funkcje, które sprawiają, że jest to wszechstronne i praktyczne narzędzie. Wbudowana funkcja timecode ułatwia także postprodukcję w bardziej profesjonalnych scenariuszach montażu.

Kobieta chowa kamerę DJI Osmo Pocket 3 do torebki.
Livestream

DJI Pocket 3 obsługuje transmisję na żywo w wysokiej rozdzielczości.

Mężczyzna w błękitnej koszuli nagrywa wideo za pomocą kamery DJI Osmo Pocket 3.
Webcam

Użyj DJI Pocket 3 do spotkań online, wideo rozmów oraz innych czynności i uzyskaj stabilny obraz z wyjątkowo czystym dźwiękiem.

Kobieta uczestniczy w wideokonferencji, korzystając z laptopa i kamerki DJI Osmo Pocket 3 stojących na stoliku.
Timecode

Po wykonaniu zdjęć wieloma kamerami użyj tej funkcji, aby efektywnie synchronizować nagrania z różnych urządzeń.

Kamera DJI Osmo Pocket 3 ustawiona na małym statywie na podłodze nagrywa tańczącą kobietę.
LightCut

Aplikacja LightCut obsługuje połączenie bezprzewodowe i funkcję edycji jednym dotknięciem, co ułatwia tworzenie. Może inteligentnie dopasowywać Twoje zdjęcia do wyjątkowych szablonów, aby generować zachwycające filmy, ułatwiając dokumentowanie dowolnego momentu. Ponadto nie ma potrzeby pobierania materiału podczas procesu montażu, co pozwala zaoszczędzić miejsce na smartfonie.

Nagrywanie kawałka ciasta leżącego na talerzu na stole za pomocą kamery DJI Osmo Pocket 3.
Edycja za pomocą jednego dotknięcia

LightCut wykorzystuje inteligentne rozpoznawanie AI, aby wybrać najważniejsze momenty z materiału filmowego i natychmiast wygenerować filmy 4K, które są gotowe do udostępnienia.

Kamera DJI Osmo Pocket 3 przymocowana do szelki plecaka za pomocą odpowiedniego adaptera.
Różnorodne szablony wideo

Wybieraj spośród bogatej gamy szablonów vlogów, podróży, przyjęć, zajęć rodzinnych, zwierząt domowych, jedzenia, życia codziennego i nie tylko. Edytuj z łatwością i ciesz się efektami kinowymi w ciągu kilku sekund.

Piękny górski krajobraz.
Filtr Black Mist [6]

Filtr Black Mist ma konstrukcję magnetyczną ułatwiającą montaż. Może kontrolować rozbłyski światła i zmiękczać odcienie skóry, zapewniając niepowtarzalny i urzekający wygląd.

Filtr Black Mist do DJI Osmo Pocket 3.
Nakładka szerokokątna na obiektyw [6]

Zamocuj obiektyw szerokokątny, aby zwiększyć pole widzenia do 108° i uchwycić więcej w jednym ujęciu. Magnetyczna konstrukcja pozwala na szybkie, wygodne mocowanie i zdejmowanie.

Nakładka szerokokątna na obiektyw DJI Osmo Pocket 3.
Osmo Mini Tripod [6]

Mini Tripod jest elastyczny, przenośny oraz wyposażony w śrubę 1/4″-20, która ułatwia montaż.

Statyw Osmo Mini Tripod do DJI Pocket 3.
Wielofunkcyjny uchwyt z akumulatorem [6]

Wielofunkcyjny uchwyt ma wbudowany akumulator o pojemności 950 mAh, który może wydłużyć czas pracy DJI Pocket 3 o około 62%. [7] Możesz bez problemu wymieniać go podczas pracy, bez wyłączania urządzenia. Wyposażony jest w port USB-C, którego można używać do podłączenia urządzeń audio. Co więcej, znajdujący się na dole gwint 1/4″ umożliwia podłączenie akcesoriów takich jak statywy.

Wielofunkcyjny uchwyt z akumulatorem do kamery DJI Osmo Pocket 3.
Transmiter DJI Mic 2 [6]

DJI Mic 2 zapewnia czyste nagrywanie dźwięku, zapewniając profesjonalną jakość brzmienia. Jeden nadajnik może działać przez sześć godzin. Jest wyposażony w 8 GB pamięci wewnętrznej, w której można zapisać do 14 godzin 24-bitowego dźwięku 48 kHz bez kompresji. Dostępny jest w dwóch wersjach kolorystycznych: czarnej i perłowej bieli.

Transmiter DJI Mic 2.
Zestaw magnetycznych filtrów ND [6]

Zestaw magnetycznych filtrów ND zawiera ND16, ND64 oraz ND256. Dzięki magnetycznej konstrukcji będą łatwe w montażu i demontażu.

Zestaw magnetycznych filtrów ND do DJI Osmo Pocket 3.
Adapter do DJI Osmo Pocket 3 [6]

Adapter pomieści cold shoe oraz port dla kamery sportowej.

Adapter do DJI Osmo Pocket 3.
Torba transportowa [6]

Torba transportowa zapewnia wygodne przechowywanie wszystkich urządzeń i akcesoriów.

Torba transportowa do DJI Osmo Pocket 3.
W zestawie
DJI Osmo Pocket 3
DJI Osmo Pocket 3
x1
Kabel PD (USB-C do USB-C)
Kabel PD (USB-C do USB-C)
x1
Osłona ochronna
Osłona ochronna
x1
Pasek na nadgarstek
Pasek na nadgarstek
x1
Uchwyt z gwintem 1/4
Uchwyt z gwintem 1/4"
x1
Przypisy

Uwaga: przy pierwszym użyciu tego produktu do aktywacji wymagana jest aplikacja DJI Mimo.

  1. Nagrywanie wideo 4K/120kl/s jest obsługiwane tylko w trybie zwolnionego tempa. Testowany w warunkach laboratoryjnych w temperaturze 25° C (77° F), maksymalny czas nagrywania pojedynczego ciągłego filmu wynosi około 22 minut (około 18 minut w Europie).
  2. Osmo Pocket 3 ma wbudowany akumulator o pojemności 1300 mAh. Można go naładować do 80% w 16 minut i 100% w 32 minuty. Dane zostały przetestowane w środowisku laboratoryjnym z ładowarką DJI 65W PD (sprzedawaną osobno).
  3. Testowano w środowisku laboratoryjnym o temperaturze 25° C (77° F) z wyłączonym Wi-Fi i wyłączonym ekranem. Należy go używać wyłącznie w celach informacyjnych.
  4. Testowany w środowisku laboratoryjnym z ładowarką 5 V/2 A, DJI Pocket 2 można naładować do 80% w 48 minut.
  5. Testowany w środowisku laboratoryjnym, DJI Pocket 2 może nieprzerwanie nagrywać wideo 1080p/24kl/s przez 140 minut. Dane te należy wykorzystywać wyłącznie w celach informacyjnych.
  6. Akcesoria sprzedawane osobno.
  7. Testowany w środowisku laboratoryjnym o temperaturze 25° C (77° F), w pełni naładowany uchwyt akumulatorowy może wydłużyć czas pracy o około 62% po podłączeniu do Osmo Pocket 3 (dodatkowe 103 min czasu pracy przy 1080p/24kl/s). Dane te należy wykorzystywać wyłącznie w celach informacyjnych.

Specyfikacja
Wymiary 139,7 x 42,2 x 33,5 mm
Waga 179 g
Liczba mikrofonów 3
Ekran dotykowy Rozmiar: 2″;
Rozdzielczość: 314x556;
Jasność: 700 nitów;
Obsługiwane karty SD microSD (do 512 GB)
Zalecane karty microSD SanDisk Extreme Pro 32GB V30 A2 UHS-I Speed Grade 3; Kingston Canvas Go!Plus 64GB UHS-I Speed Grade 3; Kingston Canvas Go!Plus 128GB UHS-I Speed Grade 3; Kingston Canvas React Plus 64GB UHS-II Speed Grade 3; Kingston Canvas React Plus 128GB UHS-II Speed Grade 3; Kingston Canvas React Plus 256GB UHS-II Speed Grade 3; Lexar Pro 256GB SDXC UHS-I V30 R160/W120 (1066x); Lexar Pro 512GB SDXC UHS-I V30 R160/W120 (1066x);
Zakres możliwości kontroli Pan: od -235° do 58°;
Tilt: od -120° do 70°;
Roll: od -45° do 45°;
Zakres mechaniczny Pan: od -240° do 63°; Tilt: od -180° do 98°; Roll: od -220° do 63°;
Maks. prędkość kontroli 180,0°/s
Zakres wibracji kątowych ±0,005°
Matryca 1-calowa matryca CMOS
Obiektyw Ogniskowa równoważna: 20 mm; Przysłona: f/2.0; Zakres ostrości: od 0,2 m do ∞;
Zakres ISO Zdjęcia: 50-6400; Filmy: 50-6400; Filmy w słabym oświetleniu: 50-16000;
Prędkość elektronicznej migawki Zdjęcia: 1/8000-1 s; Filmy: 1/8000 s do limitu klatek na sekundę;
Maks. rozmiar obrazu 16:9, 3840x2160; 1:1, 3072x3072;
ZoomZoom cyfrowy: Zdjęcia: 3840x2160; Filmy: 1080p, 4x; 2.7K, 3x; 4K, 2x; UVC & Livestream: 1080p, 4x; Slow Motion / Timelapse: niedostępny;
Tryby fotografiiSingle Shot: ok. 9,4 MP; Countdown: Off / 3 / 5 / 7 s; Panorama: 180°, 3 x 3
Wideo w trybie Normal4K (16:9): 3840×2160 @ 24/25/30/48/50/60FPS; 2.7K (16:9): 2688×1512 @ 24/25/30/48/50/60FPS; 1080p (16:9): 1920×1080 @ 24/25/30/48/50/60FPS; 3K (1:1): 3072×3072 @ 24/25/30/48/50/60FPS; 2160p (1:1): 2160×2160 @ 24/25/30/48/50/60FPS; 1080p (1:1): 1080×1080 @ 24/25/30/48/50/60FPS; 3K (9:16): 1728×3072 @ 24/25/30/48/50/60FPS; 2.7K (9:16): 1512×2688 @ 24/25/30/48/50/60FPS; 1080p (9:16): 1080×1920 @ 24/25/30/48/50/60FPS;
Slow Motion 4K (16:9): 3840×2160 @ 120FPS; 2.7K: 2688×1512 @ 120FPS; 1080p: 1920×1080 @ 120/240FPS;
Hyperlapse 4K/2.7K/1080p @ 25/30FPS: Auto / ×2 / ×5 / ×10 / ×15 / ×30;
Timelapse 4K/2.7K/1080p @ 25/30FPS Interwały: 0,5/1/2/3/4/5/6/8/10/15/20/25/30/40/60 s; Czas trwania: 5/10/20/30 min, 1/2/3/5/∞ h;
Motionlapse 4K/2.7K/1080p @ 25/30FPS Interwały: 0,5/1/2/3/4/5/6/8/10/15/20/25/30/40/60 s; Czas trwania: 5/10/20/30 min, 1/2/3/5 h; *Umożliwia ustawienie czterech pozycji.
Wideo w słabym oświetleniu 4K (16:9): 3840×2160 @ 24/25/30FPS; 1080p: 1920×1080 @ 24/25/30FPS;
Maks. bitrate wideo 130 Mbps
Obsługiwany system plików exFAT
Format zdjęć JPEG/RAW
Format wideo MP4 (H.264 / HEVC)
Pojemność wbudowanej pamięci Kamera nie ma pamięci wbudowanej, możesz jednak umieścić w niej kartę microSD.
Wyjście audio 48 kHz 16-bit; AAC
Typ LiPo
Pojemność 1300 mAh
Energia 10,01 Wh
Napięcie 7,70 V
Temperatura pracy Od 0°C do 40°C (od 32°F do 104°F)
Temperatura ładowania Od 5°C do 45°C (od 41°F do 113°F)
Czas pracy Ok. 166 min *Przetestowano w temperaturze pokojowej (25°C / 77°FF) podczas nagrywania wideo 1080p/24FPS (16:9), z włączonym Wi-Fi i wyłączonym ekranem. Podane tu informacje stanowią wyłącznie punkt odniesienia.
Czas ładowania Ok. 16 min do 80%; Ok. 32 min do 100%; *Przetestowano w środowisku laboratoryjnym podczas ładowania za pomocą ładowarki DJI 65W PD.
Częstotliwość robocza Wi-Fi 2,400-2,4835 GHz; 5,150-5,250 GHz; 5,725-5,850 GHz;
Protokół Wi-Fi 802.11 a/b/g/n/ac
Moc transmitera Wi-Fi (EIRP) 2,4 GHz: < 23 dBm (FCC); < 20 dBm (CE / SRRC / MIC); 5,1 GHz: < 23 dBm (FCC / SRRC); < 20 dBm (CE); 5,8 GHz: < 23 dBm (FCC / SRRC); < 14 dBm (CE);
Częstotliwość robocza Bluetooth2,400-2,4835 GHz
Moc transmitera Bluetooth (EIRP) < 14 dBm
Protokół Bluetooth BLE 5.2, BR / EDR
Do pobrania
Podziel się swoją opinią
Twoja ocena:
Dodaj własne zdjęcie produktu:
Zaufane Opinie IdoSell
4.90 / 5.00 723 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2024-06-12
Szybko sprawnie... Idealne przesyłka na drugi dzień dotarła
2024-06-10
Szybko, bez problemu.
pixel