+ Dodaj do porównania

Dron DJI Avata 2 (bez kontrolera)

Kod EAN: 6941565980090
Dron DJI Avata 2 (bez kontrolera)
Dron DJI Avata 2 (bez kontrolera)
Dron DJI Avata 2 (bez kontrolera)
Dron DJI Avata 2 (bez kontrolera)
Dron DJI Avata 2 (bez kontrolera)
Dron DJI Avata 2 (bez kontrolera)
Dron DJI Avata 2 (bez kontrolera)
Dron DJI Avata 2 (bez kontrolera)
Dron DJI Avata 2 (bez kontrolera)
Wybierz inny model serii
2 299,00 PLN
brutto / szt.
Szybkie zakupy 1-Click(bez rejestracji)
Produkt niedostępny
Produkt niedostępny
Bezpieczne zakupy
Dostępność:
Baner z dronem DJI Avata 2.
Doświadcz lotu w pełni

Poczuj adrenalinę. DJI Avata 2 zapewnia immersyjne doświadczenie lotu FPV z ulepszoną jakością obrazu, bezpieczeństwem i czasem pracy akumulatora. Chcesz jeszcze bardziej podkręcić zabawę? Połącz drona z nowymi goglami DJI Goggles 3 i kontrolerem DJI RC Motion 3!

Kobieta w goglach FPV steruje dronem DJI Avata 2 za pomocą kontrolera ruchu na plaży, obok stoi mężczyzna – obserwator.
Wizualny przełom

DJI Goggles 3 mają teraz funkcję Real View PiP (Picture-in-Picture). Dzięki temu możesz obserwować swoje otoczenie bez konieczności zdejmowania gogli, ciesząc się większym bezpieczeństwem i immersją. Ponadto wyświetlacz Micro-OLED o wysokiej rozdzielczości i transmisja o bardzo niskim opóźnieniu sprawią, że świat stanie przed Tobą otworem!

Mężczyzna w goglach DJI Goggles 3.
Poczuj każdy lot

Z DJI RC Motion 3 możesz bez wysiłku wykonywać nawet najbardziej brawurowe akrobacje powietrzne. Salta, drifty i inne porywające manewry – teraz wszystko to staje się dostępne również dla początkujących pilotów.

Kontroler ruchu DJI RC Motion 3 trzymany w dłoni.
Easy ACRO

Szybuj, nurkuj i obracaj się, aby uzyskać spektakularny materiał wideo za jednym naciśnięciem przycisku. Z DJI RC Motion 3 i DJI Avata 2 nagrywanie porywających filmów FPV jest łatwiejsze niż kiedykolwiek wcześniej – a wszystko to dzięki trybowi Easy ACRO[2]! Dostępne funkcje to One-Push Flip (obrót o 360° w przód lub w tył), One-Push Roll (obrót o 360° w lewo lub w prawo) oraz One-Push 180° Drift (szybkie ruchy na boki, obrót o 180° obok obiektu i oddalenie się od niego). Uzyskaj dramatyczne efekty wizualne i zmień każde ujęcie z przeciętnego w magiczne!

Dron DJI Avata 2 leci nad plażą, na której znajduje się sterująca nim kobieta oraz mężczyzna.
Superszerokie pole widzenia

Twórz zapierające dech w piersiach filmy. DJI Avata 2 oferuje szerokie pole widzenia 155° i może błyskawicznie zbliżać się do obiektów lub się od nich oddalać. Teraz nawet początkujący piloci będą w stanie szybko opanować spektakularne akrobacje i nagrywać dynamiczne ujęcia z niskiej wysokości – tego nie dałoby się wykonać za pomocą innego drona! To jednak nie wszystko. DJI Avata 2 pozwala wybierać spośród różnych opcji FOV – do dyspozycji masz ultraszerokokątne, szerokokątne i normalne pole widzenia. Dzięki temu możesz swobodnie dostosowywać się do różnych scenariuszy!

Kobieta stoi na plaży, ma na sobie gogle DJI Goggles 3 i steruje dronem FPV DJI Avata 2 za pomocą kontrolera ruchu, obok stoi mężczyzna i obserwuje lot.
Mocne ujęcia w 4K

Uwolnij swój prawdziwy lotniczy potencjał. Ulepszona matryca 1/1,3″ zapewnia większy zakres dynamiki i gwarantuje fantastyczną jakość obrazu nawet w słabym oświetleniu. Teraz bez trudu stworzysz jeszcze bardziej niesamowite ujęcia! [4] Co więcej, dzięki możliwości nagrywania w 4K/60FPS HDR [7] DJI Avata 2 pozwoli Ci uchwycić całą niesamowitość ekstremalnie szybkiego lotu. Możesz też ustawić ostrość i poziom redukcji szumów za pomocą gogli, aby nagrać film idealnie dopasowany do Twoich oczekiwań. Do dyspozycji masz także tryb 10-bit D-Log M – uchwyć bogactwo szczegółów w światłach i cieniach, zyskaj większą elastyczność podczas postprodukcji wideo i ciesz się jeszcze lepszym color gradingiem!

Dron DJI Avata 2 leży na kamieniu.
Niezawodna stabilizacja obrazu

DJI Avata 2 korzysta z najnowszego algorytmu stabilizacji DJI RockSteady, dzięki czemu pozwala uchwycić płynne, wysokiej jakości ujęcia również podczas lotów z dużą prędkością lub w wietrznych warunkach. Ponadto technologia HorizonSteady doskonale radzi sobie z obrotami do 360°, zapewniając niezawodne poziomowanie obrazu, nawet jeśli dron gwałtownie skręca lub mocno się kołysze.

Mężczyzna stoi na plaży i ma na sobie gogle DJI Goggles 3, a w dłoni trzyma kontroler DJI RC Motion 3, obok stoi kobieta.
Kompleksowe bezpieczeństwo

Ulepszona konstrukcja zintegrowanej osłony śmigieł sprawia, że DJI Avata 2 jest lżejszy i bardziej zwrotny, dzięki czemu może swobodnie poruszać się nawet w ciasnych przestrzeniach. [4] Co więcej, zwolnienie przycisku przyspieszenia DJI RC Motion 3 lub naciśnięcie przycisku blokady spowoduje natychmiastowe zatrzymanie drona – teraz na spokojnie poradzisz sobie z każdą nieoczekiwaną sytuacją. Dodatkowy poziom bezpieczeństwa oferuje funkcja RTH (automatyczny powrót do punktu startu) [8] oraz nowe, dolne i tylne czujniki typu rybie oko, które zapewniają większą stabilność i bezpieczeństwo, ułatwiając latanie na niskich wysokościach i w pomieszczeniach. Ponadto dzięki trybowi Turtle DJI Avata 2 automatycznie wróci do pozycji startowej, jeśli odwróci się do góry nogami. Możesz więc w mgnieniu oka ponownie wzbić się w powietrze!

Dron DJI Avata 2 leży na kamieniu, obok stoi dedykowana torba transportowa.
Dłuższy lot, nieograniczone możliwości

Dron DJI Avata 2 wyróżnia się czasem lotu do 23 minut i obsługuje szybkie ładowanie PD, możesz więc błyskawicznie go naładować i kontynuować swoją podniebną podróż. [9] Co więcej, nowy hub [3] oferuje funkcję akumulacji mocy, umożliwiając transfer pozostałej energii z kilku akumulatorów do akumulatora o najwyższym poziomie naładowania. [10] Dzięki temu przygotujesz się na niemal każde okoliczności!

Na kamieniu leży dron DJI Avata 2, kontroler DJI RC Motion 3, gogle DJI Goggles 3 oraz hub do ładowania z umieszczonymi wewnątrz dwoma akumulatorami.
Transmisja wideo O4 – ulepszona percepcja

Poprawiona stabilność transmisji wideo DJI O4 pozwoli Ci całkowicie zanurzyć się w każdym locie, zapewniając przy tym większe bezpieczeństwo. Konstrukcja z dwoma nadajnikami, czterema odbiornikami i czterema antenami gwarantuje imponującą odporność na zakłócenia oraz zasięg do aż 10 km. [11] Możesz też cieszyć się niskim opóźnieniem na poziomie 24 ms, [12] wysoką rozdzielczością obrazu 1080p/100FPS i maksymalnym bitratem 60 Mbps. [13]

Mężczyzna z założonymi goglami DJI Goggles 3 stoi na plaży.
Bezgraniczna pasja, bezprzewodowe udostępnianie

Oglądaj transmisję na żywo z DJI Goggles 3 i DJI Avata 2 w aplikacji DJI Fly na swoim smartfonie. [14] Połącz się w odległości do 5 m. [15] Dzielenie się emocjami towarzyszącymi lotom FPV właśnie stało się łatwiejsze, a nauka latania jest teraz bardziej przystępna niż kiedykolwiek wcześniej!

Mężczyzna z założonymi goglami DJI Goggles 3 stoi tyłem i patrzy na kobietę znajdującą się na kamienistej plaży.
Bezproblemowe nagrywanie i edycja

DJI Avata 2 oferuje aż 46 GB pamięci wewnętrznej, co pozwala na zapisanie filmu 1080p/60FPS o długości około 90 minut. Dzięki temu możesz bez problemu uchwycić najlepsze fragmenty każdego lotu! Chcesz więcej? Łączność Wi-Fi daje Ci możliwość szybkiego przesyłania plików na swój telefon, na przykład w celu edycji materiałów lub udostępnienia ich znajomym.

Dron DJI Avata 2 leci nad kamienistym wybrzeżem.
VFX za jednym dotknięciem z aplikacją LightCut

Aplikacja LightCut łączy się z dronem DJI Avata 2 bezpośrednio przez Wi-Fi, umożliwiając inteligentne dodawanie efektu Sky VFX do Twoich ujęć w oparciu o uchwyconą trajektorię lotu. Dzięki temu możesz w prosty sposób przygotowywać porywające filmy! Dostępna jest również funkcja One-Tap Edit, która pozwala na tworzenie zachwycających treści w mgnieniu oka i bez wysiłku. Co więcej, aplikacja LightCut nie wymaga pobierania materiałów na telefon – w efekcie zaoszczędzisz cenne miejsce w pamięci.

Łączenie drona DJI Avata 2 ze smartfonem.
Wybierz odpowiedni zestaw dla siebie

W skład podstawowego zestawu DJI Avata 2 wchodzi tylko dron i niezbędne akcesoria, takie jak śmigła czy akumulator. Ten wariant nie zawiera gogli ani kontrolera – będzie odpowiedni dla osób, które już mają te urządzenia.

Dron DJI Avata 2 przelatuje obok szarej skały.
Zaopatrz się w dodatkowe akcesoria

Chcesz zapewnić sobie jeszcze więcej możliwości? Wypróbuj dodatkowe akcesoria, które są dostępne w sprzedaży oddzielnie! Aparatura sterująca DJI FPV Remote Controller 3 [3] oferuje nie tylko tryb Normal oraz Sport, ale też Manual, który idealnie nadaje się dla zaawansowanych użytkowników, umożliwiając ćwiczenie i opanowywanie nawet najbardziej brawurowych manewrów. Na uwagę zasługuje także zestaw filtrów ND (ND8/16/32), które sprawdzą się w różnych warunkach oświetleniowych. [3] Za ich pomocą uzyskasz odpowiednią jasność i kontrast, dzięki czemu z łatwością nagrasz mnóstwo wysokiej jakości ujęć.

Na kamieniu leży dron DJI Avata 2, a obok przeznaczony dla niego zestaw filtrów ND w pudełku.
W zestawie
DJI Avata 2
x1
Inteligentny akumulator do DJI Avata 2
x1
Śmigła do DJI Avata 2 (para)
x2
Osłona gimbala DJI Avata 2
x1
Kabel USB-C do USB-C PD
x1
Śrubokręt
x1
Śruba do śmigieł DJI Avata 2
x8

*Wszystkie dane na tej stronie zostały uzyskane z wykorzystaniem modelu produkcyjnego drona DJI Avata 2 w kontrolowanym środowisku. Rzeczywiste doświadczenie może się różnić w zależności od otoczenia, sposobu użytkowania i wersji oprogramowania.

**Wszystkie filmy i zdjęcia na tej stronie zostały wykonane przez profesjonalistów za pomocą drona DJI Avata 2 w ścisłej zgodności z lokalnymi przepisami prawnymi, a następnie zostały poddane edycji w postprodukcji. Zamieszczone tu materiały mają jedynie charakter poglądowy – rzeczywiste rezultaty mogą się różnić. Podczas lotu zawsze należy przestrzegać lokalnych przepisów, a przed lotem należy upewnić się, że dron uzyskał odpowiednie certyfikaty i zezwolenia dotyczące przestrzeni powietrznej.

***Wszystkie zamieszczone tu zdjęcia, filmy i treści dotyczące produktu służą wyłącznie jako punkt odniesienia. Rzeczywisty produkt (w tym między innymi jego wygląd, kolor i rozmiar) oraz obrazy wyświetlane na ekranie (w tym między innymi tło, interfejs użytkownika i ilustracje) mogą się różnić.

1. Wymaga produktu z serii DJI RC Motion lub produktu z serii DJI Goggles, które są dostępne w sprzedaży oddzielnie. Aby uzyskać więcej informacji, sprawdź produkt na oficjalnej stronie internetowej DJI.

2. Wymaga produktu z serii DJI RC Motion, który jest dostępny w sprzedaży oddzielnie. Aby uzyskać więcej informacji, sprawdź produkt na oficjalnej stronie internetowej DJI.

3. W sprzedaży oddzielnie.

4. W porównaniu z dronem DJI Avata.

5. W porównaniu z dronami DJI Mini 4 Pro i DJI Air 3.

6. Jeśli chcesz skorzystać ze stabilizacji Gyrowflow, przed lotem należy wyłączyć stabilizację elektroniczną w menu gogli i ustawić szerokokątną opcję pola widzenia, aby upewnić się, że materiał zostanie rozpoznany przez Gyrowflow i skutecznie ustabilizowany.

7. HDR jest dostępny w dwóch przypadkach: A. Wyłączona elektroniczna stabilizacja obrazu (EIS), nagrywanie w rozdzielczości 4K/2.7K/1080p@60/50/30FPS i formacie 16:9 lub w rozdzielczości 4K/2.7K/1080p@30FPS i formacie 4:3. B. Włączona elektroniczna stabilizacja obrazu (EIS) RockSteady lub HorizonSteady, nagrywanie w rozdzielczości 4K/2.7K/1080p@30FPS i w formacie 16:9 lub 4:3.

8. DJI Avata 2 jest fabrycznie ustawiony na automatyczne wykonywanie Return to Home (RTH), jeśli sygnał drona zostanie rozłączony. Użytkownicy mogą przed startem zmienić to ustawienie na zawis lub lądowanie – zgodnie z rzeczywistym scenariuszem lotu.

9. Maksymalny czas lotu drona został zmierzony przy stałej prędkości wynoszącej 21,6 km/h, w bezwietrznym środowisku, na poziomie morza, z parametrami kamery ustawionymi na 1080p/30fps, z wyłączonym trybem wideo i od 100% poziomu naładowania akumulatora do 0%. Podane tu informacje służą wyłącznie jako punkt odniesienia. Podczas lotu należy zawsze zwracać uwagę na powiadomienia wyświetlane na ekranie gogli.

10. Podczas korzystania z funkcji akumulacji mocy NIE NALEŻY podłączać ładowarki lub innych zewnętrznych urządzeń ani wkładać / wyjmować akumulatorów.

11. Odległość transmisji do 10 km może zostać osiągnięta zgodnie ze standardem CE tylko wtedy, gdy jest mierzona bez zakłóceń w otwartym środowisku zewnętrznym. Powyższe dane pokazują najdalszy zasięg komunikacji dla lotów w jedną stronę bez powrotu w ramach każdego standardu. Podczas lotu należy zwracać uwagę na powiadomienia RTH na ekranie gogli.

12. Zmierzono przy użyciu transmisji wideo 1080p/100fps, przetestowano na zewnątrz w otwartym środowisku wolnym od zakłóceń.

13. Przetestowano w otwartym środowisku zewnętrznym bez zakłóceń. Bitrate transmisji wideo różni się w zależności od środowiska pracy.

14. W niektórych krajach i regionach zabronione jest korzystanie z pasma częstotliwości 5,1 GHz, 5,8 GHz lub obu. W niektórych krajach i regionach częstotliwość 5,1 GHz jest dozwolona tylko do użytku w pomieszczeniach. Jeśli pasmo częstotliwości 5,1/5,8 GHz jest niedostępne (np. w Japonii), udostępnianie ekranu smartfonowi przez Wi-Fi nie jest możliwe. Do udostępniania ekranu zalecane jest połączenie przewodowe. Przed lotem należy sprawdzić obowiązujące przepisy i ściśle ich przestrzegać.

15. Przetestowano w otwartym środowisku zewnętrznym wolnym od zakłóceń. Odległość transmisji wideo różni się w zależności od środowiska pracy.

16. Dane pochodzą z laboratoriów DJI i służą wyłącznie jako punkt odniesienia. Szczegółowe warunki testów znaleźć można na oficjalnej stronie internetowej DJI.

Specyfikacja
Masa startowaOk. 377 g
Wymiary185 x 212 x 64 mm (D x S x W)
Maks. prędkość wznoszenia6 m/s (tryb Normal);
9 m/s (tryb Sport);
Maks. prędkość opadania6 m/s (tryb Normal);
9 m/s (tryb Sport);
Maks. prędkość horyzontalna (w pobliżu poziomu morza, bez wiatru)8 m/s (tryb Normal);
16 m/s (tryb Sport);
27 m/s (tryb Manual);
*W regionach UE w trybie Manual dopuszczalny jest lot z prędkością nie większą niż 19 m/s.
Maks. wysokość startu5000 m
*Zmierzono w bezwietrznym otoczeniu podczas startu z wysokości 5000 m i wznoszenia się w pionie o 500 m, w trybie Sport i od 100% poziomu naładowania akumulatora do 20%. Podane tu informacje służą wyłącznie jako punkt odniesienia. Podczas lotu należy zawsze zwracać uwagę na powiadomienia wyświetlane na ekranach gogli.
Maks. czas lotuOk. 23 min
*Zmierzono podczas lotu do przodu z prędkością 21,6 km/h, w bezwietrznym otoczeniu, na poziomie morza, z parametrami kamery ustawionymi na 1080p/30FPS, z wyłączonym trybem wideo i od 100% poziomu naładowania akumulatora do 0%. Podane tu informacje służą wyłącznie jako punkt odniesienia. Podczas lotu należy zawsze zwracać uwagę na powiadomienia wyświetlane na ekranach gogli.
Maks. czas zawisuOk. 21 min
*Zmierzono podczas zawisu w bezwietrznym środowisku, na poziomie morza, z parametrami kamery ustawionymi na 1080p/30FPS, z wyłączonym trybem wideo i od 100% poziomu naładowania akumulatora do 0%. Podane tu informacje służą wyłącznie jako punkt odniesienia. Podczas lotu należy zawsze zwracać uwagę na powiadomienia wyświetlane na ekranach gogli.
Maks. dystans lotu13 km
*Zmierzono podczas lotu do przodu z prędkością 43,2 km/h, w bezwietrznym otoczeniu, na poziomie morza, z parametrami kamery ustawionymi na 1080p/30FPS, z wyłączonym trybem wideo i od 100% poziomu naładowania akumulatora do 0%. Podane tu informacje służą wyłącznie jako punkt odniesienia. Podczas lotu należy zawsze zwracać uwagę na powiadomienia wyświetlane na ekranach gogli.
Maks. odporność na wiatr10,7 m/s (Poziom 5)
Temperatura pracyOd -10°C do 40°C
GNSSGPS + Galileo + BeiDou
Zakres dokładności zawisuPionowo:
±0,1 m (z pozycjonowaniem wizyjnym);
±0,5 m (z pozycjonowanie GNSS);
Poziomo:
±0,3 m (z pozycjonowaniem wizyjnym);
±1,5 m (z pozycjonowaniem GNSS);
Pamięć wewnętrzna46 GB
Matryca1/1,3″
Efektywne piksele: 12 MP
ObiektywPole widzenia (FOV): 155°;
Ogniskowa równoważna: 12 mm;
Przysłona: f/2.8;
Focus: od 0,6 m do ∞;
Zakres ISO100-25600 (Auto);
100-25600 (Manual);
Prędkość migawkiWideo: 1/8000-1/30 s;
Zdjęcia: 1/8000-1/50 s;
Maks. rozmiar obrazu4000x2256 (16:9);
4000x3000 (4:3);
Tryby zdjęćSingle Shot
Format zdjęćJPEG
Rozdzielczość wideo4K (4∶3): 3840x2880@30/50/60FPS;
4K (16∶9): 3840x2160@30/50/60FPS;
2.7K (4∶3): 2688x2016@30/50/60FPS;
2.7K (16∶9): 2688x1512@30/50/120FPS;
1080p (4∶3): 1440x1080@30/50/120FPS;
1080p (16∶9): 1920x1080@30/50/120FPS;
Format wideoMP4 (H/264 / H.265)
Maks. bitrate wideo130 Mbps
Obsługiwany system plikówexFAT
Tryby kolorówStandard;
D-Log M
Pole widzenia kamery (FOV)Obsługa trybu normalnego, szerokokątnego i ultraszerokokątnego.
Elektroniczna stabilizacja obrazu (EIS)Obsługa RockSteady 3.0+ i HorizonSteady;
Możliwość wyłączenia;
*Gdy stabilizacja jest wyłączona, nagrania zarejestrowane w widoku szerokokątnym obsługują stabilizację offline Gyroflow.
StabilizacjaJednoosiowy gimbal mechaniczny (tilt)
Zakres mechanicznyTilt: od -95° do 90°
Zakres kontroliTilt: od -85° do 80°
Maks. prędkość kontroli (tilt)100°/s
Zakres wibracji kątowych±0,01°
Elektroniczna oś rollKorekcja ekranu w czasie rzeczywistym jest niedostępna podczas filmowania, ale można ją zastosować do materiału nagranego dronem.
Rodzaj czujnikówDolne i tyle pozycjonowanie wizyjne
DolnyEfektywna wysokość pomiaru ToF: 10 m;
Precyzyjny zakres zawisu: 0,3-10 m;
Zakres pomiaru: 0,3-20 m;
Pole widzenia (FOV): w poziomie –78°, w pionie – 78°;
TylnyZakres pomiaru: 0,5-20 m;
Pole widzenia (FOV): w poziomie – 78°, w pionie – 78°;
Środowisko pracyRozpraszające powierzchnie odbijające o wyraźnym wzorze, współczynnik odbicia rozproszonego > 20% (np. chodnik betonowy);
Odpowiednie oświetlenie (luksy > 15, normalne warunki oświetlenia wewnętrznego);
System transmisji wideoO4
Jakość podglądu na żywo1080p@30/50/60/100FPS
Częstotliwość robocza2,400-2,4835 GHz;
5,170-5,250 GHz;
5,725-5,850 GHz;
*Częstotliwości 5,170-5,250 GHz oraz 5,725-5,850 GHz mogą być używane tylko w tych państwach i regionach, gdzie pozwalają na to obowiązujące przepisy prawne.
Moc transmitera (EIRP)2,4 GHz:
< 33 dBm (FCC);
< 20 dBm (CE / SRRC / MIC);
5,1 GHz:
< 23 dBm (CE);
5,8 GHz:
< 33 dBm (FCC);
< 30 dBm (SRRC);
< 14 dBm (CE);
Przepustowość łącznościMaks. 60 MHz
Maks. zasięg transmisji (bez przeszkód, bez zakłóceń)FCC: 13 km (zależy od maks. dystansu lotu drona);
CE: 10 km;
SRRC: 10 km;
MIC: 10 km;
*Zmierzono w środowisku zewnętrznym wolnym od przeszkód i zakłóceń. Powyższe dane pokazują najdalszy zasięg komunikacji dla lotów w jedną stronę bez powrotu w ramach każdego standardu. Podczas lotu należy zawsze zwracać uwagę na powiadomienia RTH wyświetlane na ekranie gogli.
Maks. zasięg transmisji (bez przeszkód, z zakłóceniami)Silne zakłócenia: krajobraz miejski, ok. 1,5-4 km;
Średnie zakłócenia: krajobraz podmiejski, ok. 4-10 km;
Niskie zakłócenia: przedmieścia / tereny nadmorskie, ok. 10-13 km;
*Przetestowano zgodnie z normą FCC w środowisku wolnym od przeszkód, z typowymi zakłóceniami. Podane tu informacje służą wyłącznie jako punkt odniesienia i nie stanowią gwarancji rzeczywistego zasięgu transmisji.
Maks. zasięg transmisji (z przeszkodami, z zakłóceniami)Niskie zakłócenia i przeszkody w postaci budynków: ok. 0-0,5 km;
Niskie zakłócenia i przeszkody w postaci drzew: ok. 0,5-3 km;
*Przetestowano zgodnie z normą FCC w środowisku z typowymi niskimi zakłóceniami. Podane tu informacje służą wyłącznie jako punkt odniesienia i nie stanowią gwarancji rzeczywistego zasięgu transmisji.
Maks. prędkość pobieraniaWi-Fi: 30 MB/s;
*Pomiary przeprowadzono w warunkach laboratoryjnych, przy niewielkich zakłóceniach, w krajach / regionach obsługujących częstotliwości 2,4 GHz i 5,8 GHz. Prędkości pobierania mogą się różnić w zależności od rzeczywistych warunków
Najniższe opóźnienieZ DJI Goggles 3:
Jakość transmisji wideo 1080p/100FPS: 24 ms;
Jakość transmisji wideo 1080p/60FPS: 40 ms;
Maks. bitrate wideo60 Mbps
Anteny4 anteny, 2T4R
Standard802.11 a/b/g/n/ac
Częstotliwość robocza2,400-2,4835 GHz;
5,725-5,850 GHz;
Moc transmitera (EIRP)2,4 GHz:
< 20 dBm (FCC/CE/SRRC/MIC);
5,8 GHz:
< 20 dBm (FCC/SRRC);
< 14 dBm (CE);
StandardBluetooth 5.0
Częstotliwość robocza2,400-2,4835 GHz
Moc transmitera (EIRP)< 10 dBm
Pojemność2150 mAh
WagaOk. 145 g
Napięcie standardowe14,76 V
Maks. napięcie ładowania'17 V
Typ akumulatoraLi-ion
Energia31,7 Wh @ 0,5 C
Temperatura ładowaniaOd 5°C do 40°C
Czas ładowaniaZ hubem do ładowania (maksymalna moc ładowania 60 W):
Od 0% do 100%: ok. 45 min;
Od 10% do 90%: ok. 30 min;
Bezpośrednie ładowanie drona (maksymalna moc ładowania 30 W):
Od 0% do 100%: ok. 88 min;
Od 10% do 90%: ok. 60 min;
Zalecana ładowarkaŁadowarka DJI 65 W;
Ładowarka samochodowa DJI 65 W;
Ładowarka USB Power Delivery;
Wejście5-20 V, maks. 3 A
Wyjście (akumulacja mocy)Maks. 65 W
Wyjście (ładowanie)Maks. 17 V
Wyjście (USB)5 V, 2 A
Sposób ładowaniaSekwencyjne ładowanie trzech akumulatorów.
KompatybilnośćInteligentny akumulator do DJI Avata 2
Zalecane karty microSDSanDisk Extreme PRO 32GB U3 A1 V30 microSDHC;
Lexar Professional 1066x 64GB U3 A2 V30 microSDXC;
Lexar Professional 1066x 128GB U3 A2 V30 microSDXC;
Lexar Professional 1066x 256GB U3 A2 V30 microSDXC;
Lexar Professional 1066x 512GB U3 A2 V30 microSDXC;
Kingston CANVAS Go! Plus 64GB U3 A2 V30 microSDXC;
Kingston CANVAS Go! Plus 128GB U3 A2 V30 microSDXC;
Kingston CANVAS React Plus 64GB U3 A1 V90 microSDXC;
Kingston CANVAS React Plus 128GB U3 A1 V90 microSDXC;
Kingston CANVAS React Plus 256GB U3 A1 V90 microSDXC;
Samsung EVO Plus 512GB U3 A2 V30 microSDXC;
Maks. czas pracyOk. 10 h
Temperatura pracyOd -10°C do 40°C
Temperatura ładowaniaOd 0°C do 50°C
Czas ładowaniaOk. 2 h
Sposób ładowania5 V, 2 A
Pojemność akumulatora2600 mAh
WagaOk. 240 g
Wymiary165 x 119 x 62 mm (D x S x W)
Częstotliwość robocza2,400-2,4835 GHz
Moc transmitera (EIRP)2,400 GHz:
< 26 dBm (FCC);
< 20 dBm (CE / SRRC / MIC);
Do pobrania
Podziel się swoją opinią
Twoja ocena:
Dodaj własne zdjęcie produktu:
Zaufane Opinie IdoSell
4.89 / 5.00 925 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2024-07-18
Szybko i sprawnie
2024-07-15
Bardzo szybka realizacja zamówienia i dobry kontakt (mailowy i telefoniczny). W efekcie kod przesłany mailem kilka godzin po jego zakupie
pixel