+ Dodaj do porównania

Gimbal DJI RS 4

Kod EAN: 6941565974662
Gimbal DJI RS 4
Gimbal DJI RS 4
Gimbal DJI RS 4
Gimbal DJI RS 4
Gimbal DJI RS 4
Gimbal DJI RS 4
Gimbal DJI RS 4
Gimbal DJI RS 4
Wybierz inny model serii
2 599,00 PLN
brutto / szt.
Szybkie zakupy 1-Click(bez rejestracji)
Dostępny
Dostępny
Bezpieczne zakupy
Dostępność:
Baner z DJI RS 4.
Gotowy do pracy w mgnieniu oka

Lekki stabilizator DJI RS 4 obsługuje natywne filmowanie w pionie nowej generacji i oferuje zwiększoną wydajność pracy, poprawioną stabilizację oraz ulepszony ekosystem akcesoriów. Dzięki temu operatorzy filmowi działający w pojedynkę mogą cieszyć się bardziej profesjonalnym i efektywnym doświadczeniem twórczym, a ponadto zyskują niezastąpiony zestaw narzędzi do opowiadania porywających historii.

Stabilizator kamery DJI RS 4.
Natywne nagrywanie w pionie 2. generacji

DJI RS 4 został wyposażony w nowo zaprojektowaną poziomą płytkę, dzięki czemu umożliwia szybkie i proste przełączanie się na nagrywanie w pionie. [2] Nie potrzebujesz do tego żadnych dodatkowych narzędzi!

Obsługa kamery zamontowanej na gimbalu DJI RS 4.
Automatyczna blokada osi 2. generacji

Dzięki automatycznej blokadzie osi DJI RS 4 może szybko rozpocząć pracę lub przejść w tryb uśpienia, co znacząco zwiększa wydajność nagrywania, usprawnia zmianę ustawień i ułatwia przechowywanie. To jednak nie wszystko! Nowe rozwiązanie zapewnia mniejsze szczeliny po zablokowaniu, dodatkowo redukując drgania gimbala.

Obsługa kamery zamontowanej na gimbalu DJI RS 4.
Najpłynniejsze wyważanie w historii

Wszystkie trzy osie DJI RS 4 zostały pokryte teflonem™, co zapewnia mniejsze tarcie i płynniejsze wyważanie. Chcesz zmienić kamerę lub obiektyw? Nic prostszego – umieszczone na osi tilt pokrętło pozwoli Ci wygodnie przesuwać sprzęt do przodu lub do tyłu, gwarantując precyzyjne wyważenie z dokładnością do milimetra. Na uwagę zasługuje także górna płytka szybkiego montażu z dodatkową regulowaną prowadnicą, która umożliwia bezpieczny montaż kamery.

Praca na planie filmowym z gimbalem DJI RS 4.
Automatyczna blokada ekranu

Ekran dotykowy OLED stabilizatora oferuje nową funkcję automatycznej blokady. Po jego zablokowaniu pojawią się na nim aktualne tryby gimbala i joysticka, a jasność zostanie zmniejszona. Zastosowane rozwiązanie nie tylko pozwala uniknąć przypadkowych dotknięć, ale też pomaga zaoszczędzić energię akumulatora!

Ekran stabilizatora DJI RS 4.
Fantastyczny udźwig

DJI RS 4 wyróżnia się lekką konstrukcją oraz imponującym udźwigiem do 3 kg. Bez problemu obsłuży wiele konfiguracji popularnych modeli bezlusterkowców i obiektywów, łącząc wygodny chwyt z niesamowitą wytrzymałością. W porównaniu z poprzednią generacją, oś tilt DJI RS 4 została wydłużona o 8,5 mm, co zapewnia większą przestrzeń do wyważania. To pozwala na bezproblemowy montaż popularnych aparatów bezlusterkowych i obiektywów wraz z akcesoriami takimi jak filtry ND. W efekcie zyskujesz jeszcze więcej kreatywnych możliwości!

Kamera zamontowana na stabilizatorze DJI RS 4.
Algorytm stabilizacji RS 4. generacji

Algorytm RS nowej generacji został kompleksowo zoptymalizowany pod kątem różnych scenariuszy. Zapewnia idealną równowagę między wydajnością stabilizacji a odczuwalnym ruchem kamery, co przekłada się zarówno na doskonałą efektywność, jak i na lepsze doświadczenie użytkownika. Dodatkowo DJI RS 4 oferuje poprawioną stabilność podczas nagrywania w pionie. Bez problemu stabilizuje dynamiczne ujęcia – nawet w trakcie filmowania scen w biegu lub z perspektywy niskiego kąta.

Stabilizator kamery DJI RS 4.
Profesjonalne możliwości

Stabilizator DJI RS 4 obsługuje profesjonalne funkcje znane z produktów z serii DJI PRO. Dzięki temu idealnie nadaje się dla samodzielnych twórców, ułatwiając im pracę i oferując więcej ciekawych możliwości.

Obsługa kamery zamontowanej na gimbalu DJI RS 4.
Bezprzewodowe sterowanie przez Bluetooth

DJI RS 4 pozwala na zdalne sterowanie migawką i zoomem obiektywu za pomocą technologii Dual-Mode Bluetooth. W trybie Zoom Control możesz używać joysticka, aby kontrolować Power Zoom (w wypadku obiektywów PZ) oraz Clear Image Zoom. [3] Dzięki temu zyskujesz lepsze doświadczenie obsługi! Co więcej, wystarczy sparować kamerę tylko raz – za każdym następnym razem będzie łączyć się automatycznie.

Obsługa gimbala DJI RS 4.
Wsparcie dla DJI Focus Pro Motor

Po połączeniu z nowym DJI Focus Pro Motor stabilizator DJI RS 4 pozwoli Ci kontrolować ostrość za pomocą pokrętła lub zoom przy użyciu joysticka. Dzięki temu możesz cieszyć się jeszcze płynniejszym i wygodniejszym sterowaniem! Prędkość silnika [5]: Zwiększona o 30%, uniwersalny drążek: 15 mm.

Obiektyw aparatu zamontowanego na DJI RS 4.
Dostosowywanie funkcji spustu

Funkcję spustu można dostosować pod kątem trybu FPV – dzięki temu jego naciśnięcie i przytrzymanie sprawi, że trzy osie gimbala zaczną podążać za kierunkiem ruchu uchwytu. Jest to szczególnie przydatne podczas nagrywania ujęć obrotowych lub symulacji POV.

Obsługa ekranu dotykowego DJI RS 4.
Przełączanie trybów gimbala

Za pomocą przełącznika trybów gimbala możesz szybko przełączać się między takimi opcjami jak PF, PTF i FPV. Do wyboru masz także różne tryby FPV, w tym 3D Roll 360 lub Custom. Dzięki temu DJI RS 4 sprawdzi się w wielu scenariuszach nagrywania!

Obsługa ekranu dotykowego stabilizatora DJI RS 4.
Port komunikacji RSA

DJI RS 4 wprowadza port komunikacji RSA, który pozwala na podłączanie takich akcesoriów jak na przykład DJI RS Tethered Control Handle, a także uchwyty sterujące i uchwyty pierścieniowe do zdalnego sterowania innych producentów. [6] Możesz więc swobodnie przełączać się między różnymi konfiguracjami nagrywania w zależności od swoich potrzeb! To jednak nie koniec. Dzięki protokołowi DJI RS SDK zewnętrzni producenci i niezależni programiści mogą tworzyć niestandardowe funkcje dla DJI RS 4, odpowiadając na szerszy zakres wymagań dotyczących filmowania.

Port komunikacji RSA DJI RS 4.
DJI RS SDK tworzy wspólny ekosystem z deweloperami

DJI RS SDK to protokół deweloperski opracowany przez DJI z myślą o programistach i zewnętrznych producentach sprzętu. Dzięki temu możliwe jest wyposażenie stabilizatorów takich jak DJI RS 4 czy DJI RS 3 Pro w dodatkowe funkcje, które sprawdzą się w większej liczbie scenariuszy.

Filmowanie za pomocą kamery zamontowanej na gimbalu DJI RS 4.
Uchwyt z akumulatorem o dużej pojemności DJI RS BG70

Nowy uchwyt z akumulatorem BG70 pozwala wydłużyć czas pracy DJI RS 4 do aż 29,5 godziny. [6][7] Za jego pomocą możesz też zasilać swoją kamerę i akcesoria z mocą do 18 W – wystarczy skorzystać z portu USB-C umieszczonego w jego dolnej części. Maks. czas pracy: 29,5 h, szybkie ładowanie PD: 45 W, czas ładowania [8]: Ok. 2,5 h, maks. moc wyjściowa: 18 W.

Montaż uchwytu z akumulatorem DJI RS BG70 na gimbalu DJI RS 4.
Obsługa nadajnika DJI Ronin Image Transmitter

Zarówno niezależni operatorzy, jak i małe ekipy filmowe mogą korzystać z nadajnika Ronin Image Transmitter, aby cieszyć się transmisją na żywo w wysokiej rozdzielczości, zdalnie sterować gimbalem i kamerą, używać trybu ActiveTrack 4.0, stosować Force Mobile i wiele więcej. [6] Dzięki temu możliwe jest uzyskanie zintegrowanego doświadczenia filmowania, monitorowania i kontroli.

Obsługa nadajnika DJI Ronin Image Transmitter.
Bogaty ekosystem akcesoriów

Wszystkie akcesoria z serii DJI RS, takie jak uchwyt z akumulatorem RS BG30, silnik regulacji ostrości RS Focus Motor (2022) i nadajnik Ronin Image Transmitter, są kompatybilne z DJI RS 4.

Stabilizator kamery DJI RS4 z akcesoriami.
Uchwyt z akumulatorem DJI RS BG30

Pozwala zasilać DJI RS 4 przez około 12 godzin. [7] Obsługuje takie standardy szybkiego ładowania jak PD i QC 2.0, a dzięki mocy na poziomie nawet 24 W może zostać naładowany do 80% w godzinę, a do 100% – w około 1,5 godziny. Da się też ładować go niezależnie od gimbala.

Uchwyt z akumulatorem DJI RS BG30 do DJI RS 4 – montaż.
Silnik regulacji ostrości DJI RS Focus Motor (2022)

Maksymalny moment obrotowy 1 N·m zapewnia płynną regulację ostrości, a starannie przemyślana konstrukcja pozwala na szybki montaż silnika. Nie potrzebujesz do tego żadnych narzędzi!

Silnik regulacji ostrości DJI RS Focus Motor (2022) zamontowany na obiektywie.
DJI RS Tethered Control Handle

W konfiguracji z podwójnym uchwytem (Twist Grip Dual Handle) obsługuje takie funkcje jak na przykład przechodzenie w tryb uśpienia, nagrywanie i regulacja ostrości. Wyposażony w port NATO i mocowanie typu zimna stopka – pozwala na montaż zdalnego monitora i dodanie pokrętła ostrości z boku.

DJI RS Tethered Control Handle używane w połączeniu z DJI RS 4.
DJI RS Twist Grip Dual Handle

Oferuje porty NATO i jest bardzo prosty w montażu. Umożliwia szybkie przełączanie się między różnymi konfiguracjami – na przykład od dwuręcznej do nagrywania z niskich kątów. A wszystko to bez konieczności demontażu! Jest też kompatybilny z akcesoriami wyposażonymi w odpowiednie porty.

DJI RS Twist Grip Dual Handle używane w połączeniu z gimbalem DJI RS 4.
Nadajnik DJI Ronin Image Transmitter

Obsługuje transmisję na żywo w wysokiej rozdzielczości, zdalne sterowanie gimbalem i kamerą, ActiveTrack 4.0, Force Mobile i wiele innych funkcji. Dzięki temu samodzielni operatorzy i małe ekipy filmowe mogą cieszyć się zintegrowanym doświadczeniem monitorowania i kontroli.

Nadajnik DJI Ronin Image Transmitter w połączeniu z DJI RS 4.
W zestawie
Gimbal DJI RS 4
Gimbal
x1
Uchwyt akumulatorowy BG21
Uchwyt akumulatorowy BG21
x1
Płytka szybkiego montażu (Arca-Swiss/Manfrotto)
Płytka szybkiego montażu (Arca-Swiss/Manfrotto)
x`
Przedłużony uchwyt/statyw (plastikowy)
Przedłużony uchwyt/statyw (plastikowy)
x1
Wspornik mocowania obiektywu
Wspornik mocowania obiektywu
x1
Kabel sterowania wieloma kamerami (USB-C, 30 cm)
Kabel sterowania wieloma kamerami (USB-C, 30 cm)
x1
Kabel ładowania USB-C (40 cm)
Kabel ładowania USB-C (40 cm)
x1
Naklejka z logo DJI
Naklejka z logo DJI
x1
Zestaw śrub
Zestaw śrub
x1

*Przy pierwszym użyciu DJI RS 4 wymagana jest aktywacja urządzenia za pomocą aplikacji DJI Ronin.

1. Dane zostały zmierzone poprzez porównanie czasu pracy DJI RS 4 wyposażonego w uchwyt z akumulatorem DJI RS BG70 i DJI RS 4 wyposażonego w uchwyt z akumulatorem DJI RS BG21. Czas pracy został zmierzony w pomieszczeniu o temperaturze 25°C, gdy gimbal był wyważony i nieruchomy, do momentu aż poziom naładowania osiągnął 3% (przy czym uchwyt z akumulatorem zasilał tylko stabilizator).

2. Po przełączeniu się między nagrywaniem w pionie i w poziomie gimbal wymaga ponownego wyważenia.

3. Więcej szczegółów na temat kompatybilności aparatów i obiektywów znajdziesz na stronie Ronin Series Compatibility Search.

4. Zestaw DJI RS 4 Combo zawiera DJI Focus Pro Motor. W przypadku wersji podstawowej silnik jest dostępny w oddzielnej sprzedaży.

5. W porównaniu z silnikiem regulacji ostrości DJI RS Focus Motor (2022).

6. W sprzedaży oddzielnie.

7. Zmierzono w pomieszczeniu o temperaturze 25°C, gdy gimbal był wyważony i nieruchomy, do momentu aż poziom naładowania osiągnął 3% (przy czym uchwyt z akumulatorem zasilał tylko stabilizator). 8. Zmierzono w pomieszczeniu o temperaturze 25°C.

Specyfikacja
Porty Akcesoria serii Ronin (RSA)/porty NATO Otwór montażowy 1/4"-20 Zimna stopka Port transmisji wideo (USB-C) Port sterowania kamerą RSS (USB-C) Focus Motor Port (USB-C)
Akumulator Model: BHX711-3000-7.2V Typ: LiPo 2 Pojemność: 3000 mAh Energia: 21 Wh Maksymalny czas pracy: 12 godzin (Mierzone z gimbalem wyważonym w poziomie i w stanie stacjonarnym. Gdy gimbal jest w ruchu, czas pracy ulegnie skróceniu). Czas ładowania: ok. 2,5 godziny (zmierzony przy użyciu ładowarki obsługującej szybkie ładowanie 18 W. Zaleca się korzystanie z ładowarek obsługujących protokół PD) Sugerowana temperatura ładowania: 5° do 40° C
Wymagania aplikacji Ronin iOS 11.0 lub nowszy Android 8.0 lub nowszy
Języki obsługiwane przez ekran dotykowy angielski, chiński uproszczony, chiński tradycyjny, niemiecki, francuski, koreański, japoński, hiszpański, portugalski (Brazylia), rosyjski, tajski
Przetestowany udźwig 3 kg
Maksymalna kontrolowana prędkość obrotowa Pan: 360°/s Tilt: 360°/s Obrót: 360°/s
Zakres mechaniczny Oś Pan: 360° ciągłego obrotu Oś Roll: -95° do +240° Oś Tilt: od -112° do +214°
Częstotliwość pracy 2.400-2.4835 GHz
Moc nadajnika Bluetooth < 8 dBm
Temperatura pracy -20° to 45° C (-4° to 113° F)
Waga Gimbal: Około 1066 g Uchwyt: Około 203 g Przedłużony uchwyt/statyw (tworzywo sztuczne): Około 183 g Górna i dolna płytka szybkiego mocowania: Około 98 g
Wymiary Po złożeniu: 245×255×75 mm (dł.×szer.×wys., bez aparatu, uchwytu i przedłużonego uchwytu/statywu) Rozłożony: 370×191×189 mm (dł.×szer.×wys., wysokość obejmuje uchwyt i nie obejmuje przedłużonego uchwytu / statywu)
Połączenia Port zasilania/komunikacyjny (USB-C) Port HDMI (mini HDMI) Port sterowania kamerą RSS (USB-C)
Port rozszerzeń Cold Shoe
Częstotliwość pracy 2.400-2.4835 GHz 5.725-5.850 GHz
Waga 126 g
Wymiary 82×63×24 mm (dł.×szer.×wys.)
Moc nadajnika (EIRP) ‌2.400-2.4835 GHz: 25 dBm (FCC) 20 dBm (CE/SRRC/MIC) 5.725-5.850 GHz: 25 dBm (FCC/SRRC) 14 dBm (CE)
Akumulator Pojemność: 2970 mAh Kompatybilna ładowarka: 5 V/2 A Czas ładowania: około 2,5 godziny Czas pracy: około 3,5 godziny
Zakres transmisji 200 m (SRRC/FCC) 100 m (CE) *Mierzone w niezakłóconym środowisku wolnym od zakłóceń.
Opóźnienie 60 ms
Prąd/napięcie robocze 900 mA/3.7 V
Temperatura pracy 0° to 45° C (32° to 113° F)
Do pobrania
Podziel się swoją opinią
Twoja ocena:
Dodaj własne zdjęcie produktu:
Zaufane Opinie IdoSell
4.89 / 5.00 925 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2024-07-17
Super sprawa
2024-07-16
Przesyłka bardzo szybka i sprawna. Tak trzymać.
pixel