+ Dodaj do porównania

Gimbal DJI RS 4 Combo

Kod EAN: 6941565974693
Gimbal DJI RS 4 Combo
Gimbal DJI RS 4 Combo
Gimbal DJI RS 4 Combo
Gimbal DJI RS 4 Combo
Gimbal DJI RS 4 Combo
Gimbal DJI RS 4 Combo
Gimbal DJI RS 4 Combo
Gimbal DJI RS 4 Combo
Gimbal DJI RS 4 Combo
Wybierz inny model serii
3 349,00 PLN
brutto / szt.
Szybkie zakupy 1-Click(bez rejestracji)
Dostępny
Dostępny
Bezpieczne zakupy
Dostępność:
Baner z DJI RS 4.
Gotowy do pracy w mgnieniu oka

Lekki stabilizator DJI RS 4 obsługuje natywne filmowanie w pionie nowej generacji i oferuje zwiększoną wydajność pracy, poprawioną stabilizację oraz ulepszony ekosystem akcesoriów. Dzięki temu operatorzy filmowi działający w pojedynkę mogą cieszyć się bardziej profesjonalnym i efektywnym doświadczeniem twórczym, a ponadto zyskują niezastąpiony zestaw narzędzi do opowiadania porywających historii.

Stabilizator kamery DJI RS 4.
Natywne nagrywanie w pionie
2. generacji

DJI RS 4 został wyposażony w nowo zaprojektowaną poziomą płytkę, dzięki czemu umożliwia szybkie i proste przełączanie się na nagrywanie w pionie. [2] Nie potrzebujesz do tego żadnych dodatkowych narzędzi!

Obsługa kamery zamontowanej na gimbalu DJI RS 4.
Automatyczna blokada osi
2. generacji

Dzięki automatycznej blokadzie osi DJI RS 4 może szybko rozpocząć pracę lub przejść w tryb uśpienia, co znacząco zwiększa wydajność nagrywania, usprawnia zmianę ustawień i ułatwia przechowywanie. To jednak nie wszystko! Nowe rozwiązanie zapewnia mniejsze szczeliny po zablokowaniu, dodatkowo redukując drgania gimbala.

Obsługa kamery zamontowanej na gimbalu DJI RS 4.
Najpłynniejsze wyważanie w historii

Wszystkie trzy osie DJI RS 4 zostały pokryte teflonem™, co zapewnia mniejsze tarcie i płynniejsze wyważanie. Chcesz zmienić kamerę lub obiektyw? Nic prostszego – umieszczone na osi tilt pokrętło pozwoli Ci wygodnie przesuwać sprzęt do przodu lub do tyłu, gwarantując precyzyjne wyważenie z dokładnością do milimetra. Na uwagę zasługuje także górna płytka szybkiego montażu z dodatkową regulowaną prowadnicą, która umożliwia bezpieczną instalację kamery.

Praca na planie filmowym z gimbalem DJI RS 4.
Automatyczna blokada ekranu

Ekran dotykowy OLED stabilizatora oferuje nową funkcję automatycznej blokady. Po jego zablokowaniu pojawią się na nim aktualne tryby gimbala i joysticka, a jasność zostanie zmniejszona. Zastosowane rozwiązanie nie tylko pozwala uniknąć przypadkowych dotknięć, ale też pomaga zaoszczędzić energię akumulatora!

Ekran stabilizatora DJI RS 4.
Fantastyczny udźwig

DJI RS 4 wyróżnia się lekką konstrukcją oraz imponującym udźwigiem do 3 kg. Bez problemu obsłuży wiele konfiguracji popularnych modeli bezlusterkowców i obiektywów, łącząc wygodny chwyt z niesamowitą wytrzymałością. W porównaniu z poprzednią generacją, oś tilt DJI RS 4 została wydłużona o 8,5 mm, co zapewnia większą przestrzeń do wyważania. To pozwala na bezproblemowy montaż popularnych aparatów bezlusterkowych i obiektywów wraz z akcesoriami takimi jak filtry ND. W efekcie zyskujesz jeszcze więcej kreatywnych możliwości!

Kamera zamontowana na stabilizatorze DJI RS 4.
Algorytm stabilizacji RS
4. generacji

Algorytm RS nowej generacji został kompleksowo zoptymalizowany pod kątem różnych scenariuszy. Zapewnia idealną równowagę między wydajnością stabilizacji a odczuwalnym ruchem kamery, co przekłada się zarówno na doskonałą efektywność, jak i na lepsze doświadczenie użytkownika. Dodatkowo DJI RS 4 oferuje poprawioną stabilność podczas nagrywania w pionie. Bez problemu stabilizuje dynamiczne ujęcia – nawet w trakcie filmowania scen w biegu lub z perspektywy niskiego kąta.

Stabilizator kamery DJI RS 4.
Profesjonalne możliwości

Stabilizator DJI RS 4 obsługuje profesjonalne funkcje znane z produktów z serii DJI PRO. Dzięki temu idealnie nadaje się dla samodzielnych twórców, ułatwiając im pracę. Umożliwia na przykład zdalne sterowanie migawką i zoomem obiektywu za pomocą technologii Dual-Mode Bluetooth. W trybie Zoom Control możesz używać joysticka, aby kontrolować Power Zoom (w wypadku obiektywów PZ) oraz Clear Image Zoom. [3] Co więcej, po połączeniu z nowym DJI Focus Pro Motor gimbal DJI RS 4 pozwoli Ci regulować ostrość przy użyciu pokrętła lub zoom przy użyciu joysticka. Dzięki temu będziesz cieszyć się jeszcze płynniejszym i wygodniejszym sterowaniem! Warto zaznaczyć, że prędkość silnika została zwiększona aż o 30%. [5]

Obsługa kamery zamontowanej na gimbalu DJI RS 4.
Ułatwiona obsługa

Jeszcze wygodniejsza obsługa stabilizatora? Teraz to możliwe! Funkcję spustu DJI RS 4 można dostosować pod kątem trybu FPV – dzięki temu jego naciśnięcie i przytrzymanie sprawi, że trzy osie gimbala zaczną podążać za kierunkiem ruchu uchwytu. Jest to szczególnie przydatne podczas nagrywania ujęć obrotowych lub symulacji POV. Co więcej, za pomocą przełącznika trybów gimbala możesz szybko przełączać się między takimi opcjami jak PF, PTF i FPV. Do wyboru masz także różne warianty FPV, w tym 3D Roll 360 lub Custom. Dzięki temu DJI RS 4 sprawdzi się w wielu scenariuszach nagrywania!

Obsługa ekranu dotykowego DJI RS 4.
Port komunikacji RSA

DJI RS 4 wprowadza port komunikacji RSA, który pozwala na podłączanie takich akcesoriów jak na przykład DJI RS Tethered Control Handle, a także uchwyty sterujące i uchwyty pierścieniowe do zdalnego sterowania innych producentów. [6] Możesz więc swobodnie przełączać się między różnymi konfiguracjami nagrywania w zależności od swoich potrzeb! To jednak nie koniec. Dzięki protokołowi deweloperskiemu DJI RS SDK zewnętrzni producenci i niezależni programiści mogą tworzyć niestandardowe funkcje dla DJI RS 4, odpowiadając na szerszy zakres wymagań dotyczących filmowania.

Port komunikacji RSA DJI RS 4.
Bogaty ekosystem akcesoriów

Gimbal DJI RS 4 jest kompatybilny z wieloma akcesoriami, które ułatwią Ci nagrywanie profesjonalnych filmów. Nowy uchwyt z akumulatorem BG70 pozwala wydłużyć czas pracy stabilizatora do aż 29,5 godziny, umożliwia też zasilanie kamery i innych urządzeń z mocą do 18 W. [6][7] Dzięki nadajnikowi DJI Ronin Image Transmitter możesz cieszyć się transmisją na żywo w wysokiej rozdzielczości, stosować Force Mobile, używać trybu ActiveTrack 4.0 i wiele więcej. [6] DJI RS 4 współpracuje też z DJI RS Tethered Control Handle i DJI RS Twist Grip Dual Handle. Cechuje się także kompatybilnością z silnikiem regulacji ostrości DJI RS Focus Motor (2022) oraz z uchwytem z akumulatorem RS BG30.

Montaż uchwytu z akumulatorem DJI RS BG70 na gimbalu DJI RS 4.
W zestawie z DJI RS4 Combo
Gimbal
Gimbal
x1
Uchwyt akumulatorowy BG21
Uchwyt akumulatorowy BG21
x1
Płytka szybkiego montażu (Arca-Swiss/Manfrotto)
Płytka szybkiego montażu (Arca-Swiss/Manfrotto)
x1
Przedłużony uchwyt/statyw (plastikowy)
Przedłużony uchwyt/statyw (plastikowy)
x1
Uchwyt do walizki
Uchwyt do walizki
x1
Wspornik mocowania obiektywu
Wspornik mocowania obiektywu
x1
Kabel sterowania wieloma kamerami (USB-C, 30 cm)
Kabel sterowania wieloma kamerami (USB-C, 30 cm)
x2
Kabel ładowania USB-C (40 cm)
Kabel ładowania USB-C (40 cm)
x1
Zestaw śrub
Zestaw śrub
x1
Futerał
Futerał
x1
Silnik Focus Pro
Silnik Focus Pro
x1
Zestaw mocowania pręta silnika Focus Pro
Zestaw mocowania pręta silnika Focus Pro
x1
Naklejka FIZ i naklejka z logo DJI
Naklejka FIZ i naklejka z logo DJI
x1
Pasek do silnika Focus Pro
Pasek do silnika Focus Pro
x1

*Przy pierwszym użyciu DJI RS 4 wymagana jest aktywacja urządzenia za pomocą aplikacji DJI Ronin.

1. Dane zostały zmierzone poprzez porównanie czasu pracy DJI RS 4 wyposażonego w uchwyt z akumulatorem DJI RS BG70 i DJI RS 4 wyposażonego w uchwyt z akumulatorem DJI RS BG21. Czas pracy został zmierzony w pomieszczeniu o temperaturze 25°C, gdy gimbal był wyważony i nieruchomy, do momentu aż poziom naładowania osiągnął 3% (przy czym uchwyt z akumulatorem zasilał tylko stabilizator).

2. Po przełączeniu się między nagrywaniem w pionie i w poziomie gimbal wymaga ponownego wyważenia.

3. Więcej szczegółów na temat kompatybilności aparatów i obiektywów znajdziesz na stronie Ronin Series Compatibility Search.

4. Zestaw DJI RS 4 Combo zawiera DJI Focus Pro Motor. W przypadku wersji podstawowej silnik jest dostępny w oddzielnej sprzedaży.

5. W porównaniu z silnikiem regulacji ostrości DJI RS Focus Motor (2022).

6. W sprzedaży oddzielnie.

7. Zmierzono w pomieszczeniu o temperaturze 25°C, gdy gimbal był wyważony i nieruchomy, do momentu aż poziom naładowania osiągnął 3% (przy czym uchwyt z akumulatorem zasilał tylko stabilizator). 8. Zmierzono w pomieszczeniu o temperaturze 25°C.

Specyfikacja
Porty Akcesoria serii Ronin (RSA)/porty NATO Otwór montażowy 1/4"-20 Zimna stopka Port transmisji wideo (USB-C) Port sterowania kamerą RSS (USB-C) Focus Motor Port (USB-C)
Akumulator Model: BHX711-3000-7.2V Typ: LiPo 2 Pojemność: 3000 mAh Energia: 21 Wh Maksymalny czas pracy: 12 godzin (Mierzone z gimbalem wyważonym w poziomie i w stanie stacjonarnym. Gdy gimbal jest w ruchu, czas pracy ulegnie skróceniu). Czas ładowania: ok. 2,5 godziny (zmierzony przy użyciu ładowarki obsługującej szybkie ładowanie 18 W. Zaleca się korzystanie z ładowarek obsługujących protokół PD) Sugerowana temperatura ładowania: 5° do 40° C
Wymagania aplikacji Ronin iOS 11.0 lub nowszy Android 8.0 lub nowszy
Języki obsługiwane przez ekran dotykowy angielski, chiński uproszczony, chiński tradycyjny, niemiecki, francuski, koreański, japoński, hiszpański, portugalski (Brazylia), rosyjski, tajski
Przetestowany udźwig 3 kg
Maksymalna kontrolowana prędkość obrotowa Pan: 360°/s Tilt: 360°/s Obrót: 360°/s
Zakres mechaniczny Oś Pan: 360° ciągłego obrotu Oś Roll: -95° do +240° Oś Tilt: od -112° do +214°
Częstotliwość pracy 2.400-2.4835 GHz
Moc nadajnika Bluetooth < 8 dBm
Temperatura pracy -20° to 45° C (-4° to 113° F)
Waga Gimbal: Około 1066 g Uchwyt: Około 203 g Przedłużony uchwyt/statyw (tworzywo sztuczne): Około 183 g Górna i dolna płytka szybkiego mocowania: Około 98 g
Wymiary Po złożeniu: 245×255×75 mm (dł.×szer.×wys., bez aparatu, uchwytu i przedłużonego uchwytu/statywu) Rozłożony: 370×191×189 mm (dł.×szer.×wys., wysokość obejmuje uchwyt i nie obejmuje przedłużonego uchwytu / statywu)
Połączenia Port zasilania/komunikacyjny (USB-C) Port HDMI (mini HDMI) Port sterowania kamerą RSS (USB-C)
Port rozszerzeń Cold Shoe
Częstotliwość pracy 2.400-2.4835 GHz 5.725-5.850 GHz
Waga 126 g
Wymiary 82×63×24 mm (dł.×szer.×wys.)
Moc nadajnika (EIRP) ‌2.400-2.4835 GHz: 25 dBm (FCC) 20 dBm (CE/SRRC/MIC) 5.725-5.850 GHz: 25 dBm (FCC/SRRC) 14 dBm (CE)
Akumulator Pojemność: 2970 mAh Kompatybilna ładowarka: 5 V/2 A Czas ładowania: około 2,5 godziny Czas pracy: około 3,5 godziny
Zakres transmisji 200 m (SRRC/FCC) 100 m (CE) *Mierzone w niezakłóconym środowisku wolnym od zakłóceń.
Opóźnienie 60 ms
Prąd/napięcie robocze 900 mA/3.7 V
Temperatura pracy 0° to 45° C (32° to 113° F)
Do pobrania
Podziel się swoją opinią
Twoja ocena:
Dodaj własne zdjęcie produktu:
Zaufane Opinie IdoSell
4.89 / 5.00 930 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2024-07-18
Wszystko ok. Polecam!
2024-07-16
Przesyłka bardzo szybka i sprawna. Tak trzymać.
pixel