NEW
+ Dodaj do porównania

Gimbal DJI RS 4 Pro Combo

Gimbal DJI RS 4 Pro Combo
Gimbal DJI RS 4 Pro Combo
Gimbal DJI RS 4 Pro Combo
Gimbal DJI RS 4 Pro Combo
Gimbal DJI RS 4 Pro Combo
Gimbal DJI RS 4 Pro Combo
Gimbal DJI RS 4 Pro Combo
Gimbal DJI RS 4 Pro Combo
Gimbal DJI RS 4 Pro Combo
Wybierz inny model serii
5 149,00 PLN
brutto / szt.
Szybkie zakupy 1-Click(bez rejestracji)
Dostępny
Dostępny
Bezpieczne zakupy
Dostępność:
Baner DJI RS 4 Pro.
Transcend Potential

Flagowy stabilizator DJI RS 4 Pro doskonale integruje się z systemem DJI Focus Pro, DJI Transmission i rozbudowanym ekosystemem sterowania. Ta synergia wzmacnia przemysł filmowy i telewizyjny, oferując pełnowymiarowe rozwiązanie produkcyjne, które łączy w sobie stabilizację, transmisję, monitorowanie, regulację ostrości i kontrolę. Dzięki temu poszerza horyzonty kreatywnych możliwości, pozwalając operatorom na wykorzystanie pełnego potencjału i prezentację swoich umiejętności.

Nagrywanie za pomocą kamery zamontowanej na wysięgniku przymocowanym do pojazdu.
Potężny udźwig

DJI RS 4 Pro został wyposażony w ramiona wykonane z włókna węglowego, dzięki czemu wyróżnia się nie tylko udźwigiem na poziomie aż 4,5 kg, ale też imponującą mocą i momentem obrotowym. Bez problemu obsłuży większość konfiguracji aparatów bezlusterkowych lub kamer filmowych wraz z obiektywami.

Nagrywanie za pomocą kamery zamontowanej na urządzeniu DJI Ronin.
Natywne nagrywanie w pionie 2. generacji

Dzięki zupełnie nowej poziomej płytce DJI RS 4 Pro oferuje drugą generację natywnego filmowania w pionie, co przekłada się na jeszcze większą wydajność. Już nie musisz korzystać z dodatkowych akcesoriów – teraz bez wysiłku dostosujesz sposób nagrywania do swoich potrzeb. [1]

 

Kamera z silnikiem regulacji ostrości DJI Focus Pro Motor.
Płynne wyważanie

Oś roll ma teraz podwójne łożyska toczne, co znacząco ułatwia regulację.

Wszystkie trzy osie zostały też pokryte powłoką z Teflonu™ o niskim współczynniku tarcia, co zapewnia płynne wyważanie nawet podczas montażu ciężkich kamer.

Do dyspozycji masz także specjalne pokrętło na osi tilt, które pozwala na precyzyjne przesuwanie kamery do przodu lub do tyłu, gwarantując dokładność wyważania co do milimetra. Możesz więc w każdej chwili bez problemu zmienić swoją konfigurację sprzętową!

Ponadto górna płytka szybkiego montażu ma regulowaną prowadnicę, która zapobiega poluzowaniu lub przesunięciu kamery.

Stabilizator do kamery DJI RS 4 Pro.
Automatyczna blokada ekranu

Wyświetlacz dotykowy OLED oferuje nową funkcję automatycznej blokady, która zapobiega przypadkowym dotknięciom podczas nagrywania. Gdy ekran jest zablokowany, nadal może pokazywać aktualne tryby pracy gimbala i joysticka, a jego jasność zostaje obniżona, aby zmniejszać zużycie energii.

Obsługa stabilizatora DJI RS 4 Pro.
Automatyczne blokady osi 2. generacji

Dzięki automatycznym blokadom osi nowej generacji DJI RS 4 Pro może szybko rozpocząć pracę lub przejść w tryb czuwania, co przyczynia się do poprawy wydajności nagrywania, ułatwia zmianę konfiguracji i pozwala na wygodne przechowywanie. Ponadto zastosowanie ulepszonych rozwiązań umożliwiło uzyskanie mniejszych odstępów, co dodatkowo zmniejsza drgania gimbala po zablokowaniu.

Osie gimbala DJI RS 4 Pro.
Profesjonalna stabilizacja

DJI RS 4 Pro charakteryzuje się zwiększonym o 20% momentem obrotowym silnika w trzech osiach, oferując większą redundancję zasilania po wyważeniu. [2] Dzięki temu gimbal pozostaje responsywny i dokładny w swoich ruchach śledzenia – nawet jeśli korzystasz z ciężkiej kamery lub wielu akcesoriów. Co więcej, zastosowane rozwiązanie zapewnia wystarczającą moc do obsługi stabilizacji w różnych scenariuszach filmowania.

Obsługa ekranu dotykowego DJI RS 4 Pro.
Tryb Car Mount

Nowy tryb Car Mount optymalizuje algorytm stabilizacji gimbala w oparciu o wibracje pojazdu i dane dotyczące oporu wiatru, umożliwiając nagrywanie płynnych ujęć nawet w trudnych warunkach.

Dwa pojazdy jadące przez ciemny tunel.
Algorytm stabilizacji RS 4. generacji

Nowa generacja algorytmu RS została kompleksowo zoptymalizowana pod kątem różnych scenariuszy użytkowania. Zapewnia doskonałą równowagę między siłą stabilizacji a wyczuwalnym ruchem kamery, co przekłada się zarówno na poprawioną wydajność, jak i na lepsze wrażenia użytkownika. Dodatkowo DJI RS 4 Pro gwarantuje niezawodną stabilność podczas filmowania w pionie, dzięki czemu z łatwością radzi sobie z dynamicznymi ujęciami – na przykład z nagrywaniem scen w biegu lub z perspektywy niskiego kąta.

Nagrywanie mężczyzny wsiadającego do samochodu za pomocą kamery przymocowanej do urządzeń DJI.
Inteligentna regulacja ostrości LiDAR – większa pewność podczas filmowania

Po połączeniu z nowym Focus Pro LiDAR [3] i Focus Pro Motor [4] stabilizator DJI RS 4 Pro pozwala samodzielnym twórcom filmowym doświadczać bardziej dokładnej, zdalnej i inteligentnej automatycznej regulacji ostrości LiDAR. W efekcie zyskujesz precyzyjną kontrolę nad każdym ujęciem – nawet w dynamicznych scenariuszach nagrywania.

Praca na planie filmowym – prezentacja możliwości regulacji ostrości LiDAR DJI Focus Pro.
Punkty zasięgu
76 800

Skok o aż 77%, [5] który pozwolił na wyostrzenie wykrywania krawędzi sylwetek ludzkich przy jednoczesnym ograniczeniu konieczności szukania odpowiednich ustawień ostrości.

System sterowania obiektywem DJI Focus Pro.
Maks. zasięg ostrości [6]
20 m

Zasięg ogniskowania człowiek-obiekt jest około trzykrotnie większy niż w przypadku poprzedniej generacji. [5] Dzięki temu użytkownik może bez problemu poradzić sobie z ustawianiem ostrości na duże odległości za pomocą teleobiektywów.

Kamera zamontowana na urządzeniu DJI Ronin.
Pole widzenia (FOV)
70°

Zapewnia większą przestrzeń kadrowania, dzięki czemu jest korzystne szczególnie w przypadku zbliżeń oraz kompozycji skupiających uwagę na krawędziach.

Kamera na urządzeniu DJI Roni z zamontowanym modułem DJI Focus Pro LiDAR.
Częstotliwość odświeżania LiDAR
30 Hz

Daje większą pewność siebie podczas ustawiania ostrości na poruszających się obiektach dzięki szybszemu zbieraniu informacji i ulepszonej prędkości silnika Focus Pro. [4]

Kamera z zamontowanym modułem DJI Focus Pro LiDAR.
ActiveTrack Pro nowej generacji

Wykorzystując nowy Focus Pro LiDAR [3] oraz algorytmy AI, ActiveTrack Pro nowej generacji sprawia, że trzyosiowy gimbal DJI RS 4 Pro może stabilnie śledzić wybrane obiekty. Nawet jeśli Twój cel zostanie na chwilę zasłonięty, urządzenie będzie w stanie szybko zmienić położenie i zachować ostrość. To jednak nie wszystko. ActiveTrack Pro doskonale radzi sobie z rozpoznawaniem i śledzeniem w scenariuszach obejmujących wiele obiektów lub w sytuacjach, gdy nagrywasz z pewnej odległości.

Korzystanie z gimbala DJI RS 4 Pro.
DJI Focus Pro

DJI RS 4 Pro wprowadza nowy przełącznik trybów, umożliwiając operatorom sterowanie ruchem gimbala lub zoomem obiektywu za pomocą joysticka. Co więcej, w połączeniu z systemem Focus Pro [4] w trybie Zoom Control oferuje on takie funkcje jak Power Zoom dla obiektywów PZ, Clear Image Zoom [7] oraz External Focus Motor Zoom. Dzięki temu możesz cieszyć się natywnym, precyzyjnym i wygodnym ustawianiem ostrości.

Silnik regulacji ostrości DJI Focus Pro Motor przymocowany do kamery.
Prędkość silnika [5]
Zwiększona o 30%

Bardziej responsywne sterowanie ostrością, zoomem i przysłoną.

Silnik regulacji ostrości DJI Focus Pro Motor.
Uniwersalny drążek
15 mm

Bardziej powszechny i wszechstronny.

Element systemu DJI Focus Pro.
Najniższe opóźnienie
10 ms

Szybka reakcją zapewniająca płynną pracę.

Nagrywanie za pomocą kamery zamontowanej na samochodzie.
Efektywniejsze sterowanie obiektywem

Po połączeniu z dwoma silnikami Focus Pro [4] DJI RS 4 Pro pozwala operatorom na precyzyjne sterowanie ostrością poprzez obracanie pokrętła, a także na regulację zoomu obiektywu za pomocą joysticka. Wszystko to przekłada się na jeszcze płynniejszą i wygodniejszą kontrolę.

Kamera na sprzęcie DJI Ronin przymocowana do samochodu za pomocą wysięgnika.
DJI Focus Pro Hand Unit

DJI Focus Pro oferuje innowacyjną technologię automatycznego ustawiania ostrości i wprowadza niezwykle precyzyjną ręczną jednostkę sterującą z tłumieniem magnetycznym – Focus Pro Hand Unit. [3]

Pracownik planu filmowego korzysta z DJI Focus Pro Hand Unit i zdalnego monitora podglądowego.
Kanały sterowania
FIZ

Urządzenie obsługuje sterowanie FIZ, z łatwością opanowując moc ostrości, przysłony i zoomu.

DJI Focus Pro Hand Unit.
Zasięg komunikacji
Do 160 m

Wsparcie dla ujęć z pojazdów, nagrań z dużej odległości i nie tylko.

Nagrywanie za pomocą kamery i urządzeń DJI.
Znakowanie elektroniczne
Punkty A-B

Zapewnia sprężynowe dotykowe sprzężenie zwrotne dla punktów końcowych, ułatwiając dokładne ustawianie ostrości na ustalonej ścieżce lub dwóch obiektach w pozycjach statycznych.

Pracownik planu filmowego używa DJI Focus Pro Hand Unit i monitora podglądowego.
Rozpoczęcie / zatrzymanie nagrywania

Pozwala na zdalne rozpoczynanie i zatrzymywanie nagrywania, poprawiając wydajność pracy z urządzeniami typu cable cam, wysięgnikami i innymi akcesoriami. [7]

Podczas współpracy na planie filmowym operator gimbala ma możliwość kontrolowania DJI RS 4 Pro przy użyciu takich urządzeń jak DJI Master Wheels, uchwyty ręczne DJI Ronin 4D Hand Grips czy zdalny monitor podglądowy DJI High-Bright Remote Monitor. [3]

Operator może również włączyć LiDAR Waveform na zdalnym monitorze, aby uzyskać inteligentne wspomaganie ostrości i cieszyć się bardziej precyzyjną kontrolą za pomocą Focus Pro Hand Unit. [9]

 

Pracownik planu filmowego korzysta z monitora DJI High-Bright Remote Monitor.
Bezprzewodowe sterowanie przez Bluetooth

DJI RS 4 Pro wykorzystuje technologię Dual-Mode Bluetooth i obsługuje bezprzewodowe sterowanie migawką oraz zoomem. Po przełączeniu się na odpowiedni tryb joysticka operatorzy mogą za jego pomocą wykonywać Power Zoom dla obiektywów PZ, a także Clear Image Zoom. [7]

 

Praca na planie filmowym z wykorzystaniem sprzętów DJI.
Dostosowywanie funkcji spustu

Funkcję spustu można dostosować pod kątem trybu FPV, w którym jego naciśnięcie i przytrzymanie spowoduje, że trzy osie gimbala zaczną podążać za kierunkiem ruchu uchwytu. Przydaje się to szczególnie podczas nagrywania ujęć obrotowych lub symulacji POV.

Montaż kamery na stabilizatorze DJI RS 4 Pro.
Przełącznik trybów gimbala

Umożliwia błyskawiczne przełączanie się między takimi opcjami jak PF, PTF i FPV. Możesz też zastąpić tryb FPV trybem 3D Roll 360 lub Custom w zależności od Twoich preferencji i wymagań scenariusza nagrywania.

Ekran stabilizatora DJI RS 4 Pro.
Inteligentne funkcje

DJI RS 4 Pro może automatycznie wykonywać ujęcia Motionlapse, filmy Track oraz zdjęcia Panorama, ułatwiając tworzenie wysokiej jakości materiałów.

Element systemu DJI Focus Pro.
Uchwyt z akumulatorem o dużej pojemności

Filmuj dalej – uchwyt z akumulatorem o dużej pojemności DJI RS BG70 [3] wydłuża czas pracy DJI RS 4 Pro aż do 29 godzin. [10] Za jego pomocą możesz też zasilać swoją kamerę i akcesoria z mocą sięgającą 18 W – wystarczy skorzystać z portu USB-C umieszczonego na spodzie.

Mężczyzna trzyma w rękach stabilizator do kamery DJI RS 4 Pro.
Maks. czas pracy [10]
29 h
Uchwyt z akumulatorem do DJI RS 4 Pro.
Szybkie ładowanie PD
45 W
Podwieszona kamera.
Czas ładowania do 100% [11]
Ok. 2,5 h
Stabilizator DJI RS 4 Pro zamontowany na statywie.
Maks. moc wyjściowa
18 W
Element systemu DJI Focus Pro.
Ulepszony skład

Dzięki zintegrowanemu systemowi sterowania obiektywem Focus Pro AMF ekosystem DJI PRO został jeszcze bardziej ulepszony i stanowi solidną linię, która otwiera nowe możliwości w produkcji filmowej i telewizyjnej.

Zbliżenie na ramię DJI RS 4 Pro.
Ekosystem sterowania ostrością

DJI Focus Pro zapewnia kompleksowe i potężne rozwiązanie do sterowania obiektywem dla operatorów DJI RS 4 Pro. Teraz zarówno samodzielni twórcy, jak i ekipy filmowe mogą z łatwością wykorzystywać inteligentny autofocus LiDAR oraz wielokanałową kontrolę ostrości, przysłony i zoomu!

Akcesoria do DJI RS 4 Pro.
Zintegrowana instalacja i zasilanie

DJI RS 4 Pro może jednocześnie zasilać Focus Pro LiDAR [3] i DJI Video Transmitter [3] za pomocą hubu Focus Pro LiDAR to DJI Transmission Cable Hub. [3] Dzięki temu nie musisz korzystać z zewnętrznych akumulatorów V-mount! Instalacja akcesoriów również nie sprawi Ci problemu. DJI Video Transmitter może zostać zamontowany bezpośrednio na spodzie DJI RS 4 Pro przy użyciu mocowania typu zimna stopka.

Obsługa ekranu dotykowego DJI RS 4 Pro.
Inteligentne wspomaganie regulacji ostrości

Korzystając z uchwytów Ronin 4D Hand Grips [3] i zdalnego monitora High-Bright Remote Monitor [3] możesz wygodnie wybierać obiekty LiDAR, przełączać tryby ostrości oraz włączać LiDAR Waveform. [9]

Zdalny monitor podglądowy DJI High-Bright Remote Monitor.
Kontrola parametrów gimbala / ostrości / kamery

W połączeniu z uchwytami Ronin 4D Hand Grips, [3] Focus Pro Hand Unit, [3] Master Wheels [3] i monitorem High-Bright Remote Monitor [3] możesz zdalnie sterować gimbalem, ostrością i parametrami kamery. Dzięki temu będziesz cieszyć się zintegrowanym procesem twórczym, który obejmuje odbiór, monitorowanie i kontrolę.

 

Profesjonalne akcesoria do filmowania DJI.
Tryb Mirror Control

Gdy DJI RS 4 Pro jest zamontowany na nośnikach takich jak wysięgnik, cable cam lub mocowanie na przyssawkę do samochodu, możesz bezpośrednio obsługiwać podstawowe funkcje menu urządzeń Sony i innych bezlusterkowców – pozwala na to tryb Mirror Control dostępny na zdalnych monitorach High-Bright Remote Monitor. [3] Zapomnij o konieczności odłączania aparatu!

Kamera z systemem DJI Focus Pro.
Wsparcie dla nadajnika DJI Ronin Image Transmitter

Zarówno samodzielni twórcy, jak i małe ekipy filmowe mogą wykorzystać nadajnik Ronin Image Transmitter, [3] aby cieszyć się transmisją na żywo w wysokiej rozdzielczości, zdalnie sterować kamerą i używać takich funkcji jak na przykład ActiveTrack 4.0 czy Force Mobile. Wszystko to składa się na zintegrowane doświadczenie filmowania z dodatkowymi możliwościami monitoringu i kontroli.

Kamera zamontowana na stabilizatorze DJI RS 4 Pro.
Profesjonalne rozwiązania

DJI RS 4 Pro obsługuje różne konfiguracje ręczne, takie jak Briefcase, Dual-Grip czy ustawienia z mocowaniem pierścieniowym. [12] Dostępny jest także protokół DJI RS SDK, który umożliwia tworzenie rozwiązań z uchwytami samochodowymi, wysięgnikami, sliderami i urządzeniami typu Steadicam czy cable cam. Dzięki temu możesz zaspokoić wszystkie swoje potrzeby twórcze!

Kamera zamontowana na gimbalu DJI RS 4 Pro, który jest przymocowany do statywu.
DJI RS SDK tworzy wspólny ekosystem z deweloperami

DJI RS SDK to specjalny protokół DJI stworzony z myślą o programistach i producentach zewnętrznych. Pozwala na dodawanie do stabilizatorów takich jak DJI RS 4 Pro, DJI RS 3 Pro i DJI RS 4 nowych funkcji, które sprawdzają się w większej liczbie scenariuszy.

 

Funkcje:

Ustawianie pozycji gimbala

Sterowanie obrotem gimbala

Uzyskiwanie informacji o silniku i położeniu

Kontrola ostrości kamery i nagrywania

 

Zastosowanie:

1. Zbuduj wirtualny system studyjny, który może wykorzystywać komputer lub konsolę do kontroli stabilizatora RS. Dzięki niemu możliwe jest również sterowanie online wieloma gimbalami, co pozwala operatorom solo na łatwe zarządzanie kilkoma urządzeniami.

2. Zamontuj stabilizator RS na sliderze i połącz je za pomocą oprogramowania, aby uzyskać czterowymiarową kontrolę. Możesz też dostosować tor nagrywania, aby bez wysiłku uzyskiwać ekspresyjne ruchy kamery.

 

 

DJI RS SDK

Obecnie DJI RS SDK jest dostępny tylko w języku angielskim oraz chińskim. Jeśli masz jakieś pytania, odwiedź oficjalne Forum DJI, gdzie znajdziesz więcej informacji.

DJI RS 4 Pro.
Tworzenie w pojedynkę, podwójna wydajność

W połączeniu z Focus Pro, DJI RS 4 Pro pozwala operatorom filmującym w pojedynkę doświadczyć dokładniejszego, inteligentnego autofokusa LiDAR o większym zasięgu. Dzięki temu samodzielni twórcy zyskują precyzyjną kontrolę nad filmową ekspresją w dynamicznych scenariuszach.

Akcesoria do DJI RS 4 Pro.
Profesjonalne ujęcia z pojazdów – wszystko za jednym razem

Ekosystem DJI PRO oferuje lekkie i wygodne w obsłudze rozwiązanie stworzone z myślą o nagrywaniu z pojazdów. Dzięki temu operatorzy filmowi mogą cieszyć się płynnie zintegrowanym doświadczeniem stabilizacji, monitorowania i dwukanałowej kontroli gimbala oraz ostrości.

Kamera przymocowana do gimbala DJI RS 4 Pro zamontowanego na statywie.
Zróżnicowany montaż, nieograniczona kreatywność

Protokół RS SDK pozwala zewnętrznym producentom i niezależnym deweloperom tworzyć niestandardowe rozwiązania dla RS 4 Pro. Dzięki temu operatorzy filmowi mogą bez wysiłku realizować złożone ujęcia za pomocą wysięgnika, slidera lub urządzeń typu cable cam czy Steadicam.

Pracownik planu filmowego korzysta z kamery połączonej z akcesoriami DJI.
W zestawie
Gimbal DJI RS 4 Pro
Gimbal
x1
Uchwyt na baterię BG30
Uchwyt na baterię BG30
x1
Płytka szybkiego montażu (Arca-Swiss/Manfrotto)
Płytka szybkiego montażu (Arca-Swiss/Manfrotto)
x1
Przedłużony uchwyt/statyw (metalowy)
Przedłużony uchwyt/statyw (metalowy)
x1
Uchwyt do walizki
Uchwyt do walizki
x1
Wspornik mocowania obiektywu (przedłużony)
Wspornik mocowania obiektywu (przedłużony)
x1
Kabel do sterowania wieloma kamerami (USB-C, 30 cm)
Kabel do sterowania wieloma kamerami (USB-C, 30 cm)
x2
Kabel ładujący USB-C (40 cm)
Kabel ładujący USB-C (40 cm)
x1
Naklejka z logo DJI
Naklejka z logo DJI
x1
Zestaw śrub
Zestaw śrub
x1
Futerał
Futerał
x1
Kabel zasilający USB-C (20 cm)
Kabel zasilający USB-C (20 cm)
x1
Kabel Mini-HDMI do Mini-HDMI (20 cm)
Kabel Mini-HDMI do Mini-HDMI (20 cm)
x1
Kabel Mini-HDMI do HDMI (20 cm)
Kabel Mini-HDMI do HDMI (20 cm)
x1
Kabel Mini-HDMI do Micro-HDMI (20 cm)
Kabel Mini-HDMI do Micro-HDMI (20 cm)
x1
Nadajnik obrazu Ronin
Nadajnik obrazu Ronin
x1
Silnik Focus Pro
Silnik Focus Pro
x1
Naklejka FIZ
Naklejka FIZ
x1
Zestaw montażowy pręta silnika Focus Pro
Zestaw montażowy pręta silnika Focus Pro
x1
Pasek zębaty Focus
Pasek zębaty Focus
x1
Dolna płytka szybkiego montażu (przedłużona)
Dolna płytka szybkiego montażu (przedłużona)
x1
Uchwyt na telefon
Uchwyt na telefon
x1

*Przy pierwszym użyciu stabilizatora DJI RS 4 Pro należy go aktywować za pomocą aplikacji DJI Ronin.

1. Po przełączeniu między nagrywaniem w poziomie i w pionie gimbal wymaga ponownego wyważenia.

2. W porównaniu z DJI RS 3 Pro.

3. W sprzedaży oddzielnie.

4. Zestaw DJI RS 4 Pro Combo zawiera DJI Focus Pro Motor. W przypadku wersji podstawowej silnik jest dostępny w oddzielnej sprzedaży.

5. W porównaniu z dalmierzem DJI LiDAR Range Finder (RS).

6. Wymaga włączenia funkcji 2x zoom display na ekranie dotykowym DJI RS 4 Pro.

7. Więcej szczegółów na temat kompatybilnych kamer i obiektywów znajdziesz na stronie Ronin Series Compatibility Search Page.

8. Wartość ta wskazuje opóźnienie odpowiedzi między DJI Focus Pro Hand Unit a silnikiem DJI Focus Pro.

9. LiDAR Waveform jest dostępny tylko wtedy, gdy DJI RS 4 Pro jest połączony z silnikiem DJI Focus Pro.

10. Zmierzono w pomieszczeniu o temperaturze 25°C, gdy gimbal był wyważony i nieruchomy, do momentu aż poziom naładowania osiągnął 3% (przy czym uchwyt z akumulatorem zasilał tylko stabilizator).

11. Zmierzono w pomieszczeniu o temperaturze 25°C.

12. Konfiguracja dowolnego rozwiązania do nagrywania wymaga jednego lub więcej akcesoriów, które są sprzedawane oddzielnie.

Specyfikacja
PortyAkcesoria serii Ronin (RSA)/Porty NATO>
Otwór montażowy 1/4"-20
Zimna stopka
Port transmisji wideo / dalmierza LiDAR (USB-C)
Port sterowania kamerą RSS (USB-C)
Focus Motor Port (USB-C)
AkumulatorModel: BG30-1950mAh-15.4V
Type: LiPo 4S
Pojemność: 1950 mAh
Energia: 30 Wh
Maksymalny czas pracy: 13 godzin (Mierzone z gimbalem wyważonym w poziomie i w stanie stacjonarnym. Gdy gimbal jest w ruchu, czas pracy ulegnie skróceniu). Czas ładowania : Około 1,5 godziny (zmierzony przy użyciu ładowarki obsługującej szybkie ładowanie 24 W. Zaleca się korzystanie z ładowarek obsługujących protokoły QC 2.0 lub PD).
Sugerowana temperatura ładowania: od 5° do 40° C (od 41° do 104° F)
PołączenieBluetooth 5.1
Port ładowania (USB-C)
Wymagania aplikacji RoniniOS 11.0 lub nowszy
Android 8.0 lub nowszy
Języki obsługiwane przez ekran dotykowyangielski, chiński uproszczony, chiński tradycyjny, niemiecki, francuski, koreański, japoński, hiszpański, portugalski (Brazylia), rosyjski, tajski
Przetestowany udźwig4.5 kg
Maksymalna kontrolowana prędkość obrotowaPan: 360°/s
Tilt: 360°/s
Roll: 360°/s
Zakres mechanicznyOś Pan: 360° ciągłego obrotu
Oś Roll: -95° do +240°
Oś Tilt: -112° to +214°
Częstotliwość pracy2.40‌‌0-2.4835 GHz
Moc nadajnika Bluetooth< 8 dBm
Temperatura pracy-20° to 45° C (-4° to 113° F)
WagaGimbal: Około 1242 g (2,74 funta)
Uchwyt: ok. 265 g (0,58 funta)
Przedłużony uchwyt/statyw (metalowy): Około 226 g
Górna i dolna szybkozłączka: Około 110 g
WymiaryPo złożeniu: 271×283×75 mm (dł.×szer.×wys., bez aparatu, uchwytu i przedłużonego uchwytu/statywu)
Rozłożony: 416×223×202 mm (dł.×szer.×wys., wysokość obejmuje uchwyt i nie obejmuje przedłużonego uchwytu / statywu)
PortyPort zasilania/komunikacyjny (USB-C)
Port HDMI (mini HDMI)
Port sterowania kamerą RSS (USB-C)
Port rozszerzeńCold Shoe
Częstotliwość pracy2,400-2,4835 GHz
5,725-5,850 GHz
Waga126 g
Wymiary82×63×24 mm (dł.×szer.×wys.)
Moc nadajnika (EIRP)2,400-2,4835 GHz:
25 dBm (FCC)
20 dBm (CE/SRRC/MIC)

5,725-5,850 GHz:
25 dBm (FCC/SRRC)
14 dBm (CE)
AkumulatorPojemność: 2970 mAh
Kompatybilna ładowarka: 5 V/2 A
Czas ładowania: około 2,5 godziny
Czas pracy: około 3,5 godziny
Zakres transmisji200 m (SRRC/FCC)
100 m (CE)
*Zmierzone w niezakłóconym środowisku wolnym od zakłóceń.
Opóźnienie60 ms
Prąd/napięcie robocze900 mA/3.7 V
Temperatura pracy0° to 45° C (32° to 113° F)
Do pobrania
Podziel się swoją opinią
Twoja ocena:
Dodaj własne zdjęcie produktu:
Zaufane Opinie IdoSell
4.91 / 5.00 599 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2024-05-20
Wszystko OK, POLECAM!
2024-05-19
Super
pixel