DJI Mini 2 Fly More Combo – czy warto?

Chcesz kupić DJI Mini 2 i zastanawiasz się, czy warto wybrać zestaw Fly More Combo? Przeanalizowaliśmy, co znajduje się w zestawie DJI Mini 2 Fly More Combo, dla kogo został stworzony oraz czy jest wart dodatkowych pieniędzy.

Czy warto wybrać zestaw Fly More Combo?

DJI Mini 2 Fly More Combo oferuje lekkiego i kompaktowego drona wyposażonego we wszystkie niezbędne akcesoria. Zastanawiasz się, czy opłaca się wybrać zestaw FMC?

Jeśli chcesz mieć od razu wszystkie najważniejsze akcesoria, DJI Mini 2 Fly More Combo jest najbardziej opłacalnym rozwiązaniem. Za relatywnie niewielką dopłatą otrzymasz wszystkie najpotrzebniejsze akcesoria, wliczając w to akumulatory, hub ładujący, torbę transportową i więcej!

AkcesoriaDJI Mini 2DJI Mini 2 Fly More Combo
Inteligentny akumulator× 1× 3
Śmigła (ilość kompletów)× 1× 3
Kabel RC Micro USB× 1× 1
Kabel RC USB-C× 1× 1
Kabel RC Lightning× 1× 1
Drążki sterujące (ilość par)× 1× 1
Śrubokręt× 1× 1
Śrubki× 6× 18
Osłona gimbala× 1× 1
Kabel USB-C× 1× 1
Blokada śmigiełbrak× 1
Instrukcja obsługi× 1× 1
Hub ładującybrak× 1
Ładowarka USB 18W brak× 1
Torba transportowabrak× 1

Co jest w zestawie DJI Mini 2 Fly More Combo?

3 inteligentne akumulatory

Wszyscy chcemy uniknąć stresu podczas lotu, a posiadanie dodatkowych akumulatorów jest do tego niezbędne. W zestawie DJI Mini 2 Fly More Combo są łącznie trzy akumulatory pozwalające na niemal 1,5h lotu. Zamiast co 30 minut ładować akumulatory, możesz znacznie dłużej pozostać w powietrzu i nagrywać niesamowite ujęcia. Poza tym same akumulatory warte są tyle, ile wynosi dopłata do całego zestawu.

Hub ładujący

Hub pozwala Ci na automatyczne ładowanie wszystkich 3 akumulatorów, jeden po drugim. Dzięki temu przygotowania do wyjazdu stają się dużo szybsze i prostsze. Dodatkowo hub może być używany, jako powerbank pozwalając Ci na ładowanie innych gadżetów w trakcie wyjazdu.

3 pary śmigieł

Już nigdy więcej nie będziesz się musiał martwić tym, że złamane śmigło zakończy Twoje przygody. W zestawie DJI Mini 2 Fly More Combo znajdują się 3 pary śmigieł. Ten dodatek będzie szczególnie przydatny dla początkujących jednak każdy pilot prędzej czy później spotka się ze złamanym śmigłem. Pamiętaj, by zawsze je mieć przy sobie i zmienić w razie potrzeby.

Blokada śmigieł

Podróżowanie staje się jeszcze wygodniejsze dzięki dołączonej do zestawu blokadzie śmigieł. Zabezpieczy ona śmigła w trakcie transportu lub przechowywania.

Torba transportowa

Dopełnieniem zestawu DJI Mini 2 Fly More Combo jest torba transportowa, do której zmieści się wszystko, czego potrzebujesz: dron (kompatybilna również z DJI Mavic Mini), hub z akumulatorami, aparatura sterująca oraz inne gadżety jak na przykład DJI Pocket 2 albo DJI Osmo Action. Ta praktyczna torba dzięki swoim niewielkim rozmiarom  może być również włożona do plecaka lub walizki. 

Dla kogo jest DJI Mini 2 Fly More Combo?

Początkujący:

DJI Mini 2 Fly More Combo jest idealnym zestawem dla nowicjuszy. Nie tylko ten niewielki dron jest bardzo prosty w operowaniu, ale również posiada bardzo dużo przydatnych funkcji takich jak automatyczny start czy automatyczny powrót do miejsca startu oraz QuickShots pozwalające za pomocą jednego kliknięcia tworzyć piękne, kinowe ujęcia. Dzięki akcesoriom obecnym w zestawie Fly More Combo, początkujący mają więcej czasu na naukę oraz zapasowe śmigła w razie wypadku.

Podróżnicy:

Ten lekki i kompaktowy dron jest idealny dla różnego rodzaju podróżników, zarówno gdy idziesz nad wodę czy też na wspinaczkę górską. Wydłużony czas lotu da Ci większą swobodę przy uwiecznianiu niesamowitych widoków, plus tak mały dron w wielu krajach nie wymaga rejestracji.

Profesjonaliści:

Ze względu na jego niską wagę i niewielkie rozmiary, DJI Mini 2 jest idealnym zapasowym dronem. Dzięki niesamowitej jakości obrazu (4K/30FPS) pozwoli Ci na nagranie pięknego i kolorowego materiału.

Rodziny:

Uwiecznij wycieczki nad morze lub jezioro. DJI Mini 2 ma 4x zoom pozwalający Ci kręcić z odległości, niezależnie czy chcesz uwiecznić przyrodę, czy mecz piłki nożnej Twojego dziecka. QuickTransfer pozwala Ci na szybkie pobranie Twojego materiału, aby łatwiej było Ci go potem udostępnić na portalach społecznościowych czy wysłać do rodziny i przyjaciół.

DJI Mini 2 Fly More Combo jest idealnym wyborem dla początkujących, którzy zawsze chcieli się nauczyć latać dronem, dla podróżujących, którzy potrzebują lekkiego i łatwego w transporcie zestawu, profesjonalistów szukających zapasowego drona oraz dla każdego, kto chce uwiecznić wspomnienia w postaci pięknych zdjęć i filmów w wysokiej rozdzielczości. DJI Mini 2, podobnie jak jego poprzednik, kosztuje niewiele w porównaniu do swoich możliwości. Dzięki dodatkowym akcesoriom DJI Mini 2 Fly More Combo, jest idealnym prezentem dla Ciebie lub Twoich bliskich!

Polecane

pixel