Premiera DJI Avata 2

Na to czekali entuzjaści lotów FPV. Wreszcie debiutuje DJI Avata 2 – godny następca drona, który już prawie dwa lata temu zrobił spore zamieszanie na rynku i szybko zdobył dużą popularność. To właśnie on sprawił, że spełnienie marzeń o lataniu stało się dostępne niemal dla każdego! Jego spadkobierca oferuje ulepszoną matrycę 1/1,3″, czas lotu do 23 minut, uproszczony tryb ACRO i nagrywanie w 4K/60FPS HDR – a to tylko niektóre z jego atutów. Sprawdź, co jeszcze go wyróżnia!

Dwa drony FPV DJI Avata 2 w locie.

Ciesz się immersyjnym lotem

Wraz z DJI Avata 2 debiutują nowe gogle oraz kontroler – DJI Goggles 3 i DJI RC Motion 3. Dzięki temu możesz w pełni doświadczyć immersyjnego lotu. Spójrz na świat z nowej perspektywy i poczuj niezapomniane emocje!

DJI Goggles 3 oferują funkcję Real View PiP i mają wyświetlacz micro-OLED o wysokiej rozdzielczości, a DJI RC Motion 3 pozwala na intuicyjne sterowanie dronem. Za jego pomocą bez trudu wykonasz nawet najbardziej zaawansowane manewry. Drifty, salta, nurkowanie i wiele więcej – pożegnaj ograniczenia!

Kobieta w goglach DJI Goggles 3 na plaży steruje dronem FPV DJI Avata 2 za pomocą kontrolera DJI RC Motion 3, obok stoi mężczyzna i obserwuje lot.

Wykonuj spektakularne akrobacje

Teraz nawet początkujący piloci mogą bez trudu wykonywać brawurowe akrobacje. DJI Avata 2 i DJI RC Motion 3 oferują uproszczony tryb ACRO, dzięki któremu spektakularne manewry stają się dostępne dla wszystkich. Szybowanie, nurkowanie, dynamiczne obroty – wypróbuj nowe możliwości i twórz porywające filmy bez większego wysiłku!

Chcesz wykonywać jeszcze bardziej zaawansowane ruchy? Żaden problem! Dron DJI Avata 2 jest kompatybilny również z nową aparaturą DJI FPV Remote Controller 3. Oferowany przez nią tryb Manual pozwoli Ci bez trudu przelatywać przez ciasne przestrzenie i do perfekcji opanowywać niesamowite akrobacje. Wydobądź pełen potencjał swojego urządzenia i uzyskaj dramatyczne efekty wizualne!

Sterowanie dronem DJI Avata 2 za pomocą kontrolera DJI RC Motion 3.

Nagrywaj wspaniałe ujęcia

Nagrywaj swoje podniebne przygody i dziel się nimi ze światem. DJI Avata 2 oferuje ulepszoną kamerę z 1/1,3-calową matrycą, która umożliwia tworzenie nasyconych szczegółami, zachwycających ujęć. Dlaczego warto się nią zainteresować?

  • Filmy 4K/60FPS HDR – uchwyć całą niesamowitość swoich dynamicznych lotów. DJI Avata 2 pozwala nagrywać w 4K/60FPS HDR, zapewniając wyjątkowe bogactwo szczegółów i wyrazistą kolorystykę – nawet w słabym oświetleniu.
  • Ultraszerokie pole widzenia 155° – zapewni Ci niezrównaną immersję i pozwoli zmieścić w kadrze jeszcze więcej. Do dyspozycji masz także kilka ustawień FOV – normalne, szerokokątne i ultraszerokokątne.
  • Niezawodna stabilizacja – technologie takie jak RockSteady i HorizonSteady sprawią, że Twoje ujęcia będą idealnie płynne i stabilne.
  • Tryb kolorów 10-bit D-Log M – zapewnia więcej szczegółów w światłach i cieniach, oferuje dodatkowe możliwości podczas postprodukcji i gwarantuje jeszcze lepszy color grading.
  • Edycja z aplikacją LightCut – teraz możesz w prosty sposób uatrakcyjnić swoje materiały wideo. Dodawaj efekty SkyVFX jednym dotknięciem i korzystaj z inteligentnej edycji AI One-Tap Edit. Nie musisz nawet pobierać filmów na telefon – dzięki temu zaoszczędzisz miejsce w pamięci!
Dron FPV DJI Avata 2 w zawisie.

Miej wszystko pod kontrolą

Z DJI Avata 2 loty FPV stają się dostępne dla niemal wszystkich. Ten lekki, kompaktowy i zwrotny dron jest bardzo prosty w obsłudze i bez problemu przemieszcza się nawet w ciasnych przestrzeniach. Został też wyposażony w ulepszoną osłonę śmigieł i nowe czujniki (dolne i tylne). Obsługuje także funkcję RTH, dzięki której może automatycznie wrócić do miejsca startu. Jego dodatkowym atutem jest opcja awaryjnego hamowania – jeśli zajdzie taka potrzeba, natychmiast go zatrzymasz i na spokojnie opanujesz sytuację.

Dostępny jest również znany z poprzedniej generacji tryb Turtle. Jak to działa? Jeśli DJI Avata 2 odwróci się do góry nogami, będzie mógł bez problemu wrócić do pozycji startowej. Wszystko to przekłada się na większą stabilność i bezpieczeństwo lotu.

Obsługa kontrolera DJI RC Motion 3.

Lataj dalej, nagrywaj więcej

To nie koniec możliwości i usprawnień. Czas lotu drona DJI Avata 2 sięga 23 minut – dla porównania, jego poprzednik mógł latać przez około 18 minut. Twoje podniebne przygody będą więc trwać nieco dłużej! Co więcej, nowe urządzenie obsługuje szybkie ładowanie PD, co pozwala w mgnieniu oka ponownie wzbić się w przestworza.

A co z transmisją wideo? Tu również mamy znaczący przeskok. DJI Avata 2 obsługuje ulepszony system O4, który pozwala przesyłać obraz w rozdzielczości 1080p/100FPS na odległość do 10 km. Dla przypomnienia, zasięg jego poprzednika wynosił do 2 km. Teraz możesz więc polecieć znacznie dalej!

Kolejną nowością jest większa pamięć wewnętrzna. DJI Avata 2 oddaje do Twojej dyspozycji aż 46 GB, co pozwala na zapisanie około 90 minut nagrań w rozdzielczości 1080p/60FPS. W przypadku pierwszego drona z serii było to 20 GB – teraz masz więc ponad dwa razy więcej miejsca na przechowywanie swoich materiałów wideo!

Kobieta w goglach DJI Goggles 3 lata dronem DJI Avata 2 nad wodą.

Ruszaj na podbój przestworzy

Przygotuj się na swoją wielką podniebną przygodę. W sprzedaży dostępne są różne warianty zestawów DJI Avata 2 – wśród najciekawszych opcji wymienić można:

  • DJI Avata 2 Fly More Combo (z jednym akumulatorem) – zawiera wszystko, czego potrzebujesz, aby wzbić się w przestworza i doświadczyć immersyjnego lotu. Znajdziesz w nim między innymi drona DJI Avata 2, gogle DJI Goggles 3 i kontroler DJI RC Motion 3.
  • DJI Avata 2 Fly More Combo (z trzema akumulatorami) – oferuje wszystko to, co powyższy zestaw, a ponadto zawiera dwa dodatkowe akumulatory, hub do ładowania i torbę na ramię. Dzięki temu doskonale sprawdzi się w większej liczbie scenariuszy.

Jak widać, możliwości są naprawdę ciekawe. Wybierz odpowiedni zestaw dla siebie, ciesz się immersyjnym lotem i doświadcz niezapomnianych emocji!


Polecane

pixel