Premiera – DJI Mini 3 Pro

Nadlatuje DJI Mini 3 Pro - nowy, lekki i zaskakująco potężny dron dla każdego. Waży mniej niż 249 g, a dzięki 1/1,3-calowej matrycy i całemu wachlarzowi inteligentnych funkcji oferuje mnóstwo ciekawych możliwości nagrywania. Filmy 4K HDR, zdjęcia RAW 48 MP, 3-kierunkowe wykrywanie przeszkód i czas lotu do 34 minut - sprawdź, co jeszcze na Ciebie czeka!

Wreszcie możesz bez przeszkód nagrywać w pionie

Na to czekały osoby aktywnie działające w social mediach - DJI Mini 3 Pro umożliwia wygodne nagrywanie w pionie bez utraty jakości. Pozwala na to ulepszony gimbal, który obraca się o 90° oraz nowy tryb True Vertical Shooting. Dzięki temu z łatwością przygotujesz fantastyczny materiał, który idealnie nada się do publikacji na Instagramie.

Idealny towarzysz podróży

Często podróżujesz? Teraz możesz bez przeszkód uwieczniać swoje przygody na zapierających dech w piersiach ujęciach z lotu ptaka. DJI Mini 3 Pro waży mniej niż 249 g, nie wymaga więc rejestracji w większości krajów - to o jeden problem mniej, gdy planujesz wyjazd! Charakteryzuje go także kompaktowy rozmiar i składana konstrukcja - jego transport nie będzie stanowił większego wyzwania.

Stworzony dla odkrywców

Lataj jeszcze dłużej i dalej. DJI Mini 3 Pro może unosić się w powietrzu nawet przez 34 minuty, co pozwala swobodnie eksplorować okolicę i planować idealne ujęcia. Co więcej, zaawansowany system transmisji obrazu DJI O3 umożliwia przesyłanie wideo 1080p/30FPS na odległość do 8 km. Dron wyróżnia się także większymi śmigłami i aerodynamicznym kształtem. Twoja kolejna podniebna wyprawa może być jeszcze bardziej ekscytująca!

Doskonały również dla początkujących

DJI Mini 3 Pro okaże się doskonałym wyborem nie tylko dla osób, które trochę już latają, ale też dla początkujących pilotów. Jest  stosunkowo prosty w obsłudze, a dzięki kilku zaawansowanym funkcjom zapewnia większe bezpieczeństwo lotu. Został wyposażony w przednie, tylne i dolne czujniki wizyjne, obsługuje też system APAS 4.0. To oznacza, że może wykrywać przeszkody w 3 kierunkach i skutecznie ich unikać - nawet w wyjątkowo złożonym otoczeniu.

Twórz zachwycające obrazy z lotu ptaka

A co z jakością obrazu? Jest bardzo dobrze. 1/1,3-calowa matryca CMOS, HDR, technologia Dual Native ISO, wyższy zakres dynamiczny, większe piksele 2,4 μm i przysłona f/1.7 - to tylko niektóre atuty DJI Mini 3 Pro. Dron pozwala tworzyć spektakularne filmy 4K/60FPS i zdjęcia RAW 48 MP. Dostępny jest również tryb D-Cinelike Color. Ciesz się bogactwem szczegółów i wyrazistą kolorystyką - teraz nawet słabe warunki oświetleniowe nie będą dla Ciebie przeszkodą!

Wypróbuj inteligentne funkcje

To nie koniec niespodzianek! DJI Mini 3 Pro oferuje cały wachlarz inteligentnych funkcji, które pozwolą Ci uatrakcyjnić każde ujęcie i nadać mu unikalny charakter. Możesz też szybko udostępniać swoje materiały w social mediach. Oprócz wspomnianego wcześniej True Vertical Shooting dostępne są między innymi:

  • Slow-motion - spowolnij upływ czasu i przygotuj zapierający dech w piersiach film slow-motion 1080p/120FPS.
  • Timelapse - a może wolisz dla odmiany przyspieszyć czas? Teraz wystarczy kilka kliknięć, aby na przykład uchwycić ruch uliczny na dramatycznym ujęciu timelapse lub hyperlapse!
  • FocusTrack - skorzystaj z trybów śledzenia takich jak ActiveTrack 4.0, Point of Interest 3.0 lub Spotlight 2.0, aby utrzymać wybrany obiekt w centrum kadru i opowiedzieć swoją historię w nowy, kreatywny sposób!
  • MasterShots - teraz każdy może stworzyć profesjonalny materiał na kinowym poziomie. Uruchom MasterShots, wskaż dowolny obiekt i patrz, jak DJI Mini 3 Pro wykonuje sekwencję złożonych manewrów, a na koniec generuje krótki film!
  • Panorama - już nie musisz się zastanawiać, który fragment krajobrazu uwiecznić na zdjęciu - z DJI Mini 3 Pro uchwycisz go w całości! Wystarczy stworzyć bogatą w szczegóły panoramę Wide-angle, 180°, Vertical lub Sphere.
  • Digital Zoom - wykorzystaj nawet 4-krotny zoom cyfrowy, aby z bezpiecznej odległości nagrać zachwycający materiał, nie zakłócając przebiegu wydarzeń.
  • QuickTransfer - zapisywanie zdjęć i filmów nigdy nie było prostsze. Z QuickTransfer w mgnieniu oka pobierzesz swoje materiały przez Wi-Fi z prędkością do 30 Mbps, aby następnie udostępnić je w mediach społecznościowych!

Dodatkowe akcesoria

Chcesz więcej? Zależy Ci na dodatkowych możliwościach nagrywania? Żaden problem! Producent przygotował również kilka ciekawych akcesoriów, które ułatwią Ci tworzenie atrakcyjnych materiałów. Będzie można dokupić je oddzielnie. Należą do nich na przykład:

  • dwukierunkowy hub ładowania,
  • zestaw filtrów ND,
  • obiektyw szerokokątny.

Nowa aparatura sterująca DJI RC

Wraz z nowym dronem nadchodzi nowa aparatura sterująca - DJI RC, która będzie dostępna w wybranych zestawach. Wyróżnia ją wbudowany wyświetlacz i zainstalowana domyślnie aplikacja DJI Fly. Podczas lotu nie musisz więc korzystać ze swojego smartfona. Można też sterować DJI Mini 3 Pro za pomocą znanej już, sprawdzonej aparatury DJI RC-N1. Oba urządzenia pozwalają cieszyć się płynnym lotem i wyjątkowo niskim opóźnieniem około 120 ms. Zapewniają też bitrate na poziomie do 18 Mbps.

Brzmi dobrze? Już nie możesz się doczekać, aż przygotujesz doskonałe ujęcie z lotu ptaka? DJI Mini 3 Pro będzie dostępny w sprzedaży już niedługo. Wypróbuj jego możliwości i pochwal się efektami! Która cecha nowego drona DJI wydaje Ci się najciekawsza?

Polecane

pixel