Premiera - nowe akcesoria do DJI Avata

   Zespół DJI ARS   |   28 marzec 2023

Premiera drona DJI Avata odbyła się już jakiś czas temu i była świetną niespodzianką dla miłośników lotów FPV. Nowy sprzęt DJI oferował wszystko, co mogło być potrzebne do swobodnego eksplorowania podniebnych przestworzy i tworzenia zapierających dech w piersiach ujęć. Wytrzymała konstrukcja, szybkość, zwrotność, dolne wykrywanie przeszkód, szerokie pole widzenia (155°) i możliwość nagrywania w 4K – to tylko niektóre powody, dla których warto było się nim zainteresować.
Teraz DJI Avata ma szansę na wielki powrót – w sprzedaży pojawiły się zestawy z nowymi akcesoriami, które pozwolą cieszyć się jeszcze bardziej immersyjnym lotem. Prezentujemy intuicyjny kontroler DJI RC Motion 2 i udoskonalone gogle DJI Goggles Integra. Co mają do zaoferowania?

DJI RC Motion 2

Steruj dronem za pomocą ruchów dłoni. Zmieniaj kierunek lotu delikatnym obrotem nadgarstka i korzystaj z funkcji cofania – a to dopiero początek! Po połączeniu z Avatą i goglami premierowy kontroler DJI przenosi latanie na zupełnie nowy poziom. RC Motion 2 jest też bardzo prosty w obsłudze – będzie odpowiedni nawet dla początkujących użytkowników. Co jeszcze go wyróżnia?

  • Wygodny dostęp do wszystkich funkcji – za pomocą kontrolera każdy może z łatwością wystartować, wylądować, skręcić, przyspieszyć i nie tylko.
  • Ulepszony joystick – zapewnia większą precyzję, umożliwia też płynniejszą kontrolę wysokości i kierunku drona. Sprawdzi się również podczas wykonywania bardziej złożonych manewrów.
  • Pokrętło FN – za jego pomocą możesz wygodnie regulować migawkę, ISO i inne parametry kamery – bez konieczności sięgania do gogli.
  • Spust – pozwala korzystać z nowej funkcji cofania, która przyda Ci się zwłaszcza w ciasnych, wąskich przestrzeniach. Dzięki niej nie musisz za każdym razem wykonywać skomplikowanych manewrów zawracania – wystarczy, że wycofasz się tą samą drogą, którą udało Ci się wlecieć.

Jak widać, DJI RC Motion 2 może zapewnić znacznie ciekawsze doświadczenie lotu. Zależy Ci na jeszcze większej immersji i niezapomnianych wrażeniach? Wypróbuj również drugie dostępne akcesorium – nowe gogle.

DJI Googles Integra

DJI Goggles Integra pozwolą Ci niemal dosłownie spojrzeć na świat z lotu ptaka. Po prostu połącz je z dronem i ruszaj na podbój przestworzy! Dlaczego nowe gogle DJI zdecydowanie zasługują na uwagę?

Zintegrowany design - większy komfort użytkowania

Tym, co wyróżnia gogle, jest ulepszony, zintegrowany design. DJI Goggles Integra łączą akumulator i opaskę na głowę w jedno, dzięki czemu możesz pożegnać zbędne kable i cieszyć się większym komfortem. Co więcej, waga sprzętu wynosi tylko około 410 g. Gogle zostały też wyposażone w składane anteny, co znacznie ułatwia ich transport.

Czas pracy do 2 godzin

Akumulator nowych gogli DJI wyróżnia się imponującą wydajnością – zapewnia czas pracy sięgający 2 godzin. To wystarczająco dużo, aby nawet kilka razy wzbić się w powietrze i zwiedzić okolicę w unikalny sposób! Możesz też używać DJI Goggles Integra podczas ładowania. To idealne rozwiązanie, jeśli w ogóle nie chcesz przejmować się poziomem naładowania ich akumulatora.

Ekrany micro OLED – lepsza jakość obrazu

Co jeszcze sprawia, że nowe gogle DJI mogą zapewnić tak fantastyczne doświadczenie? DJI Goggles Integra zostały wyposażone w 2 ekrany HD micro OLED, które oferują fantastyczną jakość obrazu i częstotliwość odświeżania na poziomie nawet 100 Hz. Dzięki temu pozwalają cieszyć się dużym nasyceniem szczegółów i wiernie odwzorowaną kolorystyką. Nie musisz też obawiać się szkodliwego światła niebieskiego – gogle skutecznie przed nim chronią, co potwierdza certyfikat TÜV Rheinland.

Dziel się wrażeniami

Szykujesz się na kolejną podniebną wyprawę? Zabierz swoich przyjaciół ze sobą! DJI Goggles Integra pozwalają udostępnić podgląd wybranym znajomym. Dzięki temu możecie wspólnie eksplorować przestworza i doświadczać niezapomnianych emocji.

Niezawodna transmisja wideo

Jeśli choć trochę interesujesz się dronami FPV, z pewnością wiesz, jak ważna jest wysoka jakość transmisji wideo. Problemy z przesyłem mogą nie tylko skutecznie wybić z immersji, ale też bardzo negatywnie wpłynąć na bezpieczeństwo lotu. Gogle DJI Goggles Integra pozwolą Ci uniknąć podobnych problemów! Oferują zaawansowane rozwiązania takie jak:

  • Technologia DJI O3+ – zapewnia niezawodną transmisję i niskie opóźnienie na poziomie około 30 ms
  • Automatyczne przełączanie między pasmami 2,4 GHz i 5,8 GHz – gwarantuje stabilniejszy przesył niemal w każdej sytuacji.
  • Nowa technologia SyncSmooth – odpowiada za większą płynność transmisji wideo.

Sprawdź dostępne zestawy

DJI Avata w połączeniu z nowymi akcesoriami może dostarczyć niezapomnianych wrażeń i zapewnić znacznie większą immersję podczas lotu. Chcesz się o tym przekonać? Do wyboru masz 2 zestawy. DJI Avata Explorer Combo (DJI Goggles Integra) zawiera drona, gogle DJI Goggles Integra i DJI RC Motion 2. Druga opcja, DJI Avata Pro-View Combo (DJI RC Motion 2), oferuje nowy kontroler i popularne DJI Goggles 2. Taka konfiguracja również świetnie sprawdzi się podczas podniebnych podróży. Wybierz odpowiedni wariant na siebie i odkryj loty FPV na nowo!

Polecane

DJI Goggles Integra

DJI Goggles Integra

2 349,00 PLN brutto
Kontroler DJI RC Motion 2

Kontroler DJI RC Motion 2

898,99 PLN brutto
pixel